Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Czesc... dzisiaj zrobiłam pierwsza probe i zostawiłam Kami z moja mama a sama skoczyłam na zakupy! rewelacja, córcia była bardzo grzeczna i nawet nie plakala! Proba zaliczona! Ruda lala - dodałam albumik na blogu!! Lece ugotowac jakis obiadek dla G, bo ja sie zalapalam u mojej mamy hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi, a Ty wiesz ze ja ostatnio tez sie zastanawiałam czy ze mna jest wszystko w porzadku, czy tylo dziwni ludzie mnie otaczaja:-) madziunka27 na mnie karmi malinowe tez działa:-) danis gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikkapik ja tez mialam chrziciny na 20 osob :) do sofijki pisam ale nie odpisala mam nadzieje ze wszystko ok. Mam nadzieje ze Paulka nie zrazila sie jakims tam postem od pomaranczowej ze nic nie robi tylko sie dzi na kafe. Paulka wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzisiaj był cudowny dzien. Nawet udało mi sie z Kamą pospacerować 3 godzinki. Spała sobie dzielnie. POgoda nam dopisała i gdyby nie fakt, ze kapie ja o 19:30, zapewne leżałaby jeszcze na dworku. Widzę, że blog ruszył pełną parą! Świetnie, że oprócz naszego forum nasze dzieciaczki będą miały swoje! Mi karmi świetnie pomaga, zreszta zawsze je lubiałam. Nie będę też ukrywała, że prawie codziennie piję sobie jedno, i nie ze względu na pokarm, tylko na fakt, że zimnego pifffka mi za dużo nie wolno - szybko sie upiłabym po tak długiej abstynencji! Ostatnio wypiłam jedną lampke (duuuzą) winka i szumiało mi w głowie. Zbieram sie powoli, bo moja Kami szaleje w łózeczku z misiami, a ja musze przygotować wszystko do kąpieli. Juz nie moge sie doczekać kiedy Kami będzie się mogła kąpać ze mną w wannie! To będą dopiero pluski-pluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CO SIE NIE ODZYWAJA JUZ SIE MI TU MELDOWAC BO MI NAUKA NIE IDZIE BO MYSLE CO SIE STALO. PAULKA OLEJ CZEPIALSKICH I SIE ODZYWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka STO LAT STO LAT!!!!!! Samych radosnych dni usmiechu na kazdy dzien radosci z dzidzi i zebysmy sie jak najszybciej spotkaly.Caluski od moich pociech dla cioci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że Paulka ma dziś święto ? Pauluniu to dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny podajcie mi wasze adresy www z blogami waszych dzieciaczków - zrobię linki na naszym blogu. Mama bączka i Paulka już mają. Kohannah - wiem, że Antoś też ma bloga... Jak macie jeszcze jakieś fajne strony, do których linki można by umieścić na blogu to dawać mi tutaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - 100 lat!! Niech spełni ci sie wszystko co dobre i wyczekiwane. My juz mamy wstepna date chrztu - druga niedziela sierpnia. Musze sie przyznac, ze zadko chodzimy do koscioła i nie wiem od czego zaczac przygotowania. Nie śmiałam sie nawet podpytywac ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka sto lat!!! ej bo i ja jestem ciemna masa. Wkleiłam zdjęcia na blogu do albumu 9 i nie mogę zapisać tego. Ruda lala HELP!!!!!!!!!!!!!!! Albo, któraś z Was co już wkleiłyście fotki- POMÓŻCIE. Od razu mówię, że album 9 zarezerwowany ;-) Aaaaaaaa dzisiaj ugryzł mnie jakiś bąk w dupe. Mam focha na wszystkich wkoło (czytaj na mojego męża) :-) Moja Iguśa usnęła wreszcie. Dzisiaj była niedobra jak choroba. Ją też chyba jakiś bąk w dupsko ugryzł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będziemy mieć wyniki badań na te pieprzone bakterie i już myślę czy wszystko będzie ok. Martwię się. Jak wyjdą znów jakieś paskudztwa to idziemy do szpitala :-( Trzymajcie kciuki, aby okazało się, że żadna głupia bakteryja nie siedzi w mojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje, jestem ale na nic nie mam czasu. Na bloga tez jeszcze nie zagladalam. Moj synus dzisiaj od 14 do 19 prawie nie spal, juz mi brakowalo pomyslow w co sie z nim bawic. Od wczoraj smieje sie fajnie na glos i az zanosi ze smiech jak sie z nim wyglupiam :) :) :) Paulka, wszystkiego najlepszego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko a raczej goraca prosbe jest jedna kolysanka a raczej szanta Krweni i Znajomi Krolika spiewaja KOlysanke Maly Czlowiek jest boska a ja pamietam tylko refren czy ma ktos ta kolysanke na mp3 i moglby mi przeslac na maila BARDZO BYM PROSILA moze ktoras z was zna kogos kto ja ma ?! popytajcie prosze tekst w necie znalazlam ale nie pamietam melodii poza tym cudnie byloby tego posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah - ja znam tą szantę, gram na gitarze i umiem ją