Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam pamietacie mnie jeszcze? to ja ta wiedzma ktora sie tak dlugo nie odzywala nie zapomnialam o was poprostu zmienilam kompa i nie mialam netu a ja chyba nigdy was nie doczytam mam takie zaleglosci a co u nas ? u mnie i Ł po burzy zawsze wychodzi slonce a przyznam ze nie bylo lekko i bylam juz spakowana i chcialam sie wyprowadzac, w pracy tez raz lepiej raz gorzej ( 12 stycznia ide na studniowke no i niektorzy uczniowie przestaja mnie lubic ale tym akurat sie nie przejmuje Mateusz wlasnie stracil 2 zeby a nastepne 2 chca mu wyleciec za to mala gwiazda przechodzi sama siebie zaczyna juz chodzic przy wszystkim trzymajac sie a jak sie cieszy to robi kosi kosi i cmoka nasza mala królewna mam do was prosbe zeryscie daly znak na gg bo stracilam kontakty pOZDRAWIAM KAMILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak zachorowała Karolcia. Niestety mojej okolicy takie choróbsko jest ostatnio często spotykane :( Nawet w domu stwierdzili,ze moze ja dzicko przekarmiłam :( Przykro słuchać takich osądów. No, ale co zrobić. Moja bidulka właśnie usnęła. A ja mam całą masę roboty.I najgorsze ,że nie wiem od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa - Szymek juz taaaki duzy. Kurcze jak patrze na inne dzieci mam wrazenie, ze mojej Kamci jeszcze daleko do waszych szkrabow!! Zupka dla Kamy sie gotuje a dla mnie makaronik. Obiecalam soobie, ze poloze sie dzisiaj wczesniej ale chyba nici z mojego planu. Powiedzcie mi czy wasze maluchy tez lapia was za twarz! Kurcze jestem po dzisiejszym dniu cala podrapana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala ten facet co sobie jaja robi jest niezle kopnięty ;-) Ci którzy cały czas jezdzą są niezle wkurzeni,bo to już jest nudne. Pomarańczko to moja sprawa jesli chodzi o te meble,mój gust,skoro mi sie podobają to takie bede chciala i wiesz one są właśnie na lata :-) skoro sie nie ujawniłaś to nie obchodzi mnie co myślisz :-) pochwalilam sioe tylko moim gustem,a każdy ma inny :-) pozdrawiam Kurde jeszcze tylko niecala godzinka i bede widziala swoje gniazdko :-) nie moge sie doczekać :-) Fajne mebelki sa na allegro ale boje sie przede wszystkim transportu bo jak coś bedzie nie tak to sa potem problemy z odesłaniem im :-( Dopiero zaczynamy od początku jak narazie nic nie mamy oprócz wyposażenia kuchni :-( ale z czasem bedzie wszystko :-) Ide dać mojemu skarbusiowi pyyyysznej zupki :-) na cielecince uwielbia ją :-) Mój mąz ma dwa busy,ma firme ale cos to lich idzie :-( jeszcze musimy splacac jeszzce przez rok Iveco i to dośc tak :-( coz takie życie,nie lubie długów. Dziewczyny co kupilyście swoim aniołkom jako prezent na święta?? Mój skarb dostanie od rodziców huśtawke,od dziadow pieska na biegunach a od drugich dziadkow DZUNGLE PELNą NIESPODZIANEK Z FISHER PRICE :-) Niewiem jeszcze co od chrzestnych :-) Pochwalcie sie co kupilyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, rozumiem,ze to Iveco to w leasing? Długo juz spłacacie? jesli napisała s wczesniej, to przeoczyłam., Mój mąż zamierza wziąc terenówke 4X4 iveco, mann , albo renault. Chcemy starac się o dotacje z UE., ale nie wiem czy cos z tego bedzie :( i powiem ci,ze te meble tez mi sie podobają, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wielkie dzieki za koledy!!!!!!!!!! Nie wiem czy mojej niuni jest w nocy za goraco bo spi niespokojnie......a herbatke hippa uspokajajaca jutro kupie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oge otworzyc linka z mebelkami:-( Light dobrze,ze jestescie z Karola w domku, obvy szybko wrocila do zdrowka! Izawik, Bartek tez ma czasami takie nocki i wieczory kiedy ma problem z usnieciem i jak wkaldam go do lozka drze sie jak opetany. Nie wiem od czego to zalezy, ale ostatnio czytalam w Biuletynie Pampersa, ze takie zachowania moga byc spowodowane okresem rozwoju w jakim zanjduja sie nasze dzieci. Wiaze sie z tym rowniez strach przed obcymi ludzmi. Jak chcesz to Ci to podesle to poczytasz sobie. Moj Jarek teraz tez jest kierowca tylko nie wiem czym jezdzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-możesz mi podesłać, chętnie się dokształcę ;-) natka-napisz jak tam Awsze gniazdko lightblue-no to macie