Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

och ....... Jak już zmyślamy to ja witam wszystkie moje zmyślone koleżanki na wymyślonym forum :P Dzisiaj miałam troszeczkę zapierdziel , przyszły znajome (zmyślone) i robiłam wymyślne fryzurki, kolorek i strzyżenie. i do tego Liwia która piszczała zaczepiała popisywała się śmiałam się z niej bo jeszcze robiła takie miny ...niestety nie miałam jak zrobić fotki:( teraz mam chwilkę laski pojechały do domku a Liwia wariuje na podwórku z W. mika ja dawałam dużo pić Liwia też nie chciała jeść nawet mleczka. potem po chorobie Tomuś nadrobi:) całuski izawik🌼 aga ja się nie chwalę ale kupiłam sobie ładniusią bluzeczkę :) muszę sobie fotkę strzelić to wyślę :) LightBlue no wiesz tak kłamać .......:P oki spadam dopić moją mrożoną kawkę a potem w do kumpeli spadam:) a i powiem Wam w tajemnicy że chyba do Polski jadę na święta to tylko 5 dni ale zawsze coś......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 🌻 Tomi zjadl dwie kanapeczki z serkiem, popil woda z sokiem malinowym (babcinym) i znowu poszedl spac, teraz wstal i wariuje,chyba juz jest lepiej :) zobaczymy jak minie nocka ps. bardzo fajny jest ten spray do nosa nivea baby, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ciesze sie,ze z Tomusiem lepiej!!! Trzymam kciuki za dzisiejsza nocke!!! I nie klam,ze masz ten spray do noska, bo na pewno go nie masz. Ja mam to moge powiedziec,ze jest fajny:-)!!! Madziorek zazdroszcze Ci,ze sobie kupilas taka fajna bluzke, choc wcale w to nie wierze;-) Fajnie cI,ze jedziesz do Polski choc to zapewne tez wymyslilas;-) Do nas zaraz przyjdzie wymyslony kolega Jarka, zeby sie pozegnac, bo zamienia Anglie na Szkocje! Light zaryzykuje i napisze, ze... tak myslalam i myslalam i wymyslilam, ze kupilam znajomym, bo im sie corcia urodzila taka sliczna sukienusie z pantalonkamu i opaska. Az sama nabralam ochoty,zeby miec corcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny a wiecie co ja Wam powiem :D Weźcie znajdzcie w redakcja kafeterii maila do modessy napiszcie maila kto jest pomarańczką i starajcie sie o bana ;) My tak zrobiłyśmy i mamy świety spokój :D a Fajne z Was babki i szkoda Waszych nerwów ;) Miłego wieczoru !! :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hanuś za podpowiedź. Dobry pomysł.... ale my tu mamy sprytniejsze rozwiązania ;) A poza tym, jak widzisz po ostatnim pomarańczowym wpisie świetnie się bawimy...w zmyślanie. No więc byliśmy dziś z moim supermanem na zakupach w Paryżu (airbusem, oczywiście!!!) i kupilismy troszkę prezentów rodzince. Rodzicom planujemy wykupić wakacje na Seszelach - ale to jutro, bo po co mieli by wylatywać z Paryża!!! Ojjjj, coś mi to ciężko idzie, nie mogę wymyślić co kupiłam Milence i Kamilowi... Buziaki dziewczyny. Jeszcze tu wrócę, bo potwornie się w domu nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... mialam najpierw was poczytac a pozniej cos naskrobac...ale coz... czas nie jest mi przychylny! Wystarczy pare dni i juz czlowiek sie gubi. Widze, ze znowu bylo goraco. hmm Ruda Lala...ojj Paryz, my bylismy wczoraj..ale wszystko bylo dla nas zbyt tanie! no coz jak szlec to szalec! Madziorek - tydzien, dwa dni, czy miesiac w Polsce u swojej rodziny bedzie dla ciebie niezapomnianymi chwilami... Mika - dzieci musza przespac chorobe, najwazniejsze, ze Tomaszek sie nie odwadnia i ładnie pije... Izawik - ja tez zastanawiam sie nad przeniesieniem Kamili łózeczka, bo mam tak jak ty...uspyianie Kamy to czysta przyjemnosc konczaca sie czasem kapitulacją! Ech reszcie odpowiem, podpowiem i cos dodam jak doczytam.... wybaczcie! Bylam