Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Mani - a jak po wizycie u neurologa..bo nie wiem czy cos ominelam czytajac...tak po z grubsza... wybacz jak cos ominelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
bylas przecie u Mamani a nawet jej tajemniczego listu nie wyslalsa o kolejnym fagasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Iza - jestes jak błyskawica hehe...dzieki kochana. Faktycznie masz sliczne corcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, poszło... przepraszam, że nie od razu, kopiowałam listę z maila od jednej z Was. Całuski i uściski.. zmykam, później napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki zobacz jak cie boli ze ty nie dostalas i nie wiesz co masz pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi dopiero w przyszly czwartek ide-15 listopada. Dzis bylam nowy dowód odebrac a potem u mamy. Dziewczyny czy wasze dzieci tez tak duzo ostatnio spia? Kurde straszna ze mnie panikara jak nie spi to xle jak spi tez xle ale moja mania spi dzis prawie caly czas ma tylko chwilowe przerwy na jedzonko (zaczela znów jesc) zmiane pieluszki , pobawie sie z nia chwilke i ona znów trze oczy wklądam do lózeczka i śpi... moze to przez pogode, albo po szczepieniu tak. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, ja przepraszam ze wam nic nie wysylam ale mój aparat ostatnio cos nie za dobrze dziala i fotki sa tak niewyrazne :( Nawet bloga nie uzupelniam ostatnio bo nie mam zadnych nowych zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani korzystaj z tego poki malutka spi a moze spodobalo jej sie spanie i nadrabia teraz te wszystkie swoje zaleglosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejzalam fotki :) Gabi strasznie ladnie w rózowym aaa Mania już stoi!!!! a moja nawet nie siedzi :( znów wpadam z doly :(:( Jak wiem wiem Mania mx3 starsza o miesiac od mojej Mani ale tak bym juz chciala zeby moja siedziala ... dzis mi sie nawet snilo ze mala chodzila a ja ja tak prowadzilam za raczki ... za bardzo sie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda moze tak ale mi sie nudzi bez niej :):D:D Taka gadulka z niej zawsze mi cos opowiada a jak spi to tak cicho w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani - ups....ech ty 15 a ja 16!! Moja Kamcia w odroznieniu od Manci nie chce spac. Spi jak mucha..dobrze, ze jako tako przesypia noce. dzisiaj w ciagu calego dnia spala zaledwie 1,5 godziny. Nie wiem, czy ona nie potrzebuje snu, czy ma tyle wrazec codzien u mojej mamy, ze nie moze zasnac... dzisiaj moja mamcia wyciagnela z szafy moja lalke z dziecinstwa..taka plastikowa z kudlami rudymi (sorry rudamaxi)..a Kamila az sie poplakala, bo sie jej wystraszyla...aa pozniej bala sie dotknacjej wlosy..jakby mialy ja poaprzyc..a jak patrzala na twarz lalki zaczynala sie brechtac, ale tak glosno, jakby zobaczyla szlowego komika! Lece sie popluskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej mamy jest taki ptaszek w klatce- zabawka. jak sie go wlaczy to za kazdym razem jak sie podejdzie blisko to on spiewa. tak cwierka. Mani tak strasznie sie spodobal ze jak jestemy u mamy to ciagle trzeba ja trzymac przy tym ptaszku... Któregos dnia za mocno pociagnela i ptaszek spadl na podloge i sie troszke rozbil... moja siostra dostawala spazmów bo to jej zabawka... na szczescie skleilysmy ptaszka i nawet dalej spiewa :) Teraz juz trzymam manie z daleka od niego a ona tak go lubi cała sie wyciaga w jego kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja dobrze zapinam one po nocy sa takie jak pilka ogromne i przeciekaja z przodu u góry, bo juz sie tam nic nie wchlania tylko wylewa... Mania za duzo sika poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale sie usmialam z tego ptaszka ,bo sobie wyobrazilam jak spiewajaco spadal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Moje dzieci mają ze 2-3 h aktywności łącznie z posiłkiem i śpią około godziny i tak w kółko, w nocy ok 20-21 do 6.30 - 8 - różnie. Teraz mają zapalenie oskrzeli, są na antybiotyku i lekach wziewnych, więc i bardziej marudne i śpią mniej, choć powinny więcej by się zregenerować. Marysia nie stoi, to Jaś.. ona jest w gipsie a jej wstawanie przy szczebelku muszę powstrzymywać, by sobie nie nadwyrężyła leczonych bioder. Krzesełka mam kupione \"no name\", ale stabilne... dobre pasy, zmieniany pulpit. 