Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

o boshe ja tez jestem strasznie wyczulona na zapahy zawsze bylam a teraz to juz wogole, a smrody pachowe czy ludzie masakra naciaga mnie na sama mysl, Light fajnie ze jestes, cyli mowisz ze my przy tej babce to modelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka pisałaś, że Twój mąż zajmuje sie solariami, ale powiedz mi czy konkretnie sprzedaje solaria i lampy? Bo wymyśliliśmy z mężem że może otworzymy solar i chcielibyśmy kupić łóżko, ale potrzebujemy doradcy. Udzielilibyście jakiś wskazówek??? jak tak i masz gg teo wejdz na gg- mój nr:6718732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light.. świetnie, że jestes cała i zdrowa po tych przejściach. Ja w życiu nie byłam w szpitalu i nie wiem czego się spodziewać...ale to co opisałaś - fakt- straszne. Jak kobiety moga nie dbac o siebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LghtBlue fajnie, że już jesteś. Ty to masz \"szczęście\" do tych niemyjących się. Pamiętam jak mówiłaś kiedyś, że jakaś tam myślała, że w ciąży to się wcale myć nie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dobrze,ze juz jestes:-) A z tymi niemytymi to masz faktycznie przerabane, wspołczuje. Iza Lewandowska to Izawik, a lewandowska jest z tego co pamietam tez nasza Ania75, wiec są juz trzy:-) Izawik, wielkie dzieki za zdjecie, super wygladasz, no i ta Twoja corcia przesliczna jest:-) Zuzanka, dasz rade z malenstwem, bedziesz musiala. Wszystkie sie przyzwyczaimy do nowych obowiazkow, bo nie bedzie innego wyjscia:-) Ja tez sie czasami zastanawiam jak to bedzie, dobrze,ze poki co mama w poblizu to zawsze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj - spacerowałam sobie 2 h - intensywnie :) postanowiłam sobie zafundować troszkę przyjemnośći - zmieniam fryz takie jest główne założenie - ale nie mam pojęcia na jaki :) włosy mam długie do łópatki - brązowe - myślę i wiem ze nie zrobie się blondynką heheheh i niespodzianka dla męża - może zaproszę go na randkę :P trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny ten wiersz az sie lezka kreci, a tam gdzies powyzej napisalam zapahy zamias zapachy az mi glupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligt blue fajnie, ze juz jestes po tym traumatycznym pobycie w szpitalu i, ze wszystko jest ok, daj spkoj czytalam co napisalas i prawie sie zwymiotowalam :)) Powiedzcie mi dziewczyny, jak sobie radzicie z depilacja z brzuchami??? Ja jeżdżę do kosmetyczki, ale mam kolezanke w ciazy i sama sie depilowala, teraz juz nie moze a troszke krępuje ją, że mialaby być ogolona przez obcą kobietę. Mamo Bączka, mąż wrócił???? Ok, lecę spaghetti gotowac, skorzystam z pomyslu kolezanki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambini
mamo bączka - wysłane miłego słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny...chciałam umówić sie na jutro do fryzjera.. moja fryzjerka nie ma wolnych godzin w najbliższym tygodniu..więc zaczęłam szukać jakiejś innej..masakra - jak sie kobiety cenią! Za głupie odrosty 120-150 zł..ciekawe co ta farba zawiera, złote drobinki. hehe... ; nikolla ja fryca nie chce zmieniać juz od roku zapuszczam włoski i udało mi sie wytrzymać do ramion...ale te odrosty jakiś koszmar..... no coż szukam dalej jakiej kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 zaje...iste modelki jesteśmy i oby tak zostało. Boshe, jestem ciekawa czy mąz tej kobiety naprawde ją kocha taką jaką ona jest. aga*25** slicznotko thx za fotki. Wiecie dopiero jak przyszłam do domu, to odespałam szpital. Poniedzialek, to było jedno wielkie kłócie mnie. Na przemian z moim udawaniem spania, \"co by\" :D nie musiec rozmawiac ze wspomnianą wczesniej ciężarną. Pinda jedna nastraszyła mnie, i juz w akcie desperacji chciałam buchnąc noworodka a nie samej urodzic :D:D:D No i najgorsza była noc. Chyba z 2 godziny przesiedziałam w dyzurce z pielęgniarką, bo moja ulubiona pacjentka :o chrapała jakby była na kacu gigancie. Dziewczyny wiecie,ze ona jadła na leżąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze psychicznie odreagowac po tych traumatycznych przezyciach. I nie moge jeść zadnych słodyczy, moich ulubionych 😭. Banany i winogron w ilościach głodowych. Łomatko :(, ale warto się poświecić. Bo kocham z calego serca to moje malutkie szczeście. I nie wyobrażam sobie zycia bez niej!