szczęście że szpital Was ominął i że Karola nie odwodniła się. Jak wygląda taka kroplówka podawana w domu? Płyn czy proszek do rozrobienia? Rozumiem że to elektrolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza poszlo!:-) W sobote bylam jeszcze raz obejrzec tego Puchatka, ktorego kupiliscie Gabi i juz nie bylo:-( A myslalam,ze moze wezme go tez Bartkowi bo mu sie podobal w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, to co podawałam Karolince, nazywa się ORSALIT,proszek do rorobienia w letniej, przegotowanej wodzie. Podawałam jej to przez cała noc, co 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-dzieki za biuletyn. W takim razie muszę być bardziej cierpliwa i wyrozumiała ;-) natka- Wiktorce kupiliśmy na gwiazdkę taki zestaw \"pokój dziecięcy \". Taki większy zestaw dla lalki babyborn. Jest tam wanienka, przewijak, hustawka, krzesełko do karmienia i inne gadżety,np. przybory pielęgnacyjne. Widziała go w sklepie i jak pisalismy list do Mikołaja to zażyczyła sobie właśnie taki prezent. Oprócz tego chciała laptopa dziecięcego ale to już dostanie od jednej cioci. Tak więc myslę że będzie zadowolona a Gabrysi kupiliśmy takiego mówiącego i spiewającego misia http://www.allegro.pl/item281178739_kubus_pu chatek_spiewa_i_opowiada_bajki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik ja tak miałam z tym spaniem. Podałam kilka razy herbatkę uspokajającą hippa, już zresztą o tym pisałam. Po tym wszystko wróciło do normy. Mój jeździł Manem, Volvo,teraz jeździ Daffem, a marzy o Scanii. Ech te chłopy :) Natka my wtedy jechaliśmy do Kalisza Pomorskiego i przez granicę Kełbaskowo, czy jakoś tak. Ciekawe czy to ten sam, hah a. Aż zapytam Miśka czy jeszcze go słychać. A link z mebelkami i mi się nie otwiera Fajnie że tak Wam się z mieszkaniem ułorzyło. My w przyszłym roku już też będziemy na swoim. ale za dużo na razie nie napiszę, co by nie zapeszyć :D Light a jakiego renaulta chcecie? Ja pracowałam w salonie renault, teraz pracuję w serwisie, cały czas jako ksiegowa. Co nie co wiem o tych autach i kosztach utrzymania :) Justaaa to ja mam lepsze mieszkanko na oku. 85m za 85tys, pierwsze piętro, pięć pokoi. Cholera tanio, ale później czynsz 670zł. No i po co mi tyle pokoi? Teraz jak się pogniewamy to jak sie mijamy w tych naszych 40m to się w ko ncu zaczynamy śmiać i się godzimy. A wtylu pokojach to kiedy my sie spotkamy? ha ha ha Ale Szymek słodki! A jakie piękne zębale! Ruda lala Milenka ma super legowisko! Ze ja na to wcześniej nie wpadłam! Jutro lecę po taki kosz, może będę miała w końcu chwilę spokoju. Ja dziś kupiłam trochę prezentów. Zostało mi jeszcze dwoje dzieci. Za to ani porządkó nie zrobiłqam ani kompletnie nic. Nie czuję świąt. Nawet nie mam na nie ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... moja Kama obudzila sie tylko raz - o 3:00...i pozniej spala jak suseł. Musialam ja lekko rozbudzic jak pakowalam ja w kombinezon o 7 rano. Na zakupy przedswiateczne wybieram sie w piatek - Kamcie zostawie u mamy zeby jej nie wozic i nie meczyc. Wiecie jaki szok, zamowilam prezenty przez internet 7 grudnia i do dnia dzisiejszego jeszcze nie dotarły! Firma sprawdza gdzie sa przesylki! Nie moge uwierzyc..... Wracam do wyjasniania no debetowych...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) My tez mielismy dzis udaną noc... Ewanika niebezpieczne przed swietami zamawiac cos przez net bo z paczkami jest taki młyn ze wiekszosc niestety niedociera na czas a niektore niedocieraja niestety wcale :( Moja tesciowa zamawiala prezenty na mikolajki w merlin.pl i na 3 dni przed mikolajem dostala maila ze towaru nie ma i bardzo ja przepraszaja za to ze przyjeli zamówienie ale nie maja jej czego wyslac :-/ My nie robimy sobie prezentów. Mani tylko kupilismy malutki upominek i na tym koniec. Doroteczka dziekuje za fotki . Weronisia slodziutka a ten kot to wasz? śliczny! Co do wkłądania do pudelek to Mania strasznie to lubi. I nie wypadnie napewno bo pudlo jest glębokie i stabilne. Do srodka jej wkladam podusie i tak sobie siedzi i sie cieszy :D:D Justa szymonek śliczny Ruda lalo widze ze Milenka tez lubi siedzenie w pudle :P:D:D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:) Kamilaa witajj ponownie:) olejj