Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

jezu ale jestem zdechla co za obrzydliwy dzien, spac to mi sie jeszcze niechce ale musze cos ze soba zrobic bo zeswiruje no zapraszalam dziewczyny z innych topikow ale cisza aga niedzwonilam do lekarza kaszel dalej meczy, wica mi dala przepis na syrop z cebuli chyba go wyprobuje mama baczka ja tez mialam dzwonic do dentysty i oczywiscie rano mnie niebolalo to nie zadzwonilam a teraz mnie pobolewa mx3 to Ty juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zapomniałam Wam napisać ze gin mi powiedział ze to moje takie powiekszenie hehe \"kota\" (mam nadzieje ze wiecie o co chodzi) to normalne w ciąży, a po ciąży ma zniknąć...... a powiedział że to jeszcze mam mało powiększone heheh nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh - kota :P też mam - ale dziwnie si z tym czuję położe się dzisiaj wcześnej - zasłuzyłam sobie - :) czuje się jak sumoka - ciekawe jak bym wyglądała w stroju do tejdyscypliny --- eheheh - szkoda że nie mam aparatu - robię zdjęcia jak poyczę - a szkoda czas tak szybko mija - zmiany następyją w takim tępie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, zdrowka zycze, wygon kogos po kremowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejej spałam tak długo i żadnych efektów 😴 pytanko - kupowałybyście laktakor aventu - uzywany - jesli tak to za jakcenę? pozdrawiam - mam zamiar pojechać do sklepu nie wiem czy ciś kupię ale to jest ogromny postęp mój tata wziął specjalnie wolne aby mie wozić - kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie wkleić z innego topiku z prawidłowymi opisami filmiki porodów- potem te topiki giną -a chciałabym to obejrzec ale pózniej na razie nie mam nastroju Naturalny http://video.google.pl/videoplay?docid=-717005 2415220169972&q=Childbirth :Cesarka: http://video.google.pl/videoplay?docid=5584604 364967316571&q=Childbirth zastanawiam się czy nie pokazać męzowi aby się trochę oswoił - przed porodem rodzinnym :O ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie moge uwierzyc, za oknem bialo! Widzialam juz w Londynie snieg ale co najwyzej przypominajacy szron. A tu dzisiaj z 10 cm i caly czas sypie. Jest przepieknie. Ale miasto sparalizowane i nawet nie mam co liczyc na autobus, zaraz ide do lekarza na piechotke ale mam niedaleko. Wezme aparat, musze to udokumentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu kilka dziewczyn się nie odzywa. Ciekawe co u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindoberek brzuszki:) wlasnie zawsze mam problem czy dziendory pisze sie razem czy osobnoooo hehhehe zjadalam juz sniadanko , Lukasz w pracy , chce dzis zrobic kartke z kosmetykami i rzeczami w aptece i wkoncu je zakupic:) nikolla a mnie dzis snil sie laktator z aventu ale chyba tez na niego sie zdecyduje wczoraj w przychodni widzialm dwie slodnie 9 dniowie blizniaczki jedna krzyczala a niebogosy a drugaa smacznie spala i miala wszytsko w nosie mam tez dzis w planach , ulozyc ciuszki w inna poleczke te ktore bede zabierala do szpitala zeby pozniej nie by wielkiegoooooooo zamieszania hallooo babeczki jestescieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. U mnie też tak biało i cały czas sypie, a wczoraj w pogodzie mówili, że idzie wiosna :-) hehe Z jednej strony cieszę się, bo tak ładnie jest na dworzu, a z drugiej od razu się martwie, jak tam mój mąż w trasie, bo dzisiaj pojechał do Lublina. Aga a wczoraj mój M był w Legnicy, jakbym wiedziała wcześniej to bym się z nim zabrała i wpadła do Ciebie na ciacho i herbatkę. Stwierdziłam, że dzisiaj muszę zebrać w sobie wszystkie siły i posprzątać i zrobić coś porzytecznego, jeszcze nie wiem co, ale ostatnio jestem marudna i tylko narzekam, więc muszę dzisiaj być twarda. A ja chciałam obejrzeć te filmy o porodzie i nie działają :-( Idę uszykować sobie jakieś śniadanko, może jakieś jajeczka na miękko??? Dawno nie jadłam. CHyba je sobie zrobię. Narazie zmykam moje Kochane. Ruda lala cały czas się nie odzywa, a może już urodziła hehehe i nic się nie chwali. Pewnie nie, pierwsza