Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość Myszolka
zuzanka14 witaj w klubie mnie juz od tygodnia tak zęby bola ze niemoge po nocach spać .A dzisiaj chce mi głowę rozwalic i nawet z łużka od rana nie wstałam , moje dziecko jest tylko biedne bo musi sie zajmowac mamusią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszolka rfadze wziac apap gin moil ze leiej zarzyt tabletke niz katowac dziecko moze dojsc do bolow skurczy itp, myszolka rozumie ze masz juz dziecko. Zaraz posle ci zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to od poczatku ciazy chodze do dentysty leczy mi zeby a dalej bola we wtorek ide do innego dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszolka
Tak mam slodkiego 3,5 letniego synusia Oliwiereka .Nie moze doczekac sie na swojego braciszka . Strasznie mi "pomaga" to znaczy stara się jak moze, właśnie jest chory i lezymy sobie w domku. Troche sie nudzi z ocięzałą mamusia. A ty masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się totalenie nie chce. Ja chyba zwariuję z nudów. Mogłabym się wziąść za sprzątanie, gotowanie (bo jutro prychodzą znajomi), mam do pisania pracę mgr mojego męża i 1000 innych rzeczy, a mi się poprostu nie chce. Wolę przeleżeć cały dzień, albo przesiedzieć przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to moja pierwsza ciaza, ale jest tu kilka mamusiek kore nam pierworodka daja wskazowki, czyli teraz tez bedzie synus, to tatus chodzi dumny :) dotarly fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ja dzisiaj tez mam fatalny dzien, pozyczylam sobie 2 filmy i bede ogladala bo mojego meza niema wybyl do wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszolka
Ja niestety tez chodze do mojego ulubionego dentysty, który stwierdził ze narazie niema ubytków i on nie wie co mnie tak może boleć, stwierdził że to moze moje wrazliwe dziasełka. Acha tak przy okazji dziewczyny po wynikach badaństwierdziłam że mam anemię , zazywam codziennie witaminy ,ale niewiem moze mam coś jeszcze zażywać. Dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekaza i niewiem może powinnam isc wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszolka :-) Light dzięki za informację na temat wózeczka.Kochana jesteś że pamiętałaś. 🌼 dla Ciebie. Kurcze, jeżeli on ma mniejszą gondolkę niż Implast, to musi być mini :-( Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teściowa powiedział mi wczoraj że dołozy nam trochę kasy do wózka, wiec ten na który poluję, wyniesie mnie naprawdę niewiele Chyba już Wam wklejałam link, ale co mi szkodzi wkleić jeszcze raz, może którejś z nowych kolezanek też się spodoba :-) http://www.allegro.pl/item153729959__atlantic_spacerowka_gondola_torba_baby_dreams.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego chłopa też tradycyjnie nie ma.Jest w Tychach.Ja dziś czuję się dobrze,ale wczoraj to była masakra.Przespałam pół dnia i zmusiłam się dosłownie żeby cały dzień w szlafroku nie chodzić. Zaraz przyjeżdża na weekend moja siostra z 2 dzieci to będę miała wesoło!! kamil_a Twoje zdjęcia nie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi sie ten wozk tezbardzo podoba, ale u mnie raczej kola skretne przednie nie sa dobre, ja mam wszedzie pod gorke (jak to w gorach) a jak sypnie snieg to po mnie zabuksuje i koniec, ja by chiala tak wlasnie wozek ale zeby wszystkie 4 kola byly pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszolka
zuzanka14 świetne zdjęcia !! Musze niestety konczyć, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a niestety do mnie nie dotarły twoje zdjęcia. Jak na razie zdjęcia wysłały mi Doroteczka, aga25, izawik, nikolla80, 21, madziunka26 i Flowerska. Bardzo dziękuję postaram się dziś zrewanżować tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciaa ja ci nieposlalm zdjec? Ooooo jakby te kola byly blokowane to biore ten wozek zaraz oczywiscie pomaranczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka brzuchatki! byłam dzisiaj w poradni diabetologicznej i robili mi test z 75g glukozy. wynik po 2h 136 - to jest blisko górnej granicy więc mam się zgłosić za 2tyg na powtórke badanka, bo jak to powiedziała lekarka wynik w normie (jeszcze) ale z tego może rozwinąć sięcukrzyca. poczekamy - zobaczymy:) myszolko witaj wśród kwietniówek:) przesyłam zdjęcia i czekam na rewanż:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i witam nową mamunię, tym bardziej że też masz termin na 20. Myszolka mam nadzieję że będzie ci miło z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciu - do ciebie też posłałam zdjęcia:) - czekam na twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka sprawdziłam w opisie, ten wózek ma blokowane przednie kółka :-) Kórcze 750zł - to 119 zł taniej niż na allegro. Szkoda, ze do Bielska tak daleko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka już mam świetne plenery, chętnie bym się teraz przeniosła w takie ciepłe klimaty. sarita od ciebie też zdjęcia już dotarły śliczna z ciebie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×