Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanika dziekujemy :) jezu mi tez czasem rece opadaja niemam czasem juz sil do Bartka. Najgorzej jak jest taka pogoda jak dzisiaj czyli deszcze, koncza mi sie pomysly na zabawe z Bartkiem, on jest tez marudny oj... Wczoraj mial 2 szczepienie i strasznie byl marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala-ja chyba nie dostałam zaproszenia na ten blog,bo mam tylko 1 maila od Ciebie z hasłem. Nie wiem nawet jaki jest adres @ żeby wejść na nasz blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzisiaj zapowiadali caly dzien deszczu. W sumie pada od moomentu, kiedy otworzyłam oczy. Kama w domu nie umie spac, albo nie chce. A jak wkładam ją do wózka po 5 minutach bujania i jezdzenia zasypia. Moje zabawy, wierszyki, wszystko co mozna zrobic z jej \"krówką\", z misiem i gwaizdka juz przerobione.... Najsmieszniejsze jest to, ze ona zasypia mi na raczkach i tak moze spac z godzine. wiec czasem tak sobie na mnie lezy a ja jej nie odkładam bo by sie obudziła. Uciekam bo znou cos glosno marudzi moj aniołek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kochane mamuski jakze ja nie moge sie doczekac urlopu i slonca polskiego i truskawei i czeresni ktorych juz nie bedzie na zywo bo sie skoncza beda jedynie w sloikach mojej mamy heh ale dobre i to zmykam zajrzec na bloga co tam nowego i ja tez z gory przepraszam jesli cos popsuje , marny ze mnie komputerowiec ... ktos z mamuskowych hakerow bedzie musial poprawic co ja popsuje ... choc bede bardzo uwazna i postaram sie nie namieszac heh milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to bedzie chyba straszny dzien, Bartek pewnie bedzie marudzil. oh ja juz c hce jechac nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda do dupy. Siedzimy w domu, brak mi pomysłów do zabaw z Igą. Ona jest dziś taka marudna. Na dodaek noc była zrąbana, cały czas mala się wierciła i marudziła. Ja teraz ratuję się kawką, bo też bym usnęła. Ręce mi odpadają od noszenia jej. Zmykam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski ja choc usnelam po 4 to i tak o 6.30 sie juz obudzilam ,sama nie wiem co sie dzieje ale cos ostatnio nie moge zasnac i co mnie dziwi kawy nie pije i spac mi sie nie chce ale to moze dobrze ze mam takiego powera bo mam wiecej czasu na nauke:) mama-baczka Yuuuupi ale sie ciesze ze Igusia zdrowa:)Kolejny kamien z serca spadl:) ja cos wczoraj probowalam wkleic na bloga ale mi sie nie udalo:(Moze dzisiaj bede miala wiecej szczescia Zuzanka nie ma za co:) ok ide wkladac porzeczki do sloikow bo juz dzis oberwalam teraz sie poucze ,a potem moze jeszcze oberwe wisnie. Buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 100 lat dla Bartusia!!! Mamo Baczka bardzo sie ciesze i rece normalnie opadaja na nasza słuzbe zdrowia:-( Evanikaa i Zuzanka witajcie w klubie. Mi nerwy pusciły w nocy:-( Bartek obudził sie do jedzenia i przez 2 godziny nie chcial zasnac, nic nie pomagało a ja juz nie miałam siły na nic i poryczałam sie z tej bezsilnosci:-( Teraz sobie spi. U nas tez deszczowo. Spacer zaliczylismy o 10tej, oczywiscie w wozku było darcie przez poł drogi:-( Boze co to za dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka dziewczyny kiedys pisały,ze zielona kupka mozebyc po zimnym mleczku, a mi lekarka mowiła,ze moze tez byc od kolek, ale ten etap Bartus ma juz chyba za soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece juz mi opadaja ilez mozna nosic, wszytkim szyko sie nudzi brak pomyslow a pogoda do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eche... mi Kama pospała dzisiaj 30 minut. Zdazylam obrac ziemniaczki i doprawic filety z kurczaka! Salateczki juz nie zdazylam zrobic. Zabawy z moja Kami koncza sie po 15 minutach..pozniejjak ja podnosze drze sie i ciagnie mniw za bluzke - bo chce cycka potrzymac! Po 4 miesiacach moje sucie beda do ziemi! W dodatku dzisiaj kupal goni kupala. juz awet sobie myslalam, ze zaloze folie