Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanikaa mam nadzieje ze Kamie ten upadek nie zaszkodzi..........nie martw sie......dobrze bedzie... Light blue......trzymaj sie....daj znac co z tesciem jak sie czegos dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka ale Twoja Iga sie zmienila.........jakie ma dlugasne rzesy.......sliczna!!!! co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obniżyłyście łożeczko?????? ja obniżylam do maks ale dla mnie i tak było za wysoko,więc kazałam wywiertać dziry na samym dole co oryginalnie nie było zrobione i teraz jest super,Xavkowi nie powinno sie nic stac.Myśle że w kojscu jest najbezpieczniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się porobiło... Tesć zostaje w szpitalu chyba do świąt. Jest na kardiologii, pod 24 godzinna obserwacją. Wczoraj jeszcze 2 razy tracił przytomność. Wyniki ma dobre, ale lekarzy niepokoi fakt tych jgo omdlen. Szkoda mi cholernie męza i szwagra!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa chodzisz zaocznie czy wieczorowo???? A tak jesli moge zapytać ile macie lat????bo jeszcze nie pytałam :-) a kobieta kobiete chyba wypada zapytać?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue współczuje :-( mąż pewnie przejęty??zazwyczaj teście są w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :-) czyli nie jestem najmłodsza :-) Jak Ci idzie wychowywanie?śliczny chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi miło mi że tak uważasz :-) Pytam Cie Justa bo jesteś tylko 2 lata młodsza i wiesz jak to jest...każdy patrzy na młodą matke inaczej... choć ja zawsze otwieram dziub i nie dam sobie napluć nawet teściowej ;-) Wczoraj zrobiło mi sie iło jak bylismy u dziadów-ciocia która ma prawie 40 lat powiedziala głośno że właśnie takie 20-tki powinny rodzić dzieci :-) Jest cięzko niekiedy to prawda :-( pomaga Ci ktoś???chodzi mi o rodzciców??? Ja na szczeście już sobie radze,ale początki były kropne!!!! I zwierze sie Wam... miałam depresje poporodową.Do tego stopnia że bylabym gotowa oddać dziecko innej rodzinie!!!!!to straszne wiem,teraz jak sobie o tym myśle to aż mnie serce ściska jak moglam pomyśleć o czymś takim!!!!!!!! Ale tak to jest!!!Teraz jestem szczesliwa :-) ale jak sobie przypomne jak płakalam...zamykalam sie w łazience...achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_lala zle mnie zrozumialas, bo dla mnie to nie problem pisac o pchaczu po kilka razy, ale nie chce, zeby mi coniektorzy zarzucali,ze sie wkolko pchaczem chwale;-) Light to trzymam kciuki,zeby przyczyna omdlen szybko sie wyjasnila i tesc jeszcze przed swietami wrocil do domu. Natka Bartek tez ma materac juz na samym dole. A co do tesciow to nie zawsze sa fajniejsz, ja tam nie wiem kto u mnie gorszy tesc czy tesciowa; Evanika jak Kami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ciesze sie,ze doszlas do siebie! Po porodzie chyba kadej jest ciezko bez wzgledu na wiek. Ja mam 26 lat. Kapikapi a o co pytalas, bo ja odpowiedzialam na pytanie co dzis robimy, a jakbylo jakies inne to chyba przeoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa mam nadzieje, bo swieta brz tescia sa nie do pomyslenia. Moj tesciu i tesciowa to 2 rózne swiaty. To co sie z nim stało, to efekt przepracowania. Nie miał zawału ani wylewu a migotanie natka, pewnie nie ty jedna miałas depresje poporodowa, ale ty jedna miałas odwage sie przyznac :), ale co sie łamiesz, ja regularnie, co jakis czas wpadam w dół ;) Karola ma materac w łózeczku na półpiętrze, czyli prawie na dole, ale nie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja ponownie tylko na chwilkę bo muszę kilka rzeczy z domu zabrać bo mój M nie może niczego znaleźć co jest nam potrzebne... przepraszam że was nie czytałam ale nie mam czasu, zaraz jadę z powrotem do mojej małej biednej Iskierki. mieliśmy wyjść wczoraj do domku ale pani ordynator stwierdziła że chce jeszcze