Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej, zuzanka super,ze wszystko z Wami ok:-) Jeszcze tylko na Paulke czekamy. W Legnicy tez sniegu posypało i jak narazie sie ostro trzyma. Tez bym chciała wiosne:-) Wczoraj odbyłam długa rozmowe z mezem i doszlismy do wniosku,ze przyjedzie jednak w połowie kwietnia, jak załatwi sprawe z podatkiem. Wole,zeby juz nie latał w ta i spowrotem i załatwił wszystkie sprawy od razu i pozegnamy sie za Anglia na dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszcz i po sniegu ani sladu. Maz pojechal dzisiaj z facetami z pracy na impreze sluzbowa, uzadzili jakies wyscigi czy cos, ale chyba tylko umokna jak kury. Jak wroci to mamy eksperymentalnie poprezstawiac kilka mebelkow i zobaczyc jak to bedzie. Dlatego mam pretekst, zeby sie jeszcze wstrzymac z odkurzaniem i myciem podlog. Posprzatam sobie w kuchni i wymysle jakis obiad, chociaz jak sie nnie ma apetytu to niczymsobie nie mozna dogodzic. Aga*25 - to chyba lepsze rozwiazanie. Mam znajomego, ktory wraca w kwietniu i juz ma cos na oku w Polsce. Moze uda mu sie isc prosto do pracy. I Twoj tez cos znajdzie. Wazne zebyscie byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, juz tak wczesnie rano nie jest a ja pisze jak analfabetka, sorki za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz jestesmy znow w komplecie. Dobrze,ze sie odezwałas Paulka i oczywiscie,ze wszystko w porzadku z Toba i Marysia:-) Odpoczywajcie sobie i spozywaj mamine zapasy:-) Flowerska masz racje i najbardziej ciesze sie, ze Jarek w koncu zrozumiał co jest wazne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulka-no to fajnie że wszystko jest u Was w porządku.. Ja też mam nieraz wrażenie to mój dzidizuś jest za duży na mój brzuch bo jest ostatnio napięty do granic wytrzymałości. Co do częstotliwości wizyt to ja dotychczas chodziłam co 4 tyg, a teraz lekarz kazał mi przyjść po 3 tyg, czyli 21 lutego. Mój bierze 80 zł więc też nieźle uzbiera. Tym bardziej że pacejentek ma tyle że nieraz sam się we wszystkim gubi i musiał w końcu zatrudnić sekretarkę do pomocy. Kiedyś umówił mnie i jeszcze inną ciężarną na tą samą godzinę. Taki jest zakręcony. No ale że jest dobry więc nie narzekam. Ale miałam dzisiaj sen. Byłam w szptalu. Takim jak z tego serialu :Daleko od noszy. Katastrofa. Nikt nic nie wiedział. A dzidziuś wypychał się już na zewnątrz i to przez odbyt. Wciskałam mu tą główkę z powrotem bo stwierdziłam że to jeszcze za wczęsnie. Poszłam do lekarza i powiedziałam że mam tyłozgięcie macicy. Czujecie? Jakie fachowe okreslenia :-) Gdzieć pewnie przeczytałam o tyłozgięciu bo jest chyba coś takiego. Strasznie wyczerpujący sen. No i ci niedołężni lekarze. Mam nadzieję że na takich nie trafię ;-) Teraz lecę robić sobie włosy bo o 13 wyjeżdżamy. Moja córcia w poniedziałek kończy 3 latka a dzisiaj moja teściowa wyprawia te urodziny u siebie,bo u nas jest trochę ciasno. Tak więc dzisiaj imprezujemy. Trzymajcie się i życzę Wam przyjemnego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka super ze z Wami wszstko ok :) aga bardzo sie ciesze ze Jarek wroci i bedzie z Wami, przezyjesz te kilka dni sama z malenstwem a potem bedziecie sie cieszyc z Bartusiem z powrotu tatusia :) Juz posprzatalam, padam strasznie sie mecze i duszno mi ide teraz na chwilke sie polozyc a potem znowu do was zajrze. Ruda kuzyn mojego meza uczy wf Jarek Z. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusci i brzuszki. U mnie znów w nocy napadało sniegu. Idę dziś na wesele,ciekawe jak przezyję w skąpych butkach i cienkiej kiecce.Taaaaak mi sie nie chce iść,że szok!Ale teraz nie wypada nie przyjść.Także ja uciekam z forum,bo mam nic nie przygotowane. Paulka super,że juz jesteś.To jak duża jest Twoja Marysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuaznko, dzieki za te słowa,zaraz znow bede plakac, bo cos sie wzruszam łatwo ostatnio. Ale ulzyło mi,bo juz przynajmniej wiem jak to wszystko bedzie wygladac, nie lubie zyc w niepewnosci. Jutro jeszcze czeka mnie tylko pieprzenie tescia o tym jakie to fantastyczne rozwiazanie i ze on od poczatku byl za tym zeby Jarek nie przyjezdzał w marcu:-( no a pozniej bede mogła juz zapomniec o całej sprawie i czekac na Bartusia i Jarka:-) Izawik, wszystkiego najlepszego dla Wiktorki:-) Madziunka, udanej zabawy, tylko uwazaj na brzuszek. Ja wczoraj zapomniałam w markecie o moim ciezarku z przodu i władowałam sie facetowi w wózek brzuchem, a on mnie jeszcze przepraszał:-) Wina była ewidentnie moja, bo myslałam wtedy o niebieskich migdałach:-) Moj zdziercowaty gin tez bierza ode mnie 80 zł co 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaglądałam do marcówek i one juz maja pierwszą dziedzie:-) Urodziła sie wczoraj, a termin wyznaczony był na 28.02.