Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaaaa
a to moj Szymus http://img265.imageshack.us/my.php?image=szymu005zz0.jpg http://img265.imageshack.us/my.php?image=szymu004vv6.jpg a jak tam dziewczyny z wasza wagą spada? bo ja dzieki tej dietce po cesarce i po tym ze wogole teraz nie mam czasu jesc to juz schudlam 10 kilo z 19 , z czego bardzo sie ciesze tyle ze dopiero teraz ujzalam jakie mi roztepy po wylazily:( wczesniej ich nie bylo a niedosc ze mam na udach i piersiach, to doszly do tego boczki i posladki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wczoraj pisałam,że tak łatwo nie odpuszczam i jak widac nadal melduję się w komplecie ;) Chociaz przyznam się,że wczoraj było juz ze mną krucho. Miałam skurcze co 5 min. Zdębiałam, bo nie wiedziałam co mam robić, więc kucałam przed łóżkiem, ale to nie dawało efektu. Zaczełam więc chodzic po pokoju i masowac twardniejący brzuch i oddychałam mocniej, tak od przepony. Czekałam do momentu,az się troszke uspokoi,zebym mogła się iść umyć. Jak wzięłam ciepły prysznic, wszystko ustało. I du*a blada dalej się turlam :( ;) Mało tego dzisiaj pojechałam z mężem na giełde samochodową do Wrocławia, po ktorej dzielnie maszerowałam ponad 3 godziny a potem doszły jeszcze zakupy w Auchan, gdzie moj G. po 2 godzinach wymyślania kupił sobie w końcu kurtke dzinsową. Jak widac moja Karola baaaardzo chce sobie siedzieć jeszcze w brzuchu. A co jej ciepło ma , jeść co ma. Myśli sobie po co bede się pchała na ten pory*any świat :D Wczoraj znowu spotkałam tą moją znajomą od wspolnego gina(miała termin na 07.04), ona jutro idzie do szpitala na wywyołanie. Już mi obiecała,ze zajmie mi miejsce w jakiejś przytulnej sali na noworodkach ;) No jestem ciekawa , co wymyśli mi mój gin. A swoją drogą zapomniałam u niego podczas ostatniej wizyty zegarek, moj nowiuski. Hmmm, ciekawe czy tam sobie u niego w gabinecie leży?? ;) Co jeszcze, ahaaaaa...... :O Ostatnio pochwaliłam się mojej siostrze,że bede szła we wtorek do lekarza..Nie mineło pare godzin, a dzisiaj dostaje smsa od tej mojej drugiej\"nawiedzonej\" znajomej: Słyszałam,że we wtorek idziesz do szpitala. Wiecie co, wszystko rozumiem, ale jej wścibstwa NIE!!!!!!!!! zadzwoniłam do domu , zrypałam moją siostre na czym świat stoi i przy okazji oberwało sie mojej mamie. Ale do chole*y, czy nie mozna miec chwili prywatności???? Czy ja do tej laski wydzwaniałam pisałam smsy, jak ona była przed samym porodem???? Czy jest na tyle nie kumata,że nie wie,ze takie ciąge pytania, to wzmagają chęć,a by wyskoczyć z parterowgo okna i walnąc o glebe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne dzieciątka :), zaskakują mnie ich fryzury ehheh mój MAKS jes łysy :P ale taki rozkosnzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam smsa od zuzanki,że Bartuś daje jej popalić :D, a ona nie ma niestety dostępu do netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam justaaaaaaaaaaaaaa sluchaj kochana otworzylam zdjecie twojego Szymkaa to drugie i wypisz wymalujj moj Mateuszz a co najlepszee pokazuje mojemu Lukaszowii i mowie zobacz jakie ladne zdjecie zrobilam Mateuszkowi a on na too sliczne jakie rekawiczki ma duzee ale troszeczke za ciemno nie sadzisz.............. buahaha rozumiesz pomylill dziecii? idee opowczywacc odezwe sie jutroooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratuluje, kurcze ja jestem ostatnia w kolejce i nic nie wskazuje na to zebym wczesniej sie rozypala :)) Ja oczywiscie sie rozchorowalam, mam nadzieje, ze moj synek poczeka az wyzdrowieje bo inaczej bedziemy rodzic na \"brudnej\" sali dla zasmarkancow. W nocy dwa razy sie obudzilam bo nie moglam oddychac z powodu zapchanego nosa, juz nie mam sily go wycierac bo mnie bardzo boli. No ale trudno, nie bede wam truc o swoich wiruskach, bo to jest chyba najmniej wazne. