Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hello mialam cos wiecej napiac ale nie mam sily a godzine gadalam z rodzicami przez telefon....i ide wreszcie spac... poprzednia noc byla fatalna bo Weroniczka budzila sie co chwila i poplakiwala...nie pomagalo nic to ze spala z nami.....te zabki mnie i ja wykoncza.....dzisiaj tez nie mogla usnac widzialam ze znowu ja boli to dalam jej viburcol i nurofen....niech sie biedulka wyspi bo tez taka zmeczona jest..... wyslalam wam pare fotek....znowu...mam nadzieje ze nie zasmieca Was skrzynek niepotrzebnie..... pappa dobranoc moje wymyslone kolezanki....caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jednak bylismy dzisiaj u lekarza,chcialam zeby obejrzal Tomcia. Nie moglam juz patrzec na te jego smutne oczka. Na szczescie okazalo sie ze wszystko siedzi w nosku. Dostal kropelki i syropek i zalecenia : \"toaleta noska\" :) Fakt jak kichnie to gile do pasa. Powiesilam mu mokra pieluche nad lozeczkiem zeby lepiej mu sie w nocy oddychalo. Co do F1 to moj R wstal chyba o 4.30 (nie mogl sie doczekac) aga lozeczko superaśne :) Light dobrze ze nic sie Wam nie stalo evanikaa powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy, ja tez sie za czyms rozgladam, najlepiej pol etatu badz weekendy ale z tym jest ciezko, praca w domu niestety niewypał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) light cale szczescie ze sie obudzilaś. Dziekuje za totki weronisi :D:D obejzala je sobie wlasnie :) A u nas nic nowego... wczoraj bylam w szkole i sie wynudziląm strasznie... w liceum sobie obiecywalam-" jak zalicze tą paskudna fizyke to juz nigduy nigdy w zyciu sie tego nie bede uczuyc"... a tu mi przyszly przedmioty zawodowe i sama akustyka :(:(:( i znów musze sie uczyc o tych wszystkich falach, odbiciach interferencjach i innych pierdolach tyle ze w poszerzonej wersji... :( Mam wrazenie ze na tej akustyce wszyscy siedzą jak na tureckim kazaniu i nikt zabardzo nie wie ktory wzór jest na co i co do tego wzoru podstawic zeby wyszlo :D:D:D Rany zaliczyc to i miec z glowy :D:D:D Maniula była wczoraj na chwilke u babci i zaczepiala koty... wróciła cala podrapana... ale to nie koty tylko ona sama... potrafi sie strasznie zdrapac nawet swoimi pazurami wiec wyglada teraz jak po wojnie :D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light łoooo matko dobre ze nic sie nie stało.... No tak zaczeła sie F1 i moj kochany maz znowu pewnie zacznie jezdzic na wyscigi :) Wstawac spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sie zaczela orange extra klasa i cale popoludnia meczyki lecą a w niedziele uwienczenie tygodnia czyli powtóreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Tak chyba tym razem udało nam się wyjśc cało z opresji. Przez ten incydent mamy w domu ciche dni. Które jeszcze spotęngował szwagier bo SAM ze swoją dziewczyną kupił firanki do swojego pokoju. No jak on mógł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????? Echh brak słów na to wszystko :( Doroteczka zdjęcia świetne . Weronisia wyglada super , gdy siedzi na swoim nocniczku :D Butki śliczne :D , tatuś też ;) :P zuzanka dzieki za wpis na n-k 🌻i współczuje,że Bartoszek tak daje ci popalić, ale możemy podać sobie 🖐️ bo Karola też urządza mi jazdy :D mika i bardzo dobrze ze poszłas z Tomim do lekarza, chociaz wiesz jak przepędzic choróbsko . evanikaaa taka praca, to nie praca. Niestety. Ja pracowałam w takiej rodziinej firmie i atmosfera była co najmniej chora. A,że ty jestes super dziewczynka ;) to powinnas bez trudu znaleźć prace, czego z całego serca Ci życzę. rudamaxi, i jak ze sprawą Konradka? madziorek co sadzisz o zmianie koloru włosów na jakiś ciemny fiolet??? :D Tak mnie to kusi ,że szok :P:P:P Dziewczyny wy tak nie słodzcie,że mnie lubicie, bo jeszcze ktoś napisze,że jestescie wazeliniary albo,ze ja specjalnie napisałam, ze mnie sie nie lubi , aby wymusić na was zeznanie :D:D:D:D aga superrrrrrrrr łózko :D Dzisiaj mam odebrać wyniki z cytologii, zadzwoniłam i wiem ,że wszystko jest ok. Mam jakies zapalenie, położna z którą rozmawiałam przez tel zaoferowała sie ze pojdzie do lekarza dla mnie po recepte. Chyba bedzie korupcja, bo za to kupiłam jej kawe :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lightblue-chyba podswiadomie czułaś że coś się dzieje, całe szczęście że się obudziłaś...aż strach pomysleć co mogło się stać...co do szwagra, to faktycznie...jak on mógł kupić sam firanki...sam czyli bez mamuśki ;-) tragedia z tą kobietą ;-) Karina- sama widzisz jak to jest z tymi testami. Najlepiej samemu obserwować dziecko i robić jakieś małe próby. Tak jak ja teraz glutenową. Jak się uda to potem wprowadzę żółtko.Ja smaruję Gabrysię mleczkiem z Nivea, seria Nutri Sensitive dla skóry wrażliwej. I jest dobry,chociaż Gabi nie ma problemu ze skórą. Czasami wyczuwa się takie delikatne szorstkości na łydce,ale po posmarowaniu szybko giną. Gabi przespała już dwie noce w pokoju Wiktorki. Nie chcę zapeszać,ale jak zasypia ok. 20:30 to śpi do 6:30, a dzisiaj nawet do 7:20! Bez żadnej przerwy. Normalnie szok. Wczęsniej budziła się co 2-3h. Teraz tylko czasami coś zakrzyknie przez sen ale śpi dalej. Nawet jak Wiki coś krzyknie to tylko przekręci się na drugi bok i śpi dalej. Mam nadzieję że tak już zostanie i pisząc to nie zapeszam. Ostatnio jak Wam napisałam że Gabi tak super śpi to po 1 dniu zaczęła się budzić ;-) apetyt też dopisuje moim dziewczynom, tak więc jestem przeszczęśliwa. Wczoraj byliśmy nawet u teścia na imieninach, a dzisiaj też jedziemy sobie do babci :-) evanikaa- jak źle czujesz się w tej pracy i pieniądze też nie są jakieś rewelacyjne to jasna sprawa żeby szukać innej. Powodzenia :-) zuzanka- mój mąż też powiedział mi że wstaje o 5:15 na F1, ale na szczęście zapomniał nastawić zegarek;-) aga-to łóżko jest rewelacyjne...Twój tato naprawdę ma zdolności...Bartek będzie na pewno wniebowzięty :-) rany..za 3 dni Gabi kończy rok...właśnie rok temu zaczęłam czuć się jakoś dziwnie i niespokojnie, a po 2 dniach miałam już skurcze...no a teraz mój brzdąc ma już rok :-) zelciało to, oj zleciało :-) teraz będziemy czekać na narodziny dzieci weroniki i maMani :-) madziorek-u nas pogoda na razie fajna,ale zapowiadają deszcze i nawet śnieg :-( chciałabym żeby było już ciepło. My planujemy wyjechać na wczasy nad morze już w maju,bo w ostatnich latach tak jest że w maju i czerwcu jest najcieplej a potem to już pogoda w kratkę...pożyjemy...