Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Karina- jeśli chodzi o szczoteczkę to ja mam taką http://www.allegro.pl/item327161026_silikonowa_szczoteczka_do_zebow_z_ogranicznikiem.html a jak Maja i picie mleka? dajesz jej już więcej? ile wypija? Jak długo będziecie w Polsce? może teraz uda nam się spotkać? lightblue-kolor pasuje do Ciebie idealnie :-) i wcale nie dziwię się że czujesz się w nim dobrze :-) aga-dziękujemy za życzenia...nie wiedziałam że Bartuś to taki tancerz ;-) co do charakteru drugiego z kolei dziecka to u nas Wiki to łobuziak, Gabi niby spokojniejsza ale też straszny nerwus i złośnik. Jak na coś się jej nie pozwoli to zaraz wygina się do tyłu i płacze. A na dodatek szczypie ;-) Wiki nie zachowywała się w ten sposób...tak więc trudno powiedzieć. Wydaje mi się że Gabi też nam pokaże pazurki ;-) Aga ale jesteś ambitna :-) sama chcesz robić ozdoby. Ja jestem leń i raczej kupiłabym gotowe w sklepie. Są naprawdę różności: zwierzątka, kwiatki itp. justaaa-ja też uważam że powinnaś jechać. W końcu nie zostawiasz go na zawsze i przede wszystkim nie zostawiasz go z obcymi...trochę się przynajmniej rozerwiesz:-) zuzanka- co do wakacji to pisałam już wcześniej że my chcemy jechać w maju nad morze. Chyba do Mielna. mika- już napisałam Ci maila dotyczącego zaproszenia. Rewelacja :-) rudamaxi- jeszcze raz gratuluję \"pierwszej wygranej sprawy\" ;-) evanikaa-mnie też tak dzisiaj suszy ;-) mam tylko zwykłego lecha ale nie będę go pić bo jestem sama z dziećmi i muszę być w pełni dyspozycyjna ;-) ja daję Gabrysi do picia herbatki: koperkową, malinową, jabłuszkową, soczki klarowne i przecierowe, a czasami zwykłą herbatę. Wodę też ale rzadko. weronika- nie zdążyłam do Ciebie zadzwonić,bo dziewczyny mnie prosiły. Ale teraz już się nie wywiniesz i musisz coś naskrobać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, widzisz a ja sie tak napalilam,ze sama zrobie;-) I pewnie wielki guzik z tego wyjdzie, choc musze Wam powiedziec,ze tort jak postal jeden dzien w lodowce to sie okazal bardzo smaczny i wlasnie go z Jarkiem dokanczamy dzisiaj;-) Moze i skusilabym sie na jakies gotowe ale ja nie widzialam tu w sklepie nic fajnego, same male gowienka i chyba swieta im sie pomylily, bo nawet balwanki spotkalam:-) Light a Ty nie lataj po topikach i sie nie chwal badziewiarskim wozkiem, mieszasz u nas na pomaranczowo i jeszcze fantazjujesz:-):-):-):-):-):-):-):-) Boze jakie te pomarancze sa zryte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka sprawe Ruda wygrala, bo ja chyba nie w temacie jestem??? O Justy dylematach z Szymkiem i Irlandia tez dzis dopiero przeczytalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-ruda na pewno sama Wam się pochwali, bo jest czym. Nie będę zabierać jej tej przyjemności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no dobra, bo juz myslalam,ze cos przeoczylam, ale jak nie to ok:-) Teraz tylko uzbroje sie w cierpliwosc i bede czekac na Rudaska i jej wiadomosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik bede nieskromna ale to nie pierwsza juz sprawa ale pierwszy raz z zadanej kwoty ktora napisalam przysadzono tak duzo. reszta za chwile ide zmyc farbe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda to ja juz sie domyslam o co chodzi, czekam na dalsze relacje ale w miedzyczasie przyjmij GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam ale nie mam czasu żeby Was poczytać, naprawdę nie mam na to czasu, dlatego z góry nie oceniajcie mnie że was lekceważę. chciałabym do każdej z Was coś naskrobać ale ledwo co wyrabiam się ze swoimi obowiązkami, albo raczej nie wyrabiam. nie mam nawet czasu by zjeść. kładę się ok. 1.00 , w nocy kilka razy wstaję do dzieci. tak im się teraz złożyło że i Izie i Pawłowi wychodzą ząbki. pawłowi te trzonowe i dlatego trudno z nim wytrzymać, poza tym coraz bardziej jest zazdrosny o izę. święta tuż tuż a