Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość elcia123
zesc dziewczyny!mam dzidzie w wieku waszych dzieciazków i troszke Was podczytuje.Mam prosbę-ponieważ moja córcia kończy niedługo roczek chciałabym jakis fajny prezent.Doradźcie coś ciekawego-czym Wasze dzieciaczki lubią sie bawic.z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia przede wszystkim zapraszam do czestszego pisania z nami!!! A co do prezentu to tez sie niesamowicie glowilam jak moi rodzice chcieli kupic cos Bartkowi i wybralam rowerek. Robi sie coraz cieplej i mam nadzieje,ze Bartek bedzie chcial nim jezdzic. Zabawki jako takiej ulubionej nie ma, uwielbia bawic sie pileczkami no i tanczy przy wszystkim co gra. Aktualnie na tapecie jest grajacy traktorek ze zwierzatkami, ktore wydaja odglosy i ciezarowka do ktorej wrzuca pilke i ta pilka wylatuje przez taka otwierana klapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Elcia ale Ty masz coreczke, wiec Bartka zabawki sa do bani jak dla dziewczynki;-) Mam nadzieje, ze mamuski dziewczynek doradza cos fajniejszego;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję Teletubbies firmy Tomy> Maja ma tego bez telewizorka i go uwielbia. Gra, świeci, śmieje się jak go pocałujesz albo połaskoczesz. teraz kupuję dla bratanicy bo bardzo się nim bawiła w święta: http://www.allegro.pl/item321527887_nowe_teletubisie_z_telewizorkiem_po_big_hug_tomy.html A na Wielkanoc zajączek przyniesie Mai Tinky Winky z telewizorkiem: http://www.allegro.pl/item319197433_teletubisie_telewizorkiem_tinky_winky_teletubbies.html A Kubie laptopa spider mana: http://www.allegro.pl/item319416173_laptop_edukacyjny_spiderman_3_clementoni_komputer.html Wszystko chcę kupic od jednego sprzedwacy ale kurde ten to ma bardzo dużo negatywów. Wszystkim kobietom tym małym i dużym wszystkiego co najlepsze. Każda okazja jestdobra do świętowania więc zróbmy sobie święto chociaż dzisiaj. Ja pospałam dłużej.... ale fajnie..... A potem pojechałam sobie na zakupy i kupiłam kurteczkę i spodnie. Mąż wie tylko o kurteczce i mam nadzieję, ze nas nie podczytuje :) I dziękuję za pocieszenie. Myślałam, ze tylko moje dziecko tak źle jada ale widzę, że nie jestem sama. Tylko, ze ja rzeczywiście za duży problem z tego robię, tak jak mówił mój mąż. Dzisiaj na przykład nie zjadła swojego obiadku za to mięsko z karkówkę z rękawa i ryż sobie dziubała razem z nami jak my jedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia może zechcesz pisac z nami ??? Jesli mogę doardzić to moja córeczka ma taka ksiązeczke, sama naciska przyciski ;) i wertuje \"kartki\" http://www.allegro.pl/item320471811_edukacyjna_ksiazeczka_z_32_odglosami_nowa.html zabawka jest intensywnie eksploatowana i trzyma się kupy :D albo http://www.allegro.pl/item313775945_pianinko_organki_simba_zwierzeta_melodie_rytmy.html Póki co na chwilę obecną stuka po pianinku łyżkami drewnianymi, albo ćwiczy sobie stawanie. Ale zabawka jest wytrzymała. Albo takie coś http://www.allegro.pl/item318640854_disney_interaktywny_kubus_puchatek_mowi_spiewa_.html Widziałam na zywo i baaardzo mnie to zaciekawiło. W sklepie takie coś kosztowało 200 zł. No dobra, pochwal się wam, mój chłop kupił mi róże a Karolci maskotkę. Dosłownie szczęka mi opadła. mało tego, kwiatka kupił tez swojej mamie i babci :D O matko!