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik na moje to jeszcze poczekacie :DD ja sama jeszcze poczekam :D:D ale weronika to juz ostatnie tygodnie przeciez ma :) a co do wakacji... zazdroszcze wam. ja nigdzie sie nie wybieram z wiadomych powodów... w zeszlym roku tez nigdzie nie bylismy... ale jesli uda nam sie odlozyc to za rok pojedziemy na caly miesiac nad morze :) tak mi sie marzy zabrac dzieciaczki :) Jesli tylko wszystko bedzie dobrze... To lato przesiedzimy w domku bo bede musiala poprac ciuszki, poprasowac, spakowac rtorbe do szpitala... powtorka z rozrywkin :D:D:D musze pokupowac jakas wyprawke... duzo mam po mani ale zawsze cos musze dokupic :) Wierzycie ze nie kupilam jeszcze dla dzidziusia nic? nawet skarpeteczek ani czapeczki. tak zupelnie zupelnie nic :D:D a dla mani to w 4-5 miesiacu juz praktycznie wszystko lącznie z wozkiem mialam :D:D:D:D:D narazie bedziemy robic Mani pokoik... tylko zastanawiam się kiedy... Przed swietami juz sie raczej nie wyrobimy. W weekend po swietach mam szkolę a w nastepny chce zrobic urodziny maniusi... moze jakos w tygodniu filip wzialby wolne, ojciec tez no i tesciowi by spacowalo z grafikiem i by powynowsil rzeczy caly problem polega na tym ze zeby zrobic mani pokoik to trzeba wyniesc meble z jednego i jeszcze z innego i zamienic miejscami. musze je oproznic. lozka z 2 pokoi powynosic na strych. łozko z tego pokoju wyniesc na góre do nowej sypialni ojca a lożko mojej siostry zawiesc jej do mieszkania... wiec z tym wszystkim nam jeden dzien zejdzie... ja nosic nie pomoge no bo jak... a potem pomalowac to caly drugi dzien bo trzeba po farbe jechac, zmyc starą i dopiero malowac bo ta stara to taka dziwna bardzo i jak sie jej porzadnie nie umyje to nowa nie chwyci... potem wyschnie i trzeba by posprzatac i dopiero mani szafe zabawki i lozeczko przeniesc... dostanie na roczek od tesciowej i chrzestnego komode z mammuta i bedzie jej do szafy pasowala :) dokupimy jej tylko ładny dywanik, babcia kupi firanki a prababcia na dzien dziecka krzeselka i stolik z mamuta i bedzie mialą pokoik jak z bajki :) Jeszcze chce jej zamówic na allegro te nelepki na sciane :) ale to juz na sam koniec :) no i narazie mysle jak to czasowo rozwiazac zeby wszystkim panom pasowalo i zeby mieli wolne w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a zadowolona jesteś z tej szafy Mamuta? Bo ja tak sobie myślę, ze jak Maja dostanie pieniążki na roczek to kupię jej komodę i tą szafę. Tylko, ze nie widziałam jej na żywo. Iza fajnie, że w końcu coś jest po Twojej myśli i żeby nie zapeszac nie napiszę nic więcej :) Wiecie co a my się przeziębiliśmy w sobotę na tym przedstawieniu i Maja jest tak zakatarzona, że ciągle latam za nią i jej podcieram pod nosem. Nocki nie miałam więc za ciekawej ale najważniejsze, zeby do pt się wykaraśkała bo prawdopodobnie właśnie w pt wyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar bardzo zadowolona jestem. szafa wydaje sie maluska a jest taka pakowana ze geh. masz tam wieszaki polki i szuflade a wszystko naprawde gleboki... Mania me pelno ciuchow i butów a i tak jej sie wszystko do tej szafy miesci... komode to na takie pierdólki spineczki gumeczki i inne bedzie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko wpadlam sie przywitac... dzisiaj ide na pizze z kolegami i kolezankami z klasy podstawowej...moj P zostaje z Weronisia...no zobaczymy... heeheh caluski laseczki...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Kamcia juz spi, ja zwarta i gotowa do buszowania w sieci.. ;) Mani fajnie cie czytac... nie martw sie, ze jeszcze nie masz nic dla bobasa... nie pamietam jak to szlo z przyslowiem o dzieciach..jak masz jedno to cos tam, jak 2 to cos a jak 3 to jeszcze cos..hehe nie pamietam.Troszke ci zazdorszcze! A czy wiadomo juz czy bedzie to siostrzyczka czy braciszek.... z suweaczka wynika, ze to 15 tydzien, ja pamietam, ze u mnie w 21 gin powiedzial, ze bedziemy mieli corcie! Ja za pokoik Kamy zabiore sie jak skonczy roczek. Przeniose ja wtedy do jej pokoiku. Poki co odpowiada mi jej bliskosc. Spi niedaleko nas, budzi sie raz w nocy na piciu..czasem spi cala noc. Moze to wygoda, ale ciesze sie kazda chwila z Kamcia, nawet jak ona spi! Dzieki dziewczyny za mile slowa. Praca jest swietna, ale miejsce pracy kijowe. Szkoda gadac! Kar - jak masz pulmex baby posmaruj Majce stopy na noc, troszke ja rozgrzeje i moze katar jej przejdzie. Ja tak Kamie czasem robie i póki co (odpukac) nie mamy kataru! Izawik - ja na urlopik nad morze jade w ostatni tydzien czerwca. Niby urlopik a jade do pomocy tacie. Jak co roku organizuje impreze ogolnopolska na 400 osob z calej Polski. W tym roku impreza wypada w Miedzyzdrojach... hehe szkoda, ze nie gdzies dalej bo Miedzyzdrojach jestesmy srednio raz, czasem dwa razy w miesiacu na spacerze.... ;) Ale sam fakt, ze bede z Kama caly tydzien sprawia mi radosc! Dziewczyny na sama mysl, ze nasze maluchy (wasze wczesniej) koncza roczek, az przechodza ciarki. Pamietacie okres poczatku ciazy, 20 tydzien, pierwasza \"rozpakowana\" mx3? ... pamietam jak dzis smsa od Mamy Baczka jak lezalam na patologi w oczekiwaniu na spozniona Kamcie! A nasze maluchy wkraczaja w kolejny etap - ROCZKU! podobno jak maluch skonczy roczek, czas zacznie szybciej leciec... OOo nastal herbatki czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi jeszcze szybciej?? :D:D wlasnie polozylam manie na podlodze... poraczkowala na srodek pokoju wstala niczego sie nie trzymajac i pobiegła na druga strone pokoju. na koniec sie wywalila ale na raczki lądnie spadla :D:D:D o rany nawe nie zdazylam zareagowac tak szybko wstala i pobiegla :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak było rok temu....ech te wspomnienia :) kohannah Dzien doberek wszystkim ! Wstalam i nic mi sie nie chce , dobrze ze mam wolne ... jesc mi sie tez nie chce co jest najdziwniejsze , bo jak tak czytam ze wy macie te wolcze apetyty i wogole to jakos czuje sie tak obco ... jem i owszem , trzy posilki dziennie i jakies owocki , ale poza tym nie mam ochoty na nic ... nawet szczerze powiem ulewa mi si ejak wloze cos wiecej do ust ... czy to normalne ? czy ja czasem nie zrobie krzywdy Tygrysowi ? Tylko , ze zmuszac sie na sile to tez chyba niezdrowo prawda ? Wiec moze niech zostanie jak jest ... Tygrys sie rusza i bryka jak szalony , wiec chyba jest OK . Powinnam zmienic juz moje dane w tablece bo to juz 36 tydzien ... ale poczekam do poniedzialku , mam spotkanie z polozna wiec jak mnie zwazy to bedzie jasne co mam wpisac do tabelki. evanikaa Witam was kochane... mam jakas depreche dzisiaj.. Aga trzymam mocno kuciki za ciebie! Dostałam tez smsa od rudejmaxi - znowu ma skurcze, zwiększyli jej dawkę leku - no i siusiu musi robic do baseniku! Ja zabrałam sie za pakowanie rzeczy w torby, bo dzisiaj juz czesc bedziemy przewozic i chyba w zwiazku z tym mam jakiegos dołka. Wczoraj sprzatałam i dzisiaj strasznie mnie wszystko boli... a najbardziej boli mnie krzyz.. mycie podłóg,schodów i calej reszty nie jest na moje sily. jak sobie pomysle,ze podczas przewozenia mebli naniosa mi znowu piachu, blota i znowu bede musiala sprzatac az mnie krew zalewa. W dodatku moj walniety G jeszcze nie kupil budy dla psa i nasz mega wielki owczarek jest z nami