Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Kurcze znowu dopadł mnie syndrom wicia gniazda. Nazachrzaniałam się jak głupia. Wypucowałam całe mieszkanko, nawet dywan wyszorowałam...normalnie \"crazy\". Odśnieżyłam całe podwórko, zeby nikt się nie wyłożył, no i zrobiłam pyszny obiadek, smażona rybka, ziemniaczki i surówka z kapusty kiszonej - mój ulubiony zestaw :-) Teraz wysiada mi kręgosłup, ale nie mogłam się oprzeć żeby tu nie zajrzeć i poczytać co u Was słychać. Ruda lalo, jak dobrze Cię poczytać, fajnie że do nas wróciłaś, bo się martwiłyśmy. Paulka, daj koniecznie znać co u Ciebie i Twojej kruszynki jak tylko wrócisz. I pamiętaj żeby nie nalegać zbytnio z powrotem do domu, najważniejsze, żeby otrzymać fachowa pomoc i żeby z dzieckiem było wszystko ok - nawet jeżeli trzeba zostać na obserwacji w szpitalu. Aprilka duszyczko, gdzieś Ty się podziewała tak długo ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj mam kiepski dzień. Chodzę jak bomba, dodatkowo córcia od rana daje mi w kość. Na każdym kroku się stawia i to jeszcze mnie doprowadza do szału :-( Jakby wyczuwała że może mnie dodatkowo zdołować. Ostatnio zauważyłam że mój brzuch robi się albo taki bordowy albo siny. Jest też tak maksymalnie napięty, że momentami myslę że eksploduje. Po tym magnezie już prawie nie odczuwam skurczy, ale często chce mi się spać. A jak już się na chwilkę położe (o ile Wiki mi pozwoli) to nie mogę się potem pozbierać. Nie mam w ogóle siły na nic. 21- proszę o ten przepis, bo te racuszki narobiły smaka chyba kazdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania podziwiam za zapal. Ja tez wszystko robie ale raczej dlatego, ze musze. A jakbyscie mnie widzialy jak pokracznie mylam wanne, musze sie podpierac jedna reka bo ciezko mi sie schylac. No i wszystko w zwolnionym tempie. Zrobilam dwa pokoje i lazienke a kuchnie i podlogi zostawiam sobie na jutro. Teraz oddychne, wypije kawke bo ejstem strasznie spiaca a potem sie wezme za gotowanie. Bo moj maz, moze nie tak pozno ale tez wraca w porze kolacji - 17.30 Pociesza mnie fakt, ze mama baczka i aprilka tez sa w mojej kategorii wagowej ;) Paulka, tylko spokojnie, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Aprilka-skąd Ty dokładnie jesteś,bo piszesz ,że z wielkopolski? Paulka-mam nadzieję że to tylko jakiś fałszywy alarm i że jeszcze nie nadszedł czas na rozwiązanie. Daj znać jak będziesz już z powrotem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do urlopu macierzyńskiego to jest to 18 tygodni i wlicza się w to i soboty i niedziele i wszystkie święta. Natomiast jeżeli chodzi o urlop wypoczynkowy, to liczą się tylko dni pracujące, czyli od pn do pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wskoczyłam na kolejną stronę, piękna liczba 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue-----> to ci stare dziadki upierdliwe sa! ...ale taki juz ich urok ;) Ania75------>jestem z wami caly czas ale nie raz poprostu nie mam weny pisac... postaram sie udzielac czesciej :) ...A co do syndromu wicia gniazda to tez to mam! Wszystko poukladane, wyszorowane itp. ...najchetniej tobym skrecila juz lozeczko i patrzyla sie na nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka-chyba się ukrywasz na gg ;-) bo nie widzę żebyś była dostępna, no a przecież jesteś,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane racuszki zajeły mi tylko 20 minutt a miskaa pelna placuszków ja robilam tak: pol litra mleka 2 jaja łyzka cukry szczypta soli 2 szklanki mąki(chociaz zalezy ale chodzi o to zeby ciasto bylo geste) jabluszka ile chcesz (ja tarlam na tarce 3 na grubych oczkach) bialka oddzielam od zoltek do miski z mlekiem daje wszystkei skladniki make zoltka sol cukier miksuje jak bedzie geste dodaje starte jabluszka i pol łyzeczki sody na koniec z bialek ubita piane mieszkam delikatnie i smazeeee pychotaaaaaaa zycze smacznego , szybkoo sie robii a jakie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik---> jestem z Wolsztyna. To jest okolo 60-70km od Poznania, ale pewnie nie wiesz gdzie to jest bo to taka