ucznów...:P Dorotkaa Weronisia jest slodkaa achh tylko do całowaniaa jakie ma pusie sliczne:)a jaki tatuss przejety jak trzymal corunie przy tej piłeczce:) evanikaa poczta Polska wysyla tylko te listy i przesylki ktore sa nadane do 15 pozniej juz nie i wszytsko to siedzi w magazynach wyoberaz sobie ze ja tez prezenty zamowilam i najwazniejsze dla mnie czapki mikołaja dla chlopcóww i ichh nadallllllllll nie mam widzialam w gazecie,, mAM DIECKO,, ze sa ma ktorass oplaca sie kupic? ruda lala jaka Milenkaa zafascynowana ja tez moich chlopców wkladam do kosztaa i jezdze znimi po domu -kosz jes na kołkac:) tzn to taki pojemnik na zabawki biedronowski hihiih mx3 odezwijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sieee jak tam Jas i Marysia? tak jestm ciekawa .. mam nadzieje ze Marysia juz bez gipsuu natka gratulujeee 1 marca to szczesliwaaa dataa wtedy urodzilam a ty bedziesz sie cieszycc nowym mieszkaniem najwazniejsze swoim:) my swoje dopiero odbieramy za 2 lataa jest w rudaa lala co z Tata? Justynaaa Szymon jest boskiiiiiiiiiiiiiiiii echhh ci faceci:) co do mieszkania to sie nie zastanawiaj tylko bierzcie okazjii na prawde... 74 metry za 130 zll kobietooooo nie ma sie nad czym zastanawiac My wzielismy kredyt na 16 lat a mieskzanie mniejsze do tego co napisalac adrozsze o drugie tyleeeeeeeeeeeee izawik wlasnie napisz jaki jest ten kubuss warto go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć justa Szymek jest super :) świetne ma ząbki. Ja już wczoraj kupiłam ostatni prezent (dla mojego męża, on zawsze zostaje mi na koniec). Na dziś mam w planie poprasować resztę prania i jutro zabieram się do pakowania prezentów. Koala a ja wręcz przeciwnie z tymi Świętami. Już od niedzieli czuję ich zapach :) Uwielbiam Święta. Połowę spędzamy u teściów, połowę u moich rodziców. Zawsze jest mnóstwo ludzi (ja mam 6 rodzeństwa) i prawie wszyscy się spotykamy. Moja noc też dziś była fajna bo Karola obudziła się dopiero o 5, dałam jej smoczek i zasnęła jeszcze do 7.20. Wyspałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 fajny ten ogródek zabaw. Myślałam że jeszcze sobie z wami posiedzę ale już słyszę moją panienkę. Chyba się już wyspała. Dobrze że chociaż noce przesypia bo w dzień ma 3 drzemki 30-40 minutowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh zapomnialam napisac Wam najwazniejszegoo Kacperek wczoraj tak upadll z pozycji siedzacej na nosek ze az kreww mu poleciala z noskaa bidulke małyy echh ile tych wywrotekk dopiero przed nami Mateusz wszytsko zabiera kacperkowi , wstaje opieracjac sie na nim a nie daj Boze niech Kacper zabierze jego ulubiona zabawke ktora jest ladowaka do tel. too odrazu atak na niegoooooo wyrwie mu jaa i paradujee przed nim dumnie:D a Kacper za to go gryzie:P i jest wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - ale masz wesolo z chlopakami!! Jestem przerazona, faktycznie masz racje, teraz zacznie sie dopiero sezon na wywrotki, upadki, podkniecia...tylko na kobiet o mocnych nerwach. Ja tez naleze do tych, ktore nie maja prezentu dla córci. Wstyd! W piatek na zakupach cos znajde moze kupie! A ten ogródek - sama sie nad nim zastanawialam! Margolcia - zazdroszcze - ja jeszcze nie czuje magii swiat. Moze jak zaczne wszystko gotowac, ubierac choinke - moze jak zubożeje po zakupach!? Nakrecilyscie mnie na jakies pudelko lub skrzynie i chyba dzisiaj tez wyprobuje na Kamci ta metode zabawy! 21 - nie widzialam gazety Mam Dziecko wiec ci nie powiem jaka jest czapka...ale podsunelas mi pomysl - kupie dzisiaj hehe! Doroteczka - Wercia jest slodziutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam strój mikolaja w h&m i tam jest tez czapeczka. Sliczniusi jest. sa wersje dla chłooczyka i dla dziewczynki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w ktorym miesiacu zycia dziecka mozna podawac ogorkowa? Dostalam przepis i nie wiem czy go wykorzystac!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno - jak rozkladaja sie teraz wam posilki u maluchow?? ile razy mleka?? jak mozna ulozyc menu prawie 8-miesiecznemu dziecku. Nasze maluchy sie zmieniaja, rosna i ich potrzeby sa coraz bardziej zroznicowane, stad moje pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×