Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehe magda Twoja Iga juz mowi, flowerski Tomus ma juz zabka a moj Bartus juz niedlugo bedzie autem kierowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uciekam na spacerek nad jeziorko....jejku jeszcze w tym roku sie nie kąpałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko ja sie nie gniewam:-) I nie Ciebie miałam na mysli tylko Ruda Lalę, bo napisała,ze nigdy wczesniej nie słyszała o zakazie noszenia dzieci w pionie, a ja o tym pisałam w sobote;-) Ale to był żart. Mi tez zdarza sie pominac jakies posty i pozniej nie jestem w temacie i cofam sie o kilka stron;-) Evanikaa gratulacje i oby Ci sie spodobała nowa praca! Rudamaxi jakie badania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mi lekarka kazała podawac Cebion, a w gazecie pisałam,zeby nie podawac jak dziecko choruje, czyli kolejna rozbieznosc:-( Lekarka mowiła,ze po to by zakwasic jame ustna co jest wazne szczególnie teraz gdy dzieci pakuja wszystko do buzi. A ja ten Cebion i D3 to podaje tak jak Magda Idze;-) I sama sie zastanawiam czy jest to potrzebne skoro dzieci czerpia wit D ze słonca a teraz przeciez jest lato,a my z Bartkiem prawie cały czas na dworze. Teraz moja burczymuszka tez drzemie w ogrodzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gazecie czytałam, jeszcze mnie o pisanie nie prosili, ale moze...kto wie:-) Wczoraj dowiedziałam sie ze zona mojego kolegi jest w ciazy, a dzis o kolejnej kolezance. Jednak becikowe robi swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - ja po pracy , po spacerze , po prasowaniu - jestem skonana . nie wiem co się dzieje z Maksikiem - ktoś go zaczarował -budzi sie 3 razy w nocy - myslałam ze odetchnę wm parku - a tam cały czas ryk !!!!! wszystko zaczęło się jak nie karmię piersią --- buuu Tęsknie do tego coś mu te zupki i kaszki nie pasują nie wiem gdzie nasza tabelka - Maks ma 68 cm i 6300 g całkiem nniezle jak na niego W pracy dzisiaj masakra- sezon urlopowy i stosy zaległych papierów za kazdego Z M nie najlepiej coś mnie wczoraj naszło i zrobiłam wieczór żalów za stare sprawki i ryczałam cała noc. nie wiem czemu isę sama umartwiam Eh-szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko do pracujących mam jak dzielicie się obowiązkami z mężem - mój wpadł na mysl ze u jego kolegów to kobitki tylko . tylko że one nie pracują ja wstaję na 8.00 do pracy - mąż na 11.00 - więc to logiczne że musimy się dzielic- buuuu Ale tylko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla to Ty widze masz takie napady jak ja, co jakis czas musze wyciagac sprawy z przeszłosci i dreczyc siebie i jarka, fajnie ze Max przybiera na wadze! A z tym wozkiem, to tez przechodziłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
505 44 74 - to mój nr GG - dla zainteresowanych :P Co zrobić aby maluch spał całą noc !!!!!! ile razy wstajecie ? i co robicie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jestem juz zdesperowana- jak maluch zasnie to ja sama potrzebuję godzinki zeby an nowo wtulić się w ramiona morfeusza Chodzę jak zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa widze, ze podpasował nam nowy temat z poradami:-) nikolla to ten numer co juz wczesniej miałas? Ja wstaje ok 1(czasami ta pobudke da sie pominać) 4.30 i 6.30 i 7.30. Jak Bartek był mniejszy to spał duzo wiecej i budził sie tylko dwa razy. Mielismy juz okres w ktorym nie budził sie wcale ale po kilku nocach ja kretynka zaczełam budzic go na jedzenie no i sa efekty:-( Justaaa pisałas juz o przygodzie Twojego K z gondola. Czesciej Wam sie to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa, obejrzałam cały pokaz i musze stwierdzic,ze Szymus jest bardzo podobny do Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa czytałam o Twoim Szymku, niezłe ma wybryki, cikawe czemu butla mu sie odwidziała. Moze uznał,ze za wolno mu leci? Nie wiem... Współczuje ci bo samo przygotowanie mleka w nocy jest cholernie uciazliwe( wiem bo raz robiłam;-) ) a co dopiero karmienia łyzeczka kaszka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim was poczytam, musze wam cos opowiedziec...jestem przerazona. Bylam dzisiaj (znowu, jak co tydzien ) u gina i niestety mojej cholernej ziarniny po ciazy nie da rady usunac inaczej jak zabiegiem chirurgicznym w pelnej narkozie. Mam skierowanie do szpitala, musze sie tylko umówić na jakis konkretny dzien. mam nadzieję, ze nie bede musiala czekac na zabieg 6 miesiecy.. moj G oszaleje.. matkooo juz 3,5 miesiaca po porodzie a ja nadal nie wyleczona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa no to wspolczuje. Ale powiem szczerze nie mam pojęcia co to