będzie mx3 a za nią 21. Takie mam przeczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 wczoraj moja ciocia, która ma córki bliźniaczki- wiek 27 lat, opowiadała mi jak to było ćwierć wieku temu rodzić bliźniaki. Do samego porodu nie wiedziała, że będą dwie sztuki, urodziła najpierw jedną, a lekarz mówi, że w brzuchu jest jeszcze jedno dziecko, a ona nie wierzyła i powiedziała,że nie ma już siły i nie będzie parła. No ale jakoś jej wyszły. Mówiła, że miała taki podwójny wózek spacerówkę, parasolkę i był taki niewygodny, a ubranek miała tak malutko i wszystkie takie brzydkie. A jak odchowywała te maluchy to schudła w rok ponad 35 kg, bo miała taki zapierdziel przy dwójce. Mówi jak jedno zasypiało, to drugie się zaczynało pruć i budziło to pierwsze. Kurcze dobrze, że my żejemy już w tych czasach, gdzie jest taka technika. Takto 21 może też byś nie wiedziała, że nosisz dwójkę pod serduchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią ze pod koniec ciąży dzieciaczki mniej żywiołowo sie ruszają bo robi im się ciasno. Moje jest chyba jakimś wyjątkiem, bo od kilku dni daje mi nieźle w kość. Szczególnie wieczorem ok 22 i nad ranem, tak 4-6. Już nie wiem jak mam się układać, bo jak leżę na plecach to boli mnie kręgosłup, a jak na boku ( niezależnie którym) to malucha wierci się jak nie wiem co, więc pewnie ją uciskam. Zacznę chyba spać na siedząco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 25 ja dodam że mój brat obecnie przebywa w legnicy - jest żołnierzem - ale wizyta u ciebie na herbatke raczej nie wchodzi w grę - brat nie lubi herbatek z ploteczkami , jego narzeczona dałaby mu popalić :P 🌼pozdrowionka - dzisiaj postaram się skupić na czyś innym niż forum bo się uzależniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po południu jadę do IKEI. Tylko chyba najpierw musze odśnieżyć podjazd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a na moich zajęciach w szkole rodzenia taka dziewczyny pytała właśnie położnej, czy jak śpi i dziecko ją kopie to czy to oznacza, że dziecku jest niewygodnie, a położna powiedziała, że nie. Że dziecko jest otoczone tymi wodami i leżąc na boku nie uciskamy ich nawet jak kopią. No i oczywiście powiedziała, że najlepiej na lewym boku itp. Nikolka ja też zauważyłam, że to forum uzależnia. Ja nic innego nie robię jak siedzę cały dzień przed kompem i czekam, aż któraś z Was coś napiszę. Wtedy czas szybciej leci. Jejku a jak urodzimy, to nagle takie odcięcie od kompa. Ale wtedy nasze niunie będą najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie dziewczyny ze oplaca sie zrobienie jeszcze usg 3D , kurde jednak chcialabym miec taka pamiatke na płyciee ale chyba juz za poznoo coo? ale sie obudzilam w czasssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ja jak robiłam usg 3d w 24 tygodniu to pani gin powiedziała, że to najpóźniejszy moment do zrobienia usg 3 d (tak jak mówiła Paulka), a po 30 tygodniu to nie ma już sensu, bo nie dostaniesz już takiego ładnego wydruku bo dzicko jest za duże, a w Twoim przypadku dwoje. Także ja myślę, że już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje:) no nicc przy najstepnym rzuciee zrobie usg 3 D:d:d:d: musze sie zmusic i zrobic liste potrzbenych kosmetykoww bozee nic mi sie nie chcee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam wysadzcie ten pierdolony ZUS w powietrze. Właśnie dostałam szału nerwowego. I mam już spierdolony humor na cały dzień (sorki za słownictwo, ale zaraz eksploduję). Mówiłam Wam kiedyś, że zwolnili mnie z jednej firmy, gdzie byłam zatrudniona na 1/4 etatu i w zusie mi powiedzieli, że i tak zus będzie mi płacił za zwolnienie i macierzyńskie. Rozmawiałam na ten temat z panią kierownik ZUS (więc chyba z konkretną osobą),a tutaj nagle mi zawiesili świadczenie. Zadzwoniłam do nich, a oni mi mówią, że jednak mi się nie należy, bo jestem zatrudniona jeszcze w drugiej firmie. Więc straciłam kupę kasy, którą mogłabym dostwać do września i jestem tak bardzo zła, ze aż siedzę i wyję. Ja zapierdalałam dla mojej firmy jak głupia, poświęcałam