przeciedeszczowa na wozek i pojde na godzinny spacer...moze wtedy pospi. Nie wiem jak wy ale mi sie jakos trudno zorganizowac. Chcialabym posprzatac w domu, a przy placzacej, czy tez marudzacej Kamie nie daje rady. Mam juz taki syfek, ze sie w glowie nie miesci. Na dodatek w sprawach sprzatania nie moge liczyc na G, bo albo go nie ma, albo gdzies wychodzi, albo nie ma czasu. Moglby przynajmnie wziasc Kami na spacer a ja w tym czasie zrobilabym klar, ale on jest malo domyslny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podeslijcie mi swoje dzieci bo ja cos okropnie wielkiego pawera mam moze jak je wszystkie uspie to sama zasne.Bo moja mala krolewna spi i wstaje tylko do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ciagle deszcz mam juz tego dosc wczoraj szczesliwie udalo nam si euciec z lawki wiparku tuz zanim lunal grad a dzis nawet nie wyszlismy z domu bo leje caly czas a w POlsce sloneczko ... ja juz chce na urlop Doroteczka ... widzialam twoje fotki , slicznie wygladasz w tej mini , ze tez sie miescisz ... ja moge jeszcze pomarzyc o zalozeniu miniowki no i te moje rozstepy ... przez nie to chyba juz nigdy nie wloze tak krotkiej mini ale ty wygladasz zarabiscie ... co robilas ze masz taka figurke ? jakas dieta ? podziel sie informacjami ... musze sie przeciez wcisnac w slubna sukienke juz niedlugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! My jakos wyszlismy na spacer z jedna przerwa jak pokropilo, schowalismy sie w domku. A teraz juz leje na calego. Moim marzeniem bylo miec dziecko w kwietniu zeby korzystac z ladnej pogody i spedzac jak najwiecej czasu na dworze. Tymczasem spacery zdarzaja nam sie baaardzo rzadko. Od kwietnia non stop leje. Poza tym wszystkie letnie ciuszki leza i \'maleja\' a tomus nadal z dlugim rekawem. Za cholere sie nie wyrabiam, podziwiam was, ze macie czas na upiekszanie bloga, moze dlatego, ze macie ze soba rodziny i zawsze to jakas pomoc. Ja jak juz znajde chwile to tylko nadrabiam forumowe zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ... czy prowadzicie swoim malenstwom album ,ksiazeczke , jakkolwiek ... taka ze zdjeciami i tagami ze szpitala i klebkiem wlosow itp. i czy jest to kupna rzecz czy raczej zalozylyscie same wlasnjorecznie ??? ja chyba zaczne ... wiem ze minelo juz tyle czasu od jego urodzenia ale trzymam wszystkow pudelku z serduszkiem ... pepuszek ktory odpadl , tasiemki ze szpitala moje i jego , korek i nalepke z szmapana ktorym go oblewalismy itp. dostanie to wszystko jak jemu urodzi sie syn ( albo corka ) ... alez jestem sentymentalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanna ja mam taki album pierwszych pieciu lat dziecka autorki i fotografki ANNE GEDDES Tam jest wszystko, pierwsi goscie, pierwsze miejsce, zdjecia, itp bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiem Anne Gedes jest bombowa , gdzie mozna taki album kupic ? na necie ? bo tu w Uk w sklepach nei widzialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, nareszcie mam troszkę czasu, żeby coś napisać.... Przede wszystkim 100 buziaczków dla Bartusia 👄 👄 👄 ... Myślę, że z przyjemnością zrobisz to za mnie, Zuzanka! Doroteczka - pisz na blogu śmiało - jak coś zepsujesz to też będzia jakaś pamiątka (ale myślę, że tam się nie da nic zepsuć). Już mi się nie chce kolejny raz opisywać jak wkleić zdjęcia, najprościej będzie jak prześlesz kilka na mojego maila a ja to już za Ciebie zrobię. Napisz tylko jak zatytułować ikonkę ze zdjęciami. Mamo bączka, no ty to masz zdolności - świetne te gify (to się chyba tak nazywa) na blogu. Jak to dobrze, że z Igunią wszysko ok. Czyli te konowały wcześniej znów coś sknociły? izawik, wysłałam Ci wszystko razem. Na wszelki wypadek zrobię to zaraz jeszcze raz - a ty podaj mi jeszcze raz swój mail. kohannah - ja zrobiłam własnoręcznie album Milence, już kiedyś o tym pisałam mamie bączka. To scrapbooking, polecam stronę scrapbooking.pl a album Anne Geddes kupisz na