Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Echh ciśnienie podnosi mi moja t. :( My już po spacerze. Zaraz dam na bloga nowe fotki. evanikaa przed chwilką skąpałam się po kostki, doslownie w błocie. Dobrze,że mnie nikt nie widział :D. Takie oto uroki wiejskiego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - jaka twoja Karolka jest dziewczeca!! Ma bardzo delikatne rysy twarzy. Sliczniutka... A nie chce sie wierzyc, ze tyle sniegu u was lezy!? Moj G jest jakis szlony...dzwoni do mnie przed chwila i mowi, ze ubierze Kamciue w bodziaka i koszulke bawelniana i kombinezon....i bedzie jej w sam raz.... a ja teraz bede siedziec w pracy i sie martwic, czy moja Kamcia nie marznie...szleniec jakis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiapi - gmina Kobylanka...sliczne nazwa na gmine..hehe miejscowosc Morzyczyn... koło Stargardu Szczecińskiego...tuż pod Szczecinem..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj musze wieczorkiem znalezdz wiecej czasu i poczytac wasze blogi bo przyznaje sie bez bicia ze dawno juz na nie nie zagladalam:(Dzisiaj koncze sprzatac dol potem prasowanie i wieczor jest moj przed kompem wiec nadrobie to i owo:) Jutro za to ide do kosmetyczki by znowu mi cos zrobila na paznokciach.Wieczorem mam zebranie z AK. MOja mama podlapala przeziebienie tak kaszle ze szok.Bidula widac ze sie meczy .Ale jest bardzo grzeczna i pije wszystko co jej podstawiam:D Mleko z maslem i miodem,sama zrobila sobie syrop z cebuli i na noc jej daje czosnek z tymiankiem.Mam nadzieje ze to szybko jej przejdzie. Moja niunia od wczoraj jak zasypia to sama sobie spiewa i spiewa nawet wtedy gdy ja juz jej przestaje spiewac kolysanki.Strasznie slodko to wyglada,nuci coraz ciszej i wkoncu spi:D A od paru dni jak sie smieje to marszczy nosek wyglada wtedy rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) mika-dzięki za adresy i zdjęcia. Twój Tomuś jest rzeczywiście przesłodki :-) Karina- no ładnie, ładnie...:-) ale ciesz się że G zdradza Cię tylko w ten sposób :-) przyznaję się że ja też dawno nie zaglądałam na Wasze blogi ;-) muszę to nadrobić bo mnie zaciekawiłyście :-) Ja byłam dzisiaj z Wiktorką u lekarza bo ma ciągle katar i teraz się zrobił gęściejszy. Dostała w końcu skierowanie do laryngologa o które prosiłam już kiedyś bo Wiki śpi z otwartą buzią i w nocy często męczy ją katar. Byłam też z nią pobrać krew i zrobić badania. Była bardzo dzielna :-) No i nie puszczam jej w tym tygodniu do przedszkola. Gabi zrobiła się ostatnio marudna, potrafi się nagle rozpłakać i nawet nie wiadomo dlaczego. Nad ranem (5-6) też robi sobie nieraz przerwy w spaniu. Popłakuje przez sen. Czyżby kolejne ząbki? a tak poza tym to nic ciekawego...może tylko to że czekam na sobotę bo idziemy na imprezę andrzejkową. Ale nie wypiję za Was bo jeszcze karmię i nie wiem jak Gabi będzie spała w innym miejscu. No więc muszę być zwarta i gotowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! czy mogłabym poprosić o filmik Karolci od LightBlue? dziękuję za fotki, Wercia to naprawdę słodka kluseczka, a Karolce super w kolczykach. też bym chciała małej przekłuć uszka ale ona ostatnio za bardzo się targa za te swoje uszka i mam cykora. á propos cykora : dzisiaj miałam takiego ogromiastego cykora że aż mi włosy dęba stały! broniłam się dzisiaj a przewodniczącym komis∆i był taki sk**n jakich mało. był niamiły (bardzo niemiły), czepiał się ale i tak się wybroniłam i mam juźż studia definitywnie za sobą (no chyba że mi coś na stare lata odbije i zachce mi się dr zrobić :b ) teraz jestem cała w skowronkach i idę się kimnąc bo Kasia od wczoraj u babci a ja w nocy spać nie mogłam z nerwów. wielkie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja znalazałm chwilkę. Jak to evanikaa pisze, moja Karolinka też spi jak mucha :D izawik moja Karolcia reż jest taka marudna i płacze bez powodu. dzisiaj w nocy to nawet spała ze mną. evanikaa dziekuję za odwiedziny na blogu :)i w imieniu Karolinki za komplementy. Lecę na allegro wystawiac ciuszki na sprzedaż... Podgladam was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooow sarita OGROMNIASTE GRATULACJE teraz sie wyspij a potem czekamy chociaz na wirtualna kawke i ciasto z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) ja