Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość Dla Gabi i Bartusia
Pragniemy złożyć wam dzisiaj życzenia W pierwszą rocznicę waszego urodzenia W rządku grzecznie z życzeniami stoją: Mała Viki,troszkę większy Konrad, ciocia co ma rude włoski oraz babcia Zosia. Pierwszy roczek dziś wam minął Nie wiadomo kiedy. Bartuś ciagle biega sobie,albo ciągnie kable Bo to mały psotnik teraz,kiedyś wielki będzie piłkarz. Mała Gabi troszkę biedna,wie już dobrze, Kto to lekarz? Może kiedy będzie duża,ona będzie leczyć dzieci? My tu z rządku chcemy wszyscy Byście byli zawsze zdrowi,uśmiechnięci,pełni szczęścia . By spełniły się wam wszystkie w życiu najskrytsze wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Karolinki i Antosia moc caluskow kar oj wspolczuje nerwow.Masz 🌼-a dla poprawienia nastroju madziorek ty nie dziekuj tylko przyjezdzaj najlepiej w drugi dzien swiat:D Aga wkoncu powiedzialam by zrobila mi delikatne paznokcie,i jestem zadowolona,bylo malo czasu by cos wiecej kombinowac,nastepnym razem cos mi wyczaruje ekstra:D Weronika moc fluidkow,bedzie dobrze.Odezwij sie chociaz od czasu do czasu.Bardzo prosze evanika szykuj sie moja rodzinka jutro wyjezdza wiec po drodze moga cie zabrac;) LightBlue ucaluj corcie a co do ......... to brak slow izawik co to za margaryna ,moja niunia mluci wszystko co jej dam ale Konradek ostatnio jak bym nieprzypomniala to chyba przez caly dzien nic by nie jadl,tak jest od tygodnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsymena
tak chcecie zeby mama baczka wrocila a nawet zyczen nie zlozycie jej corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dzisia juz piatek niedługo swieta :) Light co Ty znowu wymysliłas? :) I jak tam imprezki sie wczoraj udały? Justaaaaa ktore linie odwołuja loty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki, owszem mama bączka dostała życzenia, wystarczy zobczyć na bloga jej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa mam nadzieje,że wszystko się wyjaśni izawik mozesz sie wpisac na blogu, bedzie nam bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamobączka-nie czytaj tych głupot pomarańczek...Ty na pewno jesteś bardziej uważna i umiesz czytać i wiesz że złożyłyśmy życzenia Twojej Idze, m.in.flowerska, ruda_lala, mika, aga, zuzanka, weronika, ja a reszta pewnie na blogu lub sms-em. rudamaxi-ta margaryna to Rama Olivio. Spróbuj, może Twoim dzieciom też zasmakuje. Czasami zastanawiam się skąd biorą się takie tadki-niejadki ;-) Moja Wiki też do nich należy,chociaż ma i lepsze i gorsze dni ... lightblue-spróbuję jeszcze raz z tym blogiem ;-) wysyłałam Wam już życzenia ale jeszcze wkleję Wam coś na wesoło: Życzę Wam, by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając, baranek potem posprzątał stoły, a Tobie zostały ... sex i pierdoły :-) no i miejmy nadzieję, że w najbliższy poniedziałek będzie można się wzajemnie polewać wodą zamiast rzucać śnieżkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Kwietnióweczki z równie kochanymi Bąbelkami! Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale brak mi na wszystko czasu :( Postaram się z całych sił to zmienić - może po tej przedświątecznej bieganinie będzie troszkę więcej czasu. Dziękuję serdecznie za foteczki ( najbardziej utkwiło mi w pamięci zdjęcie Werci w \"kapeluszu\" -hihi, oraz Bartuś w żonkilach - wyglądał bosko!) no i oczywiście filmik z nunu - rewelcia:) Zaległości czytałam bardzo długo ale chyba nie za bardzo będę w stanie wszystkim odpisać. Rudamaxi - bidulko kochana, moja teoria jest taka, że chyba jakaś zazdrosna pomarańczka rzuciła na Ciebie klątwę, bo to w głowie się nie mieści żeby taki pech prześladował taką fajną Rodzinkę jaką tworzycie:( trzymam kciuki, aby dolegliwości powypadkowe szybko minęły,i żeby wreszcie wyszło zza chmurek słońce specjalnie dla Was:) no i sprawa Konradka... Daj im wszystkim