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar fakt duzo ten sprzedawca ma negatywnych, ale zabawki super!! Jak ostatnio byłam na zakupach to sama ogladałam PO, taki słodziutki , jak się go nacisneło robił aaaaaaaahhhhhhhhhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja obkupilam dzis maniule :D:D dostalą butki sukieneczke bluzeczke dresik i zestawik spodenki i kamizelka :) sama sobie sprawilam wygodne buty :) co do paznokci to mania nie lubi kiedy jej obcinam... a najgorsze jest to ze jak jej po obcieciu nieopiluje to zaraz cala jest zdrapana... jesli chodzi o zabawki to my mamy zamiar nabyc szczeniaczka uczniaczka w najblizszym czasie. U mnie ostatnio trendy sa pluszaki z ikei. zaba co ma paszcze na zamek zamykaną i taki rozowy hipopotam co wygląda troche jak krowa :D:D:D Mania je nosi i przeklada z kąta w kąt a jak zasypia albo pije mleko to się mizia po buzi ogonem tej rozowej hipokrowy :) No i jeszcze bardzo fajny jest grajacy autobus z przeceny w kauflandzie za 15 zl :D:D:D ma z 20 roznych przycisków gra mówi kolory, ksztalty i liczny po angielsku i śiweci :) Super zabawka... Jej glówne zastosowanie - staje sie na niej w łozeczku i wtedy jest się wyższym i wszystko lepiej widac :D:D:D a jak sie na niej stoi to ona gra - fajna sprawa :D:D:D No i klocki z duperelkami w środku z fisher price. my mamy wielki zestaw tych klocków ze zwierzetami. O rany ale dzis kijowa pogoda a mialo byc juz ladnie buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ma kolejnego ząbka!!!! Górna lewa jedynka. Ufff to teraz wiem, czemu ostatnio w nocy płakała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyjmijcie życzenia baby kochane od drugiej baby niecha dzień cały (chociaż już się kończy) będzie radosny bądźcie radosne baby aby do wiosny szczęścia życzę Wam, sobie i kobietom na całym globie by marzenia się spełniły i nas chłopy wyręczyły! Dla nas dziś drinki i kaweczki nasze święto dziś Babeczki :-) dostałam dzisiaj od męża bukięt pięknych czerwonych róż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue - ślicznie Ci dziękuję za wpis na blogu Milenki. Jako jedyna pamiętałaś.... To bardzo miłe... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 Lightblue buziaki dla Karolci za ząbka:) moja siostra ma ten sam fotelik do karmienia jest zadowolona:) Ja się nie pomyliłam co do mojego chłopa....nie dostałam kwiatuszka i Liwia też nic nie dostała:( fajowe zabaweczki zakupujecie. u mnie Liwia ma Kubusia Puchatka ktory gra bardzo go lubi i ma domek ze zwierzakami grają śpiewają super sa te edukacyjne grajki. na razie nic z zabawek nie kupuję ale muszę pomyśleć co jej kupić na roczek. widzieliśmy u złotnika zajefajne kolczyki dla Liwionka:) i chyba jej kupimy a oprócz tego coś do zabawy :) dzisiaj kupiłam Liwii nowa wiosenną czapeczkę:) jak zrobię jej fotkę to rzucę Wam na maile:)ślicznie wygląda:P a co do obcinania paznokci to ja nie narzekam , lubi obcinać paznokcie mamy tylko problem z paznokciami u nóg bo tam ma straszne gilgotki...po mamusi:P Do tego Liwia robi papa, brawo bije sobie za wszystko co zrobi i robi raczka joł/joł ja słyszy muzykę i do tego się fajnie kołysze już by potańczyła:) rudamaxi ale masakra.... , mam nadzieje że nie zostawiłaś na tym fachowcu od siedmiu boleści suchej nitki i miałaś rację że nie zapłaciłaś jeszcze powinien zostać pociągnięty za koszty naprawy szkód które zrobił u Ciebie w domku......pytałam taty on jest w końcu budowlaniec nie ruszaj na razie boazerii bo może odpaść poczekaj aż wyschnie i wtedy zobaczysz spadam papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala nie mogłam zostawić na Waszym blogu wiadomości więc piszę ją tutaj. Dobrze że lightblue ma twoją córcie w znajomych to dotarłam do wszego blogu:) tak więc Dla Ciebie dużżżżżo zdrówka miłości i szczęścia pomyślności :)) A córeczka prześliczna i kozacko wygląda:))) szybkiego powrotu do zdrowia:)))) pozdrawiamy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌼 dzisiaj rano przeżyłam horror moja kotka wczoraj jak mieliśmy gości prysnęła na dwór , a tak to nie wychodzi jest kotem domowym .dzisiaj rano jak poszłam zrobić Liwii mleko to patrzę a moja kotka siedzi na parapecie tylko nie po tej stronie co powinna....bidusia cała noc po za domem:( Teraz odsypia u boku Liwii miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my juz spakowani i po sniadanku czekamy na sulonde i jedziemy