Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mika dziękuję, śliczne jest to zaproszenie. Masz talent i chyba mi się wydaje, ze obcykana jesteś w komputerach. Szkoda tylko, że Tomek dostał antybiotyki. Dużo zdrówka dla niego. Coraz bardziej się przekonuję, że pozostanie w domu dobrze mi wyjdzie. Iza chciałabym posiedzieć u mojej mamy. Mam nadzieję, że dotrzecie do J. bo ja nie będę miała autka. evanikaa zrobiłam tak jak powiedziałaś tylko inną maścią wysmarowałam Mai stópki i plecyki. Dzięki za podpowiedź. light blue jak Karolinka? Daj znać co z nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja nic nie dostałam :) Dziewczyny moj Bartek czasami ma taka sucha skorke, albo jakies uczulenie od jedzenia, dermatolog przepisala mi swietna masc taka robiona w aptece, jakbyscie chialy to Wam przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar dzieki myslalam ze zasugerujecie jakies zmiany bo mi cos jeszcze nie gra ale i tak dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mamuska cos mi tu pachniue prowokacja.Troszke przesadzasz ja nie jestem nigdzie rozpoznawalna i dobrze mi z tym:D Jesli uwazasz ze jestem przyjacielska to bardzo mi milo,ale my tutaj juz jestesmy jakis czas i bardzo sie z soba zżylysmy,razem przezywamy radosci i smutki,razem cieszymy sie z osiagniec \"naszych\" dzieci i zawsze sie martwimy jak czyjes dziecko choruje -no przynajmniej ja tak mam i wiem ze wiele dziewczyn tez:)Ja mam duzo wad wiec radze ci byc fanka innych dziewczyn|:) Hanusia😘 zuzanka 🌼 wiec w wakacje sie widzimy i jakby cos to licze na twoje odwiedziny Konradka na obozie:) mika🌼 ja jutro o 9 ide w twoje slady;)I juz dzisiaj zycze ci udanego klasowego spotkanka:D izawik🌼 kar🌼 Mamani🌼 Dla dzisiejszych solenizantow moc usciskow i slodkich 😘 dla calej reszty po 🌼-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszki co porabiacie,ze Was nie ma?? Byłam z Karolcią u lekarza. Temperatura dupkowa :D ok. brzuszek miekki. Kupki są nie co wodniste niz zwykle i płacz . Lekarka stwierdziła,ze to na ząbki. te gorne podobno u niektórych dzieci bardzo bolesnie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue-no to dobrze, przynajmniej wiesz na czym stoisz :-) mojej Gabrysi też bardzo bolesnie wychodziły górne jedynki... Karina-fajnie byłoby się spotkać. Postaram się dojechać. Teraz będę w święta, o ile nic nie wypadnie ;-) musisz mi tylko dokładnie napisać w jakie dni będziesz w J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda maxi pewnie ze sie spotkamy, nawet mzesz u nas z Vika przenocowac jak co niema problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie moge sie dzis zebrac,zeby napisac:-( Rudamaxi, gratulacje jeszcze raz, tak myslalam, ze o te sprawe chodzi!!! Super! No i mam nadzieje,ze Konradowi spodoba sie na obozie i bedzie mial fajna przygode!!! Ha ha i fnklub masz niezly, ale z czystym sumieniem sie podpisuje;-) Light mowisz,ze Ci stracha narobilam??? Ciesze sie,ze z Karola nic nie jest! No i szybkiego powrotu do zdrowia dla G. Doroteczka ja pakowalam najpierw w worek foliowy a potem do kartonu, w razie jaby zamokl czy cos. Ciesze, sie ze podobaly Wam sie karteczki! MaMani sprawnego malowania zycze! Kar a ja sie dowiedzialam,ze bedziemy leciec wczerwcu do Polski na wesele kolegi-Jarek tylko na weekend a ja znow na dluzej:-) Madziorek ciesze sie, ze mimo pogody dojechaliscie szczesliwie! Iza wczoraj poszlam spac o 24, a pozniej sie dziwie, ze jestem wiecznie zmeczona:-( Mika buziaki dla Tomcia, mam nadzieje, ze teraz to juz szybko mu przejdzie! Zazdroszcze pazurkow!!! A ja do zaproszenia nie ma zastrzezen, sama bym takiego fajnego na pewno nie wymyslila. Co to znow za spotkania za moimi placami???;-):-) A my dzis spalismy do 9tej-normalnie swieto trola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zuzanka ,dobrze wiedziec bo ja juz przegladalam jak jest z noclegami w wisle:D Takim sposobem wakacje mam juz zaplanowane:d W lipcu wesele w Warszawie(no prawie w warszawie) a stamtad jedziemy do Miedzyzdroji,bo drugiego lata bez morza bym nie wytrzymala:)potem Konradek na obuz a ja moze w tym czasie zrobie cyklinowanie ,bo musze:O lightblue dobrze ze niuni nic oprocz zabkow nie jest. Mnie nie ma bo sprzatam:D spadam bo Alex sie dobija na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nawet nmnie nie wkurzaj z tym spaniem. Bartek przywoluje Cie do porzadku bierz przyklad z kumpla i wstawaj o 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...rok temu miałam już konkretniejsze skurcze i już zaczęłam szykować się do szpitala ;-)....wspomnienia :-) widzę że szykuje się dużo spotkań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Izawik ja chodzilam juz po scianach o tej porze a w nocy mnie tak trzepalo,ze nie moglam spac, ale nic nie mowilam, bo na dyrzuze byla popieprzona lekarka i nie chcialam u niej rodzic, a poza tym wszystkie kolezank mowily mi,ze