Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxii-do wyobraz sobie ze bede sie bzykac jak mi sie podoba i z kim mi sie podoba w poprzek w zdluz (a zwlaszcza lubie bzykac a raczej wtórowac w bzykaniu komarom -bo wtedy mozna mowic o bzykaniu-wulgarna Kobietko)i tak jak tobie sie nawet nie snilo i uwiez mi zlociutka glut cie obchodzi co ja bede robic bo ty na chleb ani na pieluchy mi zlamanego grosza nie dasz wiec kochaniutka zajmij sie swoim przescieradlem bo moje jest za czyste zeby takie dno jak ty probowalo mi go choc troszke zabrudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUU rudziutka ale pojechalas!!!! dobrze dobrze......to twoja sprawa co bedziesz robic..🌻... a J to dzisiaj bedzie czy kiedy bo ja juz sie pogubilam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka narazie musi sie uporac z Urzedem skarbowym ,bo przed wyjazdem do stanow sprzedal mieszkanie w ktorym mieszkalismy a sprzedal je przed uplywem 5 lat od chwili jego kupna i Urzad skarbowy naliczyl kare i niby sa dwa lata by albo zaplacic ta kare albo nazbierac rachunkow na ta kwote J.stwierdzil jednak ze woli zaplacic i miec to z glowy.A jak to na Polskie urzedy przystalo probuja cudzoziemca splawic i naciagnac :O A mi pozostaje poczekac az to wszystko zalatwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi lej przynajmniej pomaranczowa stwierdzi znowu ze jak wypije to bede latwiejsza:P Moja niunia dzisiaj dostala paczke z Hipp-a wasze malenstwa tez dostaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi hehehe, dobre, dobre. izawik już Ty kobieto nie grzesz, mówiąc, że masz dużą \"panią\". Taka laska z Ciebie, że szok a Ty narzekasz. ja zmykam spać. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi no jakąś kołysankę możesz mi pobzykać, na pewno będzie to przyjemniejsze niż gderanie mojego podłego męża. zmykam do Iguni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam nic z hippa, ostatnio dostałam tylko jakąs przeterminowaną gazetę :-( LightBlue ładnie Ci w tych włosach, a Karola jaka dama już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ostatni okres byl bardzo bolacy i z ciemna ciagnaca sie krwia... przed nim robilam dwa testy ciazowe i wyszly negatywne... jak sadziccie moge byc dalej w ciazy? bo podoobiniez jest to mozliwe majac okres..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ImKza moja kolezanka przez pierwsze trzy miesiace ciazy leciutko krwawila tak jak powinna miec okres ale bardzo skapo i zawsze po dwa dni. Paula dziekuje za zdjecia obejrzalam i stwierdzilam ze mam ladne wlosy wiec chyba jeszcze tym razem przynajmniej ich nie zetne:) mamo_baczka nie ma sprawy moze byc kolysanka:) ja dostalam w tej paczce sloiczek9dynia z ziemniakami)Mleczko i herbatka oczywiscie probki i lyzeczke plastikowai jakies ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ja nie dostalam zadnej paczki. Rudamaxi bzykaj sie ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kapikapi mogla bys mi cos blizej napisac o tych siedzonkach dla mauchow?pisalas ze sa takie dla dzidzusiow ktore jeszcze nie umieją siedziec.jak to wyglada? rudamaxi a gdzie mozna kupic taka galaretke z aloesu i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja z Hippa dostałam to samo co ruda i maxi-dodam,ze Bartek nie chciał niczego;-) no no rob szybko test i Twoje watpliwosci sie wyjasnia! I oczywiscie daj znac jaki wynik:-) Izawik, Ty masz wielka dupe??? Co prawda nie widziałam, ale patrzac na Twoje zdjecia trudno uwierzyc! Light wygladasz pieknie a Twoja siostra jest bardzo podobna do Ciebie! Jak było na weselichu? Tesciowa była z Karolka? Mamo Baczka przybij pione, ja tez mam podłego meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ale ze mnie zakret, dostałam to samo co Ruda i Justaaa a nie ruda i maxi:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka wiesz juz dokładnie kiedy bedziesz w Londynie? Ja albo 22 albo 23 