w koncu u gina... Dostalam tabsy, ktore maja poprawic moja flore bakteryjna, dostalam tez paleczki kwasu mlekowego, i jeszcze tabsy na wywolanie @, po kuracji 10 dniowej zrobi mi cytologie i pozniej dopasuje mi tabletki anty, anty! zdecydowalam sie na antykoncepcje (znowu)..Jak juz podejmiemy kroki i decyzje o kolejnym szkrabie, odstawie tableteczki. Jak co sobote jezdze z Kamcia na basen. Moja dziewczyna jest jak ryba w wodzie. Dzisiaj miala nauke zanurzania i wstep do nurkowania. Szok! na koniec zajec kazdy maluch dostal prezencik od instruktorki... ojjj usmiech Kamili jest najslodszym usmiechem! Jak wrzuce zdjecia z basenu i inne podesle wam na maila...a teraz uciekam, bo slysze ze G zajechal pod dom.. Kar - kochana wcale a wcale sie nie obrazilam.. 👄 Kochane mmilego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lalo, kurcze szkoda,ze mi nie napisalas wczesniej o tym Paryzu bo ja bylam tydzien temu na takich malych zakupach, w sumie to slimakow mi sie zachcialo i skoczylismy do sklepu;-) Jak bym wiedziala,ze bedziesz teraz to bym tydzien zostala i moglybysmy sie spotkac. Ach zaraz zapytam Jarka moze jeszcze uda nam sie wyczarterowac samolot to wpadniemy do Was i wypijemy Chateau Bordeaux rocznik 80, bo mam akurat takie w naszych winnych zborach:-) Reflektujesz? Hanus dzieki za podowiedz! I jak robilas tescik, bo mialas sie odezwac do nas co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika fajnie, ze znalazlas troszke czasu dla nas!!! Czekam na zdjecie Twojej Rozgwiazdki! Zapomnialam Wam napisac,ze rozmawialam dzis z natka na gg. Obiecala sie odezwac jak bedzie miala w domku net, bo narazie kozysta u tesciow. Poza tym Xawek na zapalenie jelit i dostaje zatrzyki:-( No i oczywiscie macie buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika jeszcze raz dzieki za pomoc 🌻 a i Tobie Aga za odpowiedz na moje pytanko na gg... oj kochane jestescie.....no coz tego nie zmyslilam...hihih wlasnie wprawiam sie w wystawianiu rzeczy na allegro.... dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to odpisuje ;) Od stronki 775 Mamani poplakalam sie z akcji zmiany pampersa:DMania to istna spryciula:D Co do komentowania osob ktorych sie nie zna to masz swieta racje:D Konradek dziekuje za pozdrowienia twojej mamie i tez ja pozdrawia tak jak i my:D To straszne co spotkalo Filipa,auto niewazne,grunt ze jestescie wszyscy razem Po obejrzeniu tych wszystkich tortow i przepisow mam straszna ochote na ciacho kar trzymam kciuki jesli chcesz odstawic mala od piersi by ci sie to udalo.Ja jeszcze karmie:)Kar nie wydaje mi sie by mala jadla za malo z tego co napisalas;) izawik jak tam ,łóżeczko już przeniesione?:)I fluidki zdrowotne dla was flowerska gratki za cala przespana noc Tomusia:D 21 torciki sliczne Doroteczka gratki dla Weroniki za siusiu do nocnika,trzymam kciuki by twoj nadal sie staral:D Moja zabcia tez wstaje kolo 6,wiec jak widzisz jest nas wiecej:D ruda_lala ja tez dzis wyslalam zaproszenia na roczek:D i podobnie jak ty organizacja roczku troszke przyslonily te bardzo wazne Świeta. Przytoczony tekst przez ciebie jest rewelacyjny.Dedykuje go jesl pozwolisz pomaranczowym ,moze jak pare razy przeczytaja to moze choc troche zrozumia tekst;) justa zobacz jak czas szybko leci zostal ci jeden dzien z trzechw szkole;) ike duza buzia dla ciebie😘 taka dluga przerwa bo nie bede kometowac ,nie wiadomo kogo:P ja tez nie mam @ ale to normalne w .....:D lightblue ty nie lubiana?No prosze cie my tu wszystkie za toba szalejemy.a dzisiejszy post z 14:57 po prostu rewelka;) Kiwusia dzieki za info o danonkach ale ja i tak bede dalej co jakis