Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja dzisiaj pierwsza mowie dzien dobry wszystkim! Nie spie juz od 3 w nocy ale jakos wylezalam cierpliwie do 6 jak moj mezus wstawal do pracy. Lala wyslalam Ci fotke i czekam na Twoja. Fasolka buszuje po brzuchu, zabek dalej daje o sobie znac ale juz dzisiaj moze uda mi sie zapisac gdzies do dentysty. Wstawac spiochy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śpiochy ??? :-) Mój \"kochany\" budzik dzwoni już o 6:10. Ale niestety w pracy pojawiam się dopiero ok 8:30( mam dość daleko) i zanim zjem śniadanko i poczytam zaległości na forum, to robi się 9:00. Kamilka, martwimy się o Ciebie, napisz nam szybciutko że wszystko u Ciebie w porządku!! Nicolla śliczne zdjęcia, dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!! Dzięki Wam wielkie za wasze fotki. Matko! Cóż tu się za urocza śmietanka zebrała. Co jedna to ładniejsza. Flowerska - urocza z Ciebie mamunia, zuzanka - czy to są zdjęcia z m.i. z Chorwacji i Zakopanego? Lalunia jesteś. Sarita - Wspaniała z Was para...Iza - śliczności ta Twoja córunia, ile ma lat? Madziunka - a czyje to pyszne dzieciątko? Zaraz się Wam postaram zrewanżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, to moja siostrzenica a zarazem chrześnica.Niezły pultyn co?A moja siostra ma 163cm i waży niecałe 50kg.Obie jej córeczki są takie okrąglutkie.Tzn starsza córka teraz też jest chudzinka,ale jak była mała to była jeszcze większy grubasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberekk alee dzisiajj poznoo wstalam spalam i spalam chyba przez ta pogode aga25 mam tez tak ze jak ide robic siku lub kupke brzuch jest twardy i wyglada wtedy z gory jak prostokat jakos sie stawia bylam wczoraj na kontroli pani doktor bardzo milaa byla to moja pierwsza u niej wizytaaa , bozee ilee ja juz wazeee szok ale najwazniejsze zeee z badania wszytsko ok szyjka ok 3 cm za 2 tygodnie mam nastepna kontrolee potem usg i pozniej odda mnie w rece ordynatora szpitala i bede pod obserwacjaaa , tzn dzieciaki powiedziala ze jesli dzieciaki beda ulozone tak jak teraz czyli glowkowo nie ma problemu aby rodzic silami naturyy :) ale ordynator zadecydujee zalezy jakiej wielkosci bedaaa chlopakii jej juz coraz blizejj ... do spootkNIA :) zrobie porzadek na poczcie i powysylam zdjeciaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 25 rozlane zkurcze macicy to norma nie więcej niż 10 na dobę cwiczy sobie do porodu moze to wywołać Siusiu - inne :p czynnosci w toalecie - u mnie emocje i ruch - nalezy się położyć - tak jest najle[iej hehe !!!! mnie łapie od kilku dni i na ulucy - głównie jak za duzo chodzę - powinno się to odbywac bez bólu - wziąść aspargin -może no -spe jezeli nie przechodzi po 1 h - lub wiąze się z bólem - u mnie były kidyś z kłującym ostrym na dole - to skontaktować sie z lekarzem - wtedy miałam rozwarcie na palec zewn ujscia - po 2 tyg pachnienia i leżenia znowu twarda i zwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dodac że gotowa !!!!! a i ograniczenie czasowe sexu ;/ 2 tyg wytrzymałam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabeleczka:) NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........29....+15.....Krynica......syn i syn Kacper i.. izawik.........02........29....+4.....Poznań......90% Gabrysia?. mika82........03........29...+10....Łódź..........S..... ...Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina< br /> Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......chyba Bartosz muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........27...