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ale moja iga od piatku daje mi czadu.nie mam juz sily. dzis w nocy spalysmy 2 godziny tylko. ale pocieszam sie, ze nie tylko moja iga taka niedobra, bo aga25 tez pisaLA, ZE JEJ BARTUS DAJE TAKIEGO Samego czadu jak moja panna i zuzanki bartus tez. wiec nie jestem sama ;-) teraz moja igunia usnela mi na rekac wiec moglam troszke wejsc na net. i znow pisze jedna reka wiec sorki, za brak polskich znakow. ze 3 czy 4 miesiace temu dostalam od ktorejs z was (cyba od doroteczki) kołysanki, ktoryc sluchalam jeszcze w ciazy i powiem wam, ze one dzialaja na moja niunie. tak mi płakała, a teraz jej wlaczylam i malutka sie ululala. juz ktorys raz z kolei przy kolysankach. dziewczynki ale sliczne te wasze malenstwa. justaaaaa i paulka gratulacje. moj M pojechal zalatwiac w koncu to becikowe. przyda sie 1000 zł rudamaxi do mnie tez przyłazili goscie zobaczyc ige, ale ja kładłam na nich totalna olewke. robilam sobie to co musze. poszlam kapac ige, nic nie szykowalam, tylko zwykle, kupne ciasteczka i kawka, ktora robił moj marcin. ja tez uwazam, ze powinni sie wstrzymac przynajmniej miesiac z odwiedzinami. no chyba,ze ci najblizsi, jak mama, siostra. A do mnie niektozi przychodzili odrazu po chorobie lub w trakcie i to dopiero mnie dobijalo. bez pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Paulka, kochana napisz mi jak to z toba bylo. Bo jeszcze pare godzin przed porodem pisalas ze nie masz zadnych objawow i ze ogolnie jestes wkurzona bo nic sie nie dzieje i nie zapowiada na porod a tu nagle skurcze-szpital i mala na swiecie! Nagle dostalas boli? Czy moze zrobilas \"cos\" na przyspieszenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie paulka, pisz pisz, bo ty chyba jestes najswiezsza mamusia i pamietasz jeszcze dokladnie jak to bylo wyczekiwac tak jak my! Twoj okruszek jest sliczny :) Oj chcialabym juz byc na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska, a ciebie nie chca wziasc na wywolywanie? Widze ze jestes juz 5 dni po terminie... Te czekanie jest najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha wlasnie karmi bartka, dzisiejsza noc udana :) zwinelam go w kokon i mialam swiety spokoj teraz idziem na spacerek. Ten moj synek to beka jak stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, gratuluje nowym mamusiom! Dzieciatka cudne i najwazniejsze ze zdrowe. Flowerska i Light, liczylam na to ze po kilku dniach mojej nieobecnosci na forum cos sie u Was ruszy, no ale niedlugo i Wy sie doczekacie:-) Ja jak juz pisala Magda mam od piatku przesrane. Maly jak nie spi to ciagle placze i tak wkolko.Spokojny jest tylko na dworze i ogolnie wszystko wyglada u mnie jak u Magdy i Igi. Podobnie te jestu Zuzanki i Bartka. W sobote mialam kryzys i ryczalam razem z nim. Jutro wybieramy sie do lekarza na wazenie, wiec zapytam pania doktor co mu moze byc. Moze ma kolki,bo przez kilka dni wieczorami robil zielona kupke. Martwie sie, bo ma mala przepukline i polozna kazala unikac placzu, ale jak to zrobic jak nic nie pomaga? pepek Bartkowi odpadl 11 dni po porodzie. Z ubieraniem tez mam problem, bo ostatnio przesadzilam z ciuszkami i maly byl caly w potowkach, musialam kapac go w kalii i na szczescie zeszly. Wczoraj ubralam mu tylko body,bluzeczke i spodenki, przykrylam kocykiem i bylo ok. Jak zrobilo sie chlodniej to nalozylam mu jeszcze bluze. A kazdy moj dzien to dzien switaka, chwilami mam wydaje mi sie,ze dostane szmyrgla. Dobrze,ze Jarek wraca niedlugo, bo inaczej bym oszalala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czesc Zuzanka, widze ze jednak udalo Ci sie pojawic na forum, czyli robi sie juz spokojniej. Oby tak dalej. Moj maly tez spokojnie usnał z tetrowa pielucha i smoczkiem, to jego nowi przyjaciele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mamuśki!!! flowerska i aprilka ja tez sie zastanawiam jak sie zacznie moj poród, czy od skurczy czy od tego ze wody odejda....czy jakos inaczej....czasem cos mnie pobolewa podbrzusze ale nie jest to ból tylko tak ćmi....hihi i czasem coś czuje w pachwinach tak jakby mi drętwiały, nie wiem jak to określić, ale poza tym nic!!! także Mamusie, które już urodziły swoje pociechy prosze o przypomnienie mi jakie sygnały dawało wasze ciałko przed porodem......skąd wiedziałyście że to już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie za ciekawie wspominasz pobyt w szpitalu Paulka :( ...ale szybko o tym zapomnij i ciesz sie corcia!!! ...troche mnie pocieszylas tym, ze nie mialas zadnych objawow tylko ci wody odplynely ...bo teraz wiem ze to moze nastapic w kazdej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka no to wody ci odeszly w domku czy w szpitalu? czy troche tu i troche tu hehe ale rzeczywiście miałaś warunki w szpitalu ja pikole!!!!! nie zazdroszcze.....ale najważniejsze ze juz masz dzieciątko i wszystko ok....