Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

\"do weroniki\" gdzie ty widzisz zeza? na tym zdjęciu http://www.garnek.pl/weronikam/744711 ma minę zdziwionej, może dlatego tak wyszło. nie ma zeza na pewno. wklejam inne zdjęcie które chyba pokazuje wyraźnie że zeza nie ma. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd3337eb8757ca77.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd3337eb8757ca77.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.garnek.pl/weronikam/746017 fotka powyżej Izy w dniu narodzin. ale się rozczuliłam. właśnie oglądałam pierwsze zdjęcia Izy i tak sobie przypomnialam taką małą kruszynkę że już nie mogę się doczekać kiedy urodzę kolejne dziecko. tak kocham takie maniusie niunie. a Wy pamiętacie swoje kruszynki gdy były takie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weronika- ależ ta Iza ma piekne oczy...no i zgadzam się z zuzanką że imię wybrałaś bardzo ładne ;-) doroteczka-fajnie że masz męża w domu. Ja tak miałam przed świętami, swięta i trochę po. Ale móż nie chorował tylko był z nami :-) no, ale teraz musisz zabawić się w pielęgniarkę ;-) u nas pogoda też kiepska, pada śnieg z deszczem, wieje i jest ponuro... Wiktorce do kataru doszedł kaszel. Nie posłałam jej dzisiaj do przedszkola, tylko poszłam do lekarza. Ma naprawdę okropny kaszel. No i nie obyło się bez antybiotyku :-( z zabiegu wycięcia migdała (poniedziałek) też chyba nici. Trzeba to przesunąć. Nie może chodzić do przedszkola, ale dostała pozowlenie na 2h wyjście do przedszkola w czwartek na Dzień Babci i Dzidka. Chociaż to, bo bardzo na to czeka. Zresztą na ferie też ,bo ma zaklepany wyjazd do babci :-) no ale musi najpierw wyzdrowieć. Gabi ma ciągle katar. ehh..... piekłam dzisiaj placek na impreże w przedszkolu. Niech sobie dziadkowie pojedzą ;-) zuzanka- Ty chyba tak jak ja strasznie nudzisz się w domu na wychowawczym ;-) ostatnio nie wiem co mam zrobić najpierw. Ciągle coś robię. Do tego Gabi zrobiła się marudna,bo chciałaby wędrlwać po mieszkaniu, ale samej jej się nie chce. Trzeba ją ciągle prowadzać :-)Straszny leń z niej,bo stoi na czworakach ale za Chiny nie posunie się dalej. Pokazuję jej o co chodzi a ona już marudzi bo chce żeby ją wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki izawik. light dobrze że mi przypomniałaś z telefonem. właśnie zapisałam sobie nr i puściłam Ci sygnał. dlaczego "do weroniki" tak w ogóle martwisz się o moje dziecko?chyba nic ci do tego, prawda? jeśli nawet miałoby zeza to na pewno bym się tym zainteresowała (chociaż dzieci do 2 roku życia mają prawo mieć fizjologicznego zeza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika Iza ma sliczne oczka... Codziennie jak usypiam Kamcie wspominam jaka ona byla malutka, jak sie zmienia i uswiadamiam sobie, ze czas szybko plynie. Light - swietnie, że Karolka ladnie przybiera na wadze. jak juz dasz paroweczki pochwal sie jaka byla rekacja ninki, zebym i ja mogla sprobowac! Izawik - Kama tez ma ciagle katar, juz nie pamietam dnia (od sylwestra) zeby miala czysty nosek. Ciagle leci jej woda z nocha i leci! Ech dzieci ciagle cos lapia w taka pogode. Mam nadzieje, ze uda sie wam przesunac termin z wycieciem migdalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar własnie patrzyłam na blogu Karolinki, i bardzo dziękuję za wpis :) evanikaa jak tylko kupię te parowki co sa dla dzieci, to napewno zdam relacje z jedzenia ich przez Karolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie moje odczucie, na dobranoc.... Jak to jest ...kiedy ja zaczynam pisać, to wy milkniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ładnie Light... ja probuje zabrac sie za sprzatanie kuchni, ale mi jakos nie wychodzi. Mam mega lenia...hehe jak zwykle. Za chwilke zjem kolejna porcje pomidoroweczki... aa jutro drogie panie zrobie pilaw. a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! Lightblue ja myje wloski corci takim szamponem i plynem do kapieli bambi....takie 2w1 hihihhi z na butelce jest kaczuszka....ale to biala butelka nie zolta.... evanikaa co jutro zrobisz? pilaw? Weronika Izulka jest super olej pomaranczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tylko ladnie przywitam a jutro postaram sie wszystko przeczytac. Dziekuje za wszystkie meile ze zdjeciami ,zyczeniami,za wszystkie karteczki z zyczeniami i za sms z zyczeniami . Mam ostatnio duzo nauki i