Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH:) 21 widać że jesteś szczęśliwa tak trzymać a na białą suknię nigdy nie jest za późno:) powodzenia w poszukiwaniach sukni:) izawik Liwii dodawałam parę kropli oliwy z oliwek to jedzonka , i piła wodę z sokiem jabłkowym to jej pomogło .....nie nadarzałam z pampersami:) MaMani zdjęcia pozły . Liwia nie śpi za długo w ciągu dnia tylko raz i to tylko godzinkę:) czasami wystarczy jej 15 min i już jest jak nowo narodzona. ładne imiona wybrałaś mi osobiście podobają się imiona Amelia Kornelia (to z twojej listy) ja miałam tylko dwa albo Liwia albo Nadia ale wygrała Liwia :) z chłopaków Kornel, Dorian ,Ksawery Doroteczka u nas jest podobnie Liwia zasypia ze mną w łózko ale potem jest przenoszona do łóżeczka:) chyba że jest chora to śpi z nami co ja uwielbiam a mój W sie denerwuje bo nie może sie przytulić do żony....hihihi Liwia śpi pomiędzy nami:) zabka glos oddany flowerska spokojnego lotu i wykorzystaj na maxa czas w Polsce:) aga*25** ja sama robie biszkopt a masę to kupuję gotową i przekładam na wierzch daje pokrojone w kostkę różnobarwne galaretki:) biszkopt 4 jajka 1 szkl. cukru 2 łyżki wody ciepłej To razem ubić do tego dodać 0,5 szkl. maki ziemniaczanej 0,5 szkl. maki pszennej 1 łyżeczka pr. do pieczenia całość wymieszać bardzo wolno piec około 30min ja mam piekarnik elektr. ja robie takie dwa biszkopty b o nie umiem ich ciąć no i do tego krem gotowy i jest torcik:) ja lubie sobie ulatwiac życie i robotę wiec dlatego tak robie:) milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek nie dostalam fotek :( dostalam od izawik bardzo dziekuje :* śliczne coreczki a starsza to ma przepiekne wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka dla Bartusia Zuzanki 👄 i spóźnione dla Viki rudej maxi 👄. Strasznie się dziś rozpisałyście, czytam już godzinkę (z przerwami oczywiście)... Moja Milenka jest chora i siedzę sobie w domciu na L4 do piątku. Ale wcale przez to nie mam więcej czasu!!! Flowerska - jak tam lot? Mamani, no i jak po wizycie u lekarza??? Mnie osobiście podobają się imiona Borys i Laura. Wiem, Borysa nie ma na Twojej liście. Izawik, madziorek - dziękuję za piękne zdjęcia. Weronika!!! To straszne!!! Skąd się to cholerstwo wzięło?? Mam nadzieję, że lekarz jednak się myli z tym ubytkiem słuchu! Aga - ja to bym chyba wolała obchodzić urodzinki Milenki w mniejszym gronie :( . Takim jak u Ciebie np. 21- welon musi być!!! A co !!! Ja się czuję już zaproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iza dzięki za zdjecia córeczki masz piekniusie :) MaMani daj znać jak usg Ja pomału też myślę nad przyjęciem :) mam jeszcze co prawda 2 miesiące ale ten czas szybko płynie. u nas będzie około 25 osób to już z dziećmi . na szczęście mam duże mieszkanko i wszystkich pomieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kawa czeka na stole tym razem bez ciacha;) 🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️ 😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼]😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼 DLA Maxa,Maji i Aleksandra wszystkiego najlepszego rosnijcie zdrowi i duzi.🌼😘❤️🌼😘❤️.🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️.🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼]😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) widzialam dzidzie. ma 82cm :D:D plci nie widac zale lekarz twierdzi ze na nastpenym usg za miesiac juz mi napewno powie :D dzidzia zdrowa plywa sobie i rośnie :) tak wygląda :) Krgoslup ma rewelacyjny :D:D:D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f730a61938247c58.html tez składam zyczonka dla wszystkich dziesiejszych solenizantów maja🌼 i dla bartusia bo wczoraj z tego calego przejecia USG zapomnialam :(:( Bartusiu 🌼 od zapominalskiej ciotki :D:D:D Mam nadzieje ze mi wybaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziekuje za foteczki od izawik i od madziorka. poogladalam sobie te śliczne lale :) ciekawe czy moja tez kiedys bedzie miala takie piekne wlosy jak starsza córcia izawik... oj chcialabym chciala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani dzidzia slodka:D Oj jak ja ci zazdroszcze,tak pozytywnie oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani śliczniusie zdjęcie z usg widziałam jak się uśmiecha:P cieszę się że zdrowe, ja dowiedziałam się dopiero na początku 9-tego miesiąca że to dziewczynka bo wcześniej nie chciała pokazać:) może u Ciebie będzie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek nie strasz :D:D maniula nam nie chciala sie odwrócic i nic nie bylo widac dopiero na 5 tygodni przed porodem laskawie pokazala co tam ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani- fajnie,że dzidzia rozwija się dobrze...oby tak dalej :-) no i niech zmiłuje się nad mamusią i pokaże co tam ma między nogami ;-) dziękuję za komplementy dotyczące moich \"laseczek\" ;-) Wiktorka włosy ma ładne i jak się je fajnie uczesze to wygląda super. No ale nieraz jest problem z tym czesaniem....nieraz w ogóle nie chce się uczesać a najczęściej jest tak że zanim ją nawet dotknę grzebieniem to już marudzi że ją boli. No ale oczywiście jak sama zdejmuje sobie spinki wyrywając przy tym włosy to nic ją nie boli. Wiki jest po prostu taka przekorna i lubi stękać i marudzić. A najgorzej jak jest chora, wtedy to już przykryć się nawet sama nie potrafi bo \"taka jest chora\". No i muszę chować przed nią wszelkie leki,np. kolorowe tabletki i kapsułki bo najchętniej zaraz spróbowałaby. Jak jest chora to ona nawet sama przypomina mi o lekach :-) rudamaxi- nadal Cię boli? lekarz mówił kiedy to minie? dzisiaj jadę z Gabrysią do mojej kolezanki na kawkę i ploty. Byłam u niej ostatnio we wrześniu!!! a mieszkamy 10 min samochodem od siebie. Wcześniej widywałyśmy się przynajmniej 1 raz w tygodniu a jak zaczęły dziewczynki chorować (zresztą jej dzieci też) to to spotkania się skończyły... szok...jak tak myślę to pół roku siedzę w domu, bez żadnych wizyt u znajomych, tylko kilka wizyt u rodziny.Średnio 1 raz na miesiąc lub 1,5 m-ca. Za tydzień są imieniny teścia i zacznę dopiero o nich mysleć w czwartek lub piątek jak będę widziała że dziewczynki są zdrowe. Wcześniej nie ma co planować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..jeszcze buziaki dla: Bartusia (zaległe) oraz Majeczki :-) nie pamiętam czy przesyłałam też Vikusi więc dla niej też buziak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko...🌻 a ja jestem niewyspana........Weronisia plakala w nocy....echhhhhh czy wasi mezczyzni pomagaja wam przy dzieciach? w dzien czy w nocy? ja juz czasem nie mam sily..... zaraz przyjdzie do mnie kolezanka z podstawowki na kawke hihihi u nas w bloku zalozyli domofony i nasz kod wejsciowy nie dzialal i to dzisiaj zglaszalam zeby naprawili....facet juz naprawil a ja zadzwonilam do meza i powiedzialam ze teraz nie wejdzie do domku bo zmienilam kod na inny hihihihihih i oczywiscie mu nie podam.....hihihihihi to powiedzial ze bede za nim tesknic jak on bedzie stal przed klatka..... :-) MaMani super ze wszystko oki z dzidzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka dla dzisiejszych solenizantów - za miesiąc będzie wielka impra!!! Mamani - super, że z dzidzią wszystko ok. Ale z tymi 82 cm to chyba lekarz przesadził ;))) A płeć ... pewnie przy następnym USG wszystko się wyjaśni. Doroteczka ja ustaliłam z mężem, że raz w tygodniu on ma dyżur nocny (oboje pracujemy, ale on zdecydowanie dłużej, więc tylko raz). Poza tym w ciągu dnia kąpie