Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam wszystkich zwlaszcza mame baczka:D Do noska ,sol fizjologiczna dobrze jest przed wpuszczeniem leciutko ogrzac,pod nosek masc majerankowa,jest jeszcze aerozol MAR jest w nim woda morska . Doroteczka na 100% mala sie do ciebie juz przywiazala dlatego tak plakala.U mnie jest to samo dlatego moja niunia jezdzi ze mna na uniwerek Moj Konradek ma zawalone zatoki:(😭 ok uciekam na poczte wyslac pismo gdzie trzeba,bo dzisiaj mam ostatni dzien na odpowiedz na pismo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, wpadłam się tylko pożegnać. Niestety stało się to co przypuszczałam od kilku miesięcy. Mój mąż znalazł sobie kobietę ( nawet nie szukał daleko, bo to nasza koleżanka) i moje małżeństwo właśnie się rozpada. Moja starsza córka przeżywa swoiste piekło i całą swoją energię i czas poświęcam teraz tylko jej i maluśkiej. Całuje wszystkie maluszki i was dziewczyny serdecznie pozdrawiam. Trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 75 mocno Cie przytulam i jestem z Toba bardzo mi przykro ze musisz przez to wszystko przechodzic,faceci to jednak dupki do potegi a ta druga to dziwie sie ze jeszcze ja nazywasz kolezanka. Ania dla ciebie 🌼😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-trzymaj się dzielnie.Nigdy nie zrozumiem facetów.Brak słów po prostu.Naprawdę.My będąc matkami musimy zrezygnować na jakiś czas z wielu swoich przyzwyczajeń i przyjemności poświęcając się dziecku.Staramy się nie zaniedbywać przy tym facetów,a i tak znajda się tacy co ponad wszystko postawią dupę. Doroteczka-mam samochód,muszę jakos wygospodarować czas i odwiedzić Cię.Dam znać. Mój Marcelek usmiecha sie do wszystkich dookoła,ale jak go wczoraj zostawiłam u teściowej i pojechałam na groby to był cyrk.Był zmęczony i myślałam,że babcia go utuli.Ale moja wina.Nauczyłam go zasypiać przy cycu.Darł się jak opętany,nawet jak już przyszłam.Chyba się obraził,bo tylko nieco uspokajał się przy Marcinie, a mnie odpychał. Dopiero jak go położyłam całego na sobie i złapał pierś to zaczął ssać i się uspokaił.A jak chciałam zmienić pozycję to znów w płacz,musiał z pół godz. leżeć cały na mnie. My na katar używamy areozolu Euphorbium i maści majerankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu -baaardzo mi przykro z powodu tego co dzieje się teraz w Towjej rodzinie. Znam to z doswiadczenia tylko że z perspektywy dziecka :-( Dlatego trzymam mocno kciuki za Ciebie a zwłaszcza Twoje dzieci- szczególnie starszą córcię ktora więcej rozumie i będzie to mocniej przeżywać. Z drugiej strony mam prośbę- nie opuszczaj nas teraz. Zwłaszcza teraz. Będzie Ci raźniej z nami. Nie zamykaj się w sobie, proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoe Ania...tak mi przykro. NIe wiem co powiedzieć, wiem co czujesz - sama przez to przechodziłam ale z innego powodu... Nie wiem czy CIę to pocieszy ale w oststnim czasie zwróciła się do mnie jedna z nas z prośbą o pomoc przy załatwianiu alimentów i z pytaniem o separację... Byłam w szoku, że to dotyczy nie tylko mnie ale wielu ludzi wokół nas - nawet o tym czasem nie wiemy. Wiem, jak może CIę pocieszyć cudze nieszczęście... Trzymaj się i bądź dzielna - teraz będziesz potrzebować dużo siły i pozytywnej energii. Ucałuj dzieciaki 👄 👄 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Wiedziałam, że będziesz się bała mojego molestowania