Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kar o matko :D czasem tak chyba jest z tymi dziećmi :D Karola właśnie siedzi na podłodze i gryzie dzioba kaczce nie sorki ogon żyrafie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak w skrocie mocne calusy na razie tylko dla Bartusia i Gabrysi(ciotka potem napisze wam zyczenia,teraz ide cos zjesc i lece zrobic sobie pazurki) Lightblue dla ciebie i twojego za tyle lat zgodnego chodzenia ogromniaste😘-ki Madziorek zapraszam do mnie ,z Wrocka do mnie masz tylko 27 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od rana zmeczyl strasznie talent i napisalismy razem z Tomusiem wierszyk... Dzis 20 marca mamy Wiec zyczenia dzis skladamy Idze, Gabi i Bartkowi Kazdy kwiatka niech zarobi Na okazje tak wspaniala Przyjmijcie tez prosbe mala Rosnac grzecznie i do gory Smiac sie, szalec, robic bzdury By mamusie dumne byly Swymi dziecmi sie chwalily Jakie skarby im urosly Na kolejne swieto wiosny Mamom tez czas gratulowac Pochwal wcale nie zalowac Za to, ze cierpliwe byly Pilnowaly i tulily STO LAT STO LAT spiewac czas Bo ROK ma sie tylko raz!!!!!!!!! Z najlepszymy zyczeniami od Tomusia Flowerskiego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wierszyku flowerskiej aż głupio pisać zwykłe życzenia....super talencie!!! Więc z okazji Waszych pierwszych w życiu urodzin - GABRYSI, IDZE I BARTUSIOWI - samych cudownych dni, dużo uśmiechu, słońca i radości. Zdróweczka, zawrotnych postępów w rozwoju, żadnego guza ani zadrapania. Abyście byli radością waszych rodziców, ich całym światem i powodem do dumy. Abyście umieli jednak być wdzięczni za to co od nich otrzymujecie. Sto lat !!! 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 A dla Karolinki i Antosia - duży buziak i mocny uścisk z okazji ukończenia 11 miesiąca. 🌻 🌻 🌻👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO!!! Mama bączka tu wczoraj była!!!!! Dopiero teraz przeczytałam, co wczoraj pisałyście. Witaj, kochana!!!!! Miałam taką nadzieję, że z okazji urodzinek Igi tu zajrzysz! Ale czad!!! Super!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuś dziewczyny,jak miło że takie fajne życzenia piszecie :-) aż się wzruszyłam :-D tyle osób o nas pamięta...super :-) evamikaa-dzięki za sms i życzenia :-) zuzanka- termin miałam na 2 kwietnia,ale czułam że urodzę wcześniej, bo Wiktorkę rodziłam 2 tyg przed terminem. Podobno to się powatrza. No i faktycznie Gabrysię urodziłam prawie 2 tyg wcześniej. 2:20 to ta magiczna godzina :-) dzisiaj zaspiewaliśmy Gabrysi 100lat. Odtańczyła to, a potem biła nam brawo :-) ale muszę przyznać że rok temu Gabi była mniej upierdliwa ;-) dzisiaj chodzi za mną i ryczy. Ciągle chce żebym przy niej była. Wszystko muszę robić z prędkością swiatła,bo Gabi niczym dłużej się nie pobawi.Nie wiem czy to jej charakter czy ząb,bo widzę małą białą kropeczkę w miejscu dolnej dwójki :-) nocki też zarywa od 2 dni. Czyżby dobra passa minęła? zrobiła sobie przerwę między 4:30 a 6 rano. Potem w końcu zasnęła u nas w łóżku,bo nie chciałam żeby budziła Wiktorkę. aga-tort gotowy? mamabączka-może z okazji pierwszych urodzin swojej córeczki złożysz postanowienie że będziesz z nami pisać? brakuje nam Ciebie i Twoich przezabawnych opisów,np. tego z parku i kłócącej się pary \"zakochanych\" ;-) dobra,lecę bo syrena wyje ;-) później naskrobię też coś dla naszych solenizantów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej,nikogo nie było? a to moje życzenia dla Bartka i Igi ,no i też moje Gabrysi ;-) To już Roczek minął, od kiedy Nasze pociechy są członkami naszych rodzin. W tym uroczystym dniu Ich swięta składam serdeczne życzenia. Niech Nasze pociechy nadal w nieustający sposób wypełniają radością i smiechem każdy kącik mieszkania i serca. Niech rosną zdrowo i szczęśliwie w otoczeniu najblizszych :-) Wielkie i gromkie 100 LAT!!!! aga i mamabączka- a Wy dokładnie na kiedy miałyście termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wielki dzien dzisiaj! Czuje sie jakas taka podekscytowana;-) Rok temu muslalam,ze umieram a dzis taka radosc:-) Kochane: Doroteczka, Kar, Izawik, Flowerska, Light Blue. Rudamaxi, Mika, Rudalala 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 Gabrysiu, Igo i Ty moj kochany syneczku przyjmiejcie najgoretsze zyczenia z okazji Waszych Pierwszych Urodzinek!!! Życzenia już Ci na pewno składali twarz twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze muzyczna niespodzianka:-) http://pl.youtube.com/watch?v=97V8DcbDOOs&feature=related Gorace buziaczki dla Krolki i Antosia!!! Light gratulacje i kolejnych szczesliwych lat \' chodzenia\'!