popalić. iI nie słuchaj gadania omarańczki ogroźnej minie - bo to kompletna bzdura! mam brata 7 lat młodszego. jako wcześniak urodził się pod koniec grudnia i z tego względu szedł szybciej do szkoły niż w rzeczywistości powinien. jeszcze w podstawówce był drobniejszy niż inni chłopcy, ale nie pozwalał sobie \"w kaszę dmuchać\" przez co w podstawówce 2 razy wylądował w szpitalu na skutek pobicia! stawianie czoła silniejszym nic nie dało! trzymam kciukasy za Konradka i przesyłam moc fluidków dla Twojego dzielnego Synka! Izawik - dziękuję serdecznie za fotki - prześliczne masz królewny w domku - pamiętam nawet fotki z poprzednich urodzin Wiktorii - jak ten czas szybki leci.... składam spóźnione, ale z serca płynące życzenia urodzinowe dla Wiktorki i oczywiście dla Gabrysi - bo przecież wczoraj skończyła roczek - jupiii. mega buziaczek dla Was! :) c.d.n. :) ps idę ululać Kasiulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue-napisz mi gdzie mam się wpisać...bo jak klikam w "po prostu wpisz się" to wyskakuje mi ciągle komunikat że autor nie zgodził się na kopiowanie bloga. No i nie wiem o co chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-na blogu Mai udało mi się wpisać, ale u Kuby wyskakuje mi ten sam komunikat co u Karoli (lightblue)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do tych do których mialam maile powysyłałam kartki a reszcie chcialabym zlozyc życzenia z okazji świąt. Zycze wam spokojnych i rodzinnych świąt. No i oczywiście dużo zdrowia ( to ze szczególnym uwzględnieniem Gosi :)) i radości :) Mokrego śmigusa dyngusa ( i to nie tylko tą wodą co ma popłynąć z nieba) 🌼 a dla wszystkich maluszków które wczoraj przestaly być niemowlaczkami przesylam moc gorących buziaków odemnie i takich bardziej obślinionych od Mani :) 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik słońce ty moje wpisz się pod ostatnim postem, tam na dole po prawej stronie koło baranka jest napisane nikt nie odważył się wpisać, kliknij na to, potem zobacz a z pojawi się skomentuj i mysle ze sobie poradzisz :D lece malowac jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue- udało się :-)...my jutro malujemy jajka,a teraz śmierdzi mi w całym mieszkaniu gotującym się kalafiorem ;-) rudamaxi-dziękuję w imeiniu Gabrysi za piękny wierszyk z życzeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. LightBlue- jak dobrze że nic Wam się nie stało jak Was tak solidnie przydymiło - brrrr, aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, bo mi parę lat temu też coś podobnego się przytrafiło....nic przyjemnego, a ile sprzątania było.... No i całe szczęście , że Karolci nic złogo się nie przytrafiło w trakcie tego upadku! Widziałam foteczkę z nową fryzurką na n-k - komentarze mówią same za siebie - poprostu ślicznie:) aga*25** - zdolniutkiego masz syncia - tak fajniutko drepcze na filmikach, a jaki model do zdjęć Ci rośnie! Wszystkiego dobrego z okazji wczorajszego ukończenia przez Bartusia roczku! aguś - z tymi ogłoszeniami o pracę to naprawdę trzeba uważać, co za czasy- nigdy nie wiadomo co komu do głowy wpadnie. co do torcika, to napewno wyjdzie Ci przepiękny, bo mogę się założyć że zdolności manualne po Tatusiu odziedziczyłaś:) Evanika - naprawdę superowa Rozgwiazdka Tobie rośnie, i widać na fotkach, że czuje się jak ryba w wodzie, aż miło patrzeć:) Doroteczko - gratulacje dla Werci, za podboje nocniczkowe:) Wercia jak zwykle śliczna jak laleczka - i te jej superaśne włoski - bajer! co do cichych dni z mężusiem to ja też takowe mam.... przyznam że czasami jest naprawdę ciężko... mamo bączka - jak fajnie że zajrzałaś choć na chwilką - Ogromniasty buziaczek dla Twojej Igusi z okazji ukończenia roczku! Dużo zdrówka i mnóstwo siły do zabawy i oby rosła jak na drożdżach i cały czas się pięknie uśmiechała:) Kar - życzę miłego pobytu w Polsce:) Weroniko m - trzymam kciuki za Waszą