i w końcu się odezwałaś, mamo bączka!!! Myślę, że nie masz się czym przejmować, że Iga się nie przewraca. Podobno niektóre dzieci omijają pewne etepy rozwoju. NIektóre np nie raczkują, tylko od razu wstają. Córeczka mojej znajomej też nie przewracała się w ogóle, nawet nie leżała na brzuszku bo tego poprostu nienawidziła... a dziś stawia już pierwsze kroczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu strasznie mi przykro brak słow, trzymam z ciebie i Twoje dzieciaczki zbyscie dali rade, az mi sie łezka zakreciła. Mama baczka Ty cholero, niema cie na gg jak ja jestem i jak ja mam z Toba porozmawiac co? :) wszystko jest na dobrej drodze ale zobaczymy. Barto nadal kaszle daje mu jakies syropy. AAAAAAAAAa no ii dzisiaj sam usiadl, podkurczy nogi i hop siada :) a jaki zadowolony jest z tego i patrzy czy wszyscy widza. Ciekawe co u mx3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda maxi przepraszam ze pytam, nie odpowiadaj jak n iechcesz, a czy J sie z Toba kontaktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooowww gratki dla Bartusia:)Zuzanka ucaluj go ode mnie Co do J.Nie kontaktuje sie ze mna ze mna nie musi i chyba go rozumiem bo wie co go czeka jak sie pokaze juz nawet trenowalam na poduszce:P Ale ja mu nie odpuszcze bo mnie moze olac ale swojego dziecka nikt nie ma prawa tak traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi kapi wydaje mi się, że Milenka sika w normie (szczególnie jak jej zdejmę papmersa - sika jak najęta). Przedwczoraj zdjęłam jej pampersa, żeby jej przewietrzyć pupę. Położyłam ją na naszym łóżku, podłożyłam pieluchę tetrową i ... wracam za dwie minutki, co widzę ??? Milkenka uśmiechnięta, pielucha gdzieś z boku a Milik kopie sobie nóżkami w kupce !!! Normalnie zasłała nam całe łóżko i oczywiście ona też zdążyła się upaprać. Całe szczęście, że tylko prześcieradło a nie cała pościel. Przełożyłam ją do łózeczka, żeby zmienić szybko prześcieradło (póki nic nie przeciekło) a ona sobie spokojnie nasiusiała do łóżeczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziekuje dziewczyny za mile slowa dotyczace zdjec:) ANIU jestem z toba tak mi przykro:( no i ucalujcie swoje dzieciatka od ciotki Kamili i Wiktorii :) serdeczne zyczenia :) a co u nas ? mala ma 2 zabki i wczoraj zrobila pierwsze kroczki na czterech :) a poza to jak siedzi na podlodze na kocyku to jezdzi na tylku po calym pokoju i dzis zaczela bawic sie drzwiczkami od szafek :( zaczyna ja interesowac to co niema :) wlasnie Wiktoria konczy drugi antybiotyk (zapalenie oskrzeli ) po augmentinie ja wysypalo :( i dostala zinat , a na katar najlepsze to sa inchalacje z soli fizjologicznej (katar dosc szybko sie konczy i jak sa oskrzela to dosc szybko sie oczyszczaja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja mam elektryczny inhalator nie wiem jak sie dokladnie nazywa ( on ma maseczke i pod wplywem wmontowanej pompki rozpyla mgielke ktora wdycha dziecko ) takie inhalatory maja w przychodniach, mgielka nawilza sluzowke i caly katar schodzi ,Wiktoria mala je robione 3x dziennie ostatni raz o 17 poza tym woda morska zamiast kropli na katar, tez 3x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj nawet nie misłam siły do was zajrzec. Dzisiaj jak znajde chwilę po miedzy prasowaniem a sprzataniem a czasem Karoli, to coś skrobne. Aniu bardzo mi przykro z Twojego powodu. Wiecie , od wczoraj