Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam, rudamaxi-rany, ja też zazdroszczę Ci odwagi tej jazdy pociągiem. Ja jechałam tylko 15 min ale denerwowałam się. A co dopiero tyle godzin. Szkoda że nie wypalił wyjazd z zuzanką. Pewnie jeszcze baluje nad morzem i zapomniała o bożym świecie ;-) evanikaa-miałam na myśli to że na pewno wiesz co robisz i robisz to dobrze. Bo każda mama ma instynkt który podpowiada jej co robić.Nie miałam na mysli nic niedobrego. Może źle to ujęłam ;-) A Ty co sobie pomyslałaś? kapikapi-chrzciny ładnie urządzone. I ładne zdjęcia,zwłaszcza te w plenerze. Piotruś wyglądał jak aniołek :-) Uważaj z tym wnoszeniem,bo ja też wnosiłam wózek z dzieckiem (spacerówka) na IIIp. Nie zdarzyło mi się to co Tobie,ale kiedyś coś mi strzeliło w kręgosłupie i od tamtej pory już nie wnosiłam. Bałam się właśnie tego że jak coś mi się stanie, zaboli to upuszczę wózek wraz z jej bezcenną zawartością. Zostawiam wózek na dole. Wszyscy tak robią i jak do tej pory nikt niczego nie ukradł. Raz tylko sąsiad \"rzygał\" po imprezie z góry na dół i obrzygał mi wózek Teraz stawiam wózek w bardziej bezpiecznym miejscu.. aga-ja też zawsze bałam się zmian w swoim wyglądzie,ale nieraz warto spróbować. Zobaczysz że wszyscy to zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu rudamaxi - niezły ten twój Konradzik.. na pewno zdąży do jutra się spakować. Izawik - wystraszyłaś mnie tym zdaniem. Zaczęłam sie zastanawiać czy wszystko dobrze podaję, czy aby na pewno mojej Kami nic nie brakuje. Po prostu się wystraszyłam W tej chwili (nie zapeszać) gorączka ustąpiła. Od wczoraj wieczora nie ma temperatury. A od południa zachowuje się jak dawniej - nic nie moge zrobić. Buhaha brakowało mi tego. Moj kochany aniołek. Teraz leży i marudzi w łóżeczku. W mojej rodzince teraz dochodzenie kto zaraził Kamę. Ja się w to nie bawię..ale moja mama obarcza winą siebie.. Grzesiek siebie.. ech najważniejsze żeby mała szybko wrociła do zdrówka. W środę mam kontrol u pediatry, a 2 sierpnia szczepienie.. mam nadzieje, że do tej pory już wszystko będzie dobrze! uciekam bo moja kruszynka mnie woła! aaaaa niewiarygodne - wczoraj weszłam na wagę i zważyłam siebie z Kama, pozniej zważyłam się sama i wyszło mi że Kama waży 7200 - niewiarygodne.. w środę sprawdzę u pediatry. Uciekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi - straszne to co się stało. A ja wnoszę Milkę na I piętro z wózkiem i bez zapięcia... No...dałaś mi do myślenia...Dobrze, że nic groźnego się nie stało. Mam nadzieję, że Ty też jesteś cała. mamo bączka - super, że badania wyszły dobrze - to cieszy, prawda? A Twój mężuś niezły dowcipniś. A ja stawiałam go mojemu za przykład i też molestowałam, żeby mnie zawiózł do Paulki.Prawie go przekonałam. Ale Milka chora, więc i tak bym nie przyjechała... Nareszcie się wybrałaś do gina! Napisz co tam u Ciebie słychać po badaniu ;) aga*25 - ja uważam, że ślicznie wyglądasz w długich włosach...koniec i kropka (sama zresztą zaczęłam zapuszczać, bo od 10 lat miałam krótkie). A milki nie karmię już piersią od 4 tygodni. Rudamaxi - ile dni planujesz balować u Paulki? evanika - cieszę się strasznie, że gorączka ustąpiła. Oby to był już koniec choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, to nie pokazuj teraz swojemu mężowi, jak mój okrpony ;-) u gina było ok. Pani dr powiedziała, że wszystko ok. Dała mi tabletki anty ( w sumie nie wiem po co, bo przy tej częstotliwości stosunków to szkoda kasay ;-) Pani dr powiedziała, że 90% kobiet po