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego ja nic nie dostalam? no no rob juz ten test. justa mi tez bartk budzi sie w nocy czego juz nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! u nas nocka fanjnie przespana. Wreszcie wyszło jakieś słonce więc zamierzam iść z Igą do parku. Pospaceruję trochę, rozruszam dupsko. przydałoby się posprzątać w chałupce, ale nie mam jakoś zacięcia. Z grubsza tylko opitolę, a kiedy zrobię generalne porządki to nie wiem, chyba na Boże Narodzenie ;-) A sorki jak rudamaxi będzie do mnie pryjeżdżać to może się zmobilizuję. LightBlue i aga , Wy kupiłyście też te gryzaczki w smoczku. No i jak maluchy na nie reagują. Bo moja Iga bierze go w swojego paszczurka, ale jakoś nie jest do niego przekonana. Chociaż wczoraj jak jej przytrzymywałam go, to z 10 minut pomiętoliła. aaaa i chciałam Wam się pochwalić, że moi sąsiedzi wyjechali na 3 tygodnie na wczasy. Wiecie jaki spokój. uffff ale za to druga sąsiadka jest taka wścibska, że jak usłyszała że ja wczoraj z kimś gadam na klatce, to wyskoczyła w samym szlafroku, żeby zobaczyć. Boziu Ci ludzie mnie wykończą psychicznie :-( A w ogóle stwierdziłam, że ona chyba nas podsłuchuje pod drzwiami i muszę na nią się zaczaić przez wizierek, ale jak ją złapię to nie ręczę za siebie. Nadal twierdzę, że ona chyba troszkę psychiczna jest :-) w ogóle moi sąsiedzi to jacyś kosmici. Nowiutki blok, wydawałoby się, że normalni ludzie, a piętro niżej mam sąsiada, który ma hobby wyciąganie puszek ze śmietników (a nie jest biedny). I o 3-4 w nocy z latareczką idzie do naszych śmietników na podwórku i wyciąga puszki i je gniecie, a ja dostaję nerwicy bo zawsze mnie obudzi. wrrrrr Może kiedyś wybuduję dom i się stąd wyprowadzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Nocka super przespana... Kami spala do 5:30, pozniej do 8:30. Teraz już jest oporządzona, buzka umyta, raczki umyte, ubrana w domowe wdzianko, leży sobie na macie i ciagnie piache. no no... daj znać co wyszlo na tescie. u nas znowu pogoda pod zdechlym azorkiem, ale i tak postanowilam, że okolo 11 pojde z Kami na maly spacer. Opatule ja grubo i smigne sobie do sklepu - a mam na wiosce tylko trzy, w których nic nie ma. Nad jezioro zeby pojsc trzeba miec ochraniacz przeciw wiatrom.... jeszcze raz duze buziaki na dzień dobry .... 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szoda,ze nie mieszkamy blisko siebie to bysmy sie razem wybrały na spacerek, bo mi juz łazenie samej z wokiem obrzydło:-( Mamo baczka, ja tez musze tego gryzaka trzymac Bartkowi to gosobie mietoli przez chwile, sam nie potrafi w buzi go utrzymac. A co do sasiadów, to w my akurat mieszkamy w domku gdzie płot przy płocie i dom przy domu. Wszyscy o wszystkich wiedza, ostatnio sasiadka mi dawała rady,zebym szybko jechała do Londynu bo nawet z najlepszym mezem roznie moze byc:-) Sasiad obok nasypał przy naszym płoci taka grude ziemi ze jak pada deszcz wszystko leci do nas, ale on twierdzi ze wykopal studnie i cały deszcz wlatuje do tej studni, dodam ze jest nauczycielam wizyki i wydawało by sie ze nie powinien takich bzdet wygadywac. Sasiad z drugiej strony klnie na zone i corki tak ze całe osiedle słyszy, corki ze mna nie gadaja, bo jak powiedziała inna sasiadka sa zazdrosne,ze mam Jarka:-) Tylko po trzeciej stronie płotu mamy normalnych sasiadów. A ulice dalej mam tesciów, ktoych fascynuje zycie mojego kolegi miezkajacego naprzeciwko nich i wkołko słucham ze Tomek zamiast wyjsc z zona i z dzieckiem na spacer to jedzi na motorach z kolegami:-( Co ich to obchodzi pytam???? Oto zalety mieszkania na zadupnymosiedlu domkow jednorodzinnych:-) Tez chcemy sie budowac ale na pewno nie tu! Zuzanka, to fajnie juz sie urzadze do pazdziernika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyki a nie wizyki;-) chyba jednak pojde umysł przwewietrzyc, bo bzdury pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!! noc udana!!! o godzinie 00 hih dalam malej przez sen mleczko potem o 4 sie obudzila i ok 6:30 zjadla i udalo mi sie ja ululac i spalysmy do 10 ihihihih!!!! jeju kiedy Kluseczka przestanie sie prawie co 3 godziny budzic w nocy?!!!! ide do miasta dzisaiaj ok 16....tesciowa z mala........ musze oplaty porobic i kupic pare rzeczy.... mam pytanko....jaka mam butelke kupic Kluseczce? chce kupic aventu 250 ml bo chyba te 330 to jeszcze sporo za duze ale zastanawiam sie nam tym smoczkiem do butelki? 