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tez czytalam ze jedna z marcowek sie juz rozsypala, ale fajnie :) dosc szybko, u nas to napewno mx3 i 21 pojda pierwsze, a ciekawe ktora pojdzie pierwsza z pojedynczych mam :) Ja place za wizyte 60 zl i chodze jak na razie co 4 tyg nastepna wizyte mam 5 marca i bede tez miala wizyte z anestezjologiem za ktora zaplace 200 zl :) i po co ja place tyle kasiury na ta kase chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozee cala noc czulam ze swedzi mnie okropnie brzuchh wstalam , popatrzylam w lustro i sie zalamalam calyy brzuch w jednym wielkiem rozstepie one zaatakowały mnie wszedzie , brzuch mam wypiety do przodu nic nie poszlo mi na bokii skora rozciaga sie juz na wszytskie stronyy nigdy nie mialam rozstepow smarowalam sie mustela , babydream , oliwkoo wszystko o dupe za przeproszeniem rozbic :( pora na pokazanie mojegoo brzucholaaa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dcd1cd1ef571772.html co dziewczyny porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka rozstepy sa okropne!!!!! na tym zdjeciu noi tak tego nie widac bo jest przyciemnione ale patrzac z przodu wyglada to okropnie i jeszcze wokol pepkaaa taa plama ciemnaa fuuuu ale z kazdym kopniakiem dzieciakoww ciesze sie!!! i nie zloszcze sie juz na brzucholl paulkaaa jak znajdziesz wiecej czasu podeslij Monisi kołysanki na mail mikisiki4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, ale super brzusio:-) a dupka jaka malutka:-) widac,ze wszystko Ci w brzuszek poszło! Zjadlam dzis wreszcie kisiel z jablkami i przy okazji rozcielam sobie palec i teraz siedze z kukielka na paluchu:-( Zaraz wpadna do mnie kolezanki jak co tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aguss wszytsko poszło w brzuchol , i ten brzuchol nadal rosnie ja wczoraj jadlam pyszny kisielek z kawalkami truskawek siedze teraz sama w domku , nudzee sie okropnie szperam sama nie wiem za czyn na allegro a kasy brakk :( Lukasz wraca dzis bardzooooooooooo pozno po 22 zje umyje sie pojdzie spac , rano bedzie chcial spac do poludnia ja bede chciala go zwalac z lozka , pod pretekstem ze sie nudzeee on bedzie jeczal ze chce sie wyspac i wybuchnie awanturaaaaaaaaaa i niedziela sie skonczyy szybciej niz sie zaczelaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem tu nowa termin mam na 18 kwietnia,od paru dni mam hustawke nastrojow a dzisiaj okazalo sie ze dalej nie zaliczylam warunku😭 mam synka ktory w grudniu skonczyl 6 lat w 2003 roku dostalam rozwod. Potem dlugo bylam sama az poznalam Joe ale niestety od konca grudnia jest w Stanach i coraz bardziej mnie to zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka całe szczeście,ze i u Ciebie skończyło się na strachu. zuzanka moja karolka też jest co jakiś czas leniwa, wtedy głaszcze do upadłego brzuch az się trochę ruszy. Wtedy jestem spokojna..... aga*25** łomatko sorki,że Cię wczoraj niedoczytałam, ale naprawde myślałam,że \"gadam\" sama do siebie. A co do zakupów i bycia razem z mim mężem. To nie jest tak kolorowo. W ostatnim tygodniu był w Radomsku, Zielonej Gorze, gdzieś tam koło Poznania. Jak wraca to myje się, je, idzie pogadać w necie ze swoim geologiem, ktoey wykonuje dokumentacje, pod to co mąż w danym dniu zrobił. Zauważyłamze nie umiemy ze sobą rozmawiac. On ma swoje maszyny , ja cały ambaras z zakupami i z Karolinką. W sumie od początku ciązy na zakupach byliśmy ze sobą 3 moze góra 4 razy.....ale co zrobić, nie moge na niego powiedzieć złego słowa........Nie mam ku temu podstaw..On jest i tak za dobry dla mnie ;) 21 powiedz mi, z tego twojego przepisu na racuchy ile średnio wychodzi sztuk??? Pochwaliłam się mężowi,że jest coś takiego jak właśnie racuchy i on stwierdził,że chce takie coś :D A moze ktoraś z Was ma dobry i sprawdzony przepis na gofry??? Będe bardzo wdzięczna. Dzisiaj cąły dzień boli mnie d..a i piersi , te dodatkowo mnie swędzą :o A miniona noc to jeden koszmar 😭 . Do tego zestawu doszły spuchniete nogi. Oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tych racuszkow wyszło mi okolo 20 zalezy czy robisz wieksze czy mniejsze hmm na gofry nie mam sprawdzonego przepisu tzn zadnego nie mam :) smacznego LightBlue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi witaj, znajdz na poprzednich stronach tabelke i sie dopisz i co najważniejesze pisz do nas jak najwięcej. 