razem do Oleśnicy na basen:) Dziekuje madziunka,kochana jestes:D boazeria jakos sie trzyma,wypadly tylko takie male zlacza przy belkach,oby nie bylo gorzej. Z parkietem chyba az tak zle chyba tez nie bedzie narazie szesc klepek nie chce mi sie zmiescic jak probowalam wcisnac ,ale lakier poodchodzil wiec jak sie zrobi cieplo czeka mnie cyklinowanie:Otylko chyba bede sie musiala wyprowadzic na ten czas bo lakier strasznie smierdzi i jeszcze ten kurz:O Na goscia mam coraz wiekszego nerwa 😡Jeszcze sa tak zapowietrzone kaloryfery ze w dwoch pokojach na pietrze i w moim nieszczesnym salonie kaloryfery jak lod zimne:O wczoraj sama odpowietrzalam dzisiaj sprobuje sama napuscic wode. wczoraj gosc zadzwonil do mojej mamy i powiedzial ze 400 zl sie nalezy ale mial pecha bo ja bylam pod reka i telefon mamy zabralam i powiedzialam ok 400zl po tym jak wszystko u mnie naprawia parkiet i jego cyklinowanie plus 82 zl za umywalke bo po tyle sa w sklepie i musza ta umywalke zainstalowac.I jak sie zapytalam kiedy to mi zrobia to facet sie rozlaczyl:O A wczoraj sasiadowi poszla rura od wody na dworze,boszzzz wspolczuje im bo musieli zrywac cala kostke ktora polozyli moze ze dwa lata temu:O No i wczoraj nie bylo wody i tak sobie pomazylam ze szkoda ze wczoraj ten Boże pozal sie hydraulik nie przyszedl i nie pracowal bo nie mogl by napuscic wody i salon by ocalal;) No to sie wygadalam:D Wczoraj tez wprowadzili sie nam nowi sasiedzi do naszej szeregowki mlode malzenstwo ,Konrad jest w siodmym niebie bo wreszcie bedzie miec kolege w swoim wieku:D a 14 lutego na naszym osiedlu urodzila sie dziewczynka,wiec jakby to powiedzial Kazimierz Pawlak ,osiedle jest rozwojowe,i statystycznie sie poprawilo na osiedlu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny male i duze duzzooo szczescia i milosci. Nas z moim R rozłozylo Bartek jest u moich rodziców, my mamy goraczke po 39 stopni to tego bola mnie nerki i chyba mam zapalenie pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi weekend pełen wrażeń :P zuzanka14 szybkiego powrotu do zdrowia , fluidki dla Was:) My dzisiaj robimy wypad do Ansbach na spacerek i może jakieś foty zrobimy, ładna pogoda jest u nas, słonecznie więc czemu tego nie wykorzystać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka wracajcie do zdrowia! rudamaxii ale masz przeboje. Wszedzie wszystkiego trzeba samemu dopilnowac. Niestety taki kraj. Tu nie jest lepiej jak widze jak fachowcy oddaja wymalowane mieszkanie to smiac mi sie chce. Podejrzewam, ze ja bym lepiej wymalowala. No ale jacy obywatele taki kraj. Ale mam dluga nocke za soba. Maja w ogole nie chciala spac. Chyba do 2 godziny sie krecila u nas lozku, nie, zeby plakala, nic jej nie bylo tylko tak jakby juz byla wyspana krecila sie, gadala do siebie. A my jak nigdy nic nie odzywalismy sie do siebie. Ale w ktoryms momencie to juz jej sie znudzilo i zaczela poplakiwac na sile no to maz ja wzial i polozyl do jej lozeczka. Poplakala i od razu usnela. Teraz ona spi,hehe odsypia ale my jak zombie.. ja nie moge usnac, a maz pospal do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka i R ;) szybkiego powrotu do zdrwoia 🌻 kar i my dzisiaj mielismy nocne przeboje z Karolą. Cała noc się wierciła. O 4 nad ranem wzięłam ją do nas do łózka,ale mąz poszedł spac do drugiego pokoju. Pospałyśmy do ok 6. I od tamtej pory było marudzenie. Teraz skubama śpi juz prawie 2 godziny. Najgorsze,ze nie moze spac w spokoju, bo tzw domownicy tłuka drzwiami jakby sami byli :( A chcę zeby sobie pospała, bo jadę dzisiaj do moich rodziców i siostry a tam na 100% spania nie bedzie. I własnie się maleństwo ;) :D obudziło. Miłej slonecznej niedzeili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala u nas tez jest poranne udawmnnie ze spimy, jak tylko poruszymy kałdra a Bartek juz nie spi to zaraz hop na rowne nowi i nas zaczepia