Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Anetko,mnie kilka tygodni po miesiączce strasznie bolały piersi. Nie wiedziałam co się dzieje, bo myśl,że jestem w ciązy nawet nie przyszła mi do głowy:-) Z bólu nie mogłam spać w nocy, bałam się,że to jakiś guzek. Byłam w tym czasie w Anglii i z wizytą u lekarza chciałam zaczekać do przyjazdu do domu. A jak już przyjechałam to zamiast wizyty u lekarza zrobiłam 2 testy ciążowe. Obydwa wyniki były pozytywne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano... po conajmniej 6 h odpoczynku. Wieczorem się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
mx3 dzieki za życzonka, oby sie spełniły:-). Ja też życzę wam cudownego dnia waszego ślubu! Podobnie jak Wy załatwiać wszystko zaczęliśmy rok temu, bo od 7 miesięcy jesteśmy w Anglii.Zaraz po ślubie znów tam jedziemy i strasznie to przeżywam, ale pociaszam sie,ze tylko 3 miesiące i wrócimy już raczej na dobre do Polski. Nasz dzidziuś też jest niespodzianką i jak wszystko dobrze pójdzie możę być też moim prezentem urodzinowym na 9 kwietnia:-) Jeżeli chodzi o samopoczucie to wymiotuje bardzo rzadko. Częściej mam mdłości i wspomniane już bóle brzucha. Jem krakersy i chrupkie pieczywo i to mi pomaga, ale teraz własnie musiałam się zamknąć w pokoju, bo moja mama smazy cebule i nie mogę znieść zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. to już lepiej idź na spacerek... :D Ja nie mogę znieść smrodu grillbarów, żurów w kolejce w sklepie, przepoconych ludków i proszków do prania w markecie. Na szczęście mieszkam sama z Miśkiem i nie muszę wąchać Maminych obiadów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
A ja sie wlasnie wykapalam i zauwazylam ciemne obwodki wokol brodawek. tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Ja trochę się boję jak po wyjeździe będę musiała znów sama gotować. Nie wiem jak to zrobię, chyba z klamerką na nosie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Ja nie mam, ale ogólnie to brodawki mam ciemniejszew niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
witajcie - dopadły mnie w końcu mdłości -wczoraj w sklepie zasłabłam. :( hmm uroki ciązy. oglądałam podrecznik do embriologii - jest tam dokładnie naszkicowane co się dzieje w danym tyg nie macie patentu na zaparcia ? zawsze miałam z tym kłopoty - a srodki które mam sa przeciwskazane w ciąży . dodam - ze jadam pieczywo pełnozairniste - otręby jogrty - duzo warzyw- wieć doeta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla mi pomaga to: zaraz po wstaniu pije szklanke wody niegazowanej oczywiscie, po około pół godzinki robie sobie owsianke z otrebami z ciepłym mlekiem: szklanka mleka zagrzanego i zalewam nim pół szklanki płatków owsianych i 1/4 szklanki otrębów pszennych, czasem dodam musli, czasem miodku jak mi zbrzydnie - to na mnie działa!!!Ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.corfamed.pl/ coś sla planujących i juz zaciążonych:) pod zakładką świadczenie/ opieka nad ciężarną są wypisane zalecane badania w poszczególnych tygodniach ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka temp nigdy nie mierzy sie wieczorem!!!!!! bo zawsze bedzie wysoka czy jestes w ciazy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
mierzyłam sobie temp od początku kiedy spózniał mi się okres i 36.4 wiec nie musi byc podwyższona kobietki ogladałam sobie pb raz setny zdjecia USG - widac gówkę zarys ciałka - już wiem ze yo bedzie niezła szelma - po mamusi ;p dobrze ze istnieją możliwości techniczne aby móc monitorować ciąże. Kidyś myślałam że kobieta powinna móc decydować a swoim maciezryństwie - dalej tak myślę - ale sama bym nigdy tak nie postąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Dziewczyny, a jaki jest wasz stosunek do nospy? ja mam lekkie skurcze i pokluwania o czasu do czasu (nie czesto) i lekarz powiedzial ze moge wziac nospe ale nie kazal brac regularnie. z kolei czytam. ze nospa nie szkodzi i pomaga na skurcze. sama nie wiem czy przy takich skurczach jak moje brac. ale z drugiej strony jesli te skurcza moga zaszkodzic dziecku... nie wiem kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
a i jeszcze jedno. macie w ogole jakies skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
monika79 - tak przez ostatni czas tepe pobolewania. w jednym dniu osty kłujacy ból . przeszedła po no-spie i lezałam sobie całe popołudnie no-spa jest nieszkodliwa - słowa gina _-można do 4 na dzień mój gin powiedział ze moze być tak w terminie oczekiwanych miesiaczek - skurcze macicy itp ( 8 i 12 tydzien) Wiec bez paniki to moja pierwsza dzidzia - też mam obawy jeśli znajdę u siebie coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Skurcze to znaczy bóle w dole brzucha? Ja mam niekiedy straszne. Bardzo mnie boli, ciągnie, nie wiem jak to opisać. Moja bratowa w ciąży brała nospę od początku, bo ginekolog jej zalecił. Ja mam tego samego lekarza,ale jak mu o bólach powiedziałam to o nospie nic nie mówił. Myśle,że następnym razem jak mnie złapią to wezmę nospę,żeby nie zaszkodziły dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightBlue
Witam, bardzo miło. :) Nie myslałam, ze bede mogla sie do was wpisac, i to juz, teraz. Mój przewidywany temin porodu jest na 18 kwietnia 2007 Moje kochane malenstwo jest jeszcze malenkie, ale juz je kocham. I boje sie , ze je strace. Jestem na podtrzymaniu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue trzymam moooocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :) I mam pytanie...czy bierzecie Folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dzis potwierdziłam testem swoje przypuszczenia-piękne dwie kreski po sekundzie robienia testu.Wczesniej była słabo widoczna,ale teraz juz sa obie grube i purpurowe:) Z wizytą jeszcze czekam,czuje sie dobrze.Nie mam jeszcze lekarza,naraiz estaram sie dobrze odżywiać.Jakie badania robi sie najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Dziewczyny gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie LightBlue. Ja biore tylko folik. Mnie lekarz po pierwszej wizycie skierował na badanie grupy krwi, morfologie, moczu, WR, poziomu cukru. Zrobili wszystko za jednym ukłuciem igły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wsciekła !!!!! napisałam tak dużo i już miałam wysyłać..a tu jakiś cholerny błąd i wszystko poszło. Kurdę. Już nie napiszę takich wypocin. No to spróbuję jeszcze raz pokrótce. Nie było mnie kilka dni,bo moja córcia od poniedziałku miała wysoką gorączkę 39-40st. No ale dzisiaj jej spadła więc jastem cała happy.I w końcu mogę ze spokojem coś skrobnąć. mx3-co do samochodu (VW Passat Kombi, podobno wypas), nie był ubezp. bo kupilismy go w piątek w komisie i nie było jeszcze akcyzy. Miała być w poniedziałe,ale wszystko się przesunęło i była dopeiro w środę a noc wczesniej go buchnęli. A akcyza była potrzebna do rejestracji i tych wszystkich formalnych spraw. No alew już go mamy, po wpłaceniu 10tys. okupu. Normalnie chamstwo i dranstwo.musimy go oddać do serwisu,bo rozwalona stacyjka itp. Co do diety to nie jest tak łatwo. Powinnam jeść dużo nabiału,a ja mam mdłości i po prostu go nie trawię. Ratuję się tylko plasterkiem żółtego sera i kilkami łyżeczkami jogurtu. A mleku zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znowu zaczynam od początku,coś mi szwankuje ten komputer... tiki-tak- ja też walczę z przeziębienim, które mija. Mój lekarz gin polecił mi tyrochę wit.C, Tantum Verde w sprayu na gardło, sól emską do płukania,a mój lekarz rodzinny (homeopata) Eufhorbium w kroplach i naprawdę to pomaga. Może spróbujesz? anusia- ja miałam ostatnią @ w tym samym dniu co Ty (26.06). Byłam u gin pod koniec 7 tc. Zrobił mi usg i pokazał pęcherzyk z dzieciątkiem i bijącym serduszkiem. Dzidziuś miał 6,5mm. Zastanawiam się dlaczego Twój gin niczego nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu udalo mi się poprzesyłać wiadomości :-) ja też biorę tylko folik. W poprzedniej ciąży brałam Maternę, ale źle się po niej czułam. Dopiero ok. 20 tc zaczęłam brać Feminatal i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się zastanawiam kiedy pojawi się brzuszek. Przy pierwszej ciąży pojawił się dopiero w 6 mc.Ale przy kolejnych ciążach podobno jest inaczej. Szybciej widać. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
mi tez lekarz zalecil folik od samego poczatku no wiec biore codziennie tableteczke. aga25 - te moje skurcze to nie takie ciagniecie non-stop jak przed miesiaczka tylko takie od czasu do czasu jakby.... trudno opisac - cos jakby rozciagaly sie gwaltownie miesnie (choc nazwa skurcz sugeruje cos innego :-) . wzielam nospe i troche przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
one nie sa b. bolesne tylko niepokojace. lekarz twierdzi ze nie owinnam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
nikolla80 - ale czy Ciebie boli caly czas czy sa to raczej bole cykliczne? mysle ze nie powinnysmy sie martwic ale zawsze dobrze podzielic sie wrazeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiabion
izawik ja w grudniu 2005 starciałm moją kruszynke w 9 tyg i dlatego teraz lekarz wolał nie "ingerować tam". Wcale mnie nie badał- przeprowadził tylko wyywiad - kazał się uspokoić -i przepisał folik.Na pierwsze badanie umówił mnie 28 sierpnia - myśle ze wtedy zrobi juz USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwietniówki! Nie pisałam, bo nie miałam dostępu do netu, ale teraz częściej coś napiszę. Przyznam, że po opinii ginekolog Moniki przestraszyłam się. Mnie też kłuje w podbrzuszu. Do mojego gina idę w poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie okej. Jestem dopiero na początku 6 tc i nie wiem, czy będzie już coś wiadomo. Ale wkurzę się, jak powie, że mam się przygotować na każdą ewentualność. Jestem raczej optymistycznie nastawiona i wierzę, że będzie wszystko dobrze. Niech mi tylko zepsuje nastrój! :) Dam mu popalić. Muszę jeszcze znaleźć jakiegoś prywatnego gina w Wawie. Może któraś ma jakieś namiary? Dobra, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×