Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej rudamaxi- współczuję choroby Konradka...na razie nie martw się na zapas że cały rok taki będzie...chociaż wiem jak to jest, jeszcze niedawno ja biadoliłam ;-) na razie jakoś się trzymamy i Wam też tego życzę :-) lightblue-fajne te wspomnienia :-) już niedługo ja będę to wspominać, a dokładnie 20 marca o 2:20 w nocy :-) no a dzień wcześniej skurcze od rana,czyli już jutro ;-) ...jak już zrobisz sobie fryzurkę to prześlij fotki :-) co do dymu to bardzo ciężko zlikwidować taki zapach. Ja kiedyś wyszłam do sklepu i zapomniała wyłączyć obiad na gazie. Rezultat- z gulaszu zrobiła się czarna maź, patelnia przypalona i pełno dymu wszędzie. Byłam wtedy przerażona. Ten smród czułam już na parterze a sąsiedzi próbowali otwierać właz na dach żeby to rozwiać. Strach pomyśleć co by było gdybym wróciła pół godziny później ...do tej pory został mi już taki nawyk, że wszystko dokładnie sprawdzam kiedy wychodzę. Smród spalenizny utrzymywał się przez jakiś miesiąc ,nawet w szafkach. Tragedia.. justaaa-ja miałam dla Gabrysi taką silikonową szczoteczkę nakładaną na palec, a teraz kupiłam jej taką silikonową z taką okrągłą tarczą, która chroni włożenie szczoteczki głębiej do buzi. Pasty nie używam. Czytałam że pasty z fluorem używa się wtedy kiedy dziecko umie wypłukać usta i wypluć. No a taką bez fluoru to nie wiem. Karina-pechowo zakończyło się dla Mai to wyjście...tak jak dla mnie wyjście do kina w Walentynki. Miałam później grypę. Ale mam nadzieję że jest już lepiej :-) maMani - widzę że idziecie na całego jesli chodzi o zrobienie pokoiku dla Mani :-) my też nakleiliśmy naklejki i namalowałam kwiatki, balony (szablony), ściany pomalowane w dwóch kolorach i nawet fajnie to wyszło, tak przytulnie :-) Mani na pewno będzie się podobalo :-) aga- no to niezły bałagan robi Ci Bartuś ;-) jak powiedziałaby moja rodzinka: musisz wiedzieć że masz dziecko w domu. Zawsze rozwala mnie ten tekst,bo mówią mi go wtedy gdy Gabi jest marudna i płacze czy budzi się w nocy albo jak Wiki daje mi w kość, a ja wymiękam. zamiast wtedy pocieszyć to tylko takie słowa słyszę ;-) doroteczka-jak Weronisia? jeszcze cierpi przez te zębole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarczka chroni przed włożeniem szczoteczki głębiej do buzi...tak dziwnie to napisałam że wolałam się poprawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mika pisz co z Tomim???!!! Flowerska, naprawde szybko zlecial Twoj pobyt , bo przciez niedawno pojechalas a za chwile musisz juz wracac. No i tak to jest, ze wszedzie dobrze ale najlepiej w domu:-) Izawik faktycznie pocieszajacy ten tekst;-) Doroteczka bidulko nie poszalalas wczoraj. Tatusiek sie nie popisal;-)Light Blue Bartek tez mi sie po nocach budzi z placzem i nie wiem o co chodzi? A ja rok temu juz mialam skurcze, bolalo jak cholera a to dopiero byl poczatek;-) Teraz moj lobuz siedzi pod biurkiem i cos kombinuje jak zwykle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja parę dni temu obchodziłam rocznicę jak z wami piszę. I jak zaczęłam tu do was zaglądać w ogóle nie mogłam się połapać kto jest kim, zwłaszcza, ze chwilę potem zaczęło się \"rozpakowywanie\" :) Co do szczoteczki to ja też nie myję jeszcze Mai zębów więc justaa nie jesteś sama ale po waszych postach postanowiłam sobie, że dzisiaj kupię szczoteczkę. Iza masz może jakieś zdjęcie tej, którą myjesz Gabrysi? justaa nic się Szymkowi nie stanie jak go zostawisz, no chyba, ze Ty prędzej padniesz z tęsknoty. Jak masz okazję jedź, przynajmniej ja bym tak zrobiła. Light koniecznie prześlij nam swoje zdjęcie w nowej fryzurze. Ja już jestem