Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Kar ale Ci zazdroszcze,ze Maja pije mleczko. Przynajmnie bedziesz wiedziala,ze to ja trzyma i ma solidne posilki. Bartek dalej mleka nie uznaje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi mi sie rozchorowal, pierwszy raz slysze jak kaszle, ma katarek rano mial goraczke 37,5 (w pupie) ale myslalam ze to od zeba ale teraz widze ze jednak nie dalam mu syrop na kaszel,calcium i wit c jak sie nie poprawi to jutro do lekarza :( dlaczego dzieci choruja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja to jestem tepa bo mi to nie wychodzi.... wymazalam tlo ale nie tak ladnie jak ty....a potem zaznaczylam i zrobilam wytnij to mi tylko ta szachownica zostaje.....cos zle zaznaczam tym wskaznikiem.........ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka to dobrze ze zostala Ci ta szachownica, teraz musisz otworzyc nowy obrazek (nowe tło) i tam wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia - buziaczki dla Karolinki z okazji ukończenia 11 miesiąca życia. 🌻 👄 🌻. Dołączam do grona z @ (czuję się jak Wy :( ) Zuzanka - potwierdzam to, co napisałaś o dzisiejszej młodzieży. Oj Izawik... nie mam już dla Ciebie słów pocieszenia. Bidulki Wy moje... Light Blue - potwierdzam - nikt nie negował tutaj Ciebie, tylko sytuację. Ciebie wszYscy kochamy 👄 !!! aga*25 - nieźle sie uśmiałam z tych ofert pracy !!!!! Ja też poproszę o autograf. Swoją drogą nieźle facet trafił, bo buźkę masz śliczną a i figurka jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tak z ciekawosci czy wszystkie w tym samym czasie mamy @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika chyba zalapalam.....ale jeszcze pytanko: czy wymazywac tlo to tak trzeba tylko recznie...bo jak jest duzo tla to sie troche schodzi...a i jak ty to tak ladnie wymazalas? mi zostaja jakies niedomazane czesci...a i jeszcze powiedz mi czy tu nie ma np juz gotowego tla np. jakis kolorow tla? takie np czyste zolte tlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem booooo popatrzcie na meile:D Ja z tad nie odejde nie dam satysfakcji burakowatym pomaranczka,chocby mi sie nie chcialo pisac lub nie mialabym jak pisac to bym pisala by nie dac gadom pozywki:P Dziewczyny dzieki za wszystkie mile slowa Do Modessy Po raz kolejny tak jak juz kiedys prosilam Pod zadnym pozorem postow pomaranczek ktore dotycza sie tylko mojej osoby pod zadnym pozorem nie kasowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ide nadrobic zaleglosci w czytaniu i bede odpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lalo no nie chyba przesadzilas troche;-) do modelki to mi wiele brakuje, przede wszystkim jakichs 15 cm wzrostu;-) Rudamaxi🌼 A jak Konradek sie czuje? Ja @ nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam okresu hihihi... ja mam za to rzyganko :(:(:(:(:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja zakrecona jestem! Jak Light dzis rano pisala o zdjeciach od Doroteczki i Madziorka to myslalam,ze chodzi o jakies starae. Teraz otwieram poczte a tu niespodzianka:-) Nowe to one nie sa ale ja gapa dawno poczty nie sprawdzalam:-( Slicznie dziekuje! Mamusie i corusie prezentuja sie swietnie! Szczegolnie Liwia z pupcia do gory i Weronisia z rozakami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronisia z rozkami;-) MaMani Ty nie masz i Weronika M tez nie:-) Ciekawe co u niej bo dawno sie nie odzywala???