Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Sorki za literówki, ale dopiero niedawno wstałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ania ja będę robić to samo, żeby urodzić trochę wcześniej. Mam niby na 13, ale też bym już chciała na święta być w domu. Także wezmę się za przedświąteczne porządki i może w ten sposób wypchnę maleństwo na świat. Ja dzisiaj załatwiłam już moją firmę i zus. O 7 rano mąż mnie zawiózł do pracy. W zusie pani ponownie mi powiedziała, że zabrali mi tą 1/4 wypłaty, a mój mąż wyżywa się na mnie, jakby była to moja wina, że ta instytucja jest taka chora. No i pokłóciliśmy się po drodze, on mnie przywiózł do domu a sam pojechał w trasę. A i powiedział, że tego nie zostawi tak łatwo i że zadzwoni do Waissa do Radia Zet. hehehe Więc słuchajcie, jak będzie mówił Waiss że zus to złodziej, to będzie chodziło o moją sprawę ;-) Nie mam koncepcji na dzisiejszy dzień co robić. Chyba wezmę się za takie mocniejsze porządki, typu szorowanie wanny, mycie lodówy itp. bo przydałoby się je umyć. Zresztą w niedzielę mamy gości, przyjeżdża kuzyn mojego M prosić nas na wesele na czerwiec, ale od razu mu odmówimy, bo to wesele jest w Kutnie czyli dość daleko od nas, a nie zostawimy takiej małej niuni samej. Jeszcze tym bardziej jak b ędzie na cycku. A tak naprawdę, to wcale mi się nie chce jechać na to wesele, bo jak pomyślę, że będę miała odstający brzuch i grubą dupę tak jak teraz to jak ja się tak pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie kolejny dzień z dołkiem psychicznym.Mam dość siedzenia samej w domu.Mój chłopak wychodzi do pracy ok.8.30,a wraca wieczorem.Wczoraj np był o 21.30.Nie mam do kogo się odezwać.A jak on wraca,to już jestem taka zła,że prowokuję kłótnie.A dziś wogóle nie wraca,bo jedzie do kolegi do Łodzi.A jutro to cholerne wesele, a mi oczywiście skończyły sie wszelkie kosmetyki. Mi wcale nie śpieszy się z porodem.Zresztą mam termin pod koniec kwietnia i mam nadzieję,że nie urodzę wcześniej.Także kapikapi-będziemy pewnie ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wreszcie mam trochę czasu by coś napisać. Ostatnio pomimo zwolnienia nie mam nawet 5 min by odpocząć. Ciągle jest coś do zrobienia, a to posprzątać, ugotować obiad, na bobaskowe zakupy, w sobotę mam egzamin więc w wolnej chwili się uczę i jeszcze jak by tego było mało moja mama leży w szpitalu bo miała operację na przepuchlinę (chyba tak się to pisze) i biegam ją odwiedzać. Białystok zaśnieżyło totalnie, jest ślicznie ale takie ilości śniegu są uciążliwe. Ja dla mojego maleństwa mam już prawie wszystko co jest potrzebne tak na dzieńdobry po powrocie ze szpitala. Brakuje mi tylko wózka i kilku drobiazgów typo spirytus czy szczoteczka do włosów ale z tym to już łatwo będzie się uporać. Do tej pory te moje bobaskowe zakupy były trochę chaotyczne bo kupowałam co mi wpadło w ręce. Ostatnio sporządziłam sobie listę z całą wyprawką którą będę potrzebowała, zobaczyłam co już mam i ruszyliśmy z Grześkiem na zakupy. Taka forma zakupów z listą jest moim zdaniem lepsza bo człowiek się jakoś spokojniej czuje jak widzi zmniejszającą się liczbę rzeczy na kartce. No dobrze lecę się ubrać bo siedzę jeszcze w szlafroku a tu już 10 dochodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) miałam wczoeaj pooglądać ale dokonałam zakupów na miarę kasy jaką miałm przy sobie poważne zakupy czyli sedno - łóżeczko ,fotelik,materac póściel -wóżek itp - pojadę z męzem jak go eyrwę od tego remontu -przykro mu wczoraj było że musiałm jeżdzić z rodzicami. ale co począć doba ma tylko 24 h a ja na pewno bęę marcówką - termin mam na sam początek kwietnia - ale od 26 tyg mam kłopoty - szyjka skrócona mięciutka rozwarta i tak sie bawię tydzień plackiem - potem uda mi się wychodzic pod nadzorem :P potem znowu leżonko a ja nie mam cierpliwości - resztki humoru