noca najlepiej w naszym szpitalu nie rodzic. Modlilam sie wiec zeby wytrzymac do rana. Ruda jestesmy umowione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to juz z dwoma dziewczynami jestem umowiona:D No to sie wam do czegos przyznam;) po wypadku postanowilam ze w tym roku musze sie z wami wszystkimi spotkac:DWiec ktora nastepna ?Ja do siebie tez serdecznie zapraszam. Padam posprzatalam prawie cale poddasze ,jutro tylko musze umyc i napastowac podlogi i zostalo mi pietro:O dzisiaj na rehabilitacji drugi raz z rzedu podczas krio terapi kolo kostki zrobil mi sie siniak i rehabilitantka wyleciala biegiem do lekarki ,no i mam \"zrypane\" jakies naczynie z ktorego mi sie ciagle wylewa a ze teraz wiecej stoje bo sprzatam wiec noga jest przesilona i bardziej to widac ,juz wiem teraz czemu mnie ciagle boli ta noga:O LightBlue zycze dobrej spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, nie byłam u Was wieki, ale te wspomnienia mnie tu do Was przygnały. Widzę, że nie tylko mnie ogarnęła faza wspomnień, ale i moje dwie współrodzące. Z okazji jutrzejszych pierwszych urodzin naszych dzieci, chciałam złożyć gorące życzenia dla Bartusia Agi25 i Gabrysi Izawik. Życzę Wam dzieciaczki, aby całe Wasze życie było słodkie jak cukierki, abyście nie chorowali i aby spotykały Was same przyjemne sytuacje, a dla Mam gratuluję wytrwania tego cięzkiego, ale jakże cudownego roku. Zleciał on mi bardzo szybko. Także jeszcze raz dla Waszych maluszków wszystkiego naj, naj, bo jutro nie będę mogła tutaj wejść. Też pamiętam co przeżywałam w zeszłym roku. Wszystko przyszło z zaskoczenia. Pozdrawiam a tu jeszcze dla Maleństw wierszyk urodzinowy Wkrótce Wasze urodziny! Zatem zawsze dziarskiej miny, Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, lal, klocków i pluszkaów, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia, szczęścia i słodyczy magda i iga Wam życzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Baczka dziekujemy bardzo 🌼 ! Rudamaxi co to za licho Ci sie znow przypaletalo??? Co teraz masz z tym robic? A ja tak sobie myslalam, ze moze Light Blue dlala by rade spotkas sie z nami bo daleko przeciez nie ma! Bylo by super! Light co Ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam z tym zrobic :O LightBlue ja zgadzam sie z aga wiec zostalas przeglosowana;)SPOTYKAMY SIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa kochana dziekuje za link i przepraszam,ze nie moglam pogadac ale bartek wyladowal czolem na lawie:-( Za to Jarek pozniej przeczytal i lal za tego. Powiedzialam mu,ze jak kieds podczas jego nieobecnosci zajde w ciaze to juz wiem co mam mowic:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia o Tarnów też możesz zahaczyć :D Zapraszam Cię serdecznie ;) Zdrówka Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania Tarnów w tym roku na bank bedzie bo w tamtym roku nie bylam na grobie dziadka i wujka oraz prababci ,i juz mi sie teskni za rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W takim razie zwerbuję Cię do siebie na spotkanie :D 😘 Miłego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy :) Z okazji 1 urodzin moim ukochanym, ulubionym marcowym solenizantom - Gabuni i Bartoszkowi ,wraz z Karolcią życzymy szczęścia, zdrowia, uśmiechu na buźkach, miłości od rodziców, mnóstwa bajecznych prezentów. Mamusiom również życzę zdrowia i anielskiej cierpliwości. Super,że akurat Was poznałam🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Aga i rudamaxi z całej sympatii do Was powiem,że pewnie,że chciałabym się spotkać, ale nie mogę napisać,ze będzie to na 100% a potem się nie pojawię. po prostu nie wiem :( Podpowiem Wam,że chwilowo we Wrocławiu przebywa madziorek :P:P:P:P:P Jeśli się spotkacie, to miło pomyślcie o Karolci i o mnie. Dzisiaj zaczyna się astronomiczna wiosna a na podwórku lezy śnieg, prawie do kostek :D:D:D Już jestem ciekawa jak to będzie w święta :D No w koncu Karolcia przespała całą noc, tylko 2 razy obudziła się z kwękaniem :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla G A B R Y S I w dniu urodzin dużo zdrówka, miłości, radości, wiele wspaniałych chwil, przychylnych i dobrych ludzi wokół siebie i obyś wyrosła na fajną i sympatyczną dziewcznkę :) B A R T U S I U dla Ciebie w tym ważnym dniu ślemy życzenia pogodnych dni, wiele uśmiechu, obyś żył nam długo zdrowo i szczęśliwie i przysparzał rodzicom wiele uśmiechu na twarzach :) I Wam mamusie Aga i Iza składamy nasze gratulacje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się Wam,że 11 lat temu, na wagarach mój chłop zapytał mnie czy będziemy ze sobą "chodzić". I tak chodzimy.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie Light blue co świętowac. Buziaki dla WAs! A my już przed 6 byliśmy na nogach. Myślałam, ze jak Maiczek dostanie kaszkę to będzie spac dalej ale się przeliczyłam. Wariuje jak ngdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×