grać. Rzeczywiście jest zajefana. Niestety nie mam jej nigdzie w wersji orginalnej. Mogę ewentualnie przesłać Ci tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Paulka,pomaranczki juz nie ma gadala jak zwykle trzy po trzy i po moim wpisie pewnie znowu sie odezwie:P evanika jesli chodzi o chrzest u ksiedza bedzie ci potrzebny akt urodzenia dziecka bo z tego spisza dane do ksiegi chrztow,beda sie pytac o wasze miejsce zamieszkania kto jest chrzestnym ile ma lat i gdzie mieszka dostaniecie karteczki do spowiedzi i od chrzestnych wymaga sie przyniesienia zaswiadczenia o bierzmowaniu (ale ja sie juz spotkalam z przypadkami ze ksiadz tego nie wymagal od chrzestnych) A cala reszte cioteczek Vikusia mocno caluje:)A Konradek jej wtóruje i mama nie protestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM........ Izawik dziękuję za smski i za troskę o mnie.......milusio.... 🌻 a co do powrotu mojej rodzinki to kurcze właśnie najgorsze jest to ze nie wiem kiedy wrócą, Oni też nie wiedzą....nie będę tutaj rozpisywać się co i jak ale wiecie jak to jest jak się stara o zieloną kartę.....może coś się wyjaśni w październiku...ale moze....buuuuuuuuu słoneczka powiedzcie mi czy jak wejde na blog i zacznż coś tam skrobać to mogę coś tam zepsuć? tak pytam, bo boję się że coś skasuję!!!! a jak mam wkleić zdjęcia z lewej strony? no i jak pod wpisem umieścić zdjęcie? wstyd wstyd wiem wiem ale nie mam zieloniutkiego pojęcia jak to się robi...czy muszę mieć zdjęcia na fotosiku żeby móc je potem na blogu umieścić? proszę o wskazówki...... moja Niunia dzisiaj po kąpilei zasnęła sama bez lulania i noszenia na rękach i to w łóżeczku!!! jestem z niej dumna hehehe rudamaxi klikać będę codziennie (w Twoją stopke.....hihihihiih) ciekawe co się dzieje u sofijki.....rzeczywiście coś długo do nas nie zajrzała.... Paulka wszystkiego naj naj........ acha jeśli jeszcze mogę ....to ja rezerwuje sobie 10 albumik ale wkleje zdjęcia jak mnie oświecicie co i jak.......a jak nie mogę zarezerwować to trudno.... ciekawe czy jutro będę mogła do Was zajrzeć bo chce liveboxa zainstalować ale nie wiem czy mi się uda....ale myślę że to bardzo skomplikowane nie jest.... DOBRANOC KWIETNIÓWECZKI..........MILUSICH SNÓW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Bartusia z okazji 3 miesiąca Usmiechow na promiennej buzce,odlotowych samochodow i milosci od najblizszych od cioci Gosi z Viktoria i Konradkiem mama-baczka jak ty wstawiasz zdjecia w tekscie i obrazki w swoim blogu?Bo ja cos utworzylam ale obrazkow wstawiac nie umiem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi dzioekujemy bardzo z Bartusiem za zyczonka :) A ty to spac nie mozesz, jak zobaczylam wpis o 3 z czyms to wiedzialam ze to pewnie Ty napisalas :) Zycze milego dnioa Doroteczka Weronisa sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochne. Zuzanka - najlepszego w okragłe urodzinki Bartusia! Rudamaxi - czy ty nie potrzebujesz snu!? Moja Kama juz nie spi od 6.. chciała sobie tylko trzymac cycka, a ja miekka dupka dałam jej, a niech sobie trzyma.. trzymała na zmiane do 9. Teraz lezy sobie w lozeczku i gada cos pod nosem! Chyba za chwilke gadanie przemieni sie w krzyk! Musze sie przyznać, ale czasami brakuje mi juz sil. Mam takie dni (miałam wieczorem), że rece mi opadały. Tu nie chciała spac, na raczkach tez nie, ciagle cycek i cycek. Ni epotrafie byc stanowcza i po zjedzeniu jej kolacyjki, zabrac jej cycoszka i nie dawac. Wiem, ze zle robie a pozniej narzekam...echhhh dobra. Krzyczy moj krzykacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Drogie!!!!!!!!!! Od rana mam dobry humor........... A to za sprawą tego, że odebrałam wyniki badań i okazało się, że Igusia nie ma żadnych bakterii!!!!!!!!!!!!!!! Poprzednie dwa badania były fałszywe. I dziecko miałoby niepotrzebnie walone antybiotyki, zastrzyki przez 10 dni. Ale jestem ucieszona. Rudamaxi co do wklejania fotek to jak piszesz tekst, to tam na górze masz takie ikonki i jedna z nich to\"wstaw rysunek\" i jak na nia klikniesz to mozesz wkleic fotki lub rysunki, albo ze swojego kompa, albo zaznaczasz, ze z sieci i musisz tam wpisac URL, czyli cały ten adres, http://.....gdzie znajduje sie Twoj obrazek lub zdjecie. i zapisujesz. jak np. znajdziesz jakis rysunek na necie to, zeby go wkleic to klikasz na niego prawym przyciskiem myszy. wchodzisz we własciwosci i tam znajduje sie adres URL i musisz go skopiowac, a potem wstawic do bloga. nie wiem czy cos zrozumiałas, bo karmie ige a druga reka pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×