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, mam dzisiaj głębokiego doła. Jestem wkurzona na maksa,że mnie tak potraktowali w szpitalu. Odreagowałam dzisiaj troszku kupując Karolci różowego pajacyka z polaru. Jak w koncu zobacze jakie juz mam ciuszki dla niej to wam się pochwale :classic_cool: :P :D Uciekam, zrobilam sobie herbatke z miodem i cytryną, i kanapki z białym serem. Buziaki i spokojnej nocy. P.S Dzisiaj mi się śniło,że odeszły mi wody płodowe :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moje dziecko chyba bedzie mialo wlosy po dupcie jezeli to jest prawda ze dziecku rosna wlosy jak sie ma zgage, fffffffffffuuuuuuuuuuujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszym kłuciu palca, nie boli i nie jest takie złe. Zjadłam kolacyjke i wynik po godzinie to 94... chyba dobrze! Może nie będzie tak źle. Mam nadzieję, że nie jest za niski mój wynik.... Ania mam jeszcze do ciebie prośbe - masz może tabele wyników. Ja niestety nie dostałam takowej, a jestem ciekawa jak powinny wyglądać. Będe ci baaardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka2
mika82 dzięki za słowa povcieszenia. Ja też cię pocieszę mój wymiar na pępku to 109 cm. Miałam dziś USG i mój maluszek ma wagę już 1630 . To wyobraź sobie jak ja wyglądam. Hipcio to mało powiedziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kiedy masz termin?? ja nie wiem ile teraz moja dzidzia wazy, a bardzo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka2
termin według om to 04.04.2007 ale wg dzisiejszego usg 16.03.2007. Dziś mój dokytorek powiedział, że moje maleństwo wyprzedza rówieśników o 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitkii ja tez chce od wassss zdjeciaaa , zobaczyc jak sie zmieniacieee , nie zapominajcie o mnie hiihhhih:) moj mail mikisiki4@wp.pl odpowiem tym samym idee pic sok z burakowww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika a wiesz już czy w tym szpitalu, w którym będziesz rodzić można tak \"zamówić\" sobie znieczulenie? Bo u nas nie ma takiej możliwości. Ja przy pierwszym porodzie trafiłam na taką zołzę że u nej wszystko siłami natury. Poród ciężki, położna dała mi to co mogła bez wiedzy doktórki, a tamta psi... sama nigdy nie rodziła i chyba się tak mści. 21 ja nadal wam zazdroszczę bliźniaków! :D U nas w rodzinie nigdy nie było, więc pewnie nie mamy szans. Chociaż kiedyś śniło mi się, że miałam 5 albo 6 łóżeczek ustawionych w pokoju w dwóch rządkach. :) Stronka bardzo fajna. Ruda lala tylko pozazdrościć takiego porodu! Mój trwał 30 godzin i licze na to że ten będzie choć trochę łatwiejszy. Paulka a mąż będzie z Tobą przy porodzie? Tak pytam, bo jak masz gryźć... :) Nikolla nie smuć się Kochana, będzie lepiej. ❤️ Flowerska życzę powodzenia w szukaniu mieszkania. Obyście znaleźli coś naprawdę super 🌻 Mamo bączka chyba wszystkie w tym stanie mamy takie dziwne sny. Na dziś życzę samych słodkich i miłych snów. Ach te nasze chłopy. Mam to samo, jedzie na chwilę i znika na kilka godzin. Też jestem wtedy dla niego wredna hi hi Madziunka mi Misiek ostatnio powiedział że coraz ciężej ze mną w nocy wytrzymać. I coś podgaduje że będzie czasami sypiał w drugim pokoju. Ale jak na razie to go nie puszczam :) Sarita może nie straszmy się nawzajem tymi nieszczęściami. Co? Taki mój pomysł... Evanikaa ale Ci zazdroszczę, że już wiesz co i jak z tym cukrem. Ja sobie właśnie przypomniałam, że późnym wieczorem zjadłam w niedzielę banana, a w poniedziałek rano robiłam badania. I tak się pocieszam, że może to dlatego. Aga zdjecia super. Ślicznie wyglądasz. Kamila mój Szymon też tak pada po basenie. Uroki wody :) Zuzanka poradzisz sobie, bedzie wszytsko dobrze. Chociaż obawy są i pewnie zawsze bedą. Też je mam, ale jestem dobrej myśli. LightBlue ależ przeżycia!!!! Współczuję!