Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxi stosuj się do przykazania ;-) Milka wszystkiego naj, naj 🌼 kapikapi ja też nie lubię jeździć z moim M jak jest wypity. Kiedyś myślałam że go zabiję bo jadąc wrzucił mi wsteczny. Prawie doszło do rękoczynów. aga z Ciebie się uśmiałam z tego rowera, kapikapi tu przeżywa że się autem boi jeździć a Ty bidulko masz problem z rowerem ;-) Ale widzę, że sobie dzielnie poradziłaś. aga fajne te krzesełka, też to II podoba mi się bardziej. justa fajna huśtawka. moja Iga już lula. Jak miło ;-) A ja zabieram się za robotę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
czesc dziewczyny! nie bylo mnie pare dni ( mialam gosci i remont u chlopaka - pomagalam mu) wiec nawet nie mialam czasu na test! ( mala wymowka) ;-( ale jutro kupie go na 100% zarejestrowalam sie dzis do ginekologa ale na wizyte musze poczekac 3 tygodnie ;-( dziewczyny doradzcie mi prosze bo juz nic nie wiem skoro skape, brazowe i troszke sluzowate krwawienie dostalam 21 w dniu okresu i ten sluz nadal sie pojawia co prawda bardzo zadko np. jak sie myje ( jest brazowy) to co z testem? musze czekac az mi sie to skonczy? czy moge juz jutro go zrobic? aha i jeszcze jedno czy test musze zrobic zaraz po obudzeniu z pierwszego moczu? czy moge w ciagu dnia w dowolnej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no test zrob nawet jesli plamisz, obojetnie o jakiej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
aha a czy wy dziewczyny tez mialyscie taki ,,okres"? z takim dziwnym brazowym sluzem? w ogole caly ten okres jest jakis dziwny? brazowy, skapy, raz go nie ma a po paru godz znow cos poleci brazowego! nigdy takiego nie mialam! i w tym miesiacu nawet zadnego bolu okresowego nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kar79 dziekuje jutro zrobie go na 100% i napisze wam jutro wieczorem co wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam nic takiego ani przy 1 ani przy 2. ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
dzieki kar79 moja przyjaciolka miala taki okres jak ja ale tylko 3 dni a u mnie trwa to juz od 21 jesli mozna to nazwac okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
wiec martwi mnie to bardzo a wizyta u ginek dopiero za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avero
no no jak miałam tak jak mowisz plamienie brazowe i jak zrobiłam test to były 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
avero a przez ile dni mialas jak moge wiedzie? i tez z takim dziwnym sluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skarby jus spia, jak milo. Maz oglada lige mistrzow a ja mam wolne. jesli chodzi o krzeselka to ja mam drewniane, ktore nadal Kuba uzywa i tez slyszalam, ze plastikowe sa niby lepsze. Ja poki co jestem zadowolona ze swojego, bo byl czas, ze Kuba siadal z nami przy stole do jedzenia a te jego uzywalismy jako stolik i krzeselko do rysowania i takich tam. Teraz mamy wysoki stol i male krzesla, dlatego moze znow siadac na swoim wysokim tronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala to twoja mama musi byc niezla szprycha jesli miescicie sie w te same rzeczy. Moja tez nie jest gruba ale mam po niej plaski tylek. W ogole z biegiem czasu wiecej sie akceptuje niz kiedy bylam nastolatka. Boze chyba sie starzeje!!! Bylismy dzis ogladac mieszkanie u nas w bloku, na 2 pietrze, w kazdym pokoju klimatyzacja, podgrzewana podloga, zmywarka i inne cuda. Cena nas rozwalila! Bez garazu, bo garaz to dodatkowe 50 tys zl. Marzy mi sie moj wlasny kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... moje coreczki też już śpią...jaka błoga cisza :-) ostatnio marzę o 1 dniu tylko dla siebie...