Allegro. dziewczyny, jak macie albumy na fotosiku to podajcie mi do nich linki - wkleimy je też na blogu. Obawiam się ,że zabraknie dla wszystkich albumów ze zdjęciami. Tak sobie myślę, że może jeden album będą zajmować dwie osoby. Sama nie wiem jak to rozwiązać, może któraś z was ma inny pomysł, albo wie jak dołożyć jeszcze kilka albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Przyznam się szczerze,ze przeczytałam wypowiedzi po tzw łebkach. Baaaardzo chciałabym móc posiedziec czasem z wami i popisac, ale zwyczajowo brakuje mi czasu. Doroteczka dziękuje za zdjęcia, w końcu doszły. ruda_lala świetny pomysł z blogiem. Wczoraj byłam u lekarza z Karolonką, biedna ma uczulenie na kosmetyki Johnsona(chyba dobrze napisalam). Kupiłam więc Oilatum i czekam na efekty.Strasznie zaczeła jej schodzić skóra z ramion i brzuszka i pleckow. Mam czasem wrażenie,że jestem złą matką. :( Tyle dobrze,że przybiera na wadze. Kilka dni temu przestałam karmić piersią. Nic nie pomogło. Ani litry wypitej wody, bawarki, nawet karmi nie wspominając o herbatce wspomgającej laktacje. Poprostu koniec. nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6000.............52/ 64 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6150(28.0 6). ..60cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/5550(19.0 6)..... . ......55/68cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5000 (28.06).. 51/59cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/6100(03.07 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6070... ..........65cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/5350... .... ....57cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/4320... ... .....59cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/4980 (31.05)....58/59 koala-79.........Julita..........19.04........4900/6630 (13.06)....62/68 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/5930 (03/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/5350.(08/06) . 50/57 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/4900... ..........56/62 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/5700.. ...........54/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudalala ja tez myslalm zeby jeden album na dwie, wlasnie to mialam wczesniej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kruszyka juz zasneła. Wyobrazcie sobie, że ona nie zasnie bez mojego cycka i kołysanek. Przesada. Przez godzine ciagnie cycka, trzyma go, bawi sie nim, słucha kołysanek i zasypia. Chyba bede miała problem za jakis czas, ale nie potrafie jej odmowic cycusia! Faktycznie mozna podzielic albumy na pare.. A ja zabiore sie jeszcze za zrobienie albumu kamy w fotosiku. No i oczywiscie stworze jej album taki normalny.. Ostatnio na rocznice ślubu zrobiłam prezent mojemu G. W fotojokerze jest CEWE ksiazka, sciagnełam program i zrobiłam wielka ksiązke ze slubu, podrózy poslubnej i pierwszych chwil ciąży i porodu! Świetna sprawa. Wysłałam do Fotojokera maila z zamowieniem i oto mam swietną pamiątkie. COs takiego przygotuje mojej Kami... Mam tez pomysl zeby zrobic album z http://www.babyart.eu/ świetne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny troche sie nie odzywalam bo nawet nie mialam kiedy , dostalam zaproszenie do pisania bloga , jest on poprostu super tylko jest maly problem!nigdy tego nie robilam czy ktoras z was moglaby mi tak kruciutko napisac co i jak zaraz wejde na poczte po te zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
moze ja dam linki ze zdieciami to gospodyni forum juz je wklei co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
ja to jestem zielona wpisalam haslo , trzeba pozniej podac nick i gdy wciskam ok wyskakuje mi ze uzytkownik jest juz zaproszony:( iblacha , jest tu moze na ktores strony instrukcja obslugi dla takich cichociemnych jak ja?? bo niestety ostatni nie mialam czasu zeby was czytac i ma trocheeee zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×