umówiona na sob do fryzjera w Polsce więc może podpatrzę :) evanikaa chyba znowu zapomniałaś o mnie wysyłając fotki, więc proszę którąś z was o przesłanie mi! Aga ale masz rozrabiakę w domu, nie chcę Cię martwić ale mój Kuba po roczku nadal był urwisem. Ale takiego chciałam i jak ja to mówię takiego sobie zamawiałam-mąż mi to powtarza za każdym razem jak coś zmajstruje. A córeczkę zamawiałam sobie grzeczną i ułożoną a jak widzę jak ciągnie za włosy Kubę albo broi z nim w pokoju to wołam męża i mówię, że chyba nie taką mi przesłali kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa to lecisz sama czy z Szymkiem? Ja Bartka nigdy nie zostawialam, ale znow na zkupy jechac z takim maluchem to sobie nawet nic nie poogladasz. Chyba,ze na miejscu masz jakas opiekunke:-) My niestety na zakupy chodzimy z Bartkiem, bo nie mamy go z kim zostawic i zazwyczaj robimy je blyskawicznie. Nigdy nie mam czasu, zeby cos sobie spokojnie poogladac czy przymierzyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar a mi wszyscy mowia,ze drugie dziecko jest zawsze grzeczniejsze-nie zalamuj mnie;-) Ale jak ogladalam zdjecia na blogu to padalam ze smiechu, musicie miec wesolo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek, czy Ty masz gg razem ze swoim mezem, czy to z Ciebie taki kibic:-):-):-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. My chrzest mamy 14 kwetnia oczywiscie ksiadz nie omeiszkał powiedziec co łaska 50 zeta :) Justaaaa jak masz mozliwosc jechac to jedz. Ruda maxi wspolczucia lae pamietaj po burzy wychodzi słoneczko. Izawik fajnie ze u Twoich szkrabów juz dobrze i oby juz sie t nie wrocilo. Light blue oj wspomnienia wracaja, wczoraj tez czytalam jak to zaczełysmy rodzic, czytalam wypowiedzi mojego meza jak was informowal o tym ze Bartus jest juz na swiecie, oj polecialy łezki. Dziewczyny myslicie juz o wakacjach? gdzie pojedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja;-) Izawik czy Ty moglabys sie skontaktowac z Weronika, bo nie wiadomo co u niej. Tyle czasu sie juz nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z Tomciem coraz lepiej chociaz wciaz walczymy z katarem kaszel nie jest juz taki straszny Wybiore sie z nim jutro do jego lekarki, niech go jeszcze oslucha,zobaczymy poza tym konczy mi sie vigantol,przy okazji wezme recepte Mam nadzieje ze do swiat mu przejdzie i ze razem pojdziemy z koszyczkiem (tamte swieta spedzilismy w szpitalu) Pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim duzo zdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam cosik na poczte (w sumie nic wielkiego) Niestety nie wszystkim poniewaz zauwazylam ze wysylam tez do tych osob ktore dawno sie nie odzywaly a to chyba wiekszego sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ,bo nie wiem co mam zrobic Konradek ma okazje pojechac od 2 sierpnia do 14 na oboz taneczny.Program jest swietny do Wisly ale chyba jeszcze w tym roku go nie puszcze.Nie wiem co mam robic:O A do 5 kwietnia trzeba wplacic zaliczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika , jak dla mnie pomysł rewelacja, zwłaszcza ze to rękodzieło :D evanikaaa oj i dziekuje za foteczki Kamci jaka ona kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam wam nową siebie :P :D Nie mam wszystkich adresów, tak więc jeśli ktoś chce się wystraszyc to niech poda maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika rewelka!!! Tomus jak zykle prezentuje sie super na zdjeciu! No i czuje sie zaproszona;-) Ja tez wWam cosik wyslalam, mam nadzieje,ze doszlo! Evanikaa dzieki za zdjecia malej plywaczki!!! Ruda czemu nie chcesz puscic Konrada? Light WOW!!! Wygladasz super extra