żeby poleżeć, poczytać, po prostu poleniuchować... no ale cóż...na razie nic z tego... zrobiłam dzisiaj badania...wyniki krwi mam w porządku. Za to laryngolog powiedział że powinnam wyciąć migdały,a ja niestety nie mogę sobie pozwolić teraz na kilka dni pobytu w szpitalu... Miałam dzisiaj nockę nieprzespaną. Gabrysia spała ładnie: od 20:45-3 (karmienie), a potem spała do 8. Za to Wiktorka zrobiła mi pobudkę o 5 rano. Płakała że nie chce się jej spać, że chce do taty (akurat go nie było). Co chwilę wyciągała mnie z łóżka. A to że chce pić a jak już jej zaniosłam to jej się odechciało. Potem że chce jakąś przytulankę do spania, dałam jej lalkę.Po czym po 10 min wołała że chce teraz Kubusia Puchatka.A na końcu stanęła przy drzwiach i powiedziała że idzie do taty. Normalnie obłęd. W końcu wzięłam ją do swojego łóżka,bo nawet Gabi zaczęła się już kręcić przy tych jej piskach i płaczu. No i w końcu usnęłyśmy o 6. O 7 obudziła mnie najpierw śmiechem przez sen a potem takim krzykiem że o mało co zawału nie dostałam. Kręciła się do 8 ale ja już nie mogłam usnąć bo ciągle wierciła się i kładła mi nogi na głowę. O rany.... Teraz idę walnąć sobie piwko (bezalkoholowe,oczywiście) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avero
miałam sluz i takie brazowe plamienia myslalam ze rozwinie sie z tego okres ale sie nie rozwiną;) trwało to z 7-10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja Was strasznie przepraszam za zamieszanie, ale chyba przywiązałam się do nicku \"ruda_lala\" i za cholerę nie mogę się przyzwyczaić do \"mamymilki\". Tak więc zostję przy rudej lali i jeszcze raz baaaardzo przepraszam. Jakaś niezdecydowana jestem. Milka kazała ślicznie podziękować Wszystkim ciociom za życzenia i przesłać 👄. nono ja też nic takiego nie miałam... Kar79, to niezła musi być cena mieszkania jak sam garaż tyle kasy kosztuje... Izawik a te migdałki to pilna sprawa, czy mogą poczekać? kapikapi, niezły dowcipniś z Twojego pana. Milenka przed chwilką kąpała się w dużej (naszej) wannie. Kupiliśmy jej takie kółko do pływania dla niemowlaków i chcieliśmy koniecznie wypróbować. A że nie było gdzie to została wanna. Nasz biedny króliczek doświadczalny nawet był zadowolony... Zuzanka jak CI idzie ??? Jak tam dietka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ja na chwilkę. tyle tylko,ze zgrałam zdjęcia z wesela na komputer i zamieściłam kilka na blogu mojej Karolci. Jest tam i moj mąz i ja z nową fryzurą, i państwo młodzi i oczywiście karola. Jesli macie ochotę, to zerknijcie. Jesoooo widze,że i tutj jest temat odchudzania. to i ja się przyłacze., waga zamiast spadac rośnie strasznie w góre :( Dziękuje za nowe fotki waszych skarbów napewno w wolnej chwili sobie oglądne. I zas wesele,....................już w tą sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala- niby nic pilnego,ale często boli mnie gardło i do niedawna miałam co roku ciężką anginę (kończyłam zwykle na zastrzykach). widzę dziewczyny,że większość z Was się odchudza. Ja ostatnio stwierdziłam że mam duże dupsko. Wszyscy znajomi i rodzinka stukają się w czoło i powtarzają że zgłupiałam i że ładnie wyglądam i jestem szczupła.Ja też w sumie jestem zadowolona, tylko ta pupa... szwagier stwierdził nawet że porody mi służą bo wyglądam coraz młodziej...i że po 3 albo 4 dziecku to będę wyglądała jak 18=stka...dobre sobie...hehe ale ja już taka jestem że zawsze coś znalazłam w sobie co mi się nie podobało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light$Blue-ładnie wyglądasz i tak jakoś inaczej...nie poznałabym Cię chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik no po prostu zaraz spadne z krzesla. Dziewczyny nie wierzcie jej ze ma duze dupsko, jest taka zgrabna, ze tylko pozazdroscic. ruda_lala dla mnie i tak bys zostala rudą lalą! A mieszkanie jest w zielonej dzielnicy dlatego takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-jejuś ,dziękuję :-D proszę mówcie mi tak więcej i więcej..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? rzadko mam taki biust jak teraz gdy karmię i dlatego mam ochotę kupić sobie jakiś zajebisty, seksowny komplet bielizny.. taki seksowny że mojemu T oko zbieleje... chyba zbieleje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja juz sie boje tego co bedzie po karmieniu z moimi piersiami, znowu flaczki, bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dobry pomysl z ta bielizna.....fajnie Ci...ja tylko 3 tygodnie karmilam i tez mialam fajne :-) cycuszki......a teraz to takie sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×