wolajac eeee, jak nie zwracamy na niego uwagi i dalej lezymy nie ruszajac sie to zaczyna sie bawic i mozemy dalej sobie lezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa glosik oddany zaraz pojde przed 2 komputer i tam tez zaglosuje :) Bylismy dzis w kinie i wyjscie nam sie udalo bo milo spedzilismy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa tanie to autko, w smyku dokladnie takie samo kosztuje 369 zł, jesooo ale ten smyk drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka moc fluidkow dla ciebie i twojego meza byscie jutro wstali juz zdrowi jak rybki:) oj wiecie co moja niunia tej nocy tez sie budzila chyba ze cztery razy:O justa Konradek zaprasza ciebie i inne ciocie na swoj blog,moze choc takie kwiaty i seruszka z caluskami wynagrodza wam braki jakie wczoraj mialy miejsce;) Kar dziekujemy bardzo :) Konrad mnie juz meczy kiedy jedziemy;) Na besenie bylo super Viki w brodziku i w jakuzzi byla zachwycona w basenie z \'pierdułkami\"troszke kaprysila,ale tam woda byla o wiele chlodniejsza,ale po pewnym czasie nawet razem plywalysmy;)Potem Sulonda zajela sie troche Viki a ja poszlam poplywac,ale zalamalam sie swoim brakiem kondycji ,dalam tylko rade 2 i pol dlugosci basenu przeplynac:O A Konrad szalal z wujkiem na zjezdzalni,byli nawet razem w saunie ale konradus po sekundzie wyszedl bo stwierdzil ze to goraco az go w oczy szczypalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka moc fluidkow dla ciebie i twojego meza byscie jutro wstali juz zdrowi jak rybki:) oj wiecie co moja niunia tej nocy tez sie budzila chyba ze cztery razy:O justa Konradek zaprasza ciebie i inne ciocie na swoj blog,moze choc takie kwiaty i seruszka z caluskami wynagrodza wam braki jakie wczoraj mialy miejsce;) Kar dziekujemy bardzo :) Konrad mnie juz meczy kiedy jedziemy;) Na besenie bylo super Viki w brodziku i w jakuzzi byla zachwycona w basenie z \'pierdułkami\"troszke kaprysila,ale tam woda byla o wiele chlodniejsza,ale po pewnym czasie nawet razem plywalysmy;)Potem Sulonda zajela sie troche Viki a ja poszlam poplywac,ale zalamalam sie swoim brakiem kondycji ,dalam tylko rade 2 i pol dlugosci basenu przeplynac:O A Konrad szalal z wujkiem na zjezdzalni,byli nawet razem w saunie ale konradus po sekundzie wyszedl bo stwierdzil ze to goraco az go w oczy szczypalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss przepraszam za dubelek:O justa samochodzik fajny,pojazd Vikuni kurier przywiozl w piatek i czeka juz do roczku:D Zuzanka a jak samochodzik ala bolid. Ale Iwona Pawlowicz zlagodniala i chyba juz nie chce byc czarna mamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda maxi widze ze tez ogladasz taniec, ja mam laptopa na kolanach i tez ogladam :) dziewczyny pewnie tez a bolid suuuper i na 99 % go kupimy bo wlasnie cos takiego szukalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) My dzis bylismy na spacerku w parku i wyprobowalyśmy nowy pojazd. jestem mile rozczarowana bo super sie nim jezdzi po chodniku a Maniula siedziala bardzo grzecznie i \"trąbila\" na przechodniów :D:D A najbardziej podobaly jej się huśtawki. nie chcialą zejsc tylko wolala \"uś uś\" :D:D:D Potem zrobilismy sobie 1,5 godzinny spacerek ( Mania już w wózku i spala jak susel) wrócilismy do domku i mala pojadlą pobawila sie a teraz juz śpi... a ja umieram bo mnie nowe buty obgryzly i mam dziure w nodze :(:(:( Mimo wszystko bylo dzis baaardzo fajnie i pogoda bajkowa :D:D:D a nastepna wspólna niedziela dopiero w świeta :(:( bo za tydzien mam szkołe :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani teraz popatrzylam w twoja stopke i zauwazylas jak bylo by fajnie jakby dzidzia ci sie urodzila o czasie to twoje dzieci powymienialy by sie tylko cyframi w dniach i miesiacach:D Ja bym sie teraz odgryzla na tych butach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×