porodzie ma nadżerkę a ja nie więc jest dobrze. aga ja też zamówiłam tego gryzaka i dzisiaj mi przyszedł. Jak wsadziłam Idze go do buzi to była w szoku i nie chcciała go wcale. Dobra zmykam do parku. WIeczorkiem coś jeszcze skrobnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wreszcie mi zalozyli brame ,bo nie moglam sie doprosic by ja poprawili po zrobieniu podjazdu. ruda lala trzy dni gora u Pauliny wystarczy. Hihi tak sobie pomyslalam ze jak przezyje podroz to bede was odwiedzac po koleji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosów to ja też mam długie i zawsze obcinam się na bezpieczną długość, czyli taką abym mogła uczesać sie w kucyka, gdybym sie źle czuła i po 3 dniach zawsze wiążę włosy w koński ogonek ;-) co doprowadza mojego M do szału bo on by chciał, żebym się obcięła krótko :-p A ja się nie dam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze napiszę Wam jaki mój M jest zboczony. Wczoraj siedziałam na blogu LightBlue i mój M był zachwycony jej biustem. Stwierdził, że ja się przy Light chowam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w takim razie pooglądać biust Light...;) Do mnie ruda przyjedź po mamie bączka (zabierz ze sobą mamę bączka i Igę !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_lalo wybacz nie doczytałam sie wczesniej ze juz nie karisz cycusiem, a moze i doczytałam ale zapomniałam, teraz jak to pisze to zaczynam sobie przypominac ze pisałas,sorki:-) A za komplement dziekuje i nie sciełabym ich gdyby nie to,ze pełno wszedzie moich kłaków, doprwadza mnie to do szału! Ale ja tak jak Mama Baczka tez głownie kitki preferuje, bo nie mam czasu ani checi nic na głowie majstrowac, wiec jak zetne to tez tylko do ramion zebym mogła wiązac:-) A moj Jarek mnie namawia zebym scieła włosy tak jak miałam kiedy sie poznalismy i pewnie tak zrobie. Zaraz tez Wam fotke wkleje:-) evanikaa fryzurka super! Paulka co sie stało bo ja jak zwykle nie w temacie:-(? Aha i gdzie ten biust Light sie znajduje:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Paulka - współczuje! Twoja Mancia tak dużo już przeszła! Wierzę, że to nic złego!! duzo buziaków dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi, zdolnego masz synka! Moj Bartek sie tak smiesznie smieje, jakby sie ksztusił;-) Mamo baczka super,ze i Igi i Twoja wizyta wypadły dobrze! A ja sie teraz zastanawiam nad zastrzykiem antykoncepcyjnym we wrzesniu. Brała ktoraś z Was? Chyba Zuzanka cos kiedys pisała? a to ja dawno temu:-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4eb94357ef722f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, bardzo wm współczuje,ze tyle nieszczec co chwilke spotyka Manie no i Was zarazem! Mam nadzije,ze tym razem to nic groznego . Trzymajcie sie mocno i dawaj znac co u z małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula bedzie wszystko dobrze ,ja w to wierze i ty tez przeciez wiesz ze bedzie dobrze:)Duzy buziak dla was. Mamo baczka mozesz byc trzecia bo druga w kolejnosci to juz sie ustawila evanika:)Lece jeszcze na miasto bo mojemu starszakowi zachcialo sie bulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda a masz jakies złe doswiadczenia z zastrzykiem? Paulka Bartek nie miał czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Paulka ci nie pomogę... Moja Kami miała tylko trądzik niemowlęcy... Przykro mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-mój gin tez odradzał mi zastrzyk.Powiedział,że wystepuja po nim krwawienia.No i jakby cos złego sie działo,to jest