ekologiczna dziura ihihhi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-zajadasz smakowite racuchy,a nam tu slina leci...Wracaj natychmiast i dawaj przepis!!!!!! A ja mam wrażenie,że mi codziennie uchodzą wody płodowe,bo cały czas mi mokro.Nie byłam u lekarza 5 tyg.Idę we wtorek i już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21--->smazysz w glebokim tluszczu? ...to pewnie bomba kaloryczna :( a moja dupa juz i tak wyglada sobie dobrze wiec bede musiala obejsc sie smakiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja zawsze jestem ukrywająca, bo takto mi trują dupę laski z pracy i to przed nimi się ukrywam. Ania niezła jesteś. Ja też się troszkę nasprzątałam. Zostały mi tylko podłogi, ale narazie nie chce mi się już. Też szorowałam wannę z problemem. Flowerska no ja też sie pocieszam, że nie tylko ja tyle przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczuny zaraz się poryczę czuję taki ból - coś mnie gniecie i rozpycha pod prawum podżebrzem - nie wytrzymam!!! juz od godziny i jest gorzej moja niunia mnie morduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-no właśnie smaży się na odrobinie tłuszczu czy na głębokim? a ten cukier to zwykły czy puder? Aprilka-wiem gdzie jest Wolsztyn. Ja mieszkam dokładnie w Pobiedziskach, 20 km od Poznania. madziunka-ja też mam wrażenie że odchodzą mi wody płodowe, codziennie rano wstaję prawie zalana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze z opoznieniem ale smazylam racuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie strasznie te racuchy pozeraja olej ciagle dolewalam najpierw zwykły cukier pozniej posyp pudremm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-Twój przepis jest już zapisany w moim zeszycie z przepisami. Ja uwielbiam takie rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja też tak mam, że jak nieraz mała usadowi się pod żebrem to nie idzie wytrzymać. I to właśnie zawsze pod prawym. Ale ostatnio znów moja niunia zeszła na dól i kopie mnie tylko pod pępkiem, tam na dole. Nie wiem czy to dobrze. Kurde dziewczyny nie rodzcie jeszcze, bo naprawdę z madzieńką zostaniemy same. izawik, a jak tam opiekunka jeszcze do Was przychodzi, czy narazie nie? Wizytę mam na poniedziałek. Zawsze miałam zdrowe ząby, a teraz cholerstwo mi się jedno popsuło :-( Mam nadzieję, ze jeden, bo jak zaczyna mnie boleć, to cała góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla dzwon do lekarza, chyba lepiej sprawdzic co sie dzieje, chyba, ze to tylko fikolki. Madziunka tez tak mam. Jak siedze w domu i nic nie robie to wyglada to jak te zwykle ciazowe uplawy. Ale jak nieraz pochodze po sklepach pol dnia to mimo wkladki prawie plywam. Tyle, ze to jest badziej takie uczucie wilgoci - jakbym sie spocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzooo, zycze smacznego:) Izawik niech nam wyjdzie na zdrowkooo mama bączka ja to czuje wszedzie kopniaki jeden ma glowke na doleee drugii pupee w dole wiec wszedzie czujei widzeee falujacy brzuchh macie racje moi faceci najbardziej aktywni saa wieczorem po 23 ojj chyba beda nocne Marki z nich wczoraj nawet wyczulam czkawke u jednegoo facetaaa :)fajne uczuciee jej ale biedactwo sie nameczyloo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi upławami wlasnie mam tak samoo, wkladka potrafi byc cala w takim sluzie nie bardzo gestymm , za to bardzo mokrym w kolorze hmmm jasnego ale takiego bladegoo zółtegoo ale wczesniej chyba wylatuje czop cyz cos takiegoo nie wiem .......... to sa napewno upławy w ciazy to normalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradźcie co zrobić w tej sytuacji: tes wyszedl mi negatywnie a okres spóźnia mi się już 11 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloo :) gdzie wy wszytskie jestescie:) nie mowcie ze w kuchni i smazyciee racuchyy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihih madziunka26 szalonaaaaaaaaaaaaaa jestesss:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, wizyte mam umowioną dopiero na wtorek. Miałam nadzieję, że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×