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o @ to ja mam wtedy kiedy Wy a Wy kiedy ja :P LightBlue co ty tak w ogóle wypisujesz ja Ciebie bardzo lubię :) jak i resztę dziewczyn:) aga*25** ja też chcę autograf :) uważaj na siebie, różni są ludzie. Ja kiedyś jak byłam uczennicą w salonie fryzjerskim mieliśmy też usługi wyjazdowe dla osób chorych czy starszych, tylko że wtedy jechały uczennice z 3-go roku a nie pracownice, moja szefowa doszła do wniosku że szybciej nauczymy się zawodu... no i pewnego dnia zadzwoniła kobieta i ja miałam jechać podała adres i już była taksówka tylko że postanowiłyśmy zapytać się taksówkarza czy orientuje się gdzie jest ta ulica i czy to daleko.....okazało się że pod tym adresem jest burdello . A co do bólu głowy to też mnie może nie boli ale ćmi przez cały dzień , zresztą pogoda temu sprzyja bo pada i pada od 3 dni nie byłam na spacerku z Liwia kar79 cieszę się że Maja zaczęła jeść mleczko , pomału do przodu mika82 fluidki dla Tomusia :) spadam spiulkać kolorowych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Dzisiaj u nas śliczna pogoda wiec idę na spacerek z Liwią. jupi :) życzę udanej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciezka noc za nami,tomi budzil sie bardzo czesto do tego katar i kaszel, goraczka juz spadla teraz sobie odsypia Doroteczka, ja niestety wymazuje tlo recznie,pewnie jest inna metoda ale jeszcze jej nie opanowalam a jesli chcesz zwykle tlo to tworzysz nowy obrazek i za pomoca Narzedzie Wypelnianie Obszarow kolorojesz wybranym kolorem (kolorki dostepne sa po prawej stronie) i dopiero wtedy wklejasz to co wycielas Nie zamotalam? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dla solenizantow ktorym jeszcze nie skladalam zyczen :prosto z serducha gorace i radosne zyczenia :D Konradek przespal dzisiaj cala noc:D Ale za to Viki budzila sie chyba z piec razy od 23:O troche się nalatalam,takze teraz pije kawe wczoraj nic nie napisalam bo rozgadalam sie z aga na gg ,dzisiaj nadrobie,obiecuje;) A teraz stawiam dzbanisko kawy i ide umyc drzwi i ide kombinowac ze szlifierka;)Oj przydal by mi sie Słodowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajja
a i jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że Wy przyjmujecie forum jak swoje życie. Dziewczyny wyluzujcie trochę, to jest net, wirtual itp. To nie życie. Tutaj 3/4 osób kłamie i wymyśla niestworzone historie. A Wy tak się wczułyście, że pewnie jak odpalacie kompa to od razu net. To daltego, że nie macie w realu znajomych i musicie jakoś zabić czas. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, jestem jakas wypoczeta :) wlasnie szukamy prezentow na zajaczka dla dzieci tzn. mam 3 szkrabow od siostry Wiki (5lat), Maks (1,5roku) i Oliwier (5 lat) - od radka siostry. Wika sie zakochala w koledze z przedszkola i przyszla do mamy pytajac sie co czulas jak poznalas tate moja siostra zdebiala, a ona jej na to ze kocha tatusia, wiec wiki krotko odpowiedziala ze ona tez kocha macka i ze maja jej nie szukac innego chlopaka bo ona juz wybrala, no kurde jestem w Szoku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze to Ty krazysz po topikach wiec chyba raczej nie masz przyjaciol a ni w zyciu ani nawet wirtualnych. Wspolczuje CI! Hej kwietniowki. Ruda wczoraj zatrzymalam, przyznaje sie bez bicia, ale musialm ja do porzadku przywolac, bo mi maila nie wyslala;-) Mika mam nadzieje,ze Tomusiem bedzie lepiej. Przerabane jak dziecko choruje:-( Madziorek u nas tez fajna pogoda dzis