Karolcia ma kolczyki w uszkach. Żeby nie było pomaranczowych komentarzy, to w chwili obecnej jest odpowiedni wiek dla przekłuwania uszek u dziecka. Wiec dlatego się zdecydowałam. Mała popłakała chwilkę, ale mamy juz to za sobą. Nikt nie bedzie musiał jej tego robic w poźniejszym wieku tak jak mi, ze dałam sobie zakolczykowac jedno ucho a drugie kosmetyczka przekłuwała mi jak siedziałam na huśtawce na placu zabaw. Ok, bo się zapedziłam, ale jestem głodna :( A Karolcia mnie obserwuje , kiedy się nia łaskawie zajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) rudamaxi- ucałuj Vikunię z okazji ukończenia 7 m-cy :D lightblue- ja też zastanawiałam się nad kolczykami. Z Wiktorką poszliśmy za późno (2 latka) i niestety skończyło się tylko na zaznaczeniu miejsc pisakiem na uszkach. Tak wrzeszczała że już nawet ta kosmetyczka nie chciała się tego podjąć. No i kolczyki leżą i czekają na moment aż ona sama będzie tego chciała. No a z Gabrysią to nie wiem jak będzie. Nie mogę się jakoś zmobilizować a bardzo podobają mi się zakolczykowane dziewczynki ;-) jestem zakatarzona na całego :-( Gabi też dzisiaj rano zakaszlała. Mam nadzieję że na tym się skończy. Ale i tak wybieram się z nią do lekarza w poniedziałek. Kontrola po ospie i musi być w końcu zasczepiona. Ma 7 tyg opóźnienia a jeszcze nie wiadomo czy ją zaszczepią jak katar się u niej rozwinie. Zobaczcie dziewczyny jak ten czas szybko upływa. Jeszzce niedawno biadoliłam że Gabrysia ma ospę a teraz ?...mam to z głowy :-) Z mojej Gabrysi robi się nerwus ;-) Coraz trudniej ją przewinąć bo ciągle się kręci a potem traci cierpliwość i zaczyna krzyczeć. Gdzie się podział mój spokojny aniołek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygyg
jak mozna takiemu malemu brdacowi zadawac bol dla glupich kolczykow.czy ciebie dziewczyno calkiem porąbało???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wpadam tylko na chwilke. Ciesze się mamo Baczka ze sie pojawilaś :) 🌼 Dla królewny Vikuni najsłodsze caluski z okazji kolejnych urodzinek 🌼 Doroteczka pewnie pamietasz jak ci sie zalilam ze Mania nie chce podnosic sie na rączkach. Od wczoraj przeslicznie sie podnosci jakby pąpki chciala robic:) Zuzanka super ze Bartusiowi udalo sie już usiąśc. Mania nadal wytrwale próbuje i z pozycji póllezącej juz jej super wychodzi ale z pozycji lezacej troszke jej brakuje. Na plecki nadal nie chce sie przekrecac. Czasem jej sie zdarzy ale rzadko. Bardzo lubi spac na brzuszku- prawie cala noc przespi na brzuszku albo na boczku i jest taka rozgadana. Calutki dzien nam cos opowiada zna tyle nowych dzwieków :) Bardzo lubi oglądac bajeczki na minimini i zajadac zabawki :) Nadal sie dlawi różnymi rzeczami ale takie bardziej wodniste je juz bez trudu :) Light czytalam o tym smsie. Ja dostaje co jakiś czas gluche telefony na domowy, albo ktos dzwoni - ktos baaardzo pijany i gada glupoty. Czasem musze wylanczac tel na noc bo dzwoni co 5 minut i mi malą wybudza. co do kolczyków to ja bym sie nie zdecydowala. Nam mama przebila nawet nie tak wczesnie uszy- mialysmy moze po 5 lat i pamietam ile było zachodu przy siostrze. Ciągle jej ropialo, musiala nawet lykac antybiotyk bo sie wdalo zakarzenie. Potem w zerówce ktos jej zaczepil o tego kolczyka i miala naderwane ucho... :-o a ze mna wcale nie bylo lepiej. efekt jest taki ze mam przekłóte uszy ale kolczyki zakladam tylko okazyjnie bo