się, a oni zlikwidowali jedną firmę, dla któej praktycznie nic nie robiłam, a ja straciłam pieniążki, za które mogłabym kupić coś Iguni. Jestem ZŁA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wow widze, ze Legnica to metropolia, wszyscy sie zjezdzaja:-) Mamo bączka, a ja własnie wczoraj wieczorem myslałam,zeby zapytac Cie jakie trasy ma Twoj maz ale pozniej stwierdziłam,ze pewnie jezdzi tylko blizej waszych okolic. Nastepnym razem moze bedzie jechał latem to bys sie zabrała z Igunia, u mnie jest duzo miejsca:-) nikolla i jak bratu podoba sie moje piekne miasto? Flowerska, aTy dzis do lekarza z tym bolacym żebrem idziesz? Daj znac co i jak. Mąż rano tez mi pisał, ze \"u nich\" sniegu po pachy, aja pomijajac ten fakt zastanawiam sie tylko kto to sa ci \"oni\". Oj cos mi sie wydaje,ze dzis kolejny dzien pod znakiem focha mi upłynie. Wczoraj wymieniałyscie okazje do swietowania, a ja zpomniałam,ze w niedziele ide na 5te urodziny córki kuzynki mojego meza. Super znow spodkanie z rodzinka:-) W takim wypadku chyba nigdy z doła nie wyjde. W poniedziałek mam wreszcie wizyte u gina. Ciekawe jak tam moja szyjka sie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, nie dziwie Cie sie, kurde, a najgorsze w tym wszystkim jest to,ze człowiek pojdzie, dowie sie wszystkiego, a oni tak przekreca,ze i tak wychodzi sie na tym jak chłopek ze wsi. Szok, wychodzi na to,ze nic juz nie mozna zaplanowac. Ja mam spokój bo mi sie zadne pieniadze od nikogo nie naleza i przynajmniej z gory wiem ze jestem bez grosza. Zapomniałam napisac,ze wczoraj tak potwornie rozbolały mnie kosci w kroczu i plecy , ze nie byłam w stanie sie wyprostowac, mysłałam,ze do toalety pojde na czworaka. Miewam takie bole wieczorami, ale wczoraj pierwszy raz miałam takie silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka. Wpadłam powiedzieć Wam dzień dobry!!! Już zjadłam śniadanko, ale jeszcze muszę się umyć i włożyć maske na twarzyczke bo potem wybieram się do sklepu bo muszę coś na obiad kupić, ale co to za cholerkę nie wiem.... ;-( U mnie też śnieg sypie!!! teraz to fajnie ale jak to znowu wszystko zacznie sie rozpuszczać to nie będzie już tak fajnie!!!! całuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może kiedyś skorzystam z zaproszenia. Mój mąż jeździ po całej Polsce- od samego dołu po samą górę, także na pewno jeszcze kiedyś do legnicy zawita. Jestem taka zła, że nie chce mi się nic pisać nawet. Idę spać i popłakać trochę w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, u mnie posypało w nocy a teraz wszystko sie topi. Pogoda jest okropna, chce juz kwiecień!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam. Maskakra, w Polsce przynajmniej cokolwiek odsniezaja a tu chyba nie bardzo maja czym i bardzo zle sie idzie, na drogach snieg z blotem i tak chlapie na wszystkie strony. Jakis pierdo** gosc jechal dosc szybko busem i mnie cala zbryzgal blotem a nie mialam gdzie uciec, bo chodnik przy samej drodze. Cala kurtke i spodnie mialam mokre i splywajace blotem. Doslownie ryczec mi sie chcialo. Ale zanim weszlam do gabinetu to troche obeschlam. A lekarz zadal mi \'100 pytan do\', pobadal, wymacal i uspokoil, ze to faktycznie zebro a szczegolnie koncowka jednego z nich. Ale nie ma to powiazania z wartoba albo bolem jakichs narzadow. To tylko sprawy naciagania sie miesni i nacisku tego zebra na organy. Oczywiscie - jak to w Anglii - nie obylo sie bez propozycji brania paracetamolu. Aga*25 na pewno wie, ze to jest tutaj magiczny specyfik na wszystkie dolegliwosci. Ale wole wygodnie sie rozlozyc, wszystko jest do wytrzymania. To pozdrawiam i lece zrobic jakas zupe na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. U mnie pogoda cudo swieci slonce, i jest 10 stopni, a powyzej gdzie mieszka moja siostra 43 km ode mnie w gorach jest pelno sniegu Aga moj maz tez czesto jest w Legnicy bo tam zakladali solarium Moj malszek strasznie slabo fika w ciagu dnia, wogole jakos tak slabo, teraz tp juz chyba od 2 godzin go nie poczulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×