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tort dopiero na niedziele bedzie, bo wtedy robimy taka mini imprezke. Gabi juz od raniuska chciala swietowa urodziny a Ty ja do spania zgonilas;-) Iza termin mialam na 4 kwietnia, ale juz od dluzszego czasu wiedzialam, ze do terminu nie wytrzymam, w przeciwienstwie do mojego tescia, wybitnego specjalisty w dziedzinie gnekologii;-) ktory to stwierdzil,ze na pewno wytzymam:-/ Przerabana pogoda w Polsce,mama wlasnie mi mowila,ze snieg sie topi. Madziorek biedna cieszyla sie,ze jedzie na swiete do Polski, bo w Niemczech ma padac snieg, a ty taki niefart:-( Light mam nadzieje, ze Karola juz bedzie Ci ladnie spala! Kar wspolczuje tej rannej pobudki! Rudamaxi pochwal sie jak te Twoje pazury wyszly i co wkoncu wybralas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat niech zyja zyja nam, jezu to juz kolejne roczki. Igusiu, gabrysiu i bartoszku moc całuskow, duzo zdrowka i radosci Zyczy Bartoszek z mamusia i tatusiem. Z tego co pamietam to mama baczka miala termin po mnie chyba 23 kwietnia :) aga miala chyba na 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak wk..wiona, ze szok. Wyobraźcie sobie, że naprawili mi po 1,5 miesiąca daszek od wózka a dzisiaj mąż pojechał odebrać i przywiózł ale beż tej metalowej części, na której ten daszek się trzyma. On to tak odebrał no bo nie wiedział a ja szczęśliwa, ze w końcu będę mogła przerzucić się na lepszą brykę jak to zobaczyłam to tak sie zdenerwowałam, ze do teraz się trzęsę. Kazałam mu zadzwonić do sklepu a oni nic nie wiedzą, wg nich to daszek był bez tej części przywieziony do naprawy ::[ W końcu ja zadzwoniłam do faceta, który to naprawia no i niestety zobaczą ale nawet jak będzie to do jutra mi tego nie dowiozą. Fajnie, nie? mieć wózek za 2,5 tyś i nie móc nim jeździć. W Polsce śnieg a moje dziecko będzie w spacerówce marznąć. Tak więc NIE POLECAM WÓZKÓW FIRMY JANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka wielkie dzieki 🌼 a termin mialam na 4 kwietnia;-) Kar oby to sie wyjasnilo, ale chyba musisz ich bardziej przycisnac i postraszyc, bo zazwyczaj w sklepach wmawiaja Ci cuda! Mam nadzieje, ze sprawa sie pomyslnie rozwiaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar oj to nie ciekawie z tym wózkiem, bo jest on świetny i co tu pisać troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zokazji 1 -wszych urodzin razem z Liwia składamy Gabi i Bartkowi zdrówka i radości a mamuią zadowolenia z pociech nie wspomnę o cierpliwości mika82 o szkoda że skończyło się antybiotykiem ten kaszelek Tomusia ale może faktycznie przejdzie jemu szybciek :) ruda no to super że Konradek jedzie na obóz pozna nowych kolegów koleżanki:) my też chcemy jechać nad morze w tamtym roku nie byłam bo Liwia była malutka, ale w tym mam zamiar się wybrać:) ty to masz podwójne rehabilitacje jedne w domku bo cały czas sprzątasz....podziwiam Cię....ale kto inny to zrobi???? jak nie my kobiety. a co do spotkania to bardzo chętnie tylko mi brakuje zawsze tygodnia dla zanjomych:P dzieki za zaproszenie:) light dobrze że to nic poważnego. Liwia strasznie płakała jak jej górne ząbki szły tymbardziej że szły 4 szt. na raz kar no nie zaciekawie masz i faktycznie do tanich wózek nie należy U nas nic ciekawego się nie dzieje mam dużo roboty bo rodzinkę muszę doprowadzić z fryzurami do ładu i teraz właśnie usiadłam żeby coś niecoś naskrobać miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto cale popoludnie, pewnie wszystkie pieczecie mazurki. Zabawme swieta, na oknie wschodzi rzezucha a za oknem bialo co godzine. Ech ta pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę. jeśli możecie to wyślijcie mi czasem jakieś fotki i piszcie co u Was słychać. ale jeśli nie chcecie to zrozumiem. pozdrawiam Was wszystkie i żegnam! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika a czemu znikasz? Nie znikaj, zostań tu z nami. Mam nadzieję, że zawiadomisz nas co u Ciebie i jak dzidzia i dzieci. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika-jejuś, co się dzieje? dlaczego nie chcesz już nami pisać i dlaczego chcesz wymazać swój ślad na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Roczniaków!!!!!!!!!!! moja Iza dzisiaj miała takie duszności w nocy że myślałam juz o najgorszym ale w szpitalu dali jej zastrzyk i zrobili inchalację to trochę jej ulżyło. jest mi tak przykro że nie chcę już być tutaj z Wami. mam takie wyrzuty sumienia że teraz postanowiłam każdą wolną sekundę poświęcić całkowicie dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika-to straszne,ale dobrze że wszystko skończyło się szczęśliwie...Twoja Iza ma chyba coś podbnego co Gabi...też chyba często choruje na oskrzela z obturacją i jest alergikiem? trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala-dziekuję za życzenia...może odezwiesz się co tam słychać u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babczeki.. matkooo wczoraj sie napisalam...odwalilam taaakiego posta i mi go wcielo! Normalnie szok..a chwaliłam was i podziwiałam.. Mamo bączka - ukłon za odwiedziny ;) No coz, wszystkim solenizantom złozyłam zyczenia smsem... ale niestety Bartolini nie dostałm smska, bo przeciez ciocia Aga nie ma polskiej komorki! ;) batrolini big kiss for you! dziewczyny...a moze i ja do was dolacze na spotkanie... tylko nie mam pojecia jak do was dojade..hehe Weronika - jak bede wysylala jakies zdjecia, obiecuje nie pominac ciebie! A co u nas.... MAM LENIA. Kama spi a ja zamiast cos zrobic znajduje szereg innych zajec byleby nie sprzatac!! Znowu padlo nam auto. Nie ma to jak super droga bryka, ukochana G jego Bella... musimy ja pchnac, albo zezlomowac! ;) Musze kupic juz normalna szczoteczke do zebów, bo co naloze ta silikonowa na palec, Kama zawsze mnie ugryzie. Dzisiaj przebila sama siebie. Myslalam, ze kawalek palca z koscia znajde w jej buziolu. Tak glosno krzyknelam z bolu, ze moja biedna gwiazdka sie wystraszyla i nie chciala dalej sie kapac. Szok! Musze koniecznie kupic jutro normalna szczoteczke, bo niedlugo strace wszystkie palce... No coz, len nie trwa dlugo i trzeba zrobic zupke Kamci na jutro. Gotuje rybke w warzywach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik i koala dziękuję za zyzcenia świateczne. I ja do was wszystkich coś wysłałam, powinno dojść w sobote. Tak myslę ;) Nasz dzien też nie zalicza sie do szczesliwych. Do kolekcji guzó Karoli, doszedł ten na czole. Normalnie wyć mi się chce, bo to przez moją glupote ze zostawiłam dziecko pod opieką innej znanej wam osoby. Az jestem chora z tego. Byłam z karola u lekarza i to TYLKO guz ale stracha mielismy ogromego, a osoba przy której stał sie ten mały wypadek nawet nie podniosła Karolci z podłogi i na dodatek stwierdziła,ze to jest dziecko i taki guz nie jest pierwszy i nie ostatni. Rzygać mi sie chce na takie piepr*enie. Przepraszam za słownictwo,ale musiałam to napisać. weronika, bidulko, zaglądaj do mojej córci na bloga. Bo ja to lewa jestem w wysyłaniu zdjęc. Albo dobra, co jakis czas wysle ci linka i bedziesz mogła sobie zerkac :) szkoda ,że tak wyszło. Moze wrócisz ...za jakis czas. Ewrybody dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue-co też Ty wysłałaś? ;-) normalnie ciekawość mnie zżera ;-) ja kiedyś weszłam na blog Karoli i chciałam tam coś wpisać,ale chyba ze mnie tuman do potęgi bo za cholerę nie wiedziałam gdzie mam coś wpisać ;-) dzisiaj kupiłam przez przypadek margarynę bezmleczną dla Gabrysi. Zrobiłam jej kanapkę z tym masłem i szynką. Pochłonęła ją w jednym momencie. Tak jakby od dawna nie jadła. Tak jej smakowało. Nawet Wiki była ciekawa co to jest i zjadła prawie 2 kanapki, a potem jeszcze kulki czekoladowe z mlekiem :-D aż miło było popatrzeć :-) idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×