Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej :) mika gratulacje i moc buziaków dla Tomusia 😘 My już nie śpimy od 6:55 , Karola trzaska takie akrobacje,że nie sposób wyleżeć z nią w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. mika - uu gratuluje zabka...my nadal czekamy..ale jak przystalo na ostatnio urodzoną \"kwietnóweczkę\" jeszcze poczekamy! A ja jak zwykle o tej porze jestem w pracy... i przyznaje sie, ze znowu Kamcia spala ze mna od 1 w nocy..i znowu jestem niewyspana. aaaa przyjechalam do mojaj mamy rano, a ona spanikowana i mi opowiada swoj sen: snilo sie jej ze ja bylam znowu w ciazy..a ona mi ciagle powtarzala, ze kolejnym dzieckiem sie nie zajmie bo jest juz zmeczona... ech te sny... jeszcze nie pora na kolejnego berbecia. Od wczoraj u nas leje... wiec spacereki z Kamcia odpadaja. Zreszte ja musze miec pogode w miare sucha bo nasze spacerki odbywaja sie po 16, wiec jest juz szarówa na dworze. Ruda - dzieki za maila...wszystko jasne..Nie ma co sie bac tego co ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczybny za wszystkie foteczki. Sliczne te wasze maluszki. Powiedzcie mi prosze czy wszystkie wasze maluszki juz same siedzą? Jest jeszcze jakies dziecko które niepotrafi samo siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam pare fotek Werki zebyscie sie za bardzo nie nudzily..... moja corcia siedzi jak sie ja posadzi ale sama z lezacej pozycji nie umie siasc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani - moja Kamcia sama nie usiadzie i sama siedzi chwiejnie! Nie martw sie, kazde dziecko w swoim czasie dokonuje tych wszystkich rzeczy, ktore inne dzieci opanowaly wczesniej.Kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie! Glowa do gory 👄 Kapikapi - ćwiczenia..pozostaly nam tylk jedne - turlanie jej na pilce...sama sie przewraca z pleckow na brzuszek i odwrotnie wiec nie musimy jej pokazywac i zmuszac do cwiczen. Mamy jeszcze masaze pleckow i nog oraz stop zeby pobudzac ich rozwoj. Zostalam nauczona jak wykonywac masaze i codziennie po kapieli ja masuje. Ona to uwielbia! Szczegolnie masaz nog. Prawde powiedziawszy na ostatniej rehebilitacji ( a mamy ja co 6 tyg.) babka powiedziala, ze ona nie widzi juz zadnych nieprawidlowosci, wiec pozostaniemy przy masazach bo one nie zaszkodza a zrelaksuja i odpreza mala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani moja Karola sama jeszcze nie siedzi i w pewnym momencie byłam tym lekko podłamana, dopiero wczorajsza wizyta u lekarki-super babki uspokoi.la mnie totalnie, Powiedziała coś podobnego do słów evaniki, tak więc ja czekam na kolej Karolci w siadaniu, raczkowaniu, podciaganiu się. Echhh, no i nie mamy ani jednego zabka, ale za to coraz więcej włosków ;) rudamaxi, ten mężczyzna, ktory był na przesłanych nam zdjęciach to A???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mania nawet posadzona sama nie siedzi- sklada sie do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Nasze łóżeczko ma 3 poziomy,obniżyliśmy juz jakiś czas temu o jeden poziom.Ale zaraz trzeba bedzie opuścić do końca w związku z tym wstawaniem. marcel z pozycji leżącej usiadzie sam i jak pisałam siedzi stabilnie,siega po zabawki siedząc itp.Ale za to nie mamy ani jednego ząbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manii spokojnie..moja Kama tez sie sklada jak scyzoryk.... spoko!! Dorota - Wercia wykapana mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani czy moglabys zrobic pare zdjec tego spiworka w wozku? czy tam jest w komplecie taka czesc dopinana zeby mozna bylo wydluzyc spiworek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy. Tomi tez jeszcze stabilnie nie siedzi, sam tez jeszcze nie siada. Dlugo czekalismy na zabka, takze mysle ze na dalsze osiagniecia tez troche poczekamy. Kazde dzidzi rozwija sie w swoim tempie, nie ma co sie martwic. Pozdrawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka- śliczny jest Twój Marcelek :-) masz takie same meble jak my, tzn. biurko i częśc tej komody które widać na zdjęciu :-) moja Gabrysia też jeszcze nie raczkuje i nie przepada za leżeniem na brzuszku. Jak się przekręci to od razu woła rozpaczliwie żeby ją przestawić. Najbardziej uwielbia teraz pozycję siedzącą. Siedzi już pewnie ale sama też jeszzce całkowicie nie podciągnie do pozycji siedzącej. Poza tym prostuje nóżki i nawet nieraz trudno ją wsadzić do krzesełka (do karmienia) bo nie chce zgiąć nóżek :-) Tak więc same widzicie że każde dziecko ma swój tok rozwoju i póki są zdrowe nie nalezy się martwić. Tak jak dziewczyny wczesniej pisały może być nawet pominięty jakiś etap w rozwoju. W przypadku Wiktorki było tak,że w wieku 9 m-cy chodziła trzymając się ścian, mebli, a raczkować zaczęła dopiero jak miała 10,5 m-ca. Więc było odrwotnie niż podają wszystkie poradniki :-) rudamaxi-jaki list pusciłaś w obieg? bo ja nic nie dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja szukam jakis przepisów na posiłki dla mojej Kami - mam ochote w sobote i niedziele uraczyc ja czys wysmienitym w sam raz dla