21 dzięki, spróbuje poszukać czegoś w necie. Paulka łuuuuuuuuu bigos, hmmm to grubsza sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rudamix :) wiele z nam ma nastroje roznee nie zalamuj sie malenkaa bedzie dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wiem ze tesknotaa jest rzecza okropnaa zreszta wielee dziewczyn rowniez jest samych mezowie gdzies w swiecie :( i zadnej z tych polowek nie jest dobrzeeeeeeeee Paulkaa bigosikk pychaaa taki kwasny bym zjadlaa ale niestety nie umiemm robic tzn hmmm kapusta kielbaska jakis boczek tlusty wal do gara wszytsko co masz resztki wedlin noi nie wiem lisc laurowy ziele no generalnie przyprawy a pozniej chybaa trzeba go zafarbowac przecieremm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja do bigosu używam kapusty kiszonej oraz tej takiej prawie zywej ;) Kupuje w mięsnym kości wędzone i dusze je jakiś czas z tą kapustą, ktora była w głowce, a ktora poszatkowałam, dodaje startą na tarce marchew. Tę kiszoną jakiś czas gotuje osobno. W między czasie smaze mięso pokrojone w kostke(moze być gulaszowe, karkówka,w kazdym bądz razie wieprzowe). Wyciągam te wędzone kosci i obieram co tam z nich zostało. Mieszam jedna kapuste z drugą, dodaje usmażone mięso i te obrane z kości. Co jakiś czas mieszam.. Mozesz dodac oczywiście podsmażony boczek. Aha no i dla mnie najważniejsze jest aby w bigosie były grzyby, śliwki i przecier pomidorowy. Grzyby jedno małe opakowanie mocze w goracej wodzie, kilka sliwek ok 7-9 kroje w kosteczke i daje do bigosu. I nie zapomnij o przyprawach: ziele angielskie, liść laurowy przyprawa do bigosu, sól, pieprz, ewentualnie vegeta. Duś wszystko,az bedzie w miare miekkie, dodaj na koniec przecier pomidorowy w zaleozności od tego jaki chcesz ten bigos i probuj aby nie przesolić albo nie przepieprzyc ;), bo bigos najlepszy jest po kilku dniach Iiiiii jeszcze z miesem usmaż cebulke... bo zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, to jest moj przepis, ktorego uzywam od jakichś 6 lat, od kiedy musiałam sie nauczyc gotowac....Moze ktoraś z nas dodaje czegoś jeszcze do bigosu, o czym nie wiem, z chęcią się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam sie dopisac do tej tabelki jestem tak zalamana pala z Kpa ze nie potrafie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tablekę: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witam nowa - przyszła mamuske!! Moja mała Kamilka ciagle sie przeciaga - w tak dziwnych sytuacjach.. co za rozbrykana dziewuszka... Wy o bigosie...a ja od 2 dni jem kapusniak z kwasnej kapusty. Niestety nie znam przepisu ani na bigos ani na kapusniak..ale moja mama jest specjalistka! Tak pysznego kapusniaku dawno nie jadlam...na obiad na kolacje..dobrze, że na śniadanie nie jem..hahah Całe popołudnie spedziłam w swoim nowym domku i podziwiałam kuchnie..dobre sobie... Troszke pospacerowalam bo pogoda była powalająca na kolana.. Co do rozstepów poki co mam tylko na cycuchach.. ale coraz bardziej swedzi mnie brzuchol i onawiam sie, że i tam mi sie pojawią. Znalazłam rewelacyjny sposob zeby łagodzic swedzenie. Smaruje sie - nie oliwkami, nie kremami na rozstepy - tylko zwyklym kremem bambino i mi pomaga i nie swedzi a super natluszcza... własnie sobie przypomniłam jak jeszcze w listopadzie rozmawialysmy o rozstepach i o wszystkich srodkach... a tu juz tyle czasu minelo i prawie kazda z nas je ma - nasze trofea!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi nieprzejmuj sie dzisiejsza cisza ale tak wlasnie tu jest w weekend, a od poniedzialku nie nadarzysz za nami czytac :) pisz jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi witaj. Cześć dziewczynki, wpadłam powiedzieć tylko cześć, bo dziś miałam taki spierdzielony dzień, że szkoda gadać. Może jutro coś napiszę, jak będę w lepszym humorze. Paulka cieszę się, że wszystko oki z Tobą i Manią. Wiedziałam, że tak to się skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - zapomniałam dodac, że masz superancki brzucholek... taki okraglutki. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie 1 suuuuuuuuuuuuuuuuuuper brzusio niewiem jak tam sie miesci dwoje chlopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×