jest. I do tego ta narkoza, to na pewno nie przelewki! justaa Szymek fajny, od razu widać,że to chłopak! Byłam dziś zobaczyć do naszych wózków śpiworek, taki co ma w środku polar i cena mnie powaliła bo kosztuje ok 300 zł. W Polsce obdzwoniłam kilka firm i nie mają stąd nie wiem ile by kosztował. Nie wiem czy widziałaś ale jest strona w języku polskim www.jane.pl Tam są adresy sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek juz spi :) nikolla ja juz tez pracuje, karmie butla w nocy wstajemy na zmiane raz ja raz radek, dziaisiaj to on wstawal ja jakos nie mialam sily Bartek tez mi sie budzi 2 razy, zaczelam mu podawac w nocy herbatke zamiat mleka, kiedys budzil mi sie 4 razy wiec wproadzilam napoj zamiast jedzonka i juz teraz budzi si etylko raz mam nadzieje ze dojdzie do tego ze przespi cala noc. Kurde jak zaczelam chodzic do pracy to Bartek budzi sie o 7.30 - 8.00 i oczywscie zaspalam do pracy bo on byl moim budzikiem. Wstajemy o 7.00 potem Radek jedzie po moja mame (tesciowa ieszka u góry ale nie zamierza sie zaja malym) i mama z nim siedzi do 14.00. Powinnnam konczyc prace o 15 ale przeciez jestem matka karmiaca (oczywoscie juz nie karmie piersia ale nikt przy moim cycku nie sedzi) Strasznie tesknie za Bartkiem jak jestem w pracy w pierwszy dzien to non stop dzwonilam do mamy czy napewno jest wszytsko oki. evanika zmykaj na ten zabieg!!!!!!!!!!!!!!! mamo baczka bylas w pracy czy cos wymyslilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa ten śpiworek jest fajny i naprawdę duży. Wygląda porządnie. Podaj linka z tymi osłonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem znowu ;) mama bączka oczywiścieże robie zakupy w lumpksach. dzisiaj nawet odwiedziałm taki jeden\"Odzież z Anglii\". nastawilam się na zarąbiste ciuszki a tu ZONK . Wszystko poplamione i w takich fantastycznych cenach,że bardziej opłaca mi się kupowac na Allegro i płacic dodatkowo za przesyłkę.Nie wiem skąd ludzie biorą takie wysokie ceny..... evanikaa bedzie dobrze, tylko musisz iśc do szpitala.....ja już teraz trzymam kciuki i życze duuuużo zdrowia 😘 Hmmm moja Karola budzi się ok 3:00 i 6:30 ale ma czasem tak,że budzi się co 2 godziny . Dziewczyny mam do was prośbę. Chciałabym na blogu Karoli zrobić album ze zdjęciami was z waszymi maluszkami. Jeśli bedziecie miały ochotę, to prosze o jedno takie zdjęcie na mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, fajnie jest pobyc w domu z rodzinka ale juz mi sie chce do swojego domku wracac. Aga jak tam mieszkanko? bo ja mam juz dosc. Nic ciekawego na parterze nie ma, to nie pierwsza moja przeprowadzka i jak zwykle mam juz dosyc poszukiwan a jeszcze nic nie ogladalismy. Ciekawa jestem co powie pediatra jak obejrzy tomka w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja głowa dzisiaj mi peka.. Lighblue... nie wiem dlaczego, ale nie moge wysłać ci maila. Ciągle mam zwroty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tyle Wam dzisiaj napisałam...kliknęłam nie to co trzeba i wszystko szlag trafił !!!! Już nie mam siły tego odtwarzać... Składam tylko życzenia dzisiejszym solenizantom i mamie bączka - dużo uśmiechu, radości, szczęścia i miłości... aaa evanika - przykra wiadomość, ale jak trzeba to trzeba. Zrób ten zabieg jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ja też myślę, że jak najszybciej powinnaś zrobić ten zabieg. A tak zapytam niedyskretnie, to Wy nadal z Grzesiem nic??? ;-)Biedny. Kurde chciałam cos jeszcze napisać jak Was czytałam, a teraz już nie wiem co. Light wysłałam CI fotkę. evenika kup sobie gazetkę \"Dziecko\" nawet jest fajny artykuł jak kobieta idzie do pracy pt\" Powrót do pracy bez stresu\" Kupiłam dzisiaj tą gazetkę za 4.90 a w niej jeszcze była książka +płyta z bajką +podkoszulka dla mnie. Nawet taka miarowa, że koło domu można chodzić. Cena mi podpasowała ;-) zuzanka do roboty nie poszłam. Teraz za to powinnam coś robić, a też mi się nic nie chce. Idę zaraz do Igusi spać. Co do rocznicy-Mąż pamiętał, zrobił mi nawet grila u mamy i miałam się cieszyć. To sie nazywa romantyzm ;-) ;-) Idę lulu. Dobranoc Misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj mamo bączka - próbowaliśmy, ale niestety nie dałam rady ;) Bidul cierpi, a ja razem z nim..hehe Justaaa szymek jest niezłym chlopakiem... ojj bedzie ci do domu przyprowadzał full of lasek... Jutro jak bedzie jakis kiosk otwart na pewno kupie gazetkę... może i ja skusze się na koszulkę?? Ide się polozy... ale zanim to zrobię puszczę sobie kołysanke...W muszelkach twoich dłoni (g. Turnała i M. Umer). Ta kołysanka jest po prsotu sliczna!! Buziaki na dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×