ja się sprężam z myciem okien i wieszaniem firan a nie jest to łatwe z dużym brzuchem....... oj ciężko jest....... ale sama sobie tak zrobiłam więc nie mogę narzekać. z uchem już jest prawie dobrze. okazało się że to nie są nieodwracalne uszkodzenia. często ostatnio płaczę bo nie wiem już co mam robić żeby moja Iza tak nie chorowała. jest mi tak smutno :( :( nie mam na nic sił. nie pamiętam juz kiedy się ostatni raz wyspałam. chyba jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem. śpie naprawdę niewiele a w dzień nie ma szans by uciąć sobie drzemkę. gdy tylko wszystko się w miarę unormuje to poczytam wszystko co napisałyście. czasami na 5 minut zajrzę na n-k i na pocztę. bardzo dziękuję za zdjęcia. dostałam chyba od doroteczki (śliczna werka) , madziorek, Izawik(śliczne kobietki) i Light (naprawdę extra wglądasz w takim kolorze). aga super ten Twój chłopak! monia świetny filmik i Beata urocza Karolinka! ruda lalo nie mam obecnie czasu na czytanie tego co mi wysłalaś ale dziękuje bardzo. w niedzielne popołudnie nadrobię. ruda maxi jestem z Tobą kochana i mam nadzieję ze wszystko się wyjaśni.jestem ciekawa... wiesz czego. daj znac jak juz coś będziesz wiedziała. ucałuj Konradka ode mnie i Wiki! nie wiem czy dotrwam do terminu porodu eh pewnie już się nie pojawię przed świętami więc z okazji Wielkanocy życzę WAM WSZYSTKIM KOCHANE KWIETNIÓWKI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!!!! 👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika dzieki,ze sie odezwelas dzielna kobieto!!! Zycze Ci duzo sil i nie forsuj sie tak!!! Nic sie nie stanie jak raz na swieta zostawisz okna nieumyte!!! I nie przejmuj sie,ze nas nie czytalas, bo nie na tym nam zalezy! Jak jestes na kompie to machnij czasem do nas, zebysmy wiedzialy, ze jestes i ze wszystko sie jakos kreci! jeszcze raz zycze Wam wszystikm zdrowka i Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nio to pokolei Zuzanka🌼 mam nadzieje ze to slonko juz jutro mi zaswieci wygladam go codziennie z utesknieniem.A widzisz o tym nie pomyslalam ze ciocia bedzie blisko;) mika tak jak w meilu pisalam zaproszenie bomba,moje gratulacje za projekt i wykonanie:D Co do obozu tanecznego Konrad sie strasznie napalil ,program jest superowy na cale dwa tygodnie(cena juz mniej jest superowa;) ale stane na glowie jakbym sie zdecydowala) a mam obawy czy on sam sobie ze wszystkim poradzi to jednak dwa tygodnie,czy bedzie potrafil przeprac sobie co nieco,i jak bedzie z myciem sie dokladnym ,bo teraz ja musze "poprawiac" jego toalete,no ale w sumie jakby co to mozna jeszcze do sierpnia nad tym popracowac.Najdluzej go zostawilam na 6 dni jak jechalam na pogrzeb papieża,i tez sie strasznie balam jak to bedzie a on rewelacyjnie "przetrwal "ten okres bez mamy:DStwierdziłam ze jeszcze porozmawiam z jego trenerem,zanim podejme decyzje. LightBlue 🌼,podzielam dziewczyn zdanie a tesciowa ci poprostu zazdrosci:P aga🌼 kartka boska juz widze moje dzieciaki jutro jak im to wlacze:D evanika🌼przechylasz szale puscic -nie puscic na strone "puscic";) Ja podaje soczki dla dzieci,woda,herbatka i cycus;) justa🌼 ja w takich sytuacjach zawsze kupuje bodz odlotowa bielizne badz sexi koszulke nocna :) izawik🌼 dziekuje :) Ja wierna rudemu;)Musialam zajac sie odrostami by byc jak sie patrzy mamuska na imprezie roczkowej niuni,w czwartek nawet zaszalalam i ide do kosmetyczki. flowerska🌼no coz wszystko co dobre zawsze szybko sie konczy.ale narazie jeszcze jestes z najblizszymy wiec czerp z tego ile sie tylko da Weronika🌼nie zgadzam sie z toba .Sama sobie tego nie zrobilas;)a to ze czesto placzesz to normalna burza hormonow.Zycze ci duzo sily i wytrwalosci.Moc fluidkow dla ciebie aga🌼pamietasz jak ostatnio nie odebralam na skype bo udzielalam porady prawnej,czytaj wskazowek co i jak zeznawac;)Wiec udalo sie dziewczynie dostac alimenty tylko o 300 zeta mniej niz jej napisalam w pozwie