Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej dzisiaj bylam z Weronisia u pediatry i ma \"tylko\" splywajacy do gardla katar...ma miec banki postawione... ale nie bede tego jej robic bo uwazam ze jeszcze jest na to za mala oprocz pomyslu o bankach dostala ambrosol....rubital....cevikap czyli vit C i cebion multi to jest z wit d3..... potem ja bylam u lekarza i tez narazie tylko sie bardzo przeziebilam....katar mi nie daje spac...... co jeszcze mi mowila pediatra odpowiadajac na moja liste pytan ? hihihih - biszkopty od 7 czy 8 miesiaca.....dokladnie nie pamietam.....teraz ewentualnie bezglutenowe.... -moge jej dawac nan 2r.....dzisiaj wypila i chyba jej smakowalo.... -zupki z miesem po skonczonych 6 miesiacach..... - w chuscie lepiej ja nosic tak jak mala \"malpke\" bo wtedy nozki sa szeroko rozstawione i to dobrze robi na bioderka....wiec nosidelka narazie nie kupujemy.....moze wogole...... -z zabkami narazie nic mam nie robic...czekamy az wyjda gorbe jedynki....wtedy poda pediatra jakis specyfik zeby sie nie psuly czy cos takiego.... reszte napisze jak sobie przypomne.... ktora z Was ma fotelik graco? mi sie wydaje ze juz jest dla niej za maly......... wszystkiego naj dla solenizantow....jeju jak ten czas szybciutko ucieka......niedlugo juz i moja niunia bedzie miala pol roku............. o rany......... koalka i co bedziesz w siedlcach w tym tygodniu? musimy tym razem sie spotkac......hihihihi zapraszam na \"kafke\" mam nadzieje ze wezmiesz dwie swoje pociechy....... Weronisia wlasnie niby zasypia w lozeczku ale sie wierci i moj P probuje cos zdzialac zeby zasnela.......ale on bardzo malo z nia przebywa i nie bardzo wie co robic a i kazalam mu isc do sklepu i kupic sobie troche cierpliwosci...hihihih ide na ratunek..........papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sie zastanawiam czy kupic by malutka sie w nim bawila czy poprzestac na Kocu,A teraz moglaby jeszcze w nim pospac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...... jak uwazasz.......dopoki nie siada twoja corcia to moglaby spac tak wyzej......a jak juz zacznie sie lapac kojca to bys musiala obnizyc materac.......ale nasze pociechy juz nidlugo zaczna siadac pewnie wiec moglabys juz kupic kojec bez podwieszanego materacyka bo tylko przez krotki czas by go mala uzywala....a spac moze i nizej przeciez......trosze namieszalam ale mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzilo....... ja ide spac bo nie wiem jak dlugo Werka mi pospi.......cenna kazda minutka snu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! no faktycznie, SZOK!!! Dobrze, że ja nutramigenu nie podawałam. Idziemy zaraz na szczepienie z Milenką i potem postaram sie odświeżyć tabelkę (jak ją znajdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz na nogach od 5 :) ruda pochwal sie jak wózio kupilas? pomaranczowa ja to widzialam juz jakis czas temu bo 21 wkleila i odstawila nutramigen a podaje bebilon ale pewnie za kilka dni i w nim cos znajda... mnie przeraza szkło w gerberkach. dzis 10 min przecieralam gerberka przez sitko... nie bylo zadnego szkla na szczescie bo bym zabiła kogos jakbym trafila na jakies szkło w zupce czy deserku! co do nutramigenu to nie wiem jaka dawalam malej serie ale widzialam ze ja po mleku brzuch boli a lekarze twierdzili ze \"nic lepszego juz nie ma\" no to teraz sie przekonali jaki syf polecali i to jeszcze na recepte!!! ogólnie ejstem tym wstrząsnieta bo sporo wiem na temat polykania szkła. kiedys pracowalam w szpitalu i lezał chlopak ktorego za cos skazali na 10 lat wiezienia i zeby sie wydostac to rozbil szklanke i połknął... nie bede dokladnie opisywac jak to wygladalo i jak biedaczek cierpial :-/ i znów zapowiada sie ładny dzionek :) a mowili ze w pazdzierniku juz śnieg spadnie a tu pogoda jak z bajki :) Pozdrawiam wszystkie cioteczki 🌼 i wszystkich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zamawiam jumper na sprężynie dla Mai bo już powoli można ją do niego wkładać a jest to świetna sprawa. Wygląda tak: http://babacsoda.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/255a7113d73ea9514cdf2a24d6b8e71d.jpg Huśtawki nadal nie kupiłam. A wczoraj byłam w parku to Maja aż skakała z radości jak ją huśtaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar to świetna sprawa taka huśtawka na sprężynie:) Muszę się pochwalic,ze mamy drugiego ząbka:) I że Misia czuje się już zdecydowanie lepiej,antybiotyk działa:) Ja mysle nad ta parasolka bo musze w koncu jakas kupic ale ona strasznie droga jest:O http://www.allegro.pl/item246964223_maclaren_wozek_spacerowy_techno_xlr_nowosc_07.html Jest jeszcze taka,sporo tansza http://www.allegro.pl/item247881099_hb_wozek_maclaren_quest_sport_wys_0_zlw_wa.html ale ja nie wiem czym one sie wlasciwie roznia:O a mojego rozowego cuda nigdzie nie ma:( jakie macie hustawki? myslalam o takiej: http://www.gracobaby.com.pl/loving.htm i jeszcze chyba krzeslko do karmienia najwyzszy czas kupic...same wydatki:( to jest ladne ale cena:( http://www.allegro.pl/item249081528_nowe_krzeselko_chicco_polly_2_w_1_2007_express.html