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, Mania urodzila sie w moje urodziny:-) Moj pobyt w szpitalu i opieka w nim podobna do Paulki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, a ty masz juz rozwarcie czy tak jak ja 1,5 czyli nic :O Mi gin powiedzial ze najpozniej urodze 26 kwietnia, bo wtedy jakby nic sie nie dzialo to mi wywolaja. Mi sie wydaje ze 9 dni po terminie to troche by duzo bylo czekania. A tobie ustalil juz jakis termin na wywolanie jakby nic sie nie dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie.Staram sie o dziecko(drugie),@dostalam14 a dzis jej nie mam Zawsze ciagnela sie tak ze6dni.W sumie to spac mi sie chce bardzo zmeczona jakas,zatwardzenie od tygodnia ale nic pozatym Brzuch napecznialy.Nie wiem co to moze byc.Czy ktoras z was miala podobnie?Nie wiem czy test zrobic Boje sie jednej kreski.Odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka ja nie mam nawet 1,5cm rozwarcia.....hehe mam skróconą szyjkę i Niunia jest już bardzo nisko ułożona ale nic poza tym........nie mam wyznaczonego terminu wywołania jakby co.... jak nie urodze do soboty to mam isc do gina w poniedziałek i pewnie wtedy bedzie myslal co dalej, ale przecież nie zawsze termin porodu jest dokładny wiec mozemy rodzic do 2 tygodni po terminie, wiec chyba wolalbym doczekac ale zobaczymy jak to bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie nic samo nie zacznie to dopiero w piatek beda podrazniac moja szyjke. To jest chyba cos podobnego do masazu szyjki tylko mniej bolesne no i potem powinno w ciagu 24 godzin sie zaczac. Tu w oglole sa wszyscy wyluzowani i chyba zaczna wywolywanie dopiero 10-14 dni po porodzie. Wczoraj w poludnie kochalismy sie z moim M i potem mialam takie slabe bole jak na miesiaczke i troche mi dretwiala wewnetrzna strona lewego uda. No ale co z tego, jak do niczego to nie prowadzi. Nadal sie czuje jakbym byla przed terminem. Paulka ale sie uryczalam, ja chyba tak jak ty sie nie bede mogla uspokoic. Za kazdym razem jak widze nawet dzieci w telewizji i pomysle, ze przytule niedlugo swoje to mi leca lzy jak groszki. A jak juz sobie pomysle, ze moj kochany bedzie tez trzymal nasza kruszynke na rekach to mnie w ogole rozklada. Tak sie te emocje juz kotluja i kumuluja, ze lepiej zeby cos sie zaczelo dziac bo eksploduje niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska i inne dziewczynki w dwupaku nie boicie się już teraz kochac? kurcze jak mi gin powiedział że maleńka ma już główke bardzo nisko to moj P nie chce nic o dylu-dylu słyszeć bo sie boi ze zrobi małej krzywde, zreszta ja tez.....a seksik z moim P to śni mi się po nocach.....jak mu opowiadam on sie smieje ze snie o nim.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ide do gina i moze go namowie zeby mi cos \"tam\" nadusil ihihhi. Widze ze my nierozdwojone to siedzimy jak na szpilkach :D Ide sobie zaparzyc herbatke z lisci malin i pozniej najchetniej bym cos posprzatala ale wszystko juz jest na blysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie chce slyszec o sexie :( ...bo powiedzial ze chce aby maly zobaczyl go najpierw z twarzy :D:D:D hihihihi. No coz, ja szczerze mowiac tez nie mam ochoty na bara bara ale dla dobra sprawy bym sie poswiecila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pokarmu - na razie nie mam sorzęty aby go po odciągnięciu gromadzić - wiec stoi w lodówce w butelce jakby co - może 24 h - gdybym nagle musiała wyjść ale chcę robić zapasy - nie wiem co się lepiej sprawdza pojemniczki - czy woreczki aventu wiem że mogą być problemy z laktacją - chyba 6 tydz - potem - 3 miesiąc - wiec warto miec coś na póniej Szkoda mi wylewać. a razie mam wicej niż trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi33, ja mialam tylko takie objawy jak: -spozniona miesiaczka 10 dni (dopiero zaczelam podejrzewac ze to moze byc ciaza) -nabrzmiale i bolesne piersi Ale samopoczucie mialam jak na zblizajacy sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×