plus taka kwote za wyprawke dziecka ile napisalysmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziekuję za wszystki miłe słowa na temat mojego nowego koloru włosów. Siostra na n-k napisała mi,że odmlodniałam :D:D:D A ja zmieniłam wczoraj fryzjera i widze ze dobrze postąpiłam :P Tomusiowi z okazji ukonczenia 11 m-ca 😘 🌻 justaaa juz wysłałam. Aga a ja zwątpiłam...jak napisałas mi,że mieszam na pomaranczowo a dopiero potem sobie u swiadomilam to co napisałaś. Cóż, chyba nie wolno się wychylac po za kwietniowki :D:D Bo cię zrypia jak młodego szeregowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzisiaj znowu o 6 pobudka...mleczko i kupal do nocniczka.....hihi wlasnie udalo nam sie opchnac meza spodnie lee na allegro....powiedzcie mi jak je mam wyslac...facet chce paczka wartosciowa...ale w co je zapakowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka moze w jakims pudełu , sa do kupienia na poczcie my tez od 6 na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszej nocy mam dość. Jak cały dzisiejszy dzien bedzie podobny do nocy to ide do lekarki. Ile moze płakac dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light fryzurka swietna, jezu ja tez musze cos ze sobaz robic Aga dzieki za kartke sliczna Napisze cos pozniej jestem w pracy i wlasnieprzyszly pierwsze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja juz odpisalam dziewczynom na maile wiec nie bede sie powtarzac :D:D u nas dzis sie zacznie malowanko :D:D Jak mi niewiele do szczescia potrzeba? 5 litrów farby i już się ciesze jak glupia :D:D:D:D:D Widzialam ze byl poruszony temat mycia ząbków. my mamy szczoteczke i paste bobomed już od kilku miesiecy i mania codziennie wieczorem sobie sama myję zabki... a przy okazji myje tez nóżke, lozeczko, maskotki i rowerek- konika :D:D:D Średnio to sterylne ale co zrobic :) Upominam ja ze ma myc sobie zabki a nie zabawkom ale nie zawsze to dziala. jak widze ze juz przefina to jej zabieram szczoteczke i jest wrzask... Bo jak mani sie da szczoteczke to się ją odbiera dopiero jak ona zaśnie bo inaczej nie chce oddac bez awantury :D:D:D:D:D Pozdrawiam Was :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez od 6.30 na nogach. Maja dostała butlę mleka i wariuje po mieszkaniu. Kuba właśnie ogląda bajki i szykuje się do przedszkola. Maja wypija 3 razy dziennne 130 ml mleka i w nocy pierś. Do tego w ciągu dnia dostaje wodę, rzadko soczki. Moje dzieci lubią wodę, Kuba jak ma do wyboru wodę i sok to zawsze wybierze mineralną. Iza może teraz uda nam się spotkac bo zastanawiam się czy nie zostac dlużej z dziecmi, wczoraj tak sobie wymśliłam i musze sie pomyślec. Zresztą zobaczę jak sytuacja w domu i na miejscu zdecyduję. Light mnie też się wydaje, ze łądniej Ci w ciemnym kolorze włosów, jesteś taka bardziej wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda Justyśka i Ola jezdza na obozy taneczne odkad skonczyly 6 lat i powiem ci ze jest super. Mają świetny program i dobrze zapelniony czas. dzieci sie nie nudzą a codziennie ucza się jakiś nowych kroków a potem mają występ przed miejscowymi dziecmi :) super sprawa :) Moje panny to lubią :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja w sprawie koloru wlosów konsultowałam się z madziorkiem i madziorek powiedziała to samo co kar,ze jestem wyraźniejsza :D Mojego chłopa znowu zaatakowała dna moczanowa :( Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak light teraz to Cie bardziej widac :) Kurcze tak sie zastanawiam kiedy bartek pospi do 7 wstaje zawsze punkt 6, fakt ze jeszcz ze 30 min bawi sie sam w łozeczku,opowiadaale tak chcialabym pospac :) Madzirek prosze mi dobrac kolor farby:) Jutro mamy trzy roczki, Gabi, Igunia i Bartus oj poleje sie szampan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii ja do tego wyjazdu nie namawiam Cię bo byłam dzieckiem, które zawsze tęskniło za rodzicami. Nawet z kolonii