w domu. A ja mam dosc bo sobie z nim nie radze, jak mam wytrzec mu lapy i brzuch musze sie z nim silowac. Szkoda, ze moj g nie bierze go jeszcze do łóżka.. przeciez to nie ratlerek!! Rozmawiałam sobie z moja mama i opowiadała mi, ze zarono ze mna jak i z moim bratem przy karmieniu nie miała problemów.. to znaczy nie miała pokarmu i karmiła od poczatku butelka. Ciekawe jak to jest? czy przypadkiem ja nie bede miała tak samo? Nie kupiłam jeszcze odciagacza do pokarmu, bo zastanawiam sie nad tym czy bede miała tyle mleka zeby wykarmic moje maleństwo. [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 10:25 zuzanka14 Witam. Aga napisala ze czuje sie lepiej ale lekarze ic jej nie mowia normal polsie szpitale... Evanika ja tez sie zastanawiam czy bede karmic moja mam siostre niby karmila ale mnie juz nie a chcialabym chociaz 3 miesiace pokarmic http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 10:26 mama bączka Cześć Dziewczynki! Ja dopiero wstałam. Aga heheeh czyżby jednak moje proroctwa się spełniły. Kochana trzymamy kciuki. Wracaj do nas z Bartoszkiem. Niech się w końcu urodzi następne dzieciątko Biedna rudamaxi współczuję jej że musi robić sisusiu w basenik Dlatego ja tak bardzo nie chcę iść do szpitala wcześniej. Tak wczoraj naczytałam się o tych odchodzących wodach tutaj, że miałam taki sen że budziłam się z krzykiem i biegiem leciałamm do kibelka sprawdzić, czy naprawde te wody mi odeszły. Śniło mi się, że złapały mnie bóle i nagle odeszły mi wody. No to ja do szpitala, a ja nie mogłam znaleźć nr telefonu do mojej położnej i latałam po mieście i jej szukałam. Już mam naprawdę dosyć tych horrorystycznych snów. Robię sobie pyszne śniadanko. Nie mam w domu chleba a nie chce mi się iść do sklepu bo taka dzis brzydka pogoda, pada deszczycho, więc na sniadanie smażę sobie frytki. Zdrowe prawda??? Mój M pojechał dziś też w trase, więc jestem sama. Może potem pojadę do mamy. Zobaczę jeszcze. evenika narzekasz na tego Twojego psiaka, ale zobacz ile on CI radochy dostarcza- masz z kim iść na spacerek, masz po kim sprzątać Współczuję takiego psiaka wycierać, on naprawdę jest wielarny.ehehe. Ale ciesz się, że nie spi z Tobą jak kot doroteczki, bo dopiero miałabyś problem Życie jest krótkie, a tyle jeszcze do zrobienia. Między innymi życie do stworzenia. Czekamy na Ciebie Iguniu 10:29 mama bączka (magdawozniak81@wp.pl) mx3 mówisz, że zostało CI 7 kg, zobaczysz przy takiej cudownej parce zrzucisz je w mig. I tak 9 kg mniej po porodzie to dobry wynik. Ja jestem ciekawa jak będzie u mnie. mx3 jak masz jakieś nowe zdjęcia, to powysyłaj bo ja uwielbiam oglądać takie malutkie Bączki. Życie jest krótkie, a tyle jeszcze do zrobienia. Między innymi życie do stworzenia. Czekamy na Ciebie Iguniu 10:36 evanikaa Sny?? Moje horrory psychodeliczne sa na porządku dziennym.. ale od paru dni meczy mnie bezsenność. Znowu od 2 nie moglam spać..kimałam sobie czuwając. Meczą mnie rózne myśli, obawy. Przez cały dzien jak coś robię nie mam czasu nad zastanawianiem sie co jeszcze, nad domem, nad dzieckiem..dopiero w nocy mi wszystko puszcza.. Moja przyjaciólka powiedziała, ze to sa objawy depresji - oby nie miała racji.. [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 10:42 justaaaaaaa dziewczyny juz sama nie wiem co mam robic, bo jak juz wczesniej pisalam to wczoraj mialam duzo brazowego sluzu i moj lekarz powiedzial ze nie ma sie czym martwic zpewnie szyjka zaczela sie powoli rozwierac i jak nie przestanie leciec to zebym wtedy pojechala do szpitala, no ale przestalo i sie uspokoilo, no ale dzisiaj rano znowu sie zaczelo poczatkowo ten sluz byl czysty tak jak przy dniach plodnych no a teraz patrze ze czasami leci taka lekko zabrązowiona galaretka i juz sama nie wiem czy mam to przeczekac czy jechac do tego szpitala 10:45 evanikaa Justaa moze jednak podjedz do lekarza lub szpitala.. po co masz sie stresowac!! aaaa powiedz mi. ktory szpital wybrałas na poród?? [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 10:54 justaaaaaaa mialam rodzic w szczecinie na pomorzanach bo tam pracuje mojego konrada ciocia ale jednak lekarz przekonal mnie zebym rodzila w wałczu (on tam kieruje swoje pacjentki) nie wiem czy orientujesz sie gdzie lezy wałcz 10:59 kar79 czesc dziewczyny Musze stwierdzic, ze jestescie bardzo rozpisanymi forumowiczkami. Jest co czytac. Ale jak tak czytam o tym co wam jest, to stwierdzam, ze ja to chyba urodze w terminie, czyli tego 11 kwietnia. Bo ja oprocz bolu spojenia i miesiaczkowych (chociaz ostatnio bardzo rzadko) nie odczuwam niczego innego. No moze brzuszek troche mi opadl. A co do wod plodowych to mi w 1. ciazy przebila polozna w szpitalu. Najpierw bowiem zaczely sie bole, a ona przy sprawdzaniu rozwarcia mi je przebila. Ale tez sie balam, ze odejda mi gdzies w metrze albo w sklepie. I ja albo tego nie zauwaze, albo chlusna ze mne hektolitry wody. Z tego co pamietam, to bylo tego naprawde sporo, tak wiec zauwazyc tego nie mozna. 11:00 kar79 justaaa ja bym na twoim miejscu juz pojechala do szpitala. Lepiej, zeby cie jakis fachowiec obejrzal 11:03 evanikaa Wałcz - Gwałcz. Miałam tam zajecia z Uniwerku Szczecińskiego na zaocznych studiach magisterskich. Ale to było jakis czas temu... Pamietam hotel - chyba jakis sportowy, w którym spalismy aaa i dom rybaka..hehe i pare lokali, ktore odwiedzalismy co piatek i sobote! Takze znam Wałcz-Gwałcz! [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 11:06 justaaaaaaa uspokoilam sie troche bo przeczytalam na stonie lodzic po ludzku ze ten sluz jest sygnalem ze szyjka sie przygotowuje i ze za kilka- kilkanascie dni bedzie porod , wiec napewno do poniedzialku czyli do wizyty u mojego gin wytrzymam 11:07 justaaaaaaa kar79 czytalam ze chcesz kupic wozeczek jane nomad zamowilas go juz????? bo ja tez sie na niego uparlam tylko ze nigdzie go nie ma bo koniec marca poczatek kwietnia bedzie nowa kolekcja z nowymi kolorami wiec czekam cierpliwie bo nic innego mi nie pasuje 11:08 justaaaaaaa *stronie rodzic po ludzku ale robie bledy 11:09 justaaaaaaa a jeszcze chcialam was sie zapytac czy orientujecie sie moze czy przy cesarce tez trzeba calą c*pke golic czy tylko łono i czy konieczna jest lewatywa?? 11:15 kar79 justaaa wlasnie jade z mezem pokazac mu ten wozek , bo nawet gonie widzial. I nadal nie wiem czy chce ten czy pegperego. Mysle, ze maz zadecyduje szybko, bo ja to taka niezdecydowana jestem. Ogladam, czytam. Moglabym teraz jakas prace napisac o wozkach. Jesli kupie Jane to w czerwonym kolorze, a jak Peg perego to pomaranczowo-szary. 