Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dla kamy i Kasi wszystkiego najlepszego w tak szczególnym dla nich dniu. Dziekuje w imieniu moich dzieci.Te slady co ma Vikunia to tak jak powiedziala Doroteczka to slady po Konradzie,moja niunia tak byla ubrana bo to byla niedziela i bylismy w kosciele:) Wczoraj pilnowalam dwie male angiielki ichyba nie bylo zle skoro jak kladlam je spac to pytyly sie czy bede tez dzisiaj obiecalam ze przyjde z Konradkiem i teraz Konrad chodzi i powtarza krotkie i podstawowe zwroty po angielsku. ok ide stroic:) dzieci i do kosciolka Pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja nareszcie znalazlam chwilke. Jak to po podrozy wczoraj trzeba bylo sie rozpakowac, wyprac gore prania i jeszcze Tomus byl marudny bo to dla niego chyba trzecia zmiana otoczenia w tym miesiacu. Mimo, ze przezyl tu pierwsze trzy miesiace zycia to raczej nic nie pamieta. Nawet karuzela nad lozeczkiem to \'\'nowosc\'\'. Tomus konczy dzisiaj 4 miesiace! Z jednej strony czas leci a z drugiej wydaje mi sie ze mamy go juz 2 lata. ❤️ Widze, ze drugi zabek tuz tuz. Aga bartus ma sliczne buty na tych zdjeciach w wozku. A podrozy sie nie boj, jak znajde czas to napisze ci maila, nie chce sie wymadrzac ale po prostu ci doradze kilka rzeczy. Jak doczytam co napisalyscie to jeszcze sie odezwe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - te ślady u Vikuni na twarzy to chyba po komarze a nie Konradzie? ;) ;) ;) Flowerska wyściskaj Tomusia w dniu jego czwartej miesięcznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa reklamuj ten wózek. Za tyle pieniędzy nie ma prawa nic się zepsuć, nie po tak krótkim okresie użytkowania. I reklamuj w miejscu gdzie kupiłaś. Potrzebny będzie paragon. Mi na szczęście nic się nie dzieje i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Powinni ci go naprawić bo na nowy są nikłe szanse. Mi już alergia na męża powoli mija. Tak mi się wydaje. Buziaki dla Tomusia, Weroniki, Kasi i Julity z okazji ukończenia 4 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaqa
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu co za cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak cisza jak zawsze w weekend! justaa czy koło tego twojego Złocieńca jest Budowo? Bo jak tak to mój mąż był tam w wojsku. izawik wróciłaś już znad morza? pewnie opalona jesteś, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Najserdeczniejsze życzonka dla małych księżniczek, które dzisiaj zostały ochrzczone. W związku z przygotowaniami - dziewczyny- współczuję, jeszcze mycie, sprzątanie... ja robiłam na 35 osób w domu... znam ten ból :) Bądźcie dzielne :) 21, masz obrotną opiekunkę i bardzo dzielną :) istny skarb. Jak doszło plamek, to może nie odstawiaj tych sterydów.... sama nie wiem, ja też się bałam dzieciom zaszkodzić lekami, a lekarzem nie jestem i mogłam jeszcze w ciąży pochodzić może gdybym brała na obniżenie ciśnienia... Maxi, kilka postów wcześniej zdawało mi się, że wyczytałam, że Twój brat \"miałby\" tyle a tyle lat.... więc go już nie ma? Jeśli dobrze dedukuję, to z całego serca współczuję :( Dzieci masz super fotogeniczne :) hehe, mała księżniczka bosssska. Moje maluchy mało przybrały, bo po 60 dkg w dwa miesiące, a to baaardzo mało jak na nie. Teraz znów mała zmiana diety i tłuściej... kaszka na mleku z pełnych miarek jak na mleko, mleko, to obowiązkowo z dodatką jednej miarki kaszki, więc samego mleka już nie dostają. Byliśmy u neurologa, nie ma drżeń i mogę zapisać maluchy na szczepienia. Tylko czy po 4ro miesięcznej przerwie idzie od początku? bo odstępy powinny być od 4 do 6 tygodni tych pierwszych trzech dawek. Ciekawe..... Co ważne, mamy zaświadczenie, że dzieci muszą być szczepione dawkami acelularnymi (mniejsza inwazja szczepienia na mózg), i nie będę za nie płacić majątku, bo z tym świstkiem pokrywa służba zdrowia. justaaaa, nie lamentuj tak... zaraz się babki zlecą, tylko dzieci chyba wszystkie teraz kąpią i do spania szykują :) Ja zmykam też kąpać i karmić i na grilla, a maluchy w swoich łóżeczkach spokojnie prześpią albo do 3ciej, albo już do 6-7mej :) P.S. Posłałam kilka fotek chrzcinowych od fotografa. Jak ktoś nie dostanie, to wielka prośba, porozsyłajcie jedna drugiej, nie wiem kiedy znów wpadnę na moment na kafe. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam zdjec wiec bardzo prosze o podeslanie mi:-) Dzis i tak nie dam rady obejrzec, od Kapi tez nie widziałam jeszcze, ale jutro nadrobie!!!! Flowerska bede wdzieczna za wszelkie wskazówki 🌼 No i oczywiscie wielkie buziaki dla dzisiejszych jubilatów. Magda podobno dzieci maja najczesciej kolki do 6 mc, ale jak widac z tego co Zuzanka napisała zdarzaja sie i dłuzej. Justaaa bedzie wszystko dobrze. A Wy mieszkacie razem czy oddzielnie? (Sorry za wscibstwo;-) ) No i szkoda, ze pojazd sie chrzani, oby uwzglednili reklamacje. Dresik super! A co dojedzenia to ja Bartkowi co chwile cyca wpycham, bo on by sie sam nie upomniał, no chyba ze w nocy. Słoiczek zupki daje mu w dwóch porcjach i tarte jabłuszko, a jutro bedzie kasza:-) Sarita i Evanikaaa mam nadzieje,ze imprezki sie super udały! No i bardzo podziwiam dziewczyny, ktore robiły w domkach! 21 jak miałas taka fajna opieke do blizniaków to teraz moze bedziecie mogli sie gdzies co jakis czas wyrwac z Łukaszem:-) Doroteczka mi tez kłaki garsciami wyłaza, myslałam,ze jak podetne to bedzie lepiej, ale nic z rego:-( Fryzjerka kazała myc włosy szamponem ze skrzypu polnego i poleciła masc na wypadanie. Jeszcze nawet sie nie orientowałam ile kosztuje, jak bedziecie chciały to poszukam tej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. wpadam tylko na chwilke... mx3 - nie dostalam fotek, wiec proszę o przesłanie kogo mogę... haha ;) Imprezka sie udala..Kama przespała prawie cała mszę, a na polewaniu główki woda leniwie otworzyła jedno oko i poszła dalej spać.. Obudziła się tuz przed końcem. Dzielna dziewczyna! Jedzonko było pyszne, ciasta rewelacyjne, obiad super...wszystko się udało. Jedynie na co jestem zła i nie moge przeżyć, nie mogę zrozumieć i pogodzić się z tym, to fakt, że ojciec mojego G nie przyszedł, bo wczoraj zabalowal. No przesadził, nie wybacze mu tego, a jak tylko nadarzy sie okazja powiem co o nim myślę..to nie pierwszy raz, jak w taki sposób postępuje. Goście zadowoleni pojechali do domków...a my na wieczorny spacerek nad jeziorko na koncert shant w wykonaniu naszego znajomego.. Nie posiedzieliśmy długo, bo Kamie sie znudziło byc juz spokojna i zaczęła syrene... Dzień super.. jak tylko nasz rodzinny fotograf obrobi foty wrzuce wam pare na skrzynke... chyba, ze zrzucę jaką \"surówkę\".... lece teraz troszke ogarnąć chawirkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 ja tez nie dostalam zdjec wiec prosze kto dostal o przeslanie kiedys wylicytowalam fioletowa sukienke dla mojej niuni ,a oto prezentacja;) http://www.allegro.pl/item222006851_sliczna_princeska_marks_spencer.html a dzisiaj dokupilam cos takiego http://www.allegro.pl/item224498671_sweterek_mini_mode_r_68_74.html mam nadzieje ze bedzie super pasowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;-) Weronisia przesyla buziaczki dla cioc za zyczonka.....i pozdrawia swoich rowiesnikow....Tomusia Kasie i Julitke....no i reszte dzieciaczkow... justaaaaa to fajnie ze najadlas sie u babci....u mojej tesciowej tez dzisiaj wcinalismy golabki................fajny dresik upolowalas na allegro evanika i sarita jak tam po chrzcinach? kurcze ja tez poprosze o fotki os mx3.... aga25 pewnie ze chcemy nazwe masci na wypadanie wlosiskow!!! wlasnie doczytalam ze chrzest kamy sie super udal...fajnie ze juz po wszytskim u was .... a ja nie wiem kiedy chrzest naszej Kluseczki.... w czym kapiecie swoje pociechy? a marchewke czy jakies zupki czy deserki to z butli dajecie? czy lyzeczka? bo ja sobie tak mysle ze chyba sprobuje jej dac z butelki bo lyzeczka to je jak ma dobry humor....a jak jej daje jak jest troche bardziej glodna to sie denerwuje i mysle ze z butli to szybko by wchlonela...no nic musze sprobowac... kupilam banany i brzoskiwnki po 4 miesoacu jutro dam jej bananki zobzczymy czy zje...czy taka np zupka jarzynowa to powinna zastapic jedna butle z mleczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego nie przesłałam buziaków dzisiejeszym 4-miesięcznym dzieciaczkom... 👄 Sarita a jak u ciebie po chrzcinach?? Doroteczka - ja kapie w Oliatumie, a co jakiś czas, tak raz w tygodniu mydełkiem nivea z płatkami owsianymi i smaruję oliwką bambino. Odpukać skórke ma śliczniutką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede ostatnia ale wszystkim dzisiejszym solenizantom duzo usmiechu kazdego dnia samych radosnych chwil i rosnijcie zdrowo po🌼-u dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaaaaaaa
dziewczyny jaki miałyscie śluz w pierwszych dniach ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, posłałam teraz ze stronki wp, bo mi coś przez outlooka nie chciało wyjść. Całuski, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ooooo dzisiaj ja pierwsza....... Noc taka sobie......bo niunia sie wierrcila i przez jakis czas nie mogla zasnac..... to zdjecie zwczorajszego spacerku...juz etap na rekach hehe... http://picasaweb.google.com/dorkes82/Weroniczka/photo#5100512182130967122 http://picasaweb.google.com/dorkes82/Weroniczka/photo#5100512216490705506 a tu usmiech mojej Kluseczki: http://picasaweb.google.com/dorkes82/Weroniczka/photo#5100678513329439554 a tutaj dowod na to ze weronisia strasznie rwie sie do siadania: http://picasaweb.google.com/dorkes82/Weroniczka/photo#5100512285210182306 wczoraj bylismy u znajomych ktorzy maja malego Ernesta (niecaly miesiac) i on taki spokojny....jejku i tak sie zastanawiam czym jest spowodowane to ze moja malenka jest taaaka glosna od pierwszych dni zycia....pomijajac kolke zastanawiam sie czy u takiego maluszka juz od razu mozna dostrzec to jaki bedzie mial charakter czy osobowosc....bo moja mala teraz juz jest niezlym ziolkiem.....jeszcze nie spotkalam sie z takim maluszkiem jak moja Kluseczka.....moze jak juz siadzie to bedzie spokojniejsza i bedzie chciala siedziec a nie na rece zeby wszystko widziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups zapomnialam napisac ze zdjecia maluszkow mx3 sa cudne!!!!!!!! naprawde dzieciaczki super wygladaja!!!!!!!!!! sliczne....moglabym sie zachwycac i zachwycac ale moja mala juz marudzi na macie i lece jej na ratunek...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika to super, że chrzciny się udały. ja zdjęć też żadnych nie dostałam :-( U nas dziś strasznie pochmurno, więc pewnie będziemy siedzieć w domu :-( :-( :-( Mam totalnego lenia, najchętniej bym dziś nie robiła nic, tylko cały dzień przespałam. A z rana Igusia mi taką niespodziankę strzeliła, że szok. Ona zawsze po spaniu robi kupkę. No i dziś też słyszałam jak sobie stękała, ja jeszcze pół kimałam, za chwilę wstaję ją przewinąć, a ona zrobiła takiego kupalka, że całe prześcieradło w kupie, ona usr..a po szyje. Jak zdjęłam prześcieradło to łóżko mokre. A ona zero protestowania. Grzecznie sobie leżała. Nieraz księżniczka tylko troszkę nawali to już płacze jak nie wiem co, a dziś cała w kupie i nic. Oj ten mój obesrołek kochany. Dziś z okazji skończenia 5/12 dla Bartiego i Gabrysi 🌼 👄 🌼 👄 Zaczynamy 6 miesiąc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak masz ta nazwe tego preparatu na wypadanie wlosow to napisz, bo u mnie jest tragedia. Dosłownie garściami. I ciagle Iga ma w swoic rączkac moje włosy :-( Ale czytałam że to normalnie że tak od 4 m-ca po porodzie wychodzić zaczynają włosy. Podobno mogą wychodzić tak 4-5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! u mnie też wszystko się udało :D Kasiula w kościele wogóle nie płakała, chociaż nie myło też mowy o tym żeby zasnęła ;) gości mieliśmy ok 15 osób. jedzonka z teściówką zrobiliśmy fullllll - same pyszności. ale dużo jedzonka zostało - szczeże mówiąc to myślałam że to wszystko dłużej potrwa... fotki będę miała za tydzień więc wtedy zrobię jakis albumik w fotosiku :) dziękujemy z kasiunią za całuski i uściski i również przesyłamy buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo mx3 blizniaki sa cudownee , wygladaja razem boskoo zdjecia sa jak malowanee i bardzoo pomyslowee do nass znoww powrocill nawall plamm , mateuszek coraz bardziej sie drpaie cierpiii nadal szukam alergenu ktory moze go uczulac dzis znow zaczynamy wszystko od poczatku calz plan zywieniowy ooo leceeeeeeeeeeee wszsztskie zdjeciaa sa cudownee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 zdjęcia dzieci cudowne! też chciałabym zrobić jeszcze fotki w studio ale w bydgoszczy nie ma nic tak ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Iga od 35 min leży na macie i sie bawi. Przepełzła ją już w zdłuż i w szerz. Jak ona fajnie się odpycha. Robi taki jakby mostek i już pare cm dalej. Narazie mam spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 dzieciaczki boskie zaraz mnie cos wezmie w tej robocie fuj. Wieczorkiem podesle zdjecia z wczorajszego spacerku na zamek evanika i sarita ciesze sie ze chrzest sie udal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzisiaj na szczepieniu Bartek dzielnie go zniósł kolejne 4 pazdziernika musze poszukac tabelkle i wpisac mojego grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×