tylko na chwileczke , korzysta jak chlopaki spia mam kupee roboty...... w sobote poraz pierwszy zostawilam dzieciakiii pojechalam odwiedzic moje rodzinnee strony do krynicy-zimaa tam na calego wrocilismy w niedziele poznym wieczoremm blizniaki spisali sie na medall byli bardzo grzeczni zapomnialam zabrac laktatoraa sciagalam recznie mleczkoo bo piersiatka mi pekałyy a jaka kacper wnocy mial wyzere:D:DD: i jaki szczesliwy byll ze mogl mamcie przytulic echh Mateuszek przespal cala noccccccccccc rano go wysciskalamm patrzyll na mnie podejrzliwie Doroteczka z basenem jak najabrdziejj jestm zaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita, dopiero doczytałam. Wielkie gratulacje 🌻 kapikapi, na początku wydawało mi się strasznie skomplikowanew. Nie wiedziałam jak pomniejszyc zdjęcia. teraz albo robie małe aparatem, albo wysyłam na fotosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, przypomnijcie link do tej strony, gdzie sie zmienia , dodaje wpisy w tzw stopkach. Zapomniałam :(Dziękuje z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Karola wstała, zapełnia pieluszkę :D Zaraz bedziemy ogladac Mode na sukces a poźniej kapanie. Wicie ze ona zna juz dzwiek rozpoczynajacy ten serial i zawsze sie patrzy z przejeciem w ekran tv jakby cos rozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita-gratuluję tytułu mgr :-) jesteś naprawdę dzielna. Ja broniłam się gdy jeszzce dzieci nie bylo, a Ty poradziłaś sobie pomimo małego dziecka:-) Nie wiem czy dałabym radę. Może....Wiki w przedszkolu, Gabi spi a mama przy książkach ;-) może udaloby się. Ale na szczęście mam to już za sobą i prawie o tym zapomniałam. Dopiero jak niektóre z was coś piszą o studiach to sobie przypominam :-) mieszkamy na ostatnim piętrze i ostatnio zacieka nam sufit. Były już dwie różne ekipy ze spółdzielni ale nadal przecieka. Zrobiła się już okropna żółta plama. Będę musiała spać pod parasolem bo akurat jest nad naszym łóżkiem ;-) Wezwiemy chyba swoich fachowców i obciążymy spółdzielnię kosztami. No i muszą nam jeszzce sufit wymalować. Wiktorka robi mi właśnie koronę :-D Ja idę zrobić jej jakieś korale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wstałam! dziewczyny - ogromniaste dzięki za gratulację i właśnie parzę pachnącą wirtualną kawusię - kto się pisze ? narazie nalewam rudej i sobie (hihihi) :D kapikapi - wiem co to znaczy to mężowe przypominanie;) oni chyba myślą że to tak hop siup. kapikapi, Light i izawik - reflektujecie kawusię?:) Light Blue - wielkie dzięki za filmik - czo Karolcia woła tata? maleńka gadułka ći rośnie:) moja w niedzielę rano przy piosence halo dziedku tańczyła - tak na siędząco :D - wyglądała prześmiesznie i muszę też ją naktęcic prz tej jej ulubionej piosence. nawet się nie przewróciła skubana:D ok lecę odebrać kruszynkę od babci... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok izawik - moja mała jeszcze nie raczkuje więc od babci nie ucieknie hihihi:D stawiam Tobie pyszką kawusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam - stawiam wszystkim kawusię - a jak się jakaś pomarańczka przybłąka to też dostanie - a co! - mam zajefajny homorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chociaz kawke dostalam ale ciasta juz nie dala ;) no moze kawe przeleje do termosu i poczekam jak wroci z dzieckiem to moze i ciacho mi sie trafi;) Ja postanowilam ze od przyszlego tygodnia wezme sie za swoja prace juz tak na powaznie,pod warunkiem ze dzieci mi pozwola a jak nie to noce sa taaaaakie teraz dlugie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss... sorki już się poprawiam. czy torci czekoladowy może być? to już częstuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ze o torciku i to jeszcze czekoladowym to nawet mi sie nie snilo teraz to juz prawdziwa uczta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) justaaaaa my bylismy u weroniki kolegi hihhi i to jego teletubki....ale jego mama mowila ze u nas w hurtowni sa po 29,90 za sztuke....a jej przyniosla kolezanka ktorej mama szyje takie wiec ma sie dowiedziec ile ona by chciala za taka czworeczke teletubkow....zobaczymy.....weronika sie smiala do nich i przytulala moze dlatego ze sa kolorowe.... lightblue ojej jak twoja corcia