11:20 justaaaaaaa aha czyli ten wozeczek zachowal sie jeszcze w twoim miescie tak?? bo w moim wojewodztwie i nawet u wylacznego dystrybutora i importera go nie ma. dlatego jestem zmuszona do czekania no ale niestety nie widzialam go na zywo wiec jak zobaczysz to podziel sie wrazeniami , plusem jest to ze bede miala ladny kolorek choc szczerze mowiac ta nowa kolekcja za bardzo mi sie nie podoba no i plusem jest jeszcze to ze mają dwustronny material ze mozna sobie zmienic choc roznicy tak naprawde duzej nie widac 11:30 justaaaaaaa uff no to dobrze chyba to kolejny plus tej cesarki a juz sie balam ze jakas pielegniarka posacina mi pipke , bo pamietam jak kiedys to operacji mnie podgalala to robila to byle jak tak maszynką z jednym ostrzem i mialam pozniej skore podraznioną wrrr a co z tą lewatywą? 11:31 justaaaaaaa ale robie bledy nie wiem co sie ze mną dzieje juz nawet nie chce mi sie poprawiac 12:04 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:05 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:05 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \"wycieki\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:08 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \\\"wycieki\\\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:09 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Witam - tez sie boję początku wczoraj zwolniłam się z pracy - bo zaczęłam mieć skurcze- stawianie macicy - z bólem w dole - nie mogłam dojś c do tramwaju - głupia nie pomyślałam o taksówce były regularne co 10 min - ale jak dojechałam do domu połozyłam się na pół h tpo przeszły a ja miałam juz dzwonuić po M i robić akcję co do wód - jest ich około 800 ml - ale często zdaza sie tak że główka jest bardzo nisko i jak zaczynają wyciekac to ta główka tworzy taki naturalny korek - wiec wodospadu nie ma najlepiej kupic papierki lakmusowe- jesli barwią sie na niebiesko to znak ze sa to wody --- jak nie to inne nasze \\\"wycieki\\\" chciałabym urodzić już w następnym tygodniu - cięzko mi sie poruszać puchnę --- dzidzia 3200 - więc mogłaby si epośpieszyć [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:11 nikolla80 nikolla80@tlen.pl Ania 75 - wiem ze przybyło ci tulko 3.5 kg - bardzo niewiele - jestem ciekawa jak wygląda twój brzuszek - mozesz przesłac jakies zdjęcia ? [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/12497.gif 12:14 mx3 justa, mnie nikt do cesarki nie golił. Sama byłam podgolona po bokach i trochę z góry - tak elegancko... Nie miałam lewatywy, nikt nie pytał, czy był stolec i nie dostałam czopka. Załatwiłam się dopiero 2 dni po cieciu, bez problemów... no, może trochę poza bólem rany... i obawą, że mi szwy puszczą... jakaś dzika jestem. Ogólnie, to na 5 tą dobę nie chciałam by mi położna zdjęła szwy, chciałam jechać do swojego lekarza po 12 dniach. Bałam się, że mi się rana rozejdzie, jak na 6 dzień będę jeździć już do dzieci samochodem i walczyć z bramą garażową. Uświadomiła mnie kobieta, że nic się nie rozejdzie, a jak przedłużę, to przerośnie tkanką tych kilka szwów i dopiero będzie ból. Moje kruszki śpią. Pozmywałam podłogi, zjadłam śniadanie i jak Mama wróci z zakupów, to zostawię ją z dziećmi i zrobię swoje zakupy. Pampersów 2-5 kg mi schodzi paczka na 2 dni, mleko to samo, puszka bebilonu na 2 -3 dni. Ten bebilon niskolaktozowy trudno dostać i zamawiam w jednej aptece, po 1-2 puszki mi babka ściaga, bo twierdzi, że też ciężko... Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 12:17 mama bączka Miałam jechać do mamy, ale nie mam siły wstać z łóżka. Jestem taka jakaś słaba, że szok. Aż mnie ręce bolą. Dzisiaj przeleżę cały dzień. Nie zamierzam się nigdzie ruszać. flowerska widzę, że i Ty nie masz już siły tak często zasiadać przed kompem. Życie jest krótkie, a tyle jeszcze do zrobienia. Między innymi życie do stworzenia. Czekamy na Ciebie Iguniu 12:19 zuzanka14 jak sie dziwnie czyta jak mx3 pisze o swoich dzieciaczkach a my jeszcze biedne czekamy Z tej calej cesarki to boje sie calej tej otoczki, tego znieczulenia tego jak beda mnie ciac niewyobrazam sobie tego http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:20 zuzanka14 ja sie musze ruszac, bo zauwazylam ze jak za duzo leze to potem sie gorzej czuje wiec staram sie spacerowac po mojej rezydencji http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:23 izawik zuzanka-już mieszkacie w nowym domu? Przypomnij mi- sami go budowaliście czy kupiliście? Jaki ma metraż? Pytam bo my też niedługo rozpoczynamy budowę. [url=http://lilypie.com ]http://b4.lilypie.com/BSMsp1/.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/qVSUp1/.png gg 7231444 12:25 mx3 zaraz powysyłam Oj, zmieniły się te moje kruszki, robią im się pucki na buźkach, nóżki już ładniejsze, nie takie chude i obkręcone skórą. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 12:27 zuzanka14 izawik my mieszkamy z tesciami tzn ja z nimi mieszkam ale cale szczescie mamy wszystko osobno wejscie do domu rowniez, wiec z moja tesciowa bardzo bardzo zadko sie widuje, ale i tak niema to jak mieszkac samemu, myslelismy zeby sie budowac ale szkoda tego domu bo jest ladny zadbany i ogrod jest przepiekny, dobrze ze tesciowa nawet w lecie nie schodzi na dol do ogrodu bo twierdzi ze ja robaki gryza http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:28 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) mx3 juz ostatnio wlasnie pisalam ze Marysi sie pucki robia http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:38 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) Jesoooo jakie cudne te dzieciaczki, w wozku wygladaja bosko, a w wannie to juz wogole nawet moj Radzio sie strasznie rozplynal, dzieki mx3 za zdjatka http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:39 izawik zuzanka-ja szczerze mówiąc marzę już o tym by wynieść się z miejsca w którym obecnie mieszkamy (blok, IIIp). Niby fajnie,nowy blok, ale ogólnie nie lubię tego miasteczka w którym mieszkam. Dla mnie to miasto dobre na czas emerytury-ciche i spokojne, nic się nie dzieje i wszyscy ludzie to taki jeden klan. Na początku jak się tu sprowadziliśmy to byliśmy nowi i miałam wrażenie że wszyscy to zauważają. Marzę o swoim ogrodzie i miejscu gdzie mogłabym \"puścić\" dzieciaczki. Wychowałam się w domu jednorodzinnym więc chyba dlatego tak mi tego brakuje. mx3- ja też chcę zobaczyć Twoje małe Skarby. iza.lewandowska @poczta.onet.pl [url=http://lilypie.com ]http://b4.lilypie.com/BSMsp1/.