do dzisiaj poobserwować Kasię. a nocka - mówię wam - poprostu koszmar! silne wymioty, biegunka - prawdopodobnie to rotawirus :( :( :( :( Kasia jest taka biedniutka - co chwilę pobieranie krwi, kroplówki i masa płaczu i histerii - tak mi jej żal... :( :( :( :( jeszcze kilka dni zostaniemy w szpitalu...buuu...:( :( :( :( lecę wietnióweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saritka buzialki dla Ciebie i Kasiulki! Szybkiego powrotu do zdrowka i do domku jak najpredzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh ta moja Karola. Własnie narobiła w świezo załozona pieluche i zadowolona się chichra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem... Kapi - kochana, ojjj gdybym byla to bym ci odpowiedziala... hmm co robimy?? Ja caly czas wpatrywalam sie w Kame i wyszukiwalam jakichkolwiek objawów upadku. Ale moja córcia chyba jest ze stali. Caly czas sie smiala, gadala, fikala...moja kochana przytulanka. Nie widzialam zadnego siniaka, ma lekko zaczerwieniona główke z tylu....nie moge sobie darowac, ze mnie nie bylo przy niej. Szok. Grzesiek co chwile pozniej wydzwanial i mnie jeszcze bardziej denerwowal.. Light - wspołczuje! To musiał byc szok dla ciebie! Tym bardziej, jak bylas swiadkiem jak cos zlego dzieje sie z twoja bliska osoba! Zycze tesciowi szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieje, ze na swieta bedziecie wszyscy razem. Ja swego czasu dawalam Kamie wode zywca...ale od jakiegos czasu daje kranowe i powiem wam szczerze, nie widze zadnej róznicy. Natka - Kamy łózeczko obnizone jest na 2 poziom..jeszcze sie nie podciaga, nie stoi wiec jest bezpieczne. zreszta ona w łózeczku tylko spi, nie lubi siedziec w siedziec! aaa no coz mam 27 lat (aa czuje sie na 21) i mieszkam pod Szczecinem w Stargardzie Szczec..no moze troszke pod Stargardem w Morzyczynie. Sarita - wycaluj Kasiule ode mnie...moja Kamcia zrobi jej \"cacy\" po swojemu - ojjj nie bedzie delikatna! Buzka Czas na kolacje..Kamcia spi i mam nadzieje, ze pospi troszke dluzej niz wczoraj... Jutro smigam do fryzjera...wracam do wlosów blond! Mam nadzieje, ze sie uda. 1,5 miesiaca temu farbowalam sie na braz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi - sorry, ale nie doczytalam.... i chyba nie pomoge, bo rybe potrafie tylko usmazyc w panierce! Chcialabym umiec zrobic jakas super ekstra ale niestety.... oo wybacz umiem jedna, ale ten przepis jst na opakowaniu - Winiary pomysl na rybe w sosie koperkowym...ale zapewne nie o to ci chodzilo! Ryba w galarecie?? Przyznam sie bez bicia jeszcze nigdy nie jadlam... ojj czasem pytania umykaja naszaje uwadze, tak jak wiele poruszanych tutaj spraw! Spoko Kapi!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ze mnie taka kucharke ze szok........do rybki w galarecie jeszcze duzo mi brakuje.....nie obrazaj sie zlociutka......czasami tak jest ze post zostaje bez odezwu.........hihi ja wiem ze o to pytalas ale nie znam zadnego przepisu sprawdzonego bo moja mama nie robila i tesciowa tez nie..... Saritko jejku szkoda twojej corci......ale zobaczysz ze czas szybko minie.....wiem ze latwo jest tak napisac a co przezywasz to tylko ty wiesz........cieplutkie fluidki wysylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie dostrzeglam tego pytania Kapi sorki! A jesli chodzi o pzepis na rzbe to bede robic tylko po grecku i to jeszcze musze skontaktowac sie z mama w sprwie przepisu. Zaraz za to poszukam przepisu na jakies proste ciasto to moze upieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Składniki: * 40 dag fileta z ryby * 1 cebula * liść laurowy * ziele angielskie * pieprz * sól * 40-50 dag warzyw * 6 łyżek oleju * 6 łyżeczek ketchupu * 2 łyżeczki mąki * sól * cukier Przepis Filety z ryby ugotować na wywarze z warzyw. Oczyszczone warzywa rozdrobnić, włożyć na rozgrzany olej, dodać soli i smażyć ok. 5 min. Dodać wywar z ryby (1 szklanka) i dusić warzywa do