Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc ;) jak samopoczucie? wyczytalam, ze wieszosc z was ma bole brzucha-to mnie pociesza bo mnie czasem boli calkiem mocno-taki bol jak przed i w pierwszych dniach@ ale przeczytalam, ze to normalne, piersi bola mnie z dnia na dzien coraz mocniej :( tak co drugi dzien mnie mdli ale apetyt dopisuje. czy wy tez spice w ciagu dnia? bo ja pomiedzy 14 a 16.30 rtegularnie co dzien mam \"zjazdy\" mogloby sie walic i plic a i tak bym usnela...pozdr dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline23-ja tez fiksuje, np dzis sie poryczalam ogladajac program o rafie koralowej :o i tak czasem warkne na mojego Misia, ze az mi potem glupio i go przepraszam, w czwartek bylismy ze znaAJOMYMI W KNAJPIE TO MU ZROBILAM WYRZUTY, ZE MI KUPIL SOK ZAMIAST WODY A PROSILAM O SOK SWIEZY (WYCISKANY) LUB WODE A PRZYNIOSL TAKI Z KARTONIKA\"PAN WLAL SWIEZY Z KARTONIKA, POPROSILEM TO OTWORZYL NOWY KARTONIK ZEBYS MIALA SWIEZY\" hahaha jak teraz to czytam to jakas bzdura, ze na niego naskoczylam, kochany jest nie ma co a ja ostatnio jak flaga-jak mi zawieje taki ma humor. no ale on szczesliwy, ze mam takie objawy bo w koncu \"jestes w ciazy\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
CzeSC dziewczyny!Nie było mnie kilka dni, bo przygotowania do slubu pełną parą, wesele już w tą sobotę i mój narzeczony przyjechał w czwartek:-) Czas leci mi jak zwariowany i nawet chwili nie mam żeby pospać sobie w ciągu dnia. Na szczęście czuję sie nieźle. Na forum zmiany, tyle nowych kwietniowych mamuś doszło. No i przede wszystkim wielkie gratulacje dla mx!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
a ja mialam dzis leciusienkie i jasniusienkie plamienie i przyspieszyla, wizyte (mialam isc w czw,)> No i mialam robione usg. wszystko jest w porzadku. dzidzius ma 9.9 mm i bijace serduszko. mam troche wyrzuty sumienia bo to juz moje drugie usg ale moze lepiej dmuchac na zimne. teraz juz dlugo nie zrobie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
popadamy w póznoletni sen - przeczytałam w książce ze dzidzia ma już ponad 50 mm - co za monster półtora tygodnia temu 11.5 mm ;) czuję się ogólnie dobrze - ale bardzo spiąca trudno to opisac- np wczoraj 18.00 zajadalismy z lubym winogrona - ja poczułam isę tak słaba ze ledwo doszlm 3 metry do łóżka i zasnąłam na 5 min :(? jakby nagle spadło mi ciśienie ? glukoza? zdarza mi się to kilka razy dziennie - też tak macie ? iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mama ndzieję że udzielicie mi jeden porady. w którym tygodniu miałyście robione usg i by lo cos widać. Ja pod koniec 3 tygodnia ale ciązy i jeszcze nie było nic widać. czy to możliwe? Czyli około 5 tygodnia od @. Prosze o odpowiedz. Tak bardzo pragnełam dzieciaczka. Dwa testy wyszły pozytywne a tu taki szok. Bo w jajniku jest jakis pecherzyk i może to być ciąża pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
nie mam dokładnych informacji ale koncowka 5 tyg przezpochwowo i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
anetka - ja mialam dopochwowe na poczatku 5 tyg. i bylo widac tylko jajko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika78
Ja wyczytałam gdzieś w necie, że pierwsza wizyta powinna być między 6 a 10 tygodniem - wtedy dopiero można stwierdzić na 100%, ale sama jestem jeszcze przed wizytą, bo licząc od @ zaczęłam dopiero 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, bóle pleców słabną i ból gardła też-jest nadzieja :-) dzisiaj odczuwam też mniejsze mdłości. Czyżby już mijały? Trochę wcześnie,lekarz mmówił że nasilają się ok.10-12tyg,a ja jestem w 10tc. Niby dobrze,ale trochę się niepokoję. Moja kolezanka poroniła w ok. 9-10tyg i mówiła że właśnie zaczęła się dobrze czuć (wczesniej miała mdłości), potem pojawiło się krwawieniei jak pojechała do lekarza to on jej powiedział że zarodek umarł już wczesniej, ok.8 tyg. Ona własnie wtedy zaczęła czuć się dobrze. Nie chcę się nakręcać,ale ta myśl nie daje mi spokoju. Ja mdłości jeszcze mam ale naprawdę słabe w porównaniu z poprzednimi tygodniami. Dobrze że pojutrze akurat mam wizytę u lekarza. W poprzedniej ciąży mdłości miałam do końca 4 m-ca.Nie mówię że