czas dawac danonki.aaaa czemu zmienilas nick?;) aga pamietaj ze jak juz zostaniesz ta modelka to ja sie pisze na menadżera:DAga no to juz pogadaj z J.a raczej poprzytulajcie sie i bedzie trzecia nowa dzidzia na topiku:P izawik i aga ja tez do was dolaczam jesli chodzi o wstawanie z bolem glowy:O mika zycze ci by Tomus szybko wyzdrowial madziorek2 zlecenie inne niz wszystkie;)Rob zdjecia i sie chwal ta bluzka,super ze przyjedziesz do Polski tylko pamietaj ze tu tez sa komputery i klamac mozna nadal;) no i znowu pomarancza:O to ze ty zyjesz w wyimaginowanym zaklamanym swiecie to nie znaczy ze inni tez to ze ty klamiesz nie oznacza ze wszyscy postepuja tak samo.Nie mierz wszystkich jedna miarka!!! Zuzanka nie ma sie co dziwic w przedszkolu to juz powazne milosci moga byc.Konradek jak byl w przedszkolu to na 14 lutego poszedl z 6 kartkami;) Hania witaj:D modessa nie moze podawac nikomu takich wiadomosci jezeli juz to tylko administrator kafeterii w uzasadnionych sytuacjach,chyba ze.....:D evanika fajnie ze sie odezwalas do mnie nawet na gg:D natka fluidki dla syncia a teraz ide nakarmic krolewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po przeczytani posta Rudejmaxi widze jaka ze mnie chamka przebrzydla i jak wiele rzeczy pominelam! Przede wszystkim wypadek meza Pauli! Oczywiscie tez sie ciesze, ze wszystko w porzadku z Fifkiem( ladnie zdrobnilam;-) ?) no i szczescie w nieszczesciu,ze jechal sam. No i siusiu Werci chyba tez ominelam, choc juz sama nie wiem:-/ W kazdym razie gratulacje i Doroteczka nie ma za co, zawsze chetnie pomoge o ile moje roztrzepanie i wiedza na to pozwoli;-) Teraz to juz nie wiem co komentowalam a co nie. W kazdym razie Wy wiecie, ze zawsze czytam Was z uwaga, o ile Bartka nie ma w poblizu i nie ciagnie za klawiature, myszke, badz inne kable;-) Pike torta na probe ale dzis tylko biszkopt bedzie. Rudamaxi zapraszam!!! A teraz zycze Wam spokojnej i przespanej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torta jeszcze nie ma narazie jest biszkopt! Ale dawaj! czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!! Wstawajcie! Ruda napisz pozniej czy cos dalo spotkanie z ksiedzem. U nas paskudna pogoda, leje desz, wiec chyba czeka nas siedzienie w domu:-( Szkoda, bo zylam nadzieje,ze wreszcie wyjdziemy z Bartkiem na rowerek! Bartek wlasnie zasnal, a ja skonczylam tego nieszczesnego torta i ciesze sie, ze go dzis robilam, bo przynajmniej widze co zle mi poszlo:-/ Antytalent ze mnie do takich rzeczy niestety:-( Milego dnia dzieczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wymyślone znajome z nieistniejącego topiku :-) Byliśmy wczoraj na Disney on ice i była rewelacja. Jeśłi kiedykolwiek będziecie miały okazję iść na coś takiego to się nie wahajcie. Kuba siedział jak w transie, z Mają było ciut gorzej. A i co najważniejsze my stare pryki też dobrze się bawiliśmy. Bilety były co prawda drogie no ale raz się żyje. Mai nawet dobrze idzie picie mleka z butelki. W nocy dostaje jeszcze cycusia a w ciągu dnia 2 razy mleko i zadziwia nas wszystkich jak od razu wypija do dna. Na razie daję jej małą butelkę ale zacznę jej dawać już większą ilosć bo jestem, pewna, ze wypiłaby i więcej. Ja już wrzuciłam na luz od kiedy wiem i widzę ile wypija i zjada. Byliśmy w zeszłym tyg u dermatologa i stwierdziła, że sucha skóra to oznaka egzemy ale powinna z tego wyrosnąć. Ja już nie wiem jak jest z tymi testami z krwi na alergię ale nawet ona stwierdziła, że nie wszystkie są wiarygodne i to, że wyniki są ok nie oznacza, że coś Mai nie uczula. Póki co przepisała nam balsam do ciała zrobiony w aptece i mamy się zgłosić na kontrolę za 2 miesiące. Dobra uciekam. Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar ale musieliscie miec wczoraj super wyprawe!!! Moja znajoma wybira sie wlasnie na musical o Thomasie, chce zrobic synkowi niespodzianke na urodziny:-) Bartek chyba malo by jeszcze z tego wiedzial;-) Super,ze Mai tak smakuje mleko z butli, no i przynajmniej wiesz ile wypija. No i mam nadzieje,ze ta egzema tez szybko minie! A ja chcialam sie Wam pochwalic jakiego mam zdolnego tatusia:-) Zrobil lozeczko mojemu bratankowi i takie samo szykuje dla Bartka:-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6acd5b271ea96231.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga łóżeczko super. Nasza sąsiadka kupiła oryginalne Formuły1 i zapłaciła ponad 2 tys zł. Bardzo podobne do tego co pokazałaś. Tego nie wymyśliłam :) zuzanka a propo Formuły to Wy pewnie też odsypiacie, ja mogłam pospac trochę dłużej bo mąż wyjątkowo był rano na nogach. Ale wstałam już o 8 bo mi się zawsze wydaje, że to moje spanie trwa już tak długo i pewnie już jest południe. My szykujemy się do zjedzenia obiadku a potem idziemy do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Aga.. uwazaj żeby Bartolini nie odjechał wam w nocy w takie bryce! Kar - jak ja wam zazdroszcze tych wypadow do kina.... ech mam nadzieje, ze Maja szybko wyrosnie z egzemy. Powiedz mi czy na calym ciele ma sucha skore? Kamcia ma suche zawsze policzki. Smaruje ja kremem, ale nic nie pomaga...zawsze jest sucha! U nas Kama sama odzwyczaila sie od piersi...troche jej pomoglam. ;) jak chciala cycusia dawalam jej butle z herbatka...i tak jak chcialam - w 9 miesiacu nie bylo juz cycusia! U nas dzisiaj byla piekna pogodna - bylam dwa razy na dlugim spacerku.. kiedy bedzie zupelnie cieplo! Jak ja chcialabym zeby dobra trwala 48 godzin... mam tyle rzeczy do zrobienia i zero czasu. Wczoraj znowu padl nam samochod..musimy go szybko pchnac, bo zwariuje! G caly czas przy nim dlubie i nic nie moze wskorac!... koszmar nie samochod! Jutro ode do pracy na 6... bo szefowa wymyslila sobie malowanie w weekend i musze poustawiac swoje biurko, podlaczyc kompa i ogarnac swoj pokoik... przesada! Szukam innej pracy, bo tu jest kołchoz... bylam juz na jednej rozmowie, ale podziekowalam bo oczekwiania finansowe przerosły przyszlego pracodawce... ALe ze mnie maruda..zjawiam sie na chwile i zatruwam.... Mani - mam nadzieje, ze Fifek czuje sie lepiej.... Dorcia - fotki sa przesliczne...a ławka oryginalna.. ;) U nas ostatnio na fali jest kiwi... Kama jak widzi pokrojone w plasterki dostaje szalu...uwielbia je jesc! Danonki? raz dalam jednego i tak skonczyla sie Kamy przygoda z danonkiem, za maly jak dla mojej gwiazdki... daje jej jogurcik jogobella...rozne smaki. Gosiak... jak czuje sie Konradek?? czas na mnie... Kama mnie popedza... buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Kar o to samo mialam se zapytac Ciebie czy jestescie wyspani po F1 :) Radek sobie nagrał, ale za nim obejrzal juz wszystkie stacje trabily jaki byl wynik :) Aga łózeczko suuuper, tez chcemu podobne. Oliwier mojego R siostrzeniec ma nieziemski pokoj (no cóz tatus zajebiscie bogaty) ma tez lózko autko, meble w kształcie stacji benzynowej no szok, koszt całego tego pokoju 10.000 :) Jezu Barto dzisiaj przechodzi samego siebie juz nie mam sily, spal moze przez caly dzien 40 min, i przez caly dzien buczy, teraz lezy w lozeczku i opowaida sam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika cos nie macie szczescia do auta, a pracy az tak zle, ze szukasz czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka... praca jako praca