jest a Jarek w pracy siedzi:-( Ale na spacer pojde z kolezanka ( jedna z tych co sobie wymyslilam) ;-) I z Bartkiem-jego tez wymyslilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzania ale mala cwaniara z tej twojej siostrzenicy! Dzieci sa teraz niesamowicie wygadane:-) Ciekawe co z naszych wyrosnie?? Ja ostatnio kupilam bartkowi swiatecznego kurczaka, ktory chodzi i gra kaczuchy:-) i moje dziecko przed nim ucieka;-) O wlasnie sie obudzil. A dzis rano w pralce znalazlam chrupka kukurydzienego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też znowu niewyspana. Poszłam spać o 21:30 a do g. 7 rano, musiałam wstawać do Gabrysi 6 razy. Ehhh... usypiałam dzisiaj Gabunię 2h i w końcu moja cierpliwość się skończyła. Sama zrobiłam przemeblowanie, tzn. przetaszczyłam łóżeczko z jednego pokoju do drugiego i w końcu Gabi musiała tam usnąć ;-) z moją pomocą oczywiście...no i spała 30 min...chyba coś jej nie pasowało. No ale trudno, musi się przyzwyczaić. Ciekawa jestem co to będzie za nocka... buziaki dla Karolinki :-D spóźnione,ale za to wielkie :-) rudamaxi-jakie maile?? czyżbyś coś rozsyłała? Gabi zaczęła robić już \"ładniejsze\" kupki a nie takie wodniste. Gorączki też już nie ma...chyba mamy to za sobą (chociaż nie zapeszam;-) maMani-współczuję tego rzyganka ;-) ale pociesz się że to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka- właśnie obejrzałam zdjęcia...Weronisia jak zwykle słodka...ona już ma taką fajną buzię że zaraz serce mięknie :-) ten kogucik też niezły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Chyba przegrałam zycie...Tak napwno je przegrałam... O matko jeśli wy wszystkie kłamiecie, to i ja klamię. O maj gad i najgorzej chyba kłamię we współudziale z madziorkiem🌻 jak mozna znac się ze szkoły a potem kontynuować znajomośc przez net. To wręcz nie do pomyslenia. O matko a ile czasu straciłam na te wasze kłamstwa, chyba się pochlastam.🖐️ no zuzanka ty tez powinnas już dawno zakończyc znajomośc w realu z rudą_lalą jak mozecie jeździc razem na basen???? I kłamiecie sobie w zywe oczy. Tez coś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co najlepiej dac mlodemu do jedzenia jak jest chory? obiadku mojego nie chcial jesc, zrobilam mu kleik mleczno-ryzowy do picia ale wypil tylko polowe juz sama nie wiem, daje mu duzo picia ale nie wiem czy to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika jak Bartek byl chory dawalam mu to co zwykle, wiec Ci nie pomoge chyba za bardzo. a tym,ze mniej Tomus je to sie nie przejmuj, bo w chorobie nigdy sie za duzo nie je. Wazne,zeby pil duzo przy goraczce. Izawik,mam nadzieje, ze kolejana nocke przespisz lepiej!! Ja tez trace cierpliwosc chwilami do Bartka.Pomijajac,ze je mniej bo nie ma czasu to jeszcze wszystko placzem wymusza:-\ A Ruda wysylala maile i sie jarnelam po jej wczorajszym poscie, ale tez w pierwszej turze nie dostalam, wiec musialam ja do pionu ustawic;-):-) Light nie chlastaj sie!!!!!PLISSSS!!!! Aha zaraz ide na zakupy z moim zmyslonym mezem i dzieckiem:-) Jak juz wymysle co sobie kupilam to Wam napisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja myślę i zaraz wymyślę i zmyslę,ze powinnaś dawac Tomusiowi pić, jak zechce jeśc to na pewno ty pierwsza się o tym dowiesz :) Tym czasem ucałuj ode mnie go 😘 izawik bidulko trzymaj się 🌻 aga jak zmyślisz co kupisz to się nie chwal, bo powiedzą zaraz ze jestes burzujka i chwalipięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×