dogorywają mam tyle zaległości załatwian - nie odebrałam dowodu osobistego - i mam tylko ten niewazny remont -dobór gadzetów do mieszkonia w którym z wielkim trudem chociaz mentalnie chce uczestniczyć i ten staż - cholera mnie bierze - też dopiero skończyłąm studia lubię was poczytać - zapominm że czas tak wolno leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie tez jakos do porodu nie spieszno. Niby chcialabym miec fasolke przy sobie ale boje sie, ze jeszcze troche czasu uplynie zanim wszystko bedzie gotowe. Tez musze sie dzisiaj brac za grubsze porzadki, chociaz ochoty nie mam na to wcale. We wtorek przyjezdza moj brat na ferie wiec przydaloby sie chociaz przygotowac pokoj w ktorym bedzie spal. Trzymaj sie ruda i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam na moment, bo mnie już dupsko boli od leżenia. W szpitalu do mnie dopiero dotarło, że ja właściwie nic konkretnego dla maluszka nie mam (poza ciuchami, przewijakiem i fotelikiem do samochodu), a przecież w każdej chwili mogę urodzić. Wczoraj trochę pogrzebałam na Allegro i kupiłam kilka najpotrzebniejszych rzeczy. W przyszłym tygodniu jeszcze dokupimy łóżeczko i wózek. O wyjściu z domu na zakupy mogę zapomnieć. Byłam w szpitalu w którym będę rodzić. Jest miło, po remoncie, wszystko nowiutkie, dwie osoby w każdym pokoju, łazienka w pokoju, miłe położne i lekarze. Raz przeżyłam szok, jak byłam na badaniu na porodówce. Właśnie jakaś kobietka rodziła.....jak ona się darła!!!! Miałam zaraz \"gęsią skórkę\" i łzy w oczach... Dziękuję dziewczyny za pamięć o mnie. Bardzo mnie wzruszyło, że obce osoby bardziej martwią się o mnie niż moje koleżanki z pracy... Nawet mój mąż stwiedził, że fajnie, że się mamy. To już tak niedaleko - szkoda by było, jakby się coś stało z moją śliczną dziewczynką ... Muszę z nią ponegocjować, żeby jeszcze sobie posiedziała w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo... na dupsko nie ma cenzury! i jeszcze tabelka. Schudłam w szpitalu kilogram :( NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nasprzątałam. Ufff Ząrtuję. Ległam w pościeli i usnęłam i do tej pory spałam. Ale ze mnie leń. Muszę się zebrać ale mi się nie chce. Pić mi się chce. Napiłabym się jakiegoś kąpociku, ale nie mam z czego zrobić. Nie mam żadnych owoców, ani swierzych, ani mrożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam chętnego, kto mi pójdzie do sklepu. Jeszcze najlepiej z kasą bo mój portfelik pusty, a mąż zapomniał mi zostawić kasiurę, a nie będę biegła do bankomatu, bo to pół miasta stąd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja już ubrana, najedzona i w masce na twarzy....hehe niedlugo ide do miasta z kolezanka ale najlepiej by bylo jakbym jakies gumowce hehe nalozyla bo ten snieg sie rozpuszcza i jest chlapa.....i pewnie wroce z mokrymi palcami....ale dlugo nie bede chodzic to moze nic mi sie nie stanie. ja tez mam wszystko pozamykane, szyjka i te rozne takie wiec lekarz powiedzial ze przedwczesny porod narazie mi nie grozi ale wiecie jak to jest, z Dzidziusiami to nigdy nic nie wiadomo... ruda lalo ciesze sie ze wreszcie sie odezwalas, bo my tu odchodzilysmy od zmyslow!!!! ;-) a w niedziele jade z mezem i taka para znajomych, gdzie tez kolezanka jest w ciazy, do sttolicy do silver screen na film Świadek Koronny, juz zrobilam rezerwacje w necie mam nadzieje ze to dobrze zrobilam..... ale zobaczymy.....mam nadzieje ze droga bedzie znosna, to znaczy nie bedzie slisko bardzo!!! caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Paulka kurde ja nawet na taxi nie mam, jak coś to biegiem do szpitala, albo na jakąś okazję stanę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a gulasz z maślanką truskawkową? Nie wiem czy by mi nie stanęła taka mieszanka w gardle??? heheeh Ja opitoliłam fasolkę po bretońsku, taką ze słoika i teraz chce mi się pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaazaj Paulka uwazaj mi jak tylko zrobi sie slabooo , pedzee polozyc sie zjadlam wlasnie kawałek melonaa i zaraz pozwole sobie chyba na mała kawkee z mlekiem wiec widze ze wiele nas bedzie marcowekk ja na pewno!!! mx3 mialam sie wlasnie ciebie zapytac jak to jest z cieciem cesarskiem , ja na 5 marca jestem umowiona na konsultacje do ordynatora szpitala w ktorym chce rodzic , i jesli dzieciak jeden sie nie ulozy proawidlowo bedzie ciecie i jak to jest on wyznacza date czy czekaa sie do ostatniej chwilii moze wiesz? albo ktoras z was? ruda lala ciesze sie ze jest ok, uspokoilas sie na pewno zobaczylas szpital pokoje lazienke to duzoo daje , madziulka26 u mnie jest tak samo Lukasz wychodzi o 8:30 wraca wieczorem dokladnie jak twoj po 20 cały dzien siedze sama w domu i dostaje pierdolcaaaaaaaaaaaa podaje mu obiad chwilke pogadamy dosłownie chwile idzie sie kapac i spac!!! a ja ogladam sufitttttttttttt hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 i madziuńka przyłączam się do Was, u mnie wygląda tak samo. Nieraz mój M wraca z pracy po 2-3 dniach i przeważnie jak już jest, to je kolację, myje się i od razu do wyra i spać. A mi zostaje tylko to forum i Wy. Jestem w połowie sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ruda lalo, dobrze ze juz jestes, ale mam nadzieje, ze nie wymienie sie z toba i od poniedziałku ja nie pojde do szpitala sie polozyc. W nocy bolał mnie brzuch, no i teraz tez mnie pobolewa, a rano musiałam pojechac zrobic wyniki. Zaraz ide sie polozyc i tak chyba cały weekend mi zleci, az do poniedziałkowej wizyty. Ja raczej tez bede marcowka i modle sie tylko zeby do tego 36 tygodnia wtrzymac. W tygodniu zamierzam juz na bank zrobic zakupy dla siebie i Bartusia, ale najpierw musze poczekac na pieniadze od sponsora. Trzymajcie sie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy czekały Paulka lepiej sprawdzic , lekarze wiedza najlepiej i ty bedziesz spokojniejsza!!! wracaj do nas szybciutkoo:) to nie towj czas ihhihii jeszcze czekamy na Ciebieeeeeeee tutaj!!!! a ja robiee racuszki z jabluszkamiii a coo? heehhhehe zapraszammmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 to ja mogę się wprosić na te racuszki??? Chociaż trochę daleko do Ciebie. Ale zjadłabym takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co przydałby mi sie taki pies, jak mają niewidomi. Pisałabym mu kartkę z zakupami, co mi trzeba, a on by mi leciał po zakupy, bo mi się nie chce. Chociaż plus, bo znalazłam kasiurkę w domu, a myślałam, ze wszystko jest w banku. Ale i tak mi się nie chce iśc. Boziu ale ze mnie próżniak (nie wiem czy to tak się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełnię tabelkę, bo stanęłam na 28 tc: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........31.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem byłam u ginki i mnie nastraszyła, że niby szyjka zamknięta, ale bardzo miękka i że mam się oszczędzać, a przeczytałam w necie, że szyjka staje się miękka przed porodem a ja mam termin na koniec kwietnia i wcale nie chciałabym rodzić wcześniej. No nic, mam nadzieję, że jednak będzie ok, bo nie kazała mi leżeć plackiem, ani przestać pracować, więc może tylko tak postraszyła. Uzupełniam tablekę: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla urlop macierzyński to 18 tyg.20 tyg. przy każdym kolejnym dziecku i 28 przy więcej niz jednym dziecku w trakcie 1 porodu. Mój M jak wraca to też tylko podam obiad,pogadamy i ja idę spać a on dalej siedzi w papierach i kompie.Najczęściej kładzie sie ok 1.także przechlapane.Ja chcę racucha!!!!!!Podajcie mi przepis!!!!Jabłka mam,pewnie pozostałe składniki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama bączka mnie ubiegła, więc wklejam jeszcze raz :) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........31.