Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Idę spać, dobrej nocki życzę wszystkim mamusiom i dzieciaczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotki już śpią..a ja korzystam z wolnej chwilki. Ania75 - wyobraź sobie, że dzisiaj o tobie myślałam... no i się pojawiłaś 🌻 Zycze wam udanej imprezki... no i oczywiscie czekam na fotosy... moja imprezka za tydzień a ja nadal jestemw polu... Chyba też się położę, bo przy gościach nie wypada spać do 11.... ;) Buziaki i słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, kochane! Z tym nieodpowiadaniem na posty to macie rację. Mnie też kiedyś się przykro zrobiło, jak po kilku moich postach nikt mi nie odpowiedział - to było jeszcze w ciąży. Postanowiłam wtedy więcej nie pisać bo stwierdziłam, że nikt mnnie i tak nie czyta. Ale pisanie i czytanie Was było silniejsze, więc zostałam i teraz uświadomiłyście mi, że każda z nas czasem tak odczuwa. Macie rację, czasem rzeczywiście pewne rzeczy umykają...A to, że ktoś nie odpisuje nie znaczy przecież że nie czyta i nie myśli o nas. Justaaaa, jesteś taka młoda i masz już takie przeżycia, współczuję. I tak sobie myślę...przecież kohannah też przeżyła straszną tragedię i to, że przeżyła jest wielkim cudem. Ona poprostu cieszy się teraz tym wielkim darem jakim jest życie i prezentem, który dostała od losu...nigdy nie wiadomo przecież, co się może wydarzyć - kohannah i justaaa wiedzą o tym najlepiej. Sylwia cieszy się tym i dzieli się tą radością z całym światem. Sylwia - 🌻 A ja jestem wykończona po wczorajszym dniu...od rana na nogach w kuchni, potem imprezka, potem sprzątanie...potem ciężka noc (Milenka też odczuła imprezę i odreagowała w nocy) a mój \"Pan Czterdziestka\", wczoraj troszkę zabalował i w nocy spał jak zabity...Dobrze, że poógł mi posprzątać wczoraj całe mieszkanie i zajął się Milenką... Aga*25 - przeczytałam ten topic z linka, żeby nie było...;) że niby u nas taka zadyma ??? hmmmmm, myślę że już nikt więcej nas nigdy nie sprowokuje... Ania75 - udanej imprezki i czekam na zdjęcia Izawik - miłego wypoczynku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ ŚPIOCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUŻ DZIESIĄTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POBUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..... evanika moja niunia je jak maluszek co 3 godziny.......jak mam ja tego oduczyc to nie wiem...:-) moj P poszedl na poprawe tatuazu.....ja usypiam moja nisie i potem lecimy do tescciow na papu hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ja tez juz jestem Moi chlopcy sa na rybach a ja czekam jak sie obudzi Maja. Nakarmie ja i tez czmychne do parku popatrzec na rybakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Aniu, zycze udanej imprezki, a Agatka faktycznie kolosik:-) Z mojego syna tylko taki chudy, długi pajączek;-) Ruda_lala a jak tam kupon totka? Trafiliscie cos??? Doroteczka nie martw sie, Bartek tez ostatnio dosc czesto sie budzi w nocy. Jemu sie chyba pic chce. A wiecie co wczoraj przyszła do mnie kuzynka i przyniosła Bartkowi taki fajny komplecik sztruksy i bluze na 6 mc dł 78 cm. Jak to zobaczyłam to mowie do mojej mamy,ze Bartek akurat na jesien bedzie to miał. Dzis rano mu mierze, a spodenki są w sam raz na teraz i do jesieni to juz beda zdecydowanie za krótkie:-( Po podaniu zupek pojawił sie problem z kupami. Robi takie kozie bobki a meczy sie przy tym nieziemsko, mam nadzieje ze szybko sie ureguluja te kupalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar wnioskuje,ze macie ładną pogode? U mnie leje od rana i chyba przesiedzimy cały dzien w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski! ja wczoraj byłam w pracy a potem pojechaliśmy na grila do siostry mojego M. Pojadałam dobrych rzeczy i jak zwykle przesadziłam, bo w połączeniu z fasolką z poprzedniego dnia dało mi to tak do wiwatu, że dziś latam do kibelka co chwilkę. My też niedługo jedziemy do mamy na obiad. Dobrze mam z tą mamą, że w niedziele nie muszę gotować obiadów. Popołudniu przyjde do nas jeszcze Igi chrzestny. Ruda kaka cieszę się, że imprezka się udała. Jejku ale u mnie duchota jak cholera. Włączyłam wiatraka bo już nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u nas w nocy lalo a teraz jest cieplo, ale nie za goraco! ruda_lala jak saltki? smakowaly? nikogo nie potrulas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25 niestety nic nie trafiliśmy, czyli mamo bączka z nowej bryki i plazmy nici ;) A spodenki Ci się teraz dla Bartusia też przydają przy takiej pogodzie... Kar, twoja była zdaje się sałatka z tuńczykiem i papryką? Była pyszna... A jeszcze bardziej mi smakowała ta z kurczakiem, ananasen i kukurydzą - ale nie pamiętam czyj to był przepis. Robiłam jeszcze z paluszkami krabowymi - ale ta nie miała powodzenia, choć mnie osobiście baaaardzo smakowała. Doroteczka a gdzie ten twój \"macho\" ma tatuaż? mamo bączka - nic nie szkodzi 🌻. Ja też się wczoraj najadłam i dziś mam