mnie zabrali bo tak płakałam a byłam starsza niż Konradek. Ty najlepiej znasz swoje dziecko i wiesz czy wytrzyma tak długo. light ja też robię sobie ciemny bo wkurzają mnie te odrosty po blond pasemkach. Jest fajnie 2 tyg a potem to już przestaje mi się podobać. A poza tym teraz jeden kolor jest trendi. Iza dzięki za to zdjęcie, już teraz wiem co mam kupić. mika mnie chyba wykasowałaś z listy adresowej bo zawsze dostawałam od Ciebie zdjęcia a tym razem nie. Mam nadzieję, że mi prześlesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja już w Polsce .......droga koszmarna myślalam że nie dojedziemy wyjechaliśmy o 16,20 i mielismy słoneczna droge po 200 km zmieniła się w deszcz potem śniezyca i lód na drodze, tiry nie mogly wjechac pog góre wiec zatarasowaly jeden pas dobrze ze drugi byl wolny wiec przejechalismy ale nam tez bylo cieżko wjechać po lodzie po górę , ale jak bysmy sie zatrzymali to kaplica. na szczęście dojechaliśmy szczęśliwie samochód wyglądał jak z epoki lodowcowej ....masakra ja w gaciach miałam pełno jeszcze jakbym sama jechała bez Liwii to mi rybka a tu z małym dzieckiem. sorki ale nie mam zabardzo czasu Was podczytać ....także dla solenizantow buziaki i całuski lightblue śliczniusio wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez od 6.30 na nogach Zaryzykowalam i zapisalam Konradka,przekonala mnie dluga rozmowa z dyrektorem szkoly tanca ktory takze ze swoja zona prowadzi Konradka zajecia i obydwoje tez beda na tym obozie ,od 9 lat prowadza takie obozy i przekonalo mnie to ze jeszcze zadne dziecko nie zostalo zabrane z obozu wczesniej:) Konradek jeszcze nic nie wie moze uda mi sie to ukryc przed nim az do Dnia dziecka:) Jak zobacze co jest na stronie szkoly tanca to wam wstawie ;) Madziorek cale szczescie ze dojechaliscie szczesliwie. Ok ja musze przerwac porzadki i zbierac sie na rehabilitacje:O buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jestem Twoją fanką. Dopiero co zalożyłam czarny nick, a chciałabym być tak rozpoznawana jak Ty. Jesteś zawsze przyjacielska, umiesz doradzić, obdarzasz swoje dzieci ogromną miłościa. Cześto widziałam Cię na marcówkach, ale widzę, że tutaj stacjonujesz. Masz ponad 3000 postów, a to jest coś. Chciałabym kiedyś dobić takiego wyniku. Nigdy nie widziałam Cię na żadnym zdjęciu, ale na pewno jesteś śliczną kobietą. Pozdrawiam Cię z całego serca i tak trzymaj, tzn. pisz bo uwlielbiam CIę czytać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
e-mamuśka podpisuje się pod Twoimi słowami :) Gosia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-no, no...ależ Ty jesteś popularna..no i w końcu nie pomarańczki tylko ktoś prawdziwy :-) bo pod czarnym nikiem...zgadzam się- tak trzymać :-) madziorek-sama widzisz jaka zwariowana pogoda jest w Polsce. Zimno, wieje i jeszcze ten śnieg. Dobrze że udało Wam się dojechać szczęśliwie. Karina-no to zastanów się jak długo będziecie i daj znać. A do teściów też jedziecie? tam chyba robicie roczek,nie? zuzanka-zgadza się, już minął rok. A dokładnie rok temu zaczęły mi się już delikatne skurcze :-) lightblue-jejuś, Karolina aż tak bardzo płacze? to chyba faktycznie coś jej jest...a może to zęby? całuski i uściski dla Weronisi, Tomka od flowerskiej, Kasi i Julitki :-D aga-nie wyspałam się za dobrze ;-) a ty o której szłaś spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bylismy dzisiaj u lekarza bo ten kaszel nie dawal mi spokoju no i niestety antybiotyk, mam nadzieje ze po nim juz przejdzie. Wczoraj odwiedzilam kosmetyczke, normalnie mam nowe paznokcie ;) Brwi tez doprowadzilam do porzadku :) W piatek mam spotkanie klasowe,musze jakos wygladac,zeby sie ludzie nie wystraszyli. Moj R pierwszy raz kladl Tomka spac. Oczywiscie mlody zasnal jeszcze z butelka mleka w buzi :) Teraz bawi sie i oglada mini mini :) kar juz sie poprawilam i wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×