miękkości. Następnie dodać sos zrobiony z wody, mąki, ketchupu, soli, cukru i soku z cytryny. Gotować razem ok. 3 min. Rybę ułożoną w salaterce pokryć jarzynami i posypać zieleniną. Przepis na pyszną rybke :-) Justa Xavek nie jest z przypadku :-) ja doskonale wiedziałam ale to wszystko przez to że moja koleżanka z średniej szkoły zaszla w ciąze...bylam przy niej przez całe 9 mioesięcy i zakochałam sie w jej dziecku.Zachciało mi sie na chwile ale to była decyzja nieprzemyślana i lekkomyślna ale nie żałuje teraz.Sama podjelam to i tego żałuje.Jeszcze rok temu byłam głupiutka a teraz sama siebie nie poznaje :-) zmieniłam sie to macierzyństwo mnie zmieniło :-) Co do depresji to na szczescie trwala tylko miesiac,mpierwsze trzy dni w szpitalu były okropne ale jak poczulam atmosfere domu wszystko sie zmieniło :-) chce o tym mówić bo wszystkim sie wydaje że dziecko to takie proste,wcale nie to nie lalka ze jak sie znudzi można ją odłożyć na pólke.Wszystko mineło... A co porabiacie ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co do wieku na matke Gdy poraz pierwszy po porodzie poszlam do mojej ginek spytala jak poród itd... ja opowiedzialam jej też o mojej depresji...ona mi na to wprost że w tej chwili ma 6 14-latek w ciązy..... z 10 15-latek a nie wspomni już o 16i 17 latkach!!!!!!!!!!!!!!! szoook!!!! gdzie tam 14 lat mieć i sypiać z chłopakiem!ona sama powiedziala że to jeszcze dziecko a nie kobieta! Jak sięgam pamięcia to w tym wieku ja jeszcze bawilam sie w szkole :-) uczyłam dzieci których nie było tylko w mojej wyobrazni :-) To dopiero.Powiedziala mi że to najlepszy wiek na rodzenie dziecka ja skonczylam 21 lat jak urodzilam :-) organizm zdrowy i wszystko ok byle do 30-tki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: 900g białej ryby 3/4 szklanki mąki kukurydzianej 1/4 szklanki maki 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki soli 1/4 łyżeczki pieprzu 1/3 szklanki piwa 1 jajko (roztrzepane) Przygotowanie: Wymieszać wszystkie sypkie składniki a na końcu dodać piwo i roztrzepane jajko w tak oto przygotowanym cieście zamoczyć kawałki ryby a następnie smażyć na głębokim oleju do momentu uzyskania złocistego koloru. A to przepis na rybke w cieście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. kapikapi, cóz ja mogę podac za przepis na rybę, skoro na święta u mojej t , smaży się tradycyjni w panierce karpia i amura. A ja sama nie jestem kucharką, która takie rzeczy umie robić. Tak wiec uśmiechnij się, moich niektórych postów też nikt nie czyta :D evanikaa to dobrze,że Kamci nic nie jest 🌻 A mi wróciła fobia z dzieciństwa,bo musze zasypiać przy zapalonym świetle.Taka stara baba :O Karolcia przespała sama w swoim łóżeczku od 20 do 7:30. Widać też była padnięta. A ząbków jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki... Light - nie martw sie zabkami, jak zaczna wychodzic to wszystkie na raz! I z dnia na dzien bedziesz miala zebata Karole! Natka -swoje przezylas. Dobrze, ze potrafisz mowic o swojej depresji. Kama spi juz od 45 minut - super! Dzisiaj jest przepiekna pogoda - sloneczko, bez wiatru i w dodatku cieplo. Kama na bank sie obudzi za pol godziny i bede musiala sie szykowac do mamy. Zostawie Kamcie i pojade do fryca...boscheee jaka szkoda, ze ten moj wozek jest taaaki ciezki i ze mama nie moze z nia wychodzic na spacer. Wiem, wiem moglaby do mnie przyjechac i nia pochodzic, ale niestety moja szanowna mamcia tak nauczyla swojego meza i mojego mlodszego brata, ze codziennie podstawia im pod nos obiad....wiec nie ma mowy o spacerkach w okolicy 13-16... szok...dobrze, ze moj G jest inny i nie musze kolo niego skakac! ale sie pozalilam...no coz to teraz zabieram sie za prasowanie! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz na swoieta gotujec ie, my swieta spedzamy w gorach w trojwsi :) Milego weekendu natka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×