100 zł za sztukę w hurtowni dziecięcej. Jaś średnio lubi jedzenie z pasamil.. Marysia z racji gipsu ma krzesełko nadal w kartonie. Znikam, dobrej nocy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mx 3 to ja tych twoich blizniakó nie rozrózniam! to jas taki sliczny? boze on jest najpiekniejszym chlopcem na swiecie wzielam go za dziewczuynke jeju taki piekny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika fajne zabawki mialysmy jako dzici skoro nasze za bardzo sie nie garna do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma3 :D:D wlasnie pokazalam filipowi fotke twojego synka a on mnie pyta \"kiedy takie zdjecie Mani zrobilas\" :D:D:D serio serio twoj maly jest tak podobny do mojej córci ze nawet jej tautus sie nabral :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. Gdzie wy śpiochy się podziewacie :D. Karolina pierwsza internautka juz siedzi ze mn przed kompem. Maz pojechał sobie z rana do Oławy a my siedzimy jak te dwie kwoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. Mania wlasnie zasypia bo dzis wstala o 7 wiec juz jest jej czas drugiego snu :) A ja zaraz musze cosik posprzatac bo przychodza do mnie kolezanki z liceum... ale mi sie nic nie chce mam kiepski dzien dzisiaj... Maniula konczy 7 miesiecy... No i życzenia dla Szymka bo to rowieśnicy :):D:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia to tez internautka.....bo jak tylko zobaczy kompa to az oczka jej sie swieca...... wszystkiego naj zyczymy Mani i Szymkowi....🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ktora ma roczne dziecko powiedziala ze juz moge dac malej krupniczku i rosolku...oczywiscie wlasnej roboty..co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... wczoraj mialam dowód na to ze przy Mani juz trzeba uwazac. Siostra jadla cioastko z czekolada jak Mania to zobaczyla to dostala takiego ataku- wyciagala rece krzyczała ammmmmm i płakala. Trzeba bylo jej dac troche ciastka. Do tej pory nie interesowala sie tym kto co je w jej obecnosci a teraz juz by wszystko tylko ammm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi mi lekarka kazala dawac juz mani powoli te zupki co my jemy tzn- rosolek (ale nie za tlusty), pomidorowa z pomidorów nie z koncentratu i barszcz czerwony ale bez octu, no i wszelkie zupki typu koperkowa z kasza manna czy jarzynowa (bez smietany). dzis wląsnie gotuje barszczyk :) powiem ci ze ona woli takie \"dorosle jedzienie:\" niz te zmiksowane warzywa. bedzie szamala dzisiaj barszcz czerwony z zoltkiem jak dorosla kobieta :P:D:D a co do sciagania ze stolu to juz sie pozbylam obrusów. ostatnio z obrusem polecial mój tel komórkowy i cukierniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... miala ciezka noc.. robilam probe z usypianiem Kamy i odkladaniem jej do lozeczka..i skonczylo sie to fiaskiem...spala z nami po mekach jakie nam zafundowala... kapikapi... a mozesz podac mi przepis na rosolek..zrobilabym w sobote...a tak nie mam pomyslu! W tygodniu jak pracuje nie mam czasu, a moja mama daje Kamci sloiczki..weekend chcialabym uraczyc ja czyms specjalnym! duze buziaki dla miesiecznicy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chcialabym byc w domku z moja mala i tak jej dogadzac..zazdroszcze wam dziewczyny..powaznie! Po calym dniu w pracy jestem zazdropsna o czas jaki spedza moja mama z Kamcia... ech szok! Moj G za kazdym razem mi tlumaczy, ze lepiej moja mama niz zlobek..ale i tak jestem zazdrosna o czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana.... jak tylko je dostane...wydrukuje i umieszcze w kuchni zeby z nich korzystac!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×