teraz też chcę mieć tak długo ,ale wolę wiedzieć że wszystko jest w porządku. Kurczę,mam mdłości-źle, zaczynają słabnąć-też niedobrze. Rety, jak cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wik wiem że też miałas jakis problem z torbielę. W którym byłas tygodniu jak lekarz potweirdziła ci ciąże i co z ta torbielą. Ona jest na janiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam 7 tc licząc od ostatniej @ i wczoraj dzwoniłam do mojej lekarki by umówić się na 1 wizytę i ona mi powiedziała że najwcześniej przyjść wtedy kiedy wypada termin drugiej @ więc poczekam jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika78
Więc nic tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, ja też poczekam do terminu drugiej @ lub nawet kilka dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anetka, ja miałam torbiel ale 1,5roku temu. Brałam na to lek i wszystko mi zeszło,bo miałam później badanie i usg to wykazało.Teraz byłam badana (w 7 tc) i tez wszystko było czyściutkie, bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jadę zaraz do lekarza. Wczoraj nie byłam, bo nie przyjmował. Coś mi sie pomieszało. Trzymajcie kciuki! Jutro napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny musimy częściej zaglądać na nasz topik bo trzeba go już szukać na trzeciej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam samopoczucie? u mnie chyba zaczynają się mdłości, chociaż nie wiem czy tak to wygląda. rano jest mi okropnie niedobrze i trochę przechodzi jak coś zjem, ale to nieprzyjemne uczucie. Tak sobie myślę że teraz to jest fajnie bo jestem na urlopie i jak się źle czuję to mogę sobie odpocząć i nic nie robić ale od poniedziałku już wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej dziewczyny! u mnnie też samopoczucie nienajlepsze... tak jak u margolci 1 poranne mdłości ( całe szczęście że nie wymiotuję - brrrrrrr) a w ciągu dnia nie mogę sama ze sobą wytrzymać, ciągle tylko ziewam i ziewam. moźe to wina pogody? w każdym razie chyba muszę ostro popracować nad sobą, moźe znajde jakiś złoty środek:) dziewczyny odzywajcie się troszkę częściej:) ja obiecuję że sie poprawie:) koala-79 napisz jak tam po wizycie u lekarza, czy wszystko ok? napewno tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Po wczorajszej wizycie niebyło ok. Lekarz mnie mocno nastarszył. Zrobił mi takie normalne USG przez brzuch i nie widział dzidzi. Dziś pojechałam do innego lekarza na USG dopochwowe i mam już zdjęcie mojej dzidzi. Serduszko bije i jest cudne. Siedzę i gapię się na małą plameczkę. Ale jaką kochaną plameczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
no to superrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej mamuśki!! gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Czesc sarita Moglabym wlasciwie przepisac Twoj komentarz bo mam identyczne odczucia. Czasem mysle, ze brak wymiotow to moze gorzej, bo mogloby ciut ulzyc. Ale gdyby mialo byc caly czas tak samo to wole juz bez. Dzisiaj zaczelam 9 tydzien. Nie moge sie juz doczekac wizyty u poloznej. Jestem jakas taka bez zycia zupelnie, glupi obiad robie z ogromnym wysilkiem. Tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Cześć! Ja dziś czuję się nienajlepiej, mdli mnie cały czas i spać mi się chce a nie mam nawet kiedy sie położyć. Też dziś zaczynam 9 tydzień:-) W poniedziałek idę do lekarza i już nie mogę doczekać się tej wizyty. W nocy śniło mi się,że kupiłam wózek, śliczny zielony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!Ja też jestem kwietnióweczką :) tyle,ze tegoroczną!:) Nie mogłam sie powstrzymać i zajrzałam do Was żeby przypomnieć sobie jak to było u mnie dokładnie rok temu!Teraz niemal z rozrzewnieniem wspominam tamten czas oczekiwania...Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!Życzę dużo zdróweczka dla Was i Waszych maluszków!🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Właśnie sprawdziłam w senniku co oznacza wózek dziecięcy-szczęśliwe małżeństwo. To chyba dobra wróżba na sobotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Anna80 dziękuję Ci w imieniu przyszłych mamuś i gratuluję ślicznej Milenki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×