i to http://www.allegro.pl/item247073904_sliczne_krzeselko_do_karmienia_fisher_price_ss.html dobra juz przestaje was zameczac tymi linkami bo pewnie macie mnie dosyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko jeszcze na 100% nie wiem, czy będę. A jak Wasz katar? Julita też ma jakiś katarek od niedzieli i trochę kasłała. Podaję jej wit c i wapno i jest trochę lepiej. Dziś wieczorem wraca Misiek, ale się cieszę. Chociaż i tak pewnie na dzień lub dwa. Ale dobrze, ze mnie wyprzytula hih i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colin nie bede orginalna,ale z AleXem ogladalismy wozki z tych linkow co podawaliscie i spodobal nam sie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=248064588 I wujek stwierdzil ze nic maluchom nie kupil bo najpierw chcial zobaczyc co by sie przydalo (choc maskotki dostaly wiec by ystarczylo:) ) chcial go sam kupic ale ja sie zgodzilam tylko na polowe tym sposobem moge jeszcze kupic kojec:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=248064588 Doroteczka podobne mial przywiezdz wiadomo kto ,ja mam teraz inne upatrzone jak kupie to wkleje linka,to Twoje jest czaderskie:) Lece na targ,babcia chce cos kupic niuni na pol roczku i swojej corci na urodzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko ja jeszcze nie kupiłam kombinezonu na zimę. Ale mam dwa, które dostałam od siostry Miśka. I w razie nagłego ataku zimy jestem ubezpieczona :D Teraz nie kupuję jeszcze, bo Julita tak rośnie że nie wiedziałabym jaki rozmiar mam kupić. :) Rudamaxi ja mam znowu problem z wózkiem., Ratuj! Reszta dziewczyn również. Chodzi mi opasy w spacerówce Volanta. Te szelki na plecach i po bokach zaczepiłam bez problemu. Ale co mam zrobić z tą między nóżkami? Aż tam pod wózkiem zaczepić? O ten pręcik? Czy jest jakieś inne specjalne miejsce, a ja ślepak tego nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie ,pisz z nami jak najwiecej. Co do hustawki to wkleje link potem zreszta jest gdzies na zdjeciu na fotosiku. Ok juz uciekam,buziale i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba się zdecyduję na to z Ikei. Moim zdaniem te chicca i inne mają za dużo nieprzydatnych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam to z ikei i mi sie nie podoba nie rozkłada sie a mi zalezy na rozkładabnym bo mala jeszcze nei zabardzo siedzi i lepiej jej w pozycji póllezacej bedzie :) widziałam sliczne baby ono i niedrogie nawet http://www.allegro.pl/item246953053_krzeselko_babyono_paragon_gwarancja_nowe.html ruda ten wozio cudny sama bym taki chciala ale... ech no nic siła wyższa niepozwala :P a kombinezony już mam i kurtki kurna a dzis ejszcze tesciowa dzwonila i mowi ze kupila malej kurteczke... bedzie juz miala 4 kurtki i 2 kombinezony... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala-79 , ja tą szelkę mam takim kółeczkiem zaczepioną o ten drut. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Zuzanka powtarzam pytanie, jak tam w nowej pracy? kar - świetny ten jumper. Muszę zobaczyć czy u nas też to można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka. Mam nadzieję, że ta jest najaktualniejsza. Jakby coś to poprawcie. mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/6800(24.0 8). ..64cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/751 0(19.09 ) ..55/65 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7130 (20.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 7790... ..........73cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/7550(21.0 8)..57/66cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /8515 (12.09)....62/82 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/7100 (04.09).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/6550 (14.08)......53/62 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na tabelkę zauważyłam, że: mx3, margolcia, sarita, madziunka, aprilka dawno się nie odzywały!!! Dziewczynki klikać tu coś prędziutko!!! Evanika - Ciebie też dawno nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, to se pogadam do siebie ;) Rudamaxi - fajny ten wózeczek. Koala i co? poradziłaś sobie z Volantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rudamaxi zazdroszcze wozeczka...gdby nie to,ze zachowalam resztki zdrowego rozsadku,tez bym juz go kupila:Pale po co mi drugi wlasciwie identyczny wozek:( ja juz mam kombinzeon od dawna:) mala placze,chyba kolejny zab wychodzi czy co:( dajecie dzieciom jakies gryzaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymitymi to krzesełko nie jest złe. Może zdecyduję się właśnie na takie. Mam już jedno drewniane ale używa go mój starszy synek z tego względu, że mamy bardzo wysoki stół i tak jest mu poręczniej. Nie uśmiecha mi się wydawać tyle kasy na nowy plastikowy a chciałabym, żeby cała rodzina niedługo zasiadała do stołu. Poza tym ten drewniany ma już odkręcony blat i pasy więc nie da się na zmianę raz karmić Maję a potem odkręcać wszystko, żeby Kubuś jadł obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×