jest swietna i przyjemna. Jest to firma rodzinna gdzie jest szef, jego zona i siostra sekretarka i ja. Suma sumaru dziwne uklady tam panuja... w paru sytuacjach musialam podlozyc sie zeby nie dostali po tylku...a wcale tego nie doceniaja... zreszta nie czuje sie tam pewnie. Zatrudnili nba poczatku stycznia chlopaka (przedstawiciela) i po miesiacu go zwolnili bo nie tego sie spodziewali.... czlowiek nie czuje sie tam pewnie... lece wykapac Kame i polozyc ja wczesniej...bo nic mi dzisiaj nie spala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka U nas deszczowo paskudna pogoda i nie zapowiada sie poprawa. W Niemczech zapowiadają deszczowe święta , ale na szczęście nie będę tutaj :P zobaczymy jak w Polsce pogoda. aga*25** zdolnego masz tatuśka:) sama bym spała w takiej furze:) evanikaa my też zastanawiamy się nad następnym szkrabikiem, ale póki co biorę anty stresy:P jeszcze poczekamy żeby Liwia trochę podrosła, może z półtora roku :) samochód to skarbonka bez dna niestety jak się wali to wszystko na raz. a co do pracy to na pewno znajdziesz coś lepszego:) kar79 zazdroszczę takiej zabawy ale oczywiście pozytywnie:) czasami można zapomnieć w takich miejscach o ty że się jest dorosłym:P i szaleć jak dziecko to jest najlepsze. Cieszę się że mai smakuje mleczko oby tak dalej:) MaMani co tam u Was????? Gosia a jak u Ciebie sytuacja ????? wyjaśniła się sprawa z ostatnim zajściem?????i jak Konradek???? spadam buziaczki:) zuzanka14 moja tak śpi co dziennie a potem wariuje, nie ma siły ale wariuje a jak zasypia to gada sama do siebie i mruczy.... hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na \"To nie jest kraj dla starych ludzi, no trochę się chowałam w fotel ale było fajnie. evanikaa Maja ma suchą skórę na brzuszku ale przede wszystkim na buzi, czasami aż pękającą (na brodzie zwłaszcza). Lekarze mówią, ze wyrośnie z tego, fajne podejście, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mogłabym rzec: Palma bije nie zabije, za tydzień wielkanoc :D:D Wiecie...Wczoraj były imieniny teściowej ale Karolcia marudziła, więc poszłyśmy spać. Oni się bawili w jednej częsci domu a ja w drugiej spałam razem z Karolą. Dobrze,że się przebudziłam na siQ, bo nasz pokój był cały w dymie. Nasz pokój znajduje się nie daleko kotłowni i coś się popsuło w piecu,że zamiast dym iść do komina, poszedł na dom. I nawet nie chce mi się mysleć co by się stało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Pan Bog czowa nad Wami i cale szczescie!!! Zuzanka moj Bartek dla odmiany prawie caly dzien przespal, chyba pogoda tak wplynela na niego. Evanikaa mam nadzieje,ze sprzedacie szybko auto i kupicie cos co nie bedzie wymagalo tyle uwagi i napraw;-) Powodzienia z szukaniem pracy!!! A takie rodzinne koligacje w firmie to katastrofa. ja pracowalam w 2 takich i to byla istna porazka. jeden przed drugim zgrywal szefa. Kar kto gra w tym filmie na, ktorym byliscie? Aha i tu podejscie lekarzy jest takie samo-wszytko minie:-/ madziorek przestan juz o tej Polsce pisac, bo mnie zzera wiesz co??? Ale Ci fajnie, mam nadzieje,ze bedziecie miec sliczna pogode. Ja lece dopiero za niecaly miesiac i nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Tomy Lee Jones. Film dostał Oscara. A co do wyjazdu to ja my w tym tyg jedziemy, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy. A pogoda? ma byc chłodno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalalal
chciałam tylko coś sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - matkooo... na szczescie nie skonczylo sie to tragedia! Milej nocki wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×