2 czy 3 kupic???? do tej pory miala ten smok jedynke...... musze tez kupic cos malutkiemu bablowi....bo naszym dobrym znajomym w zeszly czwartek urodzil sie synus.....52 dlugi i 2800 wazyl...ale on jest malenki!!!!!! a przy mojej Weronisi to taaaaaka roznica!!!!!ale ubranka chyba nie bede kupowala tylko cos innego...moze palak do wozka albo do lozeczka.....a moze wy mi cos doradzcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cioteczki!!!! Moje starsze dziecko wczoraj zasnelo po 9 i dzisiaj wstalo o 9.30 i jest jakis osowialy i sie martwie ,goraczki nie ma ale nawet tostami pogardzil i prawie sie nie odzywa a to juz u niego jest cos nie tak bo jemu buzia sie nie zamyka,Paula cos o tym wie:) Pytalam sie czy go cos nie boli to mowi ze nie boli wyogladalam go nie ma ani wysypki ani nie ma sladow ukaszen po komarach,hmmmm pozostaje mi tylko go obserwowac. Beatka zeby nie bylo ze sie reklamuje(bo ja ci wrazie czego moge to kupic i wyslac) to napisz mi gdzie mieszkasz a ja ci podam adres hurtowni ktora jest najblizej ciebie.Galaretka kosztuje 68,45 zł i jest jej 118ml.I powiem tak ja juz bez galaretki bym nie potrafila funkcjonowac.Mi pomaga na moje uczulenie a u mojego synka zawsze dziala jak jest posiniaczony ,since zawsze szybciutko schodza po mojej ostatniej niefortunnej kraksie tez mi pomogly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja dostałam w prezencie trzy butelki Aventu 250ml i one wszystkie maja smoczek 2, wiec nie wiem czy to nie jest automatycznie dodawane. A na prezencik to teraz z własnego doswiadczenia wiem,ze ubranek nie ma co kupowac i sama nie bede tak robic, bo mimo ze wszystkim dookoła trabie,ze nie chce ubranek dla Bartka bo i tak wszystkich nie bede mogła zabrac to kazdy mu kupuje:-( kapikapi przypomniałam sbie jak pisałas niedawno o zachowaniu swojej córci i chciałam cie pcieszyc zebys sie nie martwiła. Widze ze Ty sie tym bardzo przejełas i to byl pewnie jednorazowy wyskok w przeciwienstwie do dziecka Jarka kuzynki.Mojego Jarka kuzynka ma 5 letnia corke i ta mała to istny koszmar. Wydawało by sie ze takie dziecko juz rozumie, ale ona nie znma słowa nie i wszystko jej wolno. Jak przychodza do mnie to nie moge sie doczekac kiedy wyjda. A mamusia bezstresowo, wogóle nie zwraca na nia uwagi i ma w dupie. Mała ostatnio zeszła na dół do moich rodzicow i chciała sie bawic antykmi mojego taty, tato omal zawału nie dostał! Ale co sie dziwic jak ona zawsze ma co chce. A jak cos jej sie kupi to nawet dziekuje nie powie tylko skrytykuje ze tego nie chciała tylko cos tam innego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi mieszkam w Kielcach.ale tą galaretką można smarowac zewnetrznie siniaki itp? i dziąsła tez sie smaruje? to ona jest do uzytku wewnetrznego i zewnetrznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczko, a ja mimo wszystko doradzałabym ubranko, ale takie maluteńkie na 50cm! na już :) bo pewnie mają standardowo na rozmiar 56 i większe... mój synek urodził się właśnie taki malutki i sporo musiałam dokupić, bo wyprawkę miałam dla macieńkiego po starszym synku, który urodził się o kilogram cięższy i ok 10 cm dłuższy! a dziecię w za dużych ubrankach wygląda żałośnie ;) a zabawkę możesz swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka tak tylko nie mozna nia smarowac otwartych ran,juz sprawdzam gdzie jest hurtownia obok ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×