odrazuu mi ropieja uszy i niezaleznie od tego czy zakladam zloto srebro czy stal chirurgiczną... Izawik Mania tez tak sie tak wierci ze nie jestem w stanie jej zmienic pampersa . Przewijak juz dawno kladziemy na podlodze bo z lózeczka by sie sturlala odrazu. Jak ja ubieram do sobie ja sadzam na kolanach i wlanczam jej bajki bo inaczej sie poprostu nie da. Zauwazyłam ze malą niecierpi sie ubierac tak strasznie wtedy placze. Wasze dzieciaczki tez tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki, tak porąbało mnie i to kompletnie a tobie g*wno do tego jak jeszcze cos chcesz to pisz, wali mnie to co napiszesz kij ci w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygyg
widzisz mamani pisze to samo.takie male dziecko pociagnie za kolczyka i sobie ucho rozerwie albo dostane jakiegos zakazenia.widac mialas malo problemow z corka zeby jej takie rzeczy robic.a chamska jestes maksymalnie.powinni cie zblokowac za uzywanie wulgaryzmow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam takie wrazenie ze cokolwiek bym nie napisala na kwietniowkach to potem ktos to wykorzystuje jako argument do obrony swoich poglądów i potem ja mam poczucie winy. pomaranczowa ja tylko napisalam swoje zdanie ale nie jestem zadna wyrocznią zeby moje slowa mialy byc przestroga dla wszystkich i mialy wielka moc. Kazdy moze sie wypowiedziec bo od tego jest forum tylko że mozna to zrobic w cywilizowany sposób tak zeby wyrazic swoje zdanie i nikogo nie obrazac bo to ze ja twierdze ze ja twierdze ze cos jest czarne to nie oznacza wcale ze to jest czarne- dla innego moze to byc kolor grafitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, też jestem kwietniówką, ale miałam by marcówka i nie pisałam u Was, ale Wa czytam ja jako dziecko, miałam mniej niż roczek miałam przekute uszka i dostałam śliczne złote kolczyki, malutkie różyczki, , nosiłam je bez przerwy, nigdy sobie nic nie zrobiłam, nie naderwałam ucha ... mojej małej na razie nie przekułam, ale fakt, że zwyczajnie o tym nie myślałam, nie pamiętałam i wcale nie wykluczam, że tego nie zrobię to decyzja każdej z nas i tyke pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygyg
decyzja kazdej z nas doczyczy nas samych.ale jezeli biednemu malutkiemu dzieciaczkowi sie robi krzywde zeby je "na sile" upiekszyc to juz jest załamka.wiadomo ze nie kade dziecko sobie uszko naderwalo czy nie kazdemu ropialo ale znam i takie przypadki.dziwie ci sie po prostu ze sie na to zdecydowalas bo ja przy kazdym szczepieniu przezywalam katusze jak mi dzgali dziecko a co dopiero jak bym je sama dla kaprysu miala na to skazywac-nie wyobrazam sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) dawno mnie tu nie było ale staram się czytać wszystko. Moja Karolina zostanie chyba jedynym bezzębnym dzieckiem na naszym topiku bo co raz czytam o kolejnych pojawiających się ząbkach a j a mam w domu nałego dziąślaczka :) gygygy jeżeli sobie tego nie wyobrażasz to już sprawa twojej słabo rozwiniętej wyobraźni. Wypowiedziałaś swoje zdanie, kto chciał to przyjął do wiadomości i nie ciągnijmy już tego tematu bo Light stwierdziła że jej maleństwo ma kolczyki a nie prosiła o radę czy przekłuć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygygyg
a moze jeszcze jakos maly tatuazyk jej zrob!nara szkoda czasu nad glupota niektorych sie rozwodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×