dziecka 6-7 miesiecznego.. macie jakies sprawdzone przepisy.. znalazlam w necie przepis na cukienie, na ziemniaczki z gorszkiem... ale moze macie cos innego - w miare pysznego hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam właśnie na nasz blog. A tam takie pustki, ostatni wpis 4 października :-( no i mój dzisiejszy... doroteczka- Werka jest taka fajniusia. To chyba bardzo pogodne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, czy u Was też jest dzisiaj tak zimno? u mnie deszcz, wiatr i tylko 3 st w plusie...brrr...nawet w mieszkaniu podkręciłam ogrzewanie i właśnie robię sobie ciepłą kawkę :-) no tak, położyłam Gabrysię spać, a ktoś właśnie zaczął wiercić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik rzeczywiscie Weronisia to bardzo pogodna dziewczynka....ale jej pierwsze 6 miesiecy zycia bylo chyba dla niej ciezkie.....widocznie cos jej dolegalo...nie wiem chyba brzuszek....byla marudna...juz myslalam ze to charakterek corcia od poczatku mi pokazuje....ale odkad skonczyla pol roczku to zmienila sie bardzo....i ja jestem mniej poddenerwowana...jest taka kochana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zapisalam manie na 15 do neurologa prywatnie. Zobaczymy co mi powie. Nieby wsjo ok ale troche sie martwie a tak to bede troche spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani - neurolg na pewno rozwieje twoje watpliwosci... my jestesmy pod stala opieką neurologa....i bardzo sobie chwale jej zalecenia i diagnozy! My kontrole mamy 16 listopada.... i mam nadzieje, ze z moja Kamcia jest wszystko ok..i że asymetria sie zupelnie cofnela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika ja tez mam nadzieje ze cos sie wyjasni. Bo z Mania jest tak ze jak byla 1 raz w szpitalu to jej zdiagnozowali slabe napiecie i nas wyslali do przychodni zaburzen rozwoju . A w tej przychodni malej zdiagnozowali wzmozone napiecie i dali zestaw cwiczen na podnoszenie glowki. ale ona 2 dni po wizycie w tej poradni zaczelam podnosic glówke wiec nie pocwiczylismy z nia dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani - ja mialam podobnie. Moja Kamcia po pierwszej rehabilitacji, zaczela lapac wszystko prawa raczką (a wczesnej byla wogole nie używana)...ale moja mama siedzac z nia w domu dla rozrywki i w ramach zabawy z nia dalej cwiczyla...ja odpuscilam, ona nie. Do dnia dzisiejszego wykorzystuje cwiczenia jako zabawe! Szczegolnie turlanie na pilce. Badz spokojna! Wszystko bedzie dobrze. Wiem, wiem, ze mozna sobie gadac ile wlezie, a ty ii tak bedziesz sie martwic (taka juz nasza natura), ale na pewno wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka dobrze, że Weronika nie daje Ci już tak popalić. U mnie jest odwrotnie niż u Ciebie. Pierwsze pół roku było super. Kochane dziecko a teraz kręgosłup mi wysiada. Położe ją na 3 minuty na kocu a ona już się odzywa, że chce na ręce. Normalnie dziewczyny nie mam już sił. W nocy budzi się przed północą-na karmienie a potem po 3 i nie może usnąć. Ląduje u nas w łóżku a i tak z trudem usypia. Nie wiem, co się dzieje. Na nic dziesiątki zabawek, placów zabaw, huśtawek i innych atrakcji najlepiej mojej córci jest na rączkach. madziunka zdolny ten Twój synek, nie ma co. MaMani moja też jeszcze nie siedzi stabilnie tzn jak ją sadzam to leci na wszystkie możliwe strony. Wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7300(27.0 9). ..66cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 8310... ..........75cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)... ... .....57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7000.(12 .10)...56/74cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/8300 (18.10)....55/69 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/8300 (06.11).....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, dziekuję,ze i do mnie przesłałas fotki Weroniki. Jak ona reaguje na kota? Karolcia dostaje podpalenia jak widzi naszego i najchętniej to by go spróbowała zjeść. A kot jak to kot, zazdrośnimjeden chciał kilka razy wejśc do łóżeczka K, ale go pogoniłam i się obrazi ;) kapikapi z nieba mi spadłaś z tym linkiem do strony z przepisamy itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zaczelam przegladac stronki z butkami dla dzidzi! I wiecie co!! Nie mam pojecia jaki rozmiar kupic, jakie kupic... znalazłam takie http://allegro.pl/item262146856_butki_jesienno_zimowe_na_mala_stopke_6_12_mies.html ale nie wiem czy rozmiar bedzie dobry.... ech znowu sie natne na allegro... łoo matko - a jakie wy kupujecie lub kupilyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa ja się niestety naciełam na butki w tej firmie. Nie dość ze rozmiar jest zaniżony to cena butków w sklepie jest o wiele niższa.ale butki same w sobie są swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa mam wlasnie te papucie h&m i mojej Kamci spadaja.. co jej ubiore to ona fryk i ma juz bosą noge! Ligh - a jak wlozysz gruba skarpetkę Karolcia sie nie meczy?? Nie ma ciasnej stopki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×