+8.....Węgrów......C Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, obudzilam was a sama jeszcze usnelam i przed chwilka maz obudzil mnie telefonem. Ale doszlam do siebie. Lala faktycznie rudzielec z Ciebie, ale zdjecia bardzo fajne. jkas kobitke z telewizji mi przypominasz,ale nie pytaj kogo bo sama jeszcze nie wiem. 21 a ty wcale taka gruba nie jestes, masz sliczny brzuszek. I nie wiem czy mi sie tylko wydaje ze zdjec ale Ty i izawik jestescie chyba do siebie podobne, albo to tylko takie same czarne krecone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala jaka jesteś szczupła!Chyba oprócz brzuszka to nigdzie nie tyjesz.Choć brzuszek też nieduży.Ja jestem niewysoka i dużo biust mi urósł i wyglądam jak kulka.Wszystkie \"ciążowe\" zdjęcia ma na kompie mój chłopak.Jak będę miała to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala-dzięki za zdjęcia i za zdemaskowanie się :-D moja córeczka za miesiąc skończy 3 latka. no tak,faktycznie robi się coraz ciężej. Cięzko mi się po cokolwiek schylić i nawet założenie skarpetek zaczyna sprawiać trudność. No, ale dużo już nam nie zostało :-) Ja kupiłam wczoraj na allegro butelki Aventu (małą i dużą), szczotkę do mycia butelek, szczoteczkę i grzebyk i dla siebie majtki poporodowe. I to były moje pierwsze zakupy dotyczące mojej ciąży. Zaczęłam się już w to wczuwać. W lutym chcę przywieźć od tesciowej wszystkie ubranka po Wiktorce, zobaczyć co w ogóle mam i odświeżyć je. Czeka mnie wiele pracy: wypranie wszystkiego, wyprasowanie i poukładanie w szafkach. Muszę jeszcze dokupić przybornik na łóżeczko, przewijak, no i wózek głęboki, bo ten po naszej córci sprzedaliśmy (przestał mi się podobać). Łóżeczko złożymy na początku marca, bo jak urodzę wczesniej jak przy pierwszej ciąży to dzidzia może być z nami już ok.19 marca. Nie może nas zaskoczyć :-D musimy być przygotowani, jak w wojsku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam ostatnio takie koszmary, ze juz urodzilam a w domu nie ma lozeczka i nie mam nawet jednych spioszkow i, ze moj maz musial wszystko kupic sam i kupil ale okropnie brzydkie. Paranoja Moze jak juz zaczne kupowac to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziekuje ze bylyscie ze mna:) u mnie wszystko wraca do normy i jestem w domciu bylam u lekarza i mam nie przesilac sie duzo odpoczywac no i jesc nospe 3x dziennie a co do plamienia to wczoraj juz nic jak dojechalam na oddzial nie bylo ( lekarz powiedzial ze to musialo peknac jakies niewielkie naczynko i dlatego) ale mam zapowiedziane ze jezeli sie powtorzy to laduje w szpitalu dziekuje dziewczyny za zdjecia :) izawik fajna masz rodzinke, slodka twoja mala :) wiem ze ma 3 lata, moj Mateusz skonczy w lipcu 5 zuzanka od ciebie niestety nie doszedl zalacznik przeslalam komu moglam moje zdjecia nie mam niestety aktualniejszych u nas dzis fatalna pogoda wieje tak ze chce oberwac glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie, kurcze ale dzisiaj zimno brrr Kamila poslalam drugi raz zdjecia sprawdz Ruda lala dzieki za fotki, a czy na jednym ze zdjec byl szampan albo winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - faktycznie to winko, zostało po wigilii i nie mogłam się oprzeć. Nikolla - miałam identyczny kolczyk (poważnie!!!) Dzięki za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak zimno :(, aż się nie chce wychodzic z domu. nikolla80 i kamil_a dziękuje za fotki :D Ktora z Was świeżo przybyłych ciązówek nie ma mojej fotki a chciałaby się wystraszyc :D, to niech sie odezwie. Bo zgłupłam kompletnie, i nie wiem komu wyslać :P Ania75 byłam dzisiaj w sklepie Juniorek (www.juniorek.com.pl ) i pytałam o wózek f-my vector. Otóż wymiary gondolki do tego wózeczka to : długość ok 77 cm, szerokośc ok 33 cm. Muszę cię jednak zdziwić, bo mierzyłam i porównywałam gondolke f-my Implast i okazało się,że jest większa. W sumie firma Implast ma największe gondolki, tak gdzieś o ok. 3 cm z każdej strony. Pracownik, bądz też właściciel Juniorka powiedział,że jak masz jeszcze jakieś pytania, to możesz zadzwonić bądz napisać e-maila do nich. Napewno coś ci doradzą. Achaaaaa i z firmy Vector na chwile obecną nie mają pomarańczowych wózeczków. Bo jest na nie straszny popyt :D. Więc wszystko jest do dowiedzenia się. kamil_a właśnie doczytałam. Całe szczeście,ze skończyło się na strachu. Teraz masz dbac o was :D !!!!!! 