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/qVSUp1/.png gg 7231444 12:42 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) izawik posylam zdjecia dzieciaczkow http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:43 mama bączka mx3 ale sliczniutkie te Twoje malenstwa. naprawdę zaokrągliły się już troszkę. I Marsia jest taka kobieca, że od razu widać, że to panienka. Życie jest krótkie, a tyle jeszcze do zrobienia. Między innymi życie do stworzenia. Czekamy na Ciebie Iguniu 12:43 mx3 dzięki złotko, ja właśnie zrzucam nowe Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 12:44 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) izawik ja znowu wychowalam sie w kamienicach w centrum miasta i pozniej jak poszlam na obzeza miasta ale dalej centrum to beczalam ze mnie na wies wywiezli a teraz nie oddalabbym tego mie jsca w sumie tylko dlatego ze jest ogrod http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:46 evanikaa ja tez poprosze o fotki kochane!! candy7@o2.pl Ja mam tak samo jak zuzanka - całe zycie mieszkalam w bloku i teraz jak mam sie przeprowadzic do domku na wsi (5 km od miasta haha) to az sie boje. Dobrze, ze latem jest to miejscowsc turystyczna wiec nie bedzie tak zle - gorzej jest zima. Psy tu dupkami szczekaja - dosłownie! [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 12:50 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) moze napisze smsa do 21 co myslicie? mx3 no cudne, marysia jest chyba bardziej okraglejsza nie? No a mamusia tez ladnie wyglada http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:51 zuzanka14 (zuzia791@tlen.pl) swietne jest to zdjecie z lalka w lozeczku http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 12:55 mx3 izawik, masz przepełnioną skrzynkę, dostaję zwrotne raporty Owszem Marysia jest okrąglejsza. Trochę lepiej je. Mały miał martwicze zapalenie jelit I stopnia i później zaczął dostawać normalny pokarm, je wolniej i mniej. Czasem Dojada między posiłkami odrobinkę. Marysia ogólnie ma kształt czaski i twarzy okrąglejszy, Jaś taki owalny, po Tatusiu. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 12:57 izawik już oczysciłam skrzynkę, możesz przesłać mi jesli massz chwilkę [url=http://lilypie.com ]http://b4.lilypie.com/BSMsp1/.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/qVSUp1/.png gg 7231444 12:59 mx3 izawik, zdjęcia poszły (te nowe, bo 3 maile, te wcześniejsze też wysłane dzisiaj chyba masz, co?) Do 21 ja jakiś czas temu pisałam też eska, nie dostałam odpowiedzi. Próbuj, może ma chwilę by odpisać Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 13:00 madziunka26 (lewandowska.m@interia.pl) Plisss,ja tez chcę zdjatka.Niech sie ktos zlituje.A tak wogóle to dzień dobry! Też coś słaba jestem.Wstałam o 8,ale o 10.30 znów zległam i dopiero teraz się podniosłam.Pogoda się poprawiła,nawet słonko co jakiś czas wychodzi.A wiecie,że w przyszłym tyg. na być po 1-4 stopnie?Makabra. będzie synek! http://bd.lilypie.com/BrIwp1.png gg 6912450 13:05 zuzanka14 madziunka poslalm ci napisalam do 21 mam nadzieje ze nie bedzie zla ze jej przeszkadzam http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 13:05 evanikaa MX 3 - sliczne sa twoje szkraby - tyle je wycałować. aaa nie wiedziałam, ze masz trojaczki - tylko to trzecie jakies takie plastikowe.. Słodkie maluchy! Wyściskałabym je!! [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 13:05 koala-79 Cześć brzuszki i nie tylko MX3 ja też poproszę o zdjęcia k-o-l-k-a@wp.pl Wiecie chyba wybrałam imie! Małgosia. Co o tym sądzicie? Mój Misiek chce Antoninę albo Karolinę. A mi od rana bardzo podoba się Małgosia. Jutro biorę ostatni dzie leków. Ciekawe kiedy po nich mnie ruszy. Dziś też męczą mnie jakieś skurcze mimo leków. A po głowie chodzi mi data 21.03 i coś mi się skojarzyła z porodem. Ha ha wróżka! Całuski Spadam do rodziców na obiadek [url=http://lilypie.com ]http://by.lilypie.com/15vMp2/.png [url=http://www.waszslub.pl ]http://suwaczki.waszslub.pl/img-200607150040 0430.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/6RT2p1/.png 13:08 mx3 Lecę po zakupy... kolejne 4 paczki pieluch... hihihihi i trochę soków dla mamuśki Powysyłam jak wrócę, albo kochane koleżanki mnie wspomogą i wyślą hmmm? mogę prosić? Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 13:09 madziunka26 (lewandowska.m@interia.pl) Dzięki zuzanka.To czekam.Mały biedny ma czkawkę,bo mamusia przed chwilą wrąbała 2 kanapki i rurki czekoladowe.Pochłonęła wręcz.I widać ten mój mały głodomór tez się nałykał wód. Jak na sobotę to niezły tu dziś ruch mamy! będzie synek! http://bd.lilypie.com/BrIwp1.png gg 6912450 13:11 izawik mx3-dzęki za zdjęcia. Tylko nazadnym nie ma Ciebie,a dziewczyny coś pisały o Tobie. Może nie dostałam wszystkich? Prześliczne te Twoje szkraby i rosną jak na drożdżach. Aż dziw bierze że one już mają skończony miesiąc. Jak ten czas szybko pogina. [url=http://lilypie.com ]http://b4.lilypie.com/BSMsp1/.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/qVSUp1/.png gg 7231444 13:12 zuzanka14 madziunia poslalm ci juiz zdjatka maluszkow. Fakt jest jakis ruch moze dlatego ze jest taka pogoda fatalna, ja jeszcze mam zamiar dzisiaj jechac do Ostrawy http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 13:14 madziunka26 (lewandowska.m@interia.pl) Koala-u mnie co ranek to nowy pomysł na imię.Też nie możemy coś się zgodzić.Miał być Marcel,ale okazało się że w rodzinie Marcina już jest i to nawet 2.A ja ostatnio obstawiam Wiktora,ale mój M cos niezbyt przekonany.Za to dla dziewczynki wiedzieliśmy od razu, że Nadia.No cóż jeszcze będzie USG może chłopczyk okaże się dziewczynką?Bo coą dla chłopca z tym imieniem nam nie idzie...Małgorzata bardzo ładne.Mało popularne jak na dzisiejsze czasy. będzie synek! http://bd.lilypie.com/BrIwp1.png gg 6912450 13:26 madziunka26 (lewandowska.m@interia.pl) Dzięki zuzanka.Zdjęcia dodzły.Maluchy prześliczne.Najbardziej podoba mi sie ta rozanielona minka Marysi jak spi. Ruda i izawik dzięki za maile.Nieźle sie ubawiłam.Alina pytam tylko \"gdzie te chłopy\"! będzie synek! http://bd.lilypie.com/BrIwp1.png gg 6912450 13:48 evanikaa Połozyłam sie na chwilke i nie mogłam wstać. Kurcze, chyba wczoraj przesadziłam ze sprzataniem. Krzyż mnie tak boli, że chyba zwariuję! Nie moge leżec na plecach a na lewym boku mi niewygodnie! Przeciez nie bede siedziec cały czas hehe.... [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 13:55 zuzanka14 no napisalam, zeby chociaz napisala ze u niej wszystko ok ze sie o nia martwimy ale nic nie napisala http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 14:07 evanikaa 21 - Przy 2 dzieci na pewno nie ma czasu zeby do nas wpaść... to zrozumiałe. obiadek juz ugotowany i teraz czekam na Familię bo nie mam ochoty jesc sama! Musze sobie jakos poprwic nastrój bo jakis podły jest dzisiaj. Pogoda u mnie w kratkę. Raz pada a pozniej wychodzi słońce. Ale jest zimno wiec chyba nie wybiore sie na dłuższy spacer..nawet nie wiem czy bede w stanie spacerowac z bolącym krzyżem.. [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 14:21 justaaaaaaaaa a ja wlasnie zaczelam prac wszystkie ciuszki dla synka bo ten czop sluzowy uswiadomil mnie ze porod juz niebawem , tylko teraz zastanawiam sie czy mozna normalnie prac rozek w pralce?? a wogole to wszystkie nowe rzeczy pierzecie?? 14:22 kar79 justaaaa Nie mieszkam w Polsce a na wozek juz sie zdecydowalismy. Wybralismy Jane Nomad w kolorze czerwonym z gondola i fotelikiem Rebel. Jest lekki, ale sporo miejsca po zlozeniu zajmie w samochodzie. We wtorek go odbieramy. Mysle , ze jest fajny. 