slicznie wyglada z tymi kolczykami......ja musze sie zastanowic nad przekluciem mojej werce....a niunia daje ci uszka przemywac? nie placze? ja tez ogladam mode na sukces.....hihihhiihih saritko wieeeeeeeeeeeelkie gratulacje!!!!!!! fajnie jest miec obrone juz za soba!!!! hihhi ja tez poprosze kawke.....no i tort....oo czekoladowy...mniam... jestem jakas durna chyba bo szkoda mi wystawiac ciuszki malej na allegro....czyzbym je spakowala i wyniosla do garazu zeby poczekaly na nastepna fasolke (kiedys tam)...no nie wiem....sprzedajecie pojedynczo czy w zestawach...? zuzanka pisz cos szybciutko a nie tylko na gg siedzisz hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita, karola wóła coś miedzy tatata a plapla :D Doroteczka, Karolce uszek nie przemywałam niczym, bo wogole jej nie ropiały ani nic z tych rzeczy, zagoiły się ot tak. Musze jedynie przekręcac kolczyki raz w jedną raz w druga stronę. Jednak gdyby coś sie działo miałam kupic Płyn do pielęgnacji uszu STUDEX albo Tribiotic(taka masc w saszetce na powierzchowne ranki, dostępna w aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita, karola woła coś miedzy tatata a plapla :D Doroteczka, Karolce uszek nie przemywałam niczym, bo wogole jej nie ropiały ani nic z tych rzeczy, zagoiły się ot tak. Musze jedynie przekręcac kolczyki raz w jedną raz w druga stronę. Jednak gdyby coś sie działo miałam kupic Płyn do pielęgnacji uszu STUDEX albo Tribiotic(taka masc w saszetce na powierzchowne ranki, dostępna w aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też żal sprzedawać rzeczy po Mai ale jak sobie pomyślę jak ja mam je wszystkie zwieźć do Polski żeby poczekały na kolejne dzieci (nie moje :-) to wolę je sprzedać. Tylko, że ja jedne sprzedaje to zaraz kupuję następne, większe więc nie jestem ani konsekwentna ani logiczna. Sarita moje gratulacje!!! Poproszę tylko o kawkę bo mam karpatkę w lodówce, wczoraj piekłam. Jakie studia ukończyłaś jeśli można wiedzieć? Jak dobrze, że ja nie muszę już pisać pracy ani tym bardziej się bronić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przede wszystkim to Tomi dziekuje za wszystkie komplementy :) sarita - wielkie gratulacje!!! kapikapi - jesli chcesz to moge Ci pomoc w allegro LightBlue - dzieki za filmik, cora sliczniutka, tez mi sie wydaje ze wola tata :). Tomek za to coraz czesciej wola mamamamama (maly mami synek) :) Dzisiaj pokazal nam sie 2 zabek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wiedze,ze moj post się nie pojawił. Czy wam ostatnio zamula kafeteria ?:D Doroteczka, Karolince niczym nie przemywałam uszek, bo ładnie jej się zagoiły i nic się nie paprało.Wg wskazań kosmetyczki mam tylko przekręcac kolczyki w jedną i drugą stronę Jejku, ale jestem nieprzytomna. zdrzemnełam się koło Karolci a teraz nie wiem co się ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany..w końcu śpią moje dziewczyny... jestem sama i ostatnio trudno mi położyć je w tym samym czasie. A akurat obie są śpiące o tej samej porze. Wszystko było dobrze do momentu jak Gabi spokojnie sama zasypiała w łóżeczku. W tym czasie czytałam Wiktorce bajkę i kładłam ją spać. A teraz Gabi zrobiła się jakaś taka oryczana. Chyba nadrabia pierwsze 7 m-cy. Dzisiaj akurat płakała i musiałam stać przy łóżeczku aż się uspokoi. A w tym samym czasie Wiktorka też zaczęła marudzić że ona też chce spać ale sama nie pójdzie. A ja kurczę, przecież się nie rozdwoje. Dzisiaj jestem akurat sama i trudno było mi to pogodzić. Nie wiem co za diabełek wstapił w Gabrysię ;-) teraz siedzę i wcinam jogurt. Chociaż prawdę mówiąc po tym wszystkim nie jestem nawet głodna.Obejrzę jakiś film i też pójdę spać,bo dzisiaj przez moje córcie, które budziły się na zmianę, spałam tylko 4h z przerwami... Dzisiaj pewnie nie będzie lepiej bo Wiki jest taka zakatarzona że z pewnością obudzi się niejeden raz. sarita-uwielbiam wszystko co czekoladowe ;-) lightblue- przyslij mi też ten film z Karolcią, proszę... ruda_lala- gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika gratki dla synka za kolejnego zabka ja takze mam zamiar wystawic rzeczy na allegro ale nie wiem jak sie za to zabrac oj ostatnio strasznie mi wolno chodzi i zawiesza sie kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×