nieodwracalny i tak przez 3 miesiace. dziewczyny,któras z was pisała,że zaczęła brac cerazette,ale zrezygnowala i ma do odsprzedania.ja mam receptę na piguły,ale na 2 opakowania i nie chce wykupować od razu 2,więc kupiłabym 1 opakowanie. Można co prawda wykupic jedno opakowanie a na drugie wziąć odpis,ale ja na tej recepcie miałam tez jeden lek i go wykupiłam i wzięłam odpis.Więc teraz chyba nie dostanę odpisu od odpisu.Także jeśli to aktualne to chętnie wykupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala- czy twoja Milka też jest taka śpiąca po antybiotykach. Kurcze nie wiem czy to tak ma być. Moja Kama ciągle spi. Martwię się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no evanikaa-piękna fryzura, naprawdę :-D aga-ładnie byłaś obcięta. A teraz ma dużo dłuższe włosy? Paulka- kurczę, ja Ci nie pomogę bo moja Gabi też nie miała takich plamek. Musisz pilnie obserować Mancię,bo nie wiadomo co to może być. A gdyby to było to cholerstwo (oby nie, tfu,tfu..) to trzeba bardzo szybko reagować. Trzymam kciuki za Mancię,żeby jej przeszło i okazało się tylko małą niegroźną infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga na majowkach jedna dziewczyna ma mame gina i ona odradza za duzo jest przeciwskazan i ona nigdy nie proponuje swoim pacjentka ,takze jak chcesz to wypytaj sie u majowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika, dokładnie tak samo. Rano podałam jej antybiotyk i spała 5 godzin z jedną 5 min. przerwą. Antybiotyk nazywa się Ospamox, a Wasz? Paulka, bidulko trzymajcie się. Na pewno wszystko będzie dobrze... Aga- mój gin też mi odradzał. Mówił, że nie wierzy w zastrzyk, bo jak to możliwe że wstrzykując jakąś substancję teraz, ona będzie działała tak samo przez trzy miesiące - to wbrew logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie ruda lala antybiotyk osłabia... nasz sie nazywa Hiconcil.. aaa fryzurka chyba na poprzedniej stronie (w fotosiku).. lece obmyc moja Kamę bo krzyczy na mnie.. kąpiel niestety dzisiaj jej daruje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccze- paula123 - co u was? niestety zdjęcia są malo ostre . to sa wybroczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - ślicznie wyglądasz. Piękne pasemka. Ja Milenki też nie kąpałam. Przed chwilką umyłam ją wacikami gdzie trzeba, szybciutko ubrałam i Milka już leży grzecznie w łóżeczku. Tylko znów nie chciała mleka... Podałam jej też dzisiaj Paracetamol w czopku (ok.15.00) i do teraz po gorączce ani śladu. Zobaczymy jak w nocy. Po Nurofenie gorączka spadała tylko o kilka kresek na godzinkę i potem znów było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mleczkiem..to znaczy z cycuszkiem nie mam problemu. Kama jest jak tropiciel wystarczy, ze jestem w odleglosci 2 metrow juz chce cycka... ładnie jej - tyle dobrego! dzieki za komplemencik - mi tez sie podobaja moje swieze wloski, bo przeciez ostatni raz u fryca bylam w lutym... Nam na goraczke pomogly czopki Eferalgan...ale pół Stargardu objechalismy zeby kupic cos przeciw goraczce w kropelkach i nie znalezlismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa-piszesz że nie mogłaś dostać czegoś na gorączkę w kropelkach. A nie próbowałaś dawać czopków? Ja dawałam Gabrysi po szczepieniu gdy gorączkowała czopki Calpola i jestem z nich zadolwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zapas czopkow...ale chcialam kropelki. Suma sumaru dobrze sie stalo bo czopki - eferalgan nam pomogl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×