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj dziewczyny,nie zostawiajcie mnie samej.Urodzicie wcześniej i zostanę sama.Ja idę do gina we wtorek-ciekawe co mi powie?Wczoraj mały szalał,a dzis cos cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Daaaaawno juz sie nie udzielalam na forum, ale czytam Was codziennie ;P ...tak wiec jestem na bierzaco ze wszystkim co tam u was sie dzieje. U mnie wszystko ok z dzidzia ...nadal jest chlopczyk i imie wybrane -Kuba! Chodze do szkoly rodzenia, bardzo mi sie tam podoba i ciesze sie ze zdecydowalam sie tam uczeszczac.Wczoraj wszystkie dziewczyny dostaly prezencik -ksiazeczki na temat ciazy i macierzynstwa, 2 male kremy i plyn do prania Lovela. Na ostatnim usg okazalo sie sie ze dziecko rosnie bardzo szybko i wyprzedza waga termin porodu (mam nadzieje ze wiecei o co mi chodzi hihihi) Tez bym chciala urodzic juz w marcu bo poprostu nie moge sie juz doczekac jak zobacze moja kruszynke. Ciuszki mam juz skomletowane, wyprane, poprasowane. Łóżeczko zamowilismy z Allegro razem z materacem i posciela. Wlasciwie mamy juz wszystko oprocz wozka... i tu najwiekszy problem! Moj facet upiera sie na X-Landera x1 bo spodobal mu sie wizualnie (mi zreszta tez) ale zastanawiam sie czy aby gondola nie byla za mala. Ogladalismy wozeczek na zywo w Komornikach kolo Poznania i dowiedzielismy sie ze beda nowe kolorki na przelomie lutego i marca wiec jeszcze poczekamy z ostateczna decyzja. Od 3 dni jestem na diecie bezsolnej poniewaz bardzo puchly mi nogi i balam sie ze to gestoza ...ale powoli zaczynam wracac do swojej \"szczuplosci\" hehe! W sumie przytylam juz 15kg i przy kazdej wizycie u gina dostaje ochrzan ;) ...teraz sie pilnuje bo chce go zaskoczyc ;) Paulka123--->trzymam kciuki za ciebie i maluszka! Zobaczysz bedzie ok :) 21----> ja chce racuchy!!!!! Nie jadlam ich od przedszkola :( Przy okzaji uzupelnie tabelke. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........31.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........31.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jeszcze - 18 tyg oki pełne tygodnie razem z weekendami ? a co jak są jakieś swięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Moj dół minął, ale wczoraj było nie wesoło ;) Najpierw byłam we Wrocławiu, tam pielęgniarka pobrała mi krew na tsh3 i ft4 , tak mnie dziabneła,ze nie mogła zatamowac krwawienia a teraz mam sinego balona zamiast dłoni. Ale żyje :D Poxniej jak wsiadałam do windy, to opindolił mnie jakiś stary dziadek za to ,że tak po mału się ruszam. Gdyby nie było mojego męża, pościłabym mu taką wiązankę jakiej swiat nie słyszał. Z drugiej strony mam, sorki miałam szacunek do starszych ludzi 😠. Moja bida, moj kot juz 3 dzien dostaje antybiotyk w zastrzykach, musze ekstra biegac z nim do weterynarza a na dodatek dawać pić ze strzykawki, bo koles się odwodnił. Dzisiaj mój mąż pojechał do Poznania i pan weterynarz był na tyle uprzejmy,ze przyjechał z całym swoim ekwipunkiem do domu. Hmmm, ciekawe ile mnie za to wszystko skasuje :D Pewnie jak ktoś to przeczyta, to powie,ze chyba nie mam na co kasy wydawac?! Ale ja jestem taka,że mi szkoda zwierzaka, i jakbym nie zrobiła nic dla niego, to poxniej miałabym do siebie pretensje..... Aprilka jak miło cię przeczytac, ciesze się,że się odezwałaś. Myslałam,że moze juz o nas zapomniałaś???!!!!!!!! Paulka123 powodzenia i bądz dobrej myśli, my tu wszystkie czekamy tylko na dobre wieści od Ciebie :) zuzanka14 ja wiem,że wy tu jesteście po to, aby się wam wyżalić, ale jak czytam,że macie zły humor, to po co jeszcze to pogaraszac :) ;) Pisałyście,że swędzi Was skóra. Myślałam już ,że dostałam uczulenia na krem przeciwko rozstępom. Mam Zjajkę. Ale przeczytałam na www. niemowle.onet.pl ,że na tym etapie ciązy moze tak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×