Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

juz jestem, ale zimno na dworku brrr :/ dzieki justaaaa za info, musze to sprawdzic kapikapi moj Tomcio tez przesypia cale nocki za to zaczyna mi w dzien coraz bardziej marudzic, jest jakis taki placzliwy, wklada raczki do buzi a smoka nie chce, mam nadzieje ze to jeszcze nie zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie stresuje spotkaniem tylko sie juz nie moge doczekac:) Paula podziekuj Justynce za pozdrowienia Konradek sie ucieszyl i przesyla jej calusy. Jak szlismy dzisiaj to ciagle kogos spotykalam i najpierw sie wszyscy dziwia ze mam drugie dziecko,a pytanie \"A kiedy ty w ciazy chodzilas?\" juz mnie dobija wiec za ktoryms razem palnelam ze adoptowalam:P a potem Konradek oczywiscie wszystkich musial uswiadomic ze bylismy w Krakowie i ze smok zieje ogniem jak sie mu wysle sms-a:) teraz zaraz zjemy i potem dalej do zaplanowanych prac.Moja mama stwierdzila ze dobrze mi idzie sprzatanie wiec moglabym napastowac parkiety i wyszla z pracy kupila plyn i mi go przyniosla do domu,to sie nazywa dowartosciowac corke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi mam to samo i jeszcze pytanie czy robiłam juz wyniki po ciazy, bo strasznie chuda jestem, wiec Zuzano i tak zle i tak nie dobrze:-( Zasapałam sie na rowerze okrutnie Paulka Bartek sie slini i pluje gdzie sie da, a po łózeczku tez wedruje, zazwyczaj znajduje go pod przewijakiem, a nogi ma tam gdzie powinna byc głowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek uz sie przewraca z pleckow na brzuszek, probuje siadac, juz go samego na kanapie nie mge zostawic bo jeszcze mmi zleci, malo spi w ciagu dnia, zasnal mi teraz w lozeczku - szok, spi juz cale 30min drugi szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh i stowka mi wleciala:) akorat na gina ,boszzzz musze sie wreszcie zebrac i wybrac do niego,a czy dluzej zwlekam tym sie bardziej boje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kapikapi nawet tak nie mysl a co dopiero mowisz,Chociaz moj Konradek zaczal coraz czesciej mowic o tym ze on by chcial jeszcze brata bo on by chcial jeszcze rodzenstwo bo Viki to sie raczej z nim samochodami bawic nie bedzie.Ufffff ciezko tym dziecia dogodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a te bajery maja byc male czy duze?:P Zaraz ci przesle ,a mozesz mi zgrac zdjecia na plytke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula poszlo . Paula ty gapo nie moglas powiedziec ze chcesz hustawke z USA J.mogl by przywiezdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to co do zdjec jak ci sie bedzie nudzilo to przeslij mi na poczte to sobie juz zgram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ta hustawka to chyba taka sama jak ta moja, tylko moja jest bez tych zabaweczek :) ja tez musze cos kupic malemu na dziaselka,dzisiaj jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no coz nic na to nie poradzisz ,taki juz jest ja sie cala droge prawie nie odzywalam bo Konrad z nim nadawal:) Justa gratuluje zakupu. A co do wlosow to mnie korci zeby je sciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dziaselka mam galaretke z aloesu Konradkowi smarowalam profilaktycznie i ja nie wiem co to placz dziecka i marudzenie przy wychodzeniu zabkow wiec teraz nastawiam sie ze i teraz u Viki bedzie to samo,tak jak z kolkami wkoncu to rodzenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jaka galaretke z aloesu? rozmumiem ze jakis produkt z Forever Living Products?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1985
Przepraszam Panie ile dni trwa ciąża ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1985
Paulka bardzo Ci dziękuje :) Dzis sie dowiedziałem przez telefon ze zostane tatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kapikapi teraz bym nie chciala bo w przyszlym roku mam w planie obrone i zdac na aplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej gratulacje i dbaj teraz o swoja partnerke wiesz owoce ,witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krzeselko tak jak Lozeczko mam po Konradku w Lozeczku tylko drzwiczki od szafeczki i szuflady okleilam tapeta (zreszta robilam to 2 kwietnia a 3 urodzilam:) -niby to bylo wczoraj a to juz niedlugo bedzie rowno 4 miesiace temu:)ale te nasze dzieci sie szybko starzeja:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupie to albo to http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3760732/Trail/C%24cip%3D1500006108.Toys%2Band%2Bbaby%3EC%24cip%3D1500006115.Baby%2Band%2Bnursery%2Bequipment%3EC%24cip%3D1500006125.Highchairs.htm http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3760103/Trail/C%24cip%3D1500006108.Toys%2Band%2Bbaby%3EC%24cip%3D1500006115.Baby%2Band%2Bnursery%2Bequipment%3EC%24cip%3D1500006125.Highchairs.htm nie sa drogie, ale tak jak mówiłam wczesniej juz zaczynam wymyslac, Jarek mnie na bank do roboty pogoni:-) Andrzej gratulacje! moj maz tez dowiedział sie przez telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Milenka kończy 4 miesiące...ech, jak to przeleciało... niedługo ząbki, raczkowanie, chodzenie i ani się obejrzę będę babcią... Kar79 - fajne ciuchy, ale na mnie raczej też za małe. Teraz noszę roz. 42 justa - świetny pałąk, ja się też muszę za czymś rozejrzeć Milenka też ma krzesełko po Kamilu, jeszcze w całkiem niezlym stanie. Aga*25, oba krzesełka są fajne. I nie daj się zagonić do roboty...;) ruda, może zetnij włoski na zapałkę i zafarbuj na czarno...ale Joe by gały zrobił ;) ;) ;) Paulka, śliczna huśtawka. Mancia będzie zachwycona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamilki raczej nie zaryzykuje bo jeszcze by mni do swojej jednostki wciagnal:)Duze buziale dla 4miesiecznej Milenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za opinie, a szczególnie kapikapi, dobrze wiedziec ze fajnie sie sprawuje! Paulka teraz jak wybrałam krzesełko czas pomyslec o hustawce a ta ktora kupiłas jest super:-) Flowerska zapomniałam wczoraj napisac ze ogladałam zdjecia z Tomaszka chrztu, mały wygladał extra a Ty tez wygladasz bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mnie skleroza dopadła... STO LAT DLA MILI!!!! justaaa gratuluje zakupu szczesciaro! Ja tez dzis lumy odwiedziłam ale nic nie było:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×