rodzinkę i ebyś dotrzymała do terminu porodu. przesyłam również moc fluidków mojej imienniczce - Izuni, oby szybciutko wróciła do zdrowia i żeby ząbki wyrzynałe się dzieciaczkom bezboleśnie.... no tak...przyszedł listonosz i obudził moją panienkę.... lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Dawno tu nie zaglądałam, przygotowania Świąt pochłaniają mnie bez reszty. Poaz tym Karola nauczyła się już sama wstawać więc nie mogę jej spuścić z oka bo zaraz pada na pupę i płacz :) Light mojej Karoli też dużo boleśniej idą górne ząbki. Dolne wyszły prawie nie zaóważalnie a teraż przy górnych, prawie co noc podaję jej nurofen, bo płacze i się męczy. Troszkę po czasie ale z głębi serca 100 lat dla solenizantów. Zdrówka, miłości i wiele radości 🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pewnie mnie już tu nie będzie przed Świętami więc wszystkim wam życzę pogodnych, rodzinnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) napiszę może coś o mojej małej: z ząbków mamy narazie tylko dolne jedyneczki i górną lewą jedyneczkę i czekamy na kolejne. od jakiedoś czasu mała ładnie chodziła za rączkę, od mniej więcej tygodnia pokonywała małe dystanse, po parę kroczków np.: od mamusi do tatusia, a w dniu ukończeniua 11 m-cy postanowiła sama sobie pochodziś to tu, to tam:) coprawda jeszcze dość często upada na pupkę, ale lądowania ma przynajmniej miękkie:) z wagą raczej stoimy w miejscu( od końca stycznia może przybrała jakieś 300 gram), ale w końcu stała się teraz bardziej aktywna, więc chyba nic złego się nie dzieje. parę dni temu zaczęła wreszcie sama pić mleczko z butli :) póki co to odpukać ale nie choruje. po wyjściu ze szpitala ( w sylwestra) nie złapała nawet katarku, ku mojej wielkiej radości:) Smigam bo się małej \"tryb nerwuska \"chyba włączył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita fajnie że jesteś :) To jeszcze raz ja, a już miałam tu nie zaglądać ;) Zapomniałam się pochwalić że wczoraj dostałam pracę. Wprawdzie nie myślałam jeszcze na poważnie o szukaniu pracy, tylko tak sobie od niechcenia co raz wysyłałam oferty na jakieś ciekawe stanowiska, nie licząc wcale że się ktoś odezwie. A ty proszę. Tydzień temu byłam na pierwszej rozmowie a przed wczoraj zadzwonili i zaprosili mnie na kolejną. Poszłam i dostałam jeszcze jedną ofertę do wyboru :) Nawet nie sądziłam że tak łatwo przyjdzie mi znalezienie pracy. Teraz muszę szukać jakiejś niani. Kurcze srasznie się tym martwię bo nie mam nikogo znajomego na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje margolcia! 🌻 ja moją niunię chciałam po roczku zapisać do żłobka, ale zobaczymy jak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sarita w koncu sie odezwałas :) Margolcia GRATULACJE, a co to za praca jesli mozna oczywscie wiedziec. Kurcze u nas tak wieje ze szok masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuzanko! jak tam? wykurowaliście się już? a Wasz mały \"śmigacz\" zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka można :) będę pracowała w banku z klientani vip ;) ciekawe jak będzie. sarita ja też myślałam o żłobku ale rozpoczynając nową pracę raczej nie będę miała czasu chodzić co chwila na zwolnienia na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes tylko troche kaszle :) Jezu wiecie co Barto dzisiaj to oszalal w nocy chcial sie bawic dalam do lozeczka zabaki a on do nich opowiadal przez pol nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam izawik nie ma za co Sarita😘fajnie ze znowu jestes margolcia gratuluje❤️ justa trzymam kciuki by wszystko bylo po twojej mysli a ja wlasnie korzystajac ze karmilam mala to odpalilam kompa,i teraz mi sie nie chce wstac.A musze wyprasowac jeszcze pare rzeczy i posprzatac pralnie,ale juz mi sie nie chce zreszta tak mnie boli glowa ze szok,ale zaraz skorzystam z rady zuzanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×