seksiarsko!!! Tesciowa chyba trafia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ona stwierdziła, ze znowu cos wymyśliłam zamiast siedzic na czterech literach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Light wygladasz extra. Aga dziekuje Tobie i Bartusiowi za kartke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Light ja juz znam te zazdrosne babsztyle i ich odzywki;-) Sama sie z takim troche potykalam:-/ No i ciesze sie, ze Ci sie podoba:-) Bartek dzis przy tej melodyjce pol dnia tanczyl. Pozniej zamienil ja na kartke grajaca Happy Birthday, ktora dostal od prababci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Light - hehe bombowa z ciebie chiquita!!! Ruda - no wlasnie dlaczego nie chcesz puscic Konrada? Ja jak mialam 8 lat bylam juz na pierwszej kolonii. Jezdzilam tak co roku, az do skonczenia 18 roku zycia... i widzicie co ze mnie wyroslo! Faktycznie - ciekawe co u Weroniki?? Kar - juz naprawiam swoj błąd...fotki leca! hehe mam nadzieje, ze sie nie powielilam.. ;) Mowie wam jak chcialo mi sie pic...chyba idzie mróz! Musialam otworzyc reedsa, nic innego nie chcialo ugasic mojego pragnienia! Chilli con carne wlasnie sie gotuje... za chwile zrobie salatke z tunczyka i mam z glowy dwa dni gotowania i wymyslania jedzenia. Musze zabrac sie za pozadki, ale nie mam kiedy. Wieczorem mi sie nie chce,..hehe poczekam az Kama dorosnie, wtedy zabiore sie za to co trzeba! Kochane babeczki... co podajecie do picia swoim maluchom?? Wprowadzilyście jakies nowosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa ja daje kawe;-) a tak serio to probowalam podac kakao ale Bartek sie wypial na nie, wiec nie ma nowosci. Narazie to co bylo czyli bobo fruty, herbatki owocowe i woda. A zdjecia do Kar ja wyslalam, wiec bedzie miala 2 razy:-) Fajnie, ze gotowanie masz z glowy, bo ja Jarkowi obiecalam na jutro do pracy pizze;-) I chcialam jeszcze sprawdzic jak sie robi ozdoby z masy marcepanowej na torta, ale nie wiem czy dzis bo mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light znalazlam dzis cos na temat naszych wozkow i sie lekko wkurwilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! postaram się za jakieś 1,5 h coś naskrobać. jeśli Iza mi na to pozwoli, znowu jest chora, kaszel, katar, wychodzi jej kolejny ząbek, jest bardzo marudna. mam nadzieję że będę mogła napisać więcej trochę później. narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light wygladasz super i wydaje mi sie, ze baaardzo ci pasuje ten kolor. Aga swietne zyczenia, dziekujemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika nie strasz nas kobieto!!! Ja myslalam zes Ty juz urodzila tak dlugo sie nie odzywalas:-( Buziaki i zdrowka dla Izuni!!! Justaaa ja tam od moich kolezanek nic nie dostalam, ale moj jarek na kawalerskim dostal: Kajdanki, bicz, komplet narzedzi, prezerwatywy, soczek, tluczek i wino w kartonie;-) Moja kolezanka dostala wibrator;-) Ale zazwyczaj mozna jakas bielizne kupic, czy cos dla zartu:-) jakis walek na mezusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor kwietniweczki... mika zaproszenie suuuuuuuuuper...... rudamaxi ja bym puscila Konradka na oboz..... evanika a Kamcia slodziutka...a ja nie wprowadzalam jej jeszcze nic poza soczkami dla dzieci i herbatkami....aaaaa nie no podaje jej taki sok z malin...bo tesciowa specjalnie dla niej robila.... Lightblue wygladasz bosko......hihihih serio serio agus do mnie tez doszlo...buziaczki.. wlasnie udalo nam sie opchnac meza spodnie lee na allegro....powiedzcie mi jak je mam wyslac...facet chce paczka wartosciowa...ale w co je zapakowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×