21 ślicznych masz facetów :) Ależ ja mam dzisiaj lenia i doła. Czekam na wyniki z toxo, ktore bede miala dopiero we wtorek. A do tego czasu to chyba wyłysieje albo zsiwieje na amen. Uciekam troche poleżec, dzisiaj w nocy (być moze na zmiane pogody- sama juz nie wiem), strasznie bolała mnie blizna po operacji i jak na złość Karolka jeszcze kopała mnie w miejsce po usunietym jajowodzie. Takie miałam wrażenie. Echhhh z resztą mój mąż jest przeziębiony i zamiast leżec grzecznie w łóżku, to dobija się juz do komputera. Więc juz uciekam 😘 I zapomniałabym. Obwód mojego pasa wraz z brzucholem ;), to juz az 109 cm !!!!!!!!!!! Łomatko rozrastam się :P w zastraszającym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przypomnę swój adres margolcia113@wp.pl Jak tylko będę miała w domu dostęp do kompa to wam też wyślę swoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue ja nie mam Twojej fotki.Jeśli możesz to bardzo proszę.Ja też wysyłam,ale jeszcze sprzed ciąży bo zdjęcia z ciąży są na kompie u mojego chłopaka.Prześlę jak bedę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoras chce moje fotki a niema to prosze o adres, tak jak light tez sie pogubilam komu juz poslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim,które posłały mi zdjęcia serdecznie dziękuję.Mam już fotki:zuzanki,rudej i nikolli.Nie ma co ukrywać wszystkie jesteśmy piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszolka
CZESC DZIEWCZYNY CZYTAM WAS CODZIENNIE I NIE MAM SMIALOŚCI DO WAS NAPISAĆ. WKOŃCU SIĘ ZDECYDOWAŁAM MAM TERMIN NA 20 KWIETNIA I Z TEGO CO CZYTAM U WAS MAM PODOBNE PROBLEMY. PRZECZYTAŁAM WŁASNIE Z TABELI ŻE PANII 21 JEST Z KRYNICY , JA JESTEM Z NOWEGO SACZA I MAM PYTANIE CZY TAM WŁASNIE W KRYNICY BĘDZIE RODZIC .BO JA TEZ MAM TAKI ZAMIAR? ACHA JAK BY KTOŚ MIAŁ OCHOTĘ WYSŁAĆ MI ZDJĘCIA TO BARDZO PROSZE JESTEM TAKA CIEKAWA beacia23@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka, margolcia, flowerska wyslalam wam zdjecia ale cos mi nie chcialo dzialac dajcie znac czy je dostalyscie bo jak nie to bede dalej probowac Witaj Myszolka:) napisz cos o sobie i koniecznie dopisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja dopiero teraz dałam radę doczłapać się do kompa, bo czuję się fatalnie. Tak strasznie boli mnie to krocze, że nie wyrabiam. Jeszcze jak leżę to jest git, ale jak tylko mam wstać to czuję jakby miała mi macica wyskoczyć :-( Na dodatke boli mnie głowa i mam jakiegoś doła psycicznego. Dzisiaj natomiast dowiedziałam się, że mojego męża siostra (lat 35) też jest w ciąży. A tak się wcześniej zarzekała, że nie chce mieć więcej dzieci (a ma 1 córkę). No ale przydarzyło się jej. Na początku to dla niej szok, ale pewnie za dwa dni będą się już z mężem cieszyć, tym bardziej, że warunki finansowe mają na tyle dobre, że bez problemu wychowaliby 6 dzieci. A ja mam drugi powód do zadowolenia. Siostra mojego męża mimo że jest ode mnie o 9 lat starsza, to taka zadbana i wygląda jakby była w moim wieku i zawsze miałam kompleksy jak ona była nieraz chudsza ode mnie. I jak zaszłam w ciążę, to tak sobie myślałam, że ja będę potem taka rozwora, a ona będzie chuda, a tutaj jednak los się do mnie uśmiechnął i będę potem miała się z kim odchudzać. Ale jestem wredna zazdrośnica no nie ?;-) Myszolka witaj wśród nas. Wpisuj się do tabelki i czuj się jak u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszolka
Pozwoliłam się wpisać do słynnej tabelki NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMION maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........29....+15.....Krynica......syn i syn Kacper i.. izawik.........02........29....+4.....Poznań......90% Gabrysia?. mika82........03........29...+10....Łódź..........S..... ...Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina< br /> Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......chyba Bartosz muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........27...+8.....Węgrów......C Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Myszolka.......20......26.....+13kg...N.Sacz......S.... KUBUŚ Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj myszolka :) dzisiaj cos slabiutko na forum, ja tez nie czuje sie najlepiej jestem klapla jak mucha i na dodatek zaczely mnie znowu bolec zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×