Milenkę i często się nią zajmuje tak sam od siebie. Izawik - ja też ostatnio strasznie zaniedbuję swoje koleżanki. Odbiłam to sobie poprzedniej soboty - byłam na spotkaniu klasowym (klasa z podstawówki). Było zarąbiście - wynajęliśmy lokal dla siebie, było pyszne jedzonko, był nasz wychowawca i zabrakło tylko 4 osób (na 30 !). Oglądaliśmy na dużym ekranie slajdy z naszych wycieczek, obozów, imprez, itp. Był też film o naszej klasie (nasz wychowawca zawsze targał ze sobą kamerę). Była gitara, śpiew, wspomnienia... mówię Wam super. Właściciel tego lokalu powiedział nam, że dzięki naszej- klasie ma u siebie teraz ciągle spotkania ale takiego jeszcze nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahaha
Mamani naprawde nosisz w sobie giganta. osiemdziesiąc pare CM już teraz. Masakra. Jak urodzisz to będzie miał 1,60 cm. buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik dziekuje w imieniu niuni za buziaka. Nadal mnie boli glowa mniej niz wczoraj ale ona mnie tak wlasnie boli caly czas od wypadku:O Wiec potrzebuje chyba sie wybrac do neurologa.Niech sprawdzi ta moja czaszke pozadnie. Doroteczka "moj chop" nie pomaga mi wcale:P ruda_lala fajne sa takie spotkania.Ja dostalam zaproszenie na zjazd szkoly gdzie chodzilam do technikum .Ma byc na jesien i sie zastanawiam czy jechac,bardzo bym chciala,ale....no wlasnie pozyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz juz dwa razy mialam napisac i zapomnialam:( Izawik ogladalam zdjecia dziewczynek z moimi bakami ,reakcja Konrada na Twoja Wikunie"...OOOOOOOO ale ladna księzniczka,chyba sie zakochalem":D a niunia zaczela odbijac raczki na ekranie,chyba robila cacy-cacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi bo on sie nadaje na pekiel do..... jak to moja przyjaciolka mawia;-) A tak wogole to czesc i buziak dla jubilatki!!! Izawik cudne zdecia. masz naprawde przesliczne coreczki!!! Doroteczka J mi pomaga jak mu natarczywie zwroce uwage;-) On dosc pozno wraca z pracy, ale na kapiel zazwyczaj sie zalapuje i to jest jego jedyny obowiazek. Zeby Batka nakarmil, czy przebral to juz musze poprosic. O nocnym wstawaniu tez raczej moge pomarzyc, choc ostatnio zdazylo mu sie wstac bez mojej prosby;-) Ale pomaranczko jestes spostrzegawcza:-):-):-) Light wczorajszy dzien juz minal, wiec zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek dziekuje za przepis na biszkopcik!!! Izawik mam nadzieje,ze wymyslisz cos pysznego co i Gabi bedzie mogla sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze na raty... MaMani super,ze USG wyszlo dobrze, szkoda tylko ze maluszek nie ujawnil swojej plci. Bartek sie pokazal dopiero w 25 tc, a przeciez USG mialam robione prawie co 2 tygodnie, wiec troche to trwalo zanim sie dowiedzialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja znó napisalam cm zamiast mm :D:D:D:D:D taka zakrecona jestem że hej :D:D:D:D:D:D:D:D 82 cm w 4 miesiacu to bylby wyczyn nie lada :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i tu cie mam
justaaa juz wiadomo po co zawitałas spowrotem na kwietniówkach. Zeby dziewczyny zagłosowały na twojego synka. Powiem ci,ze ty wredna i fałszywa jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa głos oddany aga*25** nie ma za co mam nadzieję że kiedyś przepis się przyda:) U mnie W przychodzi teraz bardzo późno do domku więc całymi dniami ja zajmuję się Liwą tylko w weekendy mogę liczyć na pomoc męża, w nocy Liwia śpi spokojnie czasem się przebudzi ale tylko na picie i zaraz zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma mani suuper ze Twoja dzidzia jest juz taaaaaaaaaka duza justaaaa po co sie tłumaczysz? olej to ruda lala kurcze ale mialas swietna impreze tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×