Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Echhhhh solarium, teraz mozemy sobie tylko pomarzyc :classic_cool: Naszczęscie mam ciepło w domu. Az za ciepło. Taaa ja mam zwyczaj nazywania czegos co jes swierze ze jest zywe na w pól ugotowanego ledwo ciepłe, a na ugotowane zabite na smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak temat poronienia, jest trudnym tematem. Szkoda,że ci ludzie się od niej odsuneli, przeciez nie zrobiła tego specjalnie. SZlag mnie trafia jak czytam cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka we francji rodzine ma cala w polsce no szok, a fectowi to bym nakopala, gowniarz nie dorosl do malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z pracy i sobie poczytałam o tych Waszych zachciankach. U mnie w garnuszku juz \"dochodzi\" makaron, zaraz tylko zrobię fix do spagetti napoli, serek starty już czeka i jedzonko gotowe. To już moja 3-cia taka kolacja w tym tygodniu. Chyba się uzależniłam, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 ja sie uzalezniłam od sałaty, ale niestety ostatnio zobaczyłam na niej wielkie robaczysko i odechciało mi sie jesc jej chyba na dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez cos chodzi po glowie, moze maz przyjedzie i mi zrobi niespodzianke przywiezie mi cos pysznego :) a tak wogole to przechodzi mi przez mysl cos niezdrowego np hamburger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 czy ty chcesz , abym musiała jechac 50 km w obie strony do Mc Donalda????:P:):P:) Mam ochote, ale na Big Macka i frytki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast sobie pomagac to wymyslam najrozniejsze jedzenia swiata i faktycznie zaraz pojade sobie kupic hamburgera :) robimy sobie tylko smaki, moze umowimy sie ze robimy smaki tylko rzeczami z lodowki :) bo w wiekszosci kazda prawie ma to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie od was :D Po piwo do sklepu. Mój mąż własnie zadzwonił i stwierdził,ze ma ochote. Przy okazji mam sobie kupic cos na co ja mam ochote. Tylko co to kurde jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrociłam z zakupów kupiłam Karmi, ale czy ktoras z was powie mi, czy mozna to pic??? Bo ja sama to juz chyba nic nie wiem. Zgrzeszyłam, ale jak smacznie. własnie zjadłam rogalika 7 days , czekoladowego. Kara za grzechy, no cóż.....zgaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od czasu do czsu ulegam...Karmi :-) Nie powinno szkodzić, tak mi się wydaje. W końcu spozywamy tyle przeróżnej chemii na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 poczytałam troszke na tamtym forum, i przezylam szok. Tutaj u nas to szczyt kurtuazji. Brakuje mi słow, a ta dziewczyna aniaw18, młoda laska, a piszeże to jej 2 ciąza. Tylko dlaczego o wszystko sie pyta, bo mam wrazenie,ze ma zanik pamięci :P Ale co mnie to obchodzi. Tutaj jest fajnie i miło. I oby tak dalej :D Ania75 wiec ja tez ulegnę, chociaz raz. :classic_cool:temu Karmi Ide robic kolację, bo maż wrocił juz do domu :) Ale do tej pory nie wymysliłam co to bedzie, moze on cos wymysli. Zycze spokojnej nocy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw jests swirnieta uczy sie ma 18 lat i drugie dziecko. Jakas jestem padnieta, spac mi sie cce i energia opadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Cześć Dziewczyny Mam pytanie - Czy któraś z Was jest na zwolnieniu lekarskim ? Jaki kod wpisuje lekarz na takim zwolnieniu ? Czy to jest tylko jeden kod B - oznaczający ciązę, czy literka też coś oznacza ? Chyba grozi mi zwolnienie, boję się wspomniec o tym w pracy Nie wiem jak to wytłumaczyć, a nie chcę za bardzo podawać prawdziwej przyczyny - nie muszę wspominać, ze atmosfera jest okropna odkąd powiedziałam, ze jestem w ciąży Cały czas się tym martwię, a na dodtek martwię się tym, ze się martwię i że maleństu zaszkodzę - takie kółko - wiecie jak to jest Ale mówię Wam w pracy mam koszmar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Kiwusia niestety nie wiem nic na temat zwolnien lekarskich, a klimatu w pracy ni zazdroszcze, bo wiem jak to jest. Dolujecie mnie tym jedzeniem, bo tu w Anglii mam ograniczony dostep do niektorych produktow, a ostatnio mialam ochote na Murzynka. Jeszcze 10 dni! Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....14...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....15.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...17.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......16.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Kiwiusia - znalazłam w necie coś takiego : W zaświadczeniu lekarskim o czasowej niezdolności do pracy informacje podaje się z zastosowaniem następujących kodów literowych: kod A - oznacza niezdolność do pracy powstałą po przerwie nie przekraczającej 60 dni, spowodowaną tą samą chorobą, która była przyczyną niezdolności do pracy przed przerwą, kod B - oznacza niezdolność do pracy przypadającą w okresie ciąży, kod C - oznacza niezdolność do pracy spowodowaną nadużyciem alkoholu, kod D - oznacza niezdolność do pracy spowodowaną gruźlicą, kod E - oznacza niezdolność do pracy spowodowaną chorobą zakaźną o długim okresie wylęgania. Pozdrawiam i życzę lepszej atmosferki w pracy. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Dzięki dziewczynki Tylko wydaje mi się, że obok literki jest cyferka i nie wiem czy ona coś oznacza Poszukam może w necie i tak nie zasnę pewnie do 2, bo cały czas mam to na głowie Na dodatek tak mnie ciągnie brzuszek i co chwilę do łazienki ... Oj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×