Konrad byl chory mial 40 stopni goraczki ,napedzil mi stracha ale juz jest ok i jutro idzie do szkolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A co mi tam :P rudamaxi ty babo to juz powinnas dostać czerwona kartke za tak długa nie obecność!!!! Masz szczescie jednak, ze sie odezwałaś!! Wykupisz się zdjęciami dzieci, pewnie bardzo urosły Doroteczka a nie miała Wercia uczulenia na szampon? evanikaa łomatko ty same jakies wypaśne :D rzeczy jesz, a ja ciągle to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jooo dawno nie bylo pomaranczek, brawo brawo moze znowu rozerwiecie nasze forum zeby nie padlo, mam w dupie to co piszesz, totalna ignorancja z mojej strony na pomarancze :) U nas sniegu napadalo, pewnie zaraz wybierzemy sie na spacer. Izawik hehe no tak nudze sie tak jak Ty :) ruda lala czekam na fotki z wypadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ojej znowu to samo.......... pomarańczko piszesz \"że gdy pojawiają się pomarańczki...\" a sama nią jesteś!!!!! o co Ci chodzi?????? jeśli ktoś jest dwulicowy to może właśnie ty!!!!!!!! a mnie też nie obchodzicie, ja ufam kwietniówkom i nie myślę podejrzewać którąkolwiek. zuzanka brawo! najlepsze to całkiem zignorować ale mnie szlag trafia jak ktoś wtrąca się w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..72cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9000.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8000...52/75 cm(18.12) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Jakos tak mi sie wydaje ze Bartek malo przytyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza Iza ważyła 2 tyg temu 8300 g i pediatra powiedziała że prawidłowo, więc myślę że Bartek również dobrze waży. przecież dzieci w tym wieku juz kg nie przybiorą w ciągu miesiąca tak jak kiedyś, bo co by to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki patrze że zmowu jakiś obserwator dołączył się do naszego topiku. Ciekawe co kieruje takimi ludźmi : zazdrość, brak znajomych, nuda, głupota. Pomarańczko wybierz proszę i daj nam znać, jaki jest powód twojej desperacji. Weronika świetne zdjęcia :) Light jak patrzę na twoją Karolkę taką malutką to przypomina mi się moja. Ona też miała taki śmiesznie zapuchnięty nosek. Grzesiek się śmiał że wygląda jak córka boksera :) U nas od rana sypał śnieg a teraz wyszło piękne słońce. Karola jeszcze śpi ale jeśli się pogoda nie popsuje to może zaliczymy dziś wreszcie spacerek :) Co do męża w domu to mnie też od jutra czeka taka laba :) G zmienia pracę i musi wykorzystać urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc… Phiii pomarańczko..jestes wrzodem, którego ciezko jest usunąć! Kamci mierzyłam wczoraj stope i ma 12 cm..+/- pare milimetrow. Na wiosne dobrze było kupic już jakies butki z prawdziwego zdarzenia, a nie jakies tam niemowlęce. Light – ja nie lubie gotowac a jak już mam cos zrobic to lubie cos wymyślić. Wczoraj odnalazłam mój stary przepis na pilaw z pomidorami i ryzem, wiec może dzisiaj jak tylko znajde czas!! Wlasnie w pracy skonsumowałam sałatkę sledziowa z buraczkami…a szef wchodząc do mojego pokoju stwierdzil „kurcze smierdzi tu jak w ruskim barze”! hehe była ktoras z was w Ruskim barze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas znów ladnie wiec pewnie za chwile sie zacznie paskudna pogoda. Moja maniula wchodzi w butki rozmiar 19 Ciezko mi cos na jej stópke zalozyć bo ma bardzo wysokie podbicie. Mania nie chce raczkowac... umie ale nie chce... jak tylko poloze ja na podlodze to wstaje i efekt jest taki ze upada na buzie... Juz potrafi przejsc pare kroczków jak ja trzymam za jedną raczke :):D:D:D chodzik to jej ulubionwa zabaka... goni w nim jak szalona :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jest ignorancja :) wg wikipedii byś wiedziała na przyszłość: Ignorancja jest zachowaniem interpersonalnym, związanym z celowym brakiem woli do respektowania innych lub działaniem nieświadomym, wynikającym z niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika kamcia bedziesz musiala pantofelki jak dla kopciuszka kupic :D:D Nie wiem po kim moja ma takie kopytko bo filip ma rozmiar 42 a ja mam 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika wcale nie taka mała ta stópka u mojej Karoliny ma 11 cm i myślę że jest normalna jak na dziewczęcą stópkę. Może u chłopców jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×