gigantyczne wyrzuty sumienia... Moją dietkę szlak trafił. Ty przynajmniej byłaś w kibelku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez musze sprawdzic kupony totolotka...................!!!! ale jak mi paznokietki wyschna.....mam nadzieje ze Nisia sie teraz nie przebudzi....bo bedzie po lakierze...... ja uwielbiam ta salatke z tunczykiem.........mniam mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieewczyny to sie nazywa milosc taty do corki-wytatuowac sobie jej imie- fajny pomysl. ja tez uwielbim salatke z tunczyka i zawsze ja robie jak ktos ma do nas przyjsc, a moj M mimo ze tez ja lubi to gada \"znow\" evenika \"szczerze mowiac\" szkoda,ze nie zadzwonili z tej firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Ile wasze dzieci zjadaja zupki? Ponawiam pytanie czy w nocy podajecie mleko czy herbatke? Justaaa ja nie walcze z hobby radka , cenie ludzi ktorzy maja to hobby bo ja nie mam, uwazam ze nie powinnas z tym walczyc on robi to co kocha i tak pewnie byc nie wygrala :) Ja w tyg tez siedze praktycznie sama R dlugo pracuje ale wiem ze robi to dla nas, zeby nam sie dobrze zylo Ania udanej imprezy zyczymy z Bartusiem :) U nas leje wiec nici ze spacerku, pozniej ma przyjechac chrzestna Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa hobby mojego Jarka to rowniez piłka nozna. Kiedys grał w naszej legnickiej miedziance:-) ale miał kontuzje i przeszedł operacje kolana. Teraz ciagle czeka na druga i juz zadnego sportu uprawiac nie moze:-( Ciagle gada,ze gdyby nie tamta kontuzja to zaszedłby daleko;-) Za to mecze w telewizji to numer 1 i nic nie jest wazniejsze. I cała nadzieje na kariere sportowca pokładana jest w Bartku:-) Zuzanka Bartek zjada słoiczek 130g w ciagu dnia, daje mu go na dwa razy. W nocy ciagnie cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa moja corcia tez nie chce ostatnio pic mleczka i odkrylam ze jak jej dosype troche kaszki to zalapiei troszke zje.a ty dajesz synkowi z butelki kaszke czy lyzeczką?ile dodajesz lyzek kaszki?ja nie wiem czy lepiej jej robic rzadsza zeby ciagnela przez smoka czy lepiej gesta i lyzeczka.i zastanawiam sie ile razy dziennie mozna podawac kaszke czy dziecku nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jakie sa kaszki do przygotowywania nie na mleku modyfikowanym? I ile razy dziennie je mozna podawac? Orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja podaje kaszke z bobovity jablkowa albo bananowa 3 mleka 2 kaszki, ale zauwazylam ze jak podawalam ja przed samym snem to bartek w nocy czesciej sie budzil niewiem czy ciezko mu bylo na brzuszku czy pic mu sie chcialo niewiem, wiec zaczelam podawac przed ostatnim posilkiem i teraz daje rano ok 11.30 podaje zupke zje tylko pol sloiczka, potem jakies soczki, samo mleko, ok 16 deserek albo ta kaszke na noc co jest juz gotowa w sloiczku z hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysmak na dobranoc kaszka ryzowo-bananoa na mleku pyszna w niebieskim sloiczku hippa w hipermsrkecie kupilam, ale niewiem ktorym jak jezdzilam za bebiko 2 bo nigdzie nie bylo ani w tesco ani w auchan i gdzies tam jeszcze tez nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No i mineła niedziela. Piszę wszystko jak leci. Moje dwa chłopy pilnują Karoli. I nie wiem jak to długo potrwa :D Wiecie, nie wiem dokładnie ktora napisała to,że moją teściowa straciła służącą, ale lepiej bym tego sama nie ujeła :( Smutne, to bardzo... justaaaa ja też stracilam koleżankę i kolegę w wypadku. Z tym,że: moja koleżanka miała wtedy iść do komunii(to było jakieś 2 tygodnie przed komunią). Rozpędzony samochód dosłownie zmiótł ją z wiazdu na posesję. W gazecie poźniej napisano,że zawiniła rowerzystka, chociaz Olunia nie wyjechała w tym dniu na ulicę......... Drugi wypadek, to kolega, ktorego poznalam na wakacjach we Francji ,a w ktorym się podkochiwałam. Zginał ścigając się na motorze. Miał założony kask. I ten kask echhhh szkoda pisac, wbił mu się w glowę. A drugi kolega, ktory nie miał kasku przezył. Teraz po tylu latach i tak wszystko to widzę zaje*iscie wyraźnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light fajnie, ze jestes bo myslałam juz ze cie szalejaca wczoraj wichura porwała;-) To ja tez sie za tymi kaszkami pomału rozejrze i zaczne Bartkowi wprowadzac i spase go jak prosiaczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kaszek. To na chwilę obecną niestety mam zakaz podawania. Mam najpierw wprowadzić soczki, zupki, po 4 m-cu bebiko2 a na końcu kaszkę. echhhh. Karola pije wodę, soczki Hipp, bobo fruty oraz soczki z bobovity. Jesooo dzisiaj w nocy urządziła mi taki koncert, chyba zostanie spiewaczką operową ;) Zaczeła ząbkowac :( zalewa ją rzeka śliny , pcha wszystko do buzi co jej się napatoczy no i te zaczerwienione dziąsełka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ta jest po 4 wydaje mi sie ze mx3 tez ja podaje, jest rewelacyjna, jak nie znajdziesz tto Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×