17.03.2007] 14:24 kar79 a rzeczy wypralam wszystkie, te po Kubusiu i te nowe. Zreszta w szafie mam same blekitne albo rozowe. 14:32 justaaaaaaaaa kar a mozna do tego wozka zamowic jakies akcesoria typu spiworek na zime?? bo na zadnej stronie nie znalazlam o tym informacjii a tak sie zastanawiam jak moje dziecko bedzie jezdzic w tej spacerowce tutaj są linki do tego kolorku co ja chce, ubolewam jednak na tym ze nie bede mogla przed kupnem go wyprobowac , sprawdzic jak jezdzi itp. ale mam nadzieje ze nie bede rozczarowana http://img247.imageshack.us/my.php?image=woo oozzzzzeeeeeeekkkkpu1.jpg http://img220.imageshack.us/my.php?image=woo oooozej6.jpg http://img143.imageshack.us/my.php?image=fot elikiizielononiebiessc7.jpg 14:43 justaaaaaaaaa hmmm teraz to juz sama nie wiem rozek jest nowy ale smierdzi taką chemia , posciel wypiore no i jeszcze zastanawiam sie co z ochraniaczem na szczebelki tez prac czy nie ma sensu??? a pierzecie nowe reczniki?? 15:00 evanikaa Ochraniacza nie piore.. tak mi poradziły dziewczyny... reczniki bede prała..nad rozkiem tez sie zastanawiam.. kocyki polarowe tez przepiore na niskiej temperaturze bo w sklepie lezaly takie niezapakowane.. wiec zapewne sa lekko skurzone! [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/JhpAp1/.png Będzie córcia!!! 15:06 zuzanka14 justaaaa mojej siostrze jak odchodzil czop to dopiero po 3 tygodniach urodzila, wiec niema co panikowac Jesooo ale pogoda masakra http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 15:45 OneWish Paulka123 - bardzo chce z Toba porozmawiac, chodzi o CLO. jestem w podobnej sytuacji,w ktorej bylas Ty zanim zoabczylas dwie kreseczki i mam do Ciebie klika istotnych pytan,moge na tym topiku napisac do Ciebie?? 16:45 mx3 hej jestem Rożek prałam normalnie w pralce razem z ciuszkami. Każdy z nich już przeszedł 4 prania i nic się nie dzieje. Kocyki mam polarkowe cieniutkie a grube kocyki takie z wlosiem, jakby akrylowe czy coś.... i prałam też wszystko, bo dzieciom się przytrafi ulać, chlusnąć, czy obsikać przy zmianie pieluszki przez Babcię Kocyki polarkowe są tylko troche inne ale nie paskudne, a te z włosia jak nowe, tylko trzeba było je wyczesać raz raz.. i już. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 16:58 mama bączka Ja rożki też wyprałam, bo nowe śmierdzą naprawdę taką chemią. I po praniu nic się z nimi nie zrobiło. Nie zmechaciły się. Wyglądają jak nowe. Także moim zdaniem trzeba wyprać, żeby tak nie śmierdziały. U mnie była moja mama. Przywiozła mi obiadek, posiedziała trochę i teraz pojechała. Cały dzień przeleżałam, a potem przechodziłam w koszuli nocnej. Nawet się nie ubierałam. Teraz czekam na mojego M aż wróci z pracy. I minęła sobota i kolejny tydzień. Jejku już coraz bliżej Życie jest krótkie, a tyle jeszcze do zrobienia. Między innymi życie do stworzenia. Czekamy na Ciebie Iguniu 17:06 flowerska Witajcie, nie mam czasu was doczytac tak sie rozpisalyscie. A ja od rana zakupy, obiad, teraz upieklam kopiec kreta i zrobilam salatke bo wieczorem maja przyjechac znajomi. Jak jest sobota to tesknie za moimi dniami swistakowymi w tygodniu, ale za to fajnie, ze mezus caly dzien przy mnie. Teraz wlasnie odkurza hehe Pozdrawiam http://bd.lilypie.com/y4L1p2.png 18:09 kar79 justaaaa Rzeczywiscie nie ma info o spiworkach, a przydalby sie. Nawet na stronie producenta nie widzialam. Najwyzej dokupie inny. 18:11 zuzanka14 kapik kapik poslalm ci zdjatka ale niewiem czy wszystkie http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 18:23 zuzanka14 widzialam ze juz jest forum LISTOPAD 2007 szok jak ten czas leci http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 18:25 justaaaaaaaaaa kar79 no szkoda wlasnie, a od kiedy dziecko sie przesadza do spacerowki??bo nasze malenstwa chyba sie juz nie zalapią zeby zimą jezdzic w gondolce co jak myslisz? duza jest ta gondolka? w niej chyba mozna podniesc oparcie moze dzieki temu bedzie mozna je dluzej powozic w gondoli 18:29 kar79 justaaaa Znalazlam jednak.Te spiworki sa na stronie producenta. Ciekawe, czy bedzie mozna je gdzies zamowic. http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitx a&busqueda=1&id_producte=328&tipo=3&categoria=&subcategoria= 18:31 kar79 Ja juz na jesien bede sadzac w spacerowce. Ta gondola nie jest duza. Jak ubierzesz dzidzie grubiej to na pewno Ci sie zmiesci. Chociaz mowia ze do 10 kg, ale ja w to nie wierze. 18:33 justaaaaaaaaaa bylam na tej stronce i jakos znalezc nie moglam szkoda ze nie ma takiego kolorku ktory by mi pasowal , no chyba ze ten granatowy ewentualnie 18:40 justaaaaaaaaaa do spacerowki na zime to raczej ten spiworek http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitx a&tipo=3&id_producte=291&categoria= tylko teraz pytanie jak go zamowic no a ta spacerowka nie jest zbyt duza na takie male dziecko? bo sprawia dla mnie takie wrazenie , sorry ze cie tak mecze pytaniami no ale niestety nie widzialam tego wozka na zywo i stad te wszystkie moje watpliwosci 18:42 zuzanka14 ale sie marcowki posypaly http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 18:43 kar79 A ten? http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitx a&tipo=3&id_producte=284&categoria= 18:46 justaaaaaaaaaa no tylko ze ten jest do fotelika matrix , a tamten byl do spacerowek 18:46 kar79 chyba zle wkleilam link 18:47 justaaaaaaaaaa golym okiem nie widac roznicy, ciekawa jestem ile takie cudo kosztuje 18:47 kar79 Masz racje 18:54 kar79 Ja sie nie martwie, ze bedzie za duza to spacerowka. Ale w gondoli dlugo nie pojezdzi. To na pewno. Trzeba bedzie rozlozyc siedzonko. Nozki przede wszystkim nie beda zwisaly. A ja juz mialam taki wozek, ze ciagle mi dziecko zjezdzalo doslownie. 20:15 mx3 Wiecie co, jestem w głębokim szoku. Na wszystko mam czas, i na pielęgnację maluchów, karmienie, kąpanie, dla siebie, dla Was , na zakupy i na prasowanie, sprzątanie, gotowanie... Moje dzieci do anioły... są takie kochaniutko grzeczne i spokojne. Myślałam, że przy bliźniakach nie będę miała czasu oddychać Siedzę sobie na różnych stronkach o dzieciach i niedługo je wykąpię. Później umówiłam się na gg z moim przyjacielem i z mężem... popiszemy sobie w sprawie chyba chrzestnych dla dzieci. Chciałabym, by jednym z ojców chrzetnych był mój drogi przyjaciel... tylko Fil musi się zgodzić Ogólnie będą dwie pary chrzestnych. Co tam u Was... śpicie ??? 21, dalej bez wieści? Ruda też??? ktoś wie co u niej? Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 20:19 zuzanka14 21 nic nie odpisala mam nadzieje ze nic sie nie stalo. Dzisiaj wygrywam 20 baniek w totka Wiecie co dzisiaj stwierdzilam ze niemoge ogladac polityki bo moje dziecko bedzie reagowalo na glos Giertycha i jeszcze stwierdzi ze to jego wujek Mx3 ja cie strasznie powdziwiam http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 20:44 Ania75 Nikolla80 ja niestety nie mam aktualnych zdjęć mojego brzuszka, ale mogę CI napisać, ze w obwodzie na wysokości pępka mam 102cm. Dzisiaj byliśmy na cotygodniowym ktg w Wołomińskim szpitalu. Wynik prawidłowy, skurczy brak Pani doktor mnie zbadała, szyjka dł 1,5cm ( skróciła się troszkę), rozwarcie na 1 palec. Więc spokojnie jeszcze troszke pochodzę. Mój mąż biedny tak się ucieszył, bo już myślał, że będzie musiał mnie tam zostawić. Ale i tak spanikowany pojechał po śruby do kołyski, bo niestety znajomym od których dostaliśmy ją, gdzieś się zapodziały Także jeszcze dziś pewnie będzie skręcał Mój mąż pracuje wyłącznie w nocy, więc dla niego dopiero teraz zaczyna się dzień. My z córcią będziemy spać, a tatuś będzie się krzątał Buźka dla wszystkich... [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/xEJyp1/.png [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/6673.gif [url=http://www.szipszop.pl ]http://www.szipszop.pl/tickers/6807.gif gg 9189504 21:26 mx3 No, kurczaczki wykapane, podjadły, paskudztwa pobrały i śpią hihi, ale śmieszne, jesteście taaakie zachłanne. Ja też wysłałam totka... dzielimy się na 3 Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:31 mx3 Za co zuzia mnie tak podziwiasz, pewnie każda z nas tu jak przesiadujemy w trudnych chwilach zmobilizowałaby swoje siły i heja dalej... byle do przodu. Pisałam Wam, że w Geant spotkałam szefa? Wyściskał mnie 3 x, gratulował, wypytywał co u dzieci, jak ja się czuję i czy wyjeżdżam do męża. Jak mu powiedziałam, że on mnie nie chce, bo mu tam bez dzieci wygodnie (na wesoło), to się śmiał że z niego paskuda ale z jednej strony słusznie, bo ja wrócę do niego do pracy... heheheh Mam super szefa, wspaniały człowiek. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:42 mx3 o której jest losowanie? a o której wyniki są już na necie? hmmmm Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:47 zuzanka14 jeszcze niema na necie wynikow wlasnie sprawdzalam Podziwiam Cie mx 3 bo ja niewiem czy sobie dam rade z jednym http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 21:47 mx3 lookam za czymś do powieszenia dzieciom w ich kąciku... może jakiś plakat z antyramą, może do tego zegar ścienny - rozważam puchatkową kompozycję... hihihi Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:48 zuzanka14 moja siostrzenica ma caly pokoj w puchatka teraz to trend hehe http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 21:49 mx3 zuzanka, dasz dasz, co masz nie dać... Ja się cieszę, że nie troje Ty możesz się cieszyć, że nie dwoje... byle do przodu Ok, trochę słabości... kręgosłup ni nawala od stania nad wanienką i nocnego karmienia w przykurczonej pozycji... chyba do chińczyków się wybiorę na nastawianie. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:50 zuzanka14 Mx3 a Filip bedzie wracla do Norwegi czy juz zostanie z Wami? http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 21:50 mx3 no popatrz, popatrz, czy ja mam taką intuicję trendy??? hehhehehe eee tam, po prostu śliczne puchatkowe plakaty są na allegro, no i Kubiś jest unisex, a nie wróżki Disneyaczy Auta... Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:52 mx3 przyjedzie na 2 tygodnie i wraca tam Na razie znów nic nie wiem, wiszę w jednej wielkiej niewiadomej. Raz mi mówi, sprowadzaj się z dziećmi we wrześniu, raz... po cholerę, siedź w Polsce, odłożymy i tu się wybudujemy.... Kurcze, za ile lat? Ile smej z dziećmi? O, ma ząbki, o... chodzi, o.. mówi na mnie Proszę Pana... Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 21:54 zuzanka14 To nie ciekawie bo za bardzo niewiecie na czym stoicie, masz 2 tygodnie zeby go przekonac zeby tu zostal http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20719;29/st/20070413/k/08b6/preg.png gg 5052402 BEDZIE SYNUŚ cesarka 4 kwietnia 2007r. Magiczny dzień URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2d4e654 67a22dba.html > 21:56 mx3 Nie, to nie wyjdzie... bilet kupiony, praca jest tam legalna, normalnie w norweskiej firmie... to się nie uda. Poza tym, on jest asekurant, lubi mieć kasę odłożoną... a wydatków mamy trochę... bo utrzymujemy 3 domy, dwa samochody i dwoje dzieci, no i nas... 1- gdzie ja mieszkam, 2- gdzie on wynajmuje, 3- jego współwłasność w kraju... a gdzie nie możemy żyć, bo ma powaloną matkę. Miłość wybiera sobie małe miejsce, które rozjaśnia; wszystko pozostałe jest w jej cieniu Mamy synka i córeczkę 23:11 koala-79 Kochane jeszcze raz proszę o zdjęcia maluszków MX3 Madziunka no właśnie Miśkowi się nie podoba Małgosia. Ja już się rano tak nastawiłam, tak mi się spodobała. Jeszcze podoba mi się Ewa. Zawsze chciałam mieć Karolinę, ale jakkoś kiepsko mi się kojarzy. Za to Miśkowi podoba się Karolina i Antonina, po moim tacie. I znowu jestem w punkcie wyjścia. Jeszcze trochę liczę na to że Misiek da się przekonać. Nadia bardzo mi sie podoba. Wiktor, Marcel również. Ja jeszcze miałąm pomysł na Lenę, ale nie przeszło MX3 gratuluję siły i wytrwałości, współczuję teściowej. Ale cós, bywa. U mnei nei ciekawie. Skurcze są mimo leków. A jutro mam brać ostatni raz. I boje się jak cholera porodu i wszystkiego \"po\". Jakoś za pierwszym razem łatwiej, jak się nie wie, co czeka. Zresztą wtedy musiałam wszystko znieść, bo Szymon był chory. Misiek ma być ze mną ten tydzień, więc w sumie dobrze by było. Byłby ze mną Zmykam spać. Słodkich snów [url=http://lilypie.com ]http://by.lilypie.com/15vMp2/.png [url=http://www.waszslub.pl ]http://suwaczki.waszslub.pl/img-200607150040 0430.png [url=http://lilypie.com ]http://bd.lilypie.com/6RT2p1/.png No i nadal mam obawy i niezle psychozy , ze niby jak ja poznam ze zaczyna rodzic jak mi wody nie odejda ... ale odpowiedz na to pytanko zostawie juz naturze ... pewnie mi pokarze . I dostane za swoje jak mnie zaleje heh! Co mozecie mi poradzic na puchnace nogi ... strasznie mam spuchniete , kostek nie widac , wogole to juz nie stopy tylko kotlety ... slyszalam ze picie wody pomaga - pije litrami dziennie i jedyne co to biegam do toalety milion razy ... a nogi puchna dalej ... czy jest na to jakis ratunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaszalałam i tak nie wszytsko sie skopiowało, bo duuuuzo wtedy pisałysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - ty cwaniaro.... faktycznie wtedy siedzialysmy na kafe i siedzialysmy! A co mozna bylo robic innego jak nie dzielic sie wszystkim z babkami, ktore mialy podobne przezycia.. ;) ok...ide poszperac w fotkach, moze cos wam wrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha justaaa sorki, nie chciałam Cie nastraszyć, tak przed snem :P evcia super,że mamy własnie TAKIE wspólne wspomnienia. Spadam, jutro fryzjer i totalna zmiana koloru: czarny albo fiolet, ciemny brąz ...napewno juz nie to co teraz. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej nocki.. ja tez zmykam.. jutro kolejny dzien w kolchozie.. jakies fotki puscilam.... cmoki robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lightblue dziekuje za wspomnienia,boszzzzz jak ja sie rok temu balam.Pamietam jak mnie skrecalo w szpitalu ze pokoik dla malej jeszcze nie zrobiony a niunia juz moze sie narodzic.Strasznie sie stresowalam.Pamietam jak mi bylo ciezko jak mama przychodzila z Konradkiem i on nie rozumial czemu juz jestem w szpitalu skoro dzidzia miala sie urodzic dopiero 14 kwietnia.A najgorzej bylo jak przyszli w niedziele mnie odwiedzic i Konradek nie chcial mnie puscic i nie chcial isc do domu i na koniec zadal mi pytanie\"ale ja cie nie strace i nie poronisz?\"Moj zal i zdziwienie siegnely wtedy zenitu.Do konca zycia bede wdzieczna mojej przyjaciolce Asi ze wtedy od razu zawiozla mnie do swojego lekarza i tak po odstawieniu wszystkich lekarstw niunia wytrzymala jeszcze pod moim serduchem dwa tygodnie:D Ja jestem po ciezkiej nocy od 3 nie spalam bo o tej godzinie obudzil mnie Konradek,opowiadajac dziwne historie spowodowane goraczka:Orano lekarz i diagnoza -GRYPA.I tak ten rok przestepny daje mi popalic ze nie wiem jak wytrzymam do konca tego roku. Dzisiaj mam totalnego dola:(Zmarł maz mojej kolezanki byli malzenstwem raptem pare lat ,ich synek ma niecale 4 latka.A on mial zaledwie 29 lat😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a ja rok temu na patologii sie meczelam-dobrze,ze to juz tylko wspomnienie. Fajnie tak poczytac i wrocic do tego co bylo. Doroteczka dziekuje za zdjecia. Widze,ze Werka swiecenie pierwszej palemki ma juz za soba. Buciki cudne! Light fajnie macie jazdy z T:-/ Ale jek szwagier sie hajtnie, bedziesz miala sprzymierzenca:-) Dobrze,ze Twoje wyniki wyszly dobrze i ze Cie taka zyczliwosc spotkala;-) Izawik ciesze sie, ze plan wspolnego pokoiku dla dziewczynek wypalil! Kar buziaki dla Mai i szybkiegi powrotu do zdowka! Evanikaa a co za impreze organizuje Twoj tato? A mi kolezanka mowi,ze jak dziecko do roczku jest grzeczne a po roczku sie zmienia;-) Ja sie ludze,ze z Bartkiem bedzie odwrotnie... MaMani mania jest niesamowita, oj zabcznie Ci sie bieganko!!! Justaa my myjemy ale tak na sucho, tzn bez pasty, ale mam w planach rozejrzec sie za jakas. Light czekam na zdjecia Twojej nowej fryzury!!! A wiecie co Bartek wczoraj zrobil. Stalam tylem do niego w kuchni a on podszedl do lodowki otworzyl dwrzwi, wyciagnla krupnik, ktory sie oczywiscie wylal na podloge i sie w nim ciapkal. Robil to wszystko tak cicho,ze nie slyszalam i zorientowalam sie dopiero po chwili jak na niego zerknelam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi bardzo wspolczuje Twojek kolezance! I To bie tez, ze tyle przechodzicie wszyscy ostatnio!!! Buziaki dla Konradka i niech wraca do zrowia Superman!!! A powiedz, bo nie pamietam, Ty wkoncu wyszlas wtedy ze szpitala, czy lezalas do porodu, bo tak mi swita, ze strasznie dlugo Cie trzymali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisali mnie wkoncu zwielkimi skurczami i ja juz bylam taka skolowana ze nie wiedzialam oc wogole caman;) w szpitalu kazali mi ciagle lezec ze nawet nie pozwalali wyjsc zrobic jak czlowiek normalny siusiu tylko bawilam sie z basenem a tu nagle przyszli rano i na wizycie uslyszalam ze mnie wypisuja a jeszcze rano dali mi wieksza dawke by spowolnic akcje porodowa:Opamietam jak dzwonilam do mamy to z nerwow tak ryczalam ze ona biedna potem mi mowila ze nie mogla mnie wogole zrozumiec;) LightBlue dobrze ze sie obudzilas,twoj aniol pewnie cie mocno szczypal bys sie obudzila.I czekam takze na zdjecia w nowej fryzurze. Dzisiaj spotkalam pierwszy raz na rehabilitacji kobiete z wypadku,boszzz wiecie ze ona dopiero teraz dopchala sie na rehabilitacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi co sie dziwic, nasza sluzba zdrowia jest do bani jesli chodzi o takie rzeczy. Albo prywatnie a lbo czekasz w mega kolejce:-( A co so porodu to dobrze,ze to juz za nami. Chociaz wspomnienia pozostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po spotkaniu z ta kobieta zadzwonilam do chlopakow spytac sie co ze sprawa z wypadku i dowiedzialam sie ze akta sprawy przejela prokuratura z Wroclawia:O.Chcialabym zeby to sie jak najszybciej zakonczylo i miec to juz wreszcie za soba a nie po raz kolejny wracac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wspominalyscie....ja ciaze bardzo mile wspominam...spanie do pozna i leniuchowanie...no bajka.... a dzisiaj wyszlam na spotkanie klasowe o 18 a wrocilam juz po 20 bo mala plakala.....normalnie na moment nie moge jej zostawic...ehhhhhh......moja slodka dzidzia...teraz usypiajac ja przysnelam razem z nia....hihih dobrze ze sie ocknelam ..... zmywam wlasnie makijaz i ide spac....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Boże jak późno zaraz spadam tylko parę słów naskrobię Fajnie że macie wspólne wspomnienia , szkoda że wcześniej do Was nie trafiłam...... Light nie rób przypadkiem czarnego masz za jasną karnację bardziej przychylna jestem ku ciemnemu fioletowi :) i dobrze że masz aniołka który cię zbudził....nawet nie myślę co by było. ruda trzymaj się kobietko może ten ciąg złych wydarzeń się skończy ...dla Konradka dużo zdrówka:) co do ząbków to my myjemy jak tylko wyszedł pierwszy ząbek i tylko myjemy wodą przegotowaną . kupiłam sylikonową szczoteczkę i nawet Liwia lubi nią myć. pastę wprowadzę jak skończy Liwia roczek. Doroteczka niunia zajefajna a jak dumnie siedzi na nociu...super .....maż też :P evanikaa ale nimfy wodne z Was ....widzę że Kamcia też zainteresowana jest co tam za oknem się dzieje ....tak jak moja całymi dniami by siedziała na parapecie:P śliczniusia niuńka oki laski odezwe się już z Polski kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry stawiam dla wszystkich chetnych dzbanek kawy i zycze wsiem dobrego dnia. Madziorek jak bedziesz miala czas to zapraszam w swieta do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello rudamaxi 🌻 bidulko Moje szczęscie płakało całą noc, echhh te dzieci :D Ok madziorek niech będzie fiolet ;) Lece coś przetrącić. Wczoraj cały Bozy dzień sprzątałam, myłam,żeby zabić zapach dymu. Roboty co nie miara. A na wiosne malowanie ścan i sufitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laski Podczytuje Was na biezaco ale pobieznie. Wzielo mnie na wspomnienia jak pomyslalam co robilam rok temu. Na pewno centralnyvm punktem dnia bylo zalogowanie sie na kafeterii ;) Doroteczce i Evanice dziekuje za fajne fotki. Moglabym ogladac wszystkie dzieciw kolko i bez konca. Nam czas w Polsce leci strasznie szybko. Myslalam, ze przez 3 tygodnie zdaze niewiadomo co zrobic a tu jeszcze swieta i wracamy. Ale powoli mi sie chce do wlasnego spokojnego domku. Lece wstawic malemu jakas zupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×