❤️ Znowu chyba ja zakończę dziś dzień. Ale tak właśnie ja mam ze spaniem.Niestety wieczorem ciężko usnąć, a rano jak trzeba to ciężko wstać. No nic, idę się położyć, może niedługo uda mi się usnać. Sodkich snów, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszatki!!!! normalnie podczas czytania waszych wypowiedzi az sie prawie poryczalam ze smiechu, Lightblue nie zazdroszcze Ci takich przeżyć szpitalnych i takich \"kolezaneczek\" z sali, ale opisalas to w taki sposob ze boki zrywac!!!! ten tekst, ze w akcie desperacji pomyslalas o buchnieciu noworodka to mnie powalil, po prostu super!!!!! heheheh mika82 ja tez poprosze o kolysanki :-) dtka82@interia.pl Aga25 slicznie slicznie wygladasz!!!!!!! Izawik ty oczywiscie tez!!!! ale corunie to masz normalnie mala modelke!!!! przecudna!!! no to lece spac....papapa juz mi wczorajszy humor wisielczy przeszedl dzisiaj, zobaczymy co bedzie dalej..... pa :-) dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo witam brzuszki w nowym dniuu.... spiochyy wstawac:) koala-79 ciesze sie ze bede miala slicznych dwoch chlopakow ale czasem przychodza mi mysli ze sobie nie poradze, ze cos mi nie wyjdzie ze jednemu dam wiecej miloscii drugiemu mniej, aleee to tylko czasem:P:P:P dzisiaj wybieram sie na wizyte na 16:15 na madalinskiegoo od ktorego tygodnia robione jest ktg czy ktoras z was juz miala? LightBluee usmialam sieee z twojej wypowiedzii bozee ale powiedz mi jak mozna doprowadzic sie do takiego stanuu, nie dbac o siebie zeroooooo wstydu ojjjjjjjjj pocieszyłyscie mnie z tym obwodem brzusiaa nie jestem sama ktoraa ma taki duzy:) dziewczyny czy tez macie taki czarny pepek a konkretnie wokoł pepuszkaa aaaaa ta krechaa na brzuchuu jej u mnie jest od cycuszkoww po sama pipeczke:) smieszne uczycie jak jestem w koszuli nocnej i piersiatka leza sobie na brzuchu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli rozsyłacie coś ciekawego - to ja chętnie popasozytuję :) adres jak wyżej - miałam wczorj małą scysję w urzędzie - nie mogłam wytłumaczyc że potrzebuje jedngo dok - odesłali mnie z innego miejsca po niego - a tam powiedzieli ze nie dadzą bo to nie jest obowiązkowe ! CHolera no i co ze nie jest - inni tego sobie zyczą . az mi się chciało płakać - głupia sytuacja -jak dziecku :P - nie miałam tak chyba od czasu kiedy nosiłam sama pieluszki heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa, ja niestety też nie dostałam informacji o tym jakie są normy cukru przy naszej słodkiej chorobie, ale poszperałam w internecie, na forum Nasz bocian i doczytałam się, że norma na czczo jest do 90, a godzinę po posiłku do 120. Ja niestety dzisiaj na czczo miałam 95, ale śniło mi się coś strasznego ( nie pamiętam ) bo mąż obudził mnie, ponieważ krzyczałam przez sen, więc wydaje mi się, ze to dlatego, w końcu stres bardzo podnosi poziom cukru. Ja wczoraj wstąpiłam do fryzjera, mam fajny zakład obok pracy i ścieniowałam sobie włosy. Od jakiegoś czasu nosiłam krótkie, ale podczas ciąży trochę je podhodowałam i zrobiły się do ramion. Teraz w tej nowej fryzurce jest mi o niebo lepiej, bo wcześniej rosły tak jak chciały :-) Oczywiście potwierdzam, ze ja równiez mam na nazwisko Lewandowska, także kilka nas jest :-) Buźki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, mam brzuszek podobnej wielkości jak Ty. Trochę mnie to uspokoiło, bo wydawało mi się że jest trochę przymały, ale skoro więcej jest takich malutkich, to chyba nic złego się nie dzieje :-) Iza dzięki za zdjęcie 🌼 Ja niestety nie mogę się zrewanżować, bo jakoś unikam obiektywu w ostatnim czasie :-) Ale jak tylko zrobię sobie jakieś fotki, to zaraz Wam wyślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×