Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość joania26
moj brzucho jest zdecydowanie wiekszy wieczorem! dalabym mu wiecej niz 15 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joania26
a dzisiaj musial byc jakis poranek glodomorow, bo ja tez wstalam jak lunatyk do lodowki i wcielam sniadanie w tempie dosc szybkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, ja tez wieczorem mam wiekszy brzuszek, niektore dziewczyny pisaly ze czuja bulgotanie w brzuszku jako ruchy dziecka, ja nic ieczuje a moze czuje ale to sa wzdecia :) Joanno witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Hej :) Mi dzisiaj zebrało się na porządki, tylko trochę za późno. Jestem w połowie roboty a tu trzeba się wziąć za obiadek. Tak w ogóle to straszny śpioch ze mnie. Wy tu już cosik skrobiecie o 9.00 a dla mnie to środek nocy :) . Moja mama mówi,że prześpię całą ciążę hihi. Jednak to moje ostatnie takie leniuchowanie, później przecież nie będzie czasu na spanie do południa. Co do brzusia to rzeczywiście jest dużo większy wieczorkiem. Na razie przytyłam kilogram od ostatniej mojej wizyty u ginki, ale cosik czuję że teraz już troszkę więcej przybyło. Wcinam ostatnio strasznie, tylko żeby nie przesadzić :). Dobra wracam do sprzątania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, to się chyba nazywa \"syndrom wicia gniazda\". Też przez to przechodziłam niedawno...pranie firmanek, mycie okien itd... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ojj brzusiooo rosniee u mnie juz widac ciaze, brzusio jest coraz wiekszy a jak ubiore dress brzuch jaby sie robill wiekszy wlasnie mialam wwas zapytac juz kiedys jakie witaminki łykacie ja elevit pronatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joania26
prenatal complex. nie wiem, czy to dobry wybor, ale wszystko tam jest podobno. niebawem jade do polski, wiec wszystkie badania porobie i sie okaze. poki co miewam czasem zawroty glowy i takie jakby przedomdleniowe stany. nie tak znowu czesto, ale sie zdarzaja. czytalam, ze tak bywa, wiec poki co nie panikuje i staram sie dobrze odzywiac,ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis strasznie kluje mnie , tak jakby uciskalo po prawej stronie , wsumie przyzwyczailam sie do tego uczucia , ale dziss jest wyraznie mocniej moze dlatego ze mi sie tam w srodku wszytsko powieksza i oczywiscie dzieciaczki rosnaa a wy jak sie czujecieeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....15.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...17.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz i ja uaktualniam tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joania26
Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....15.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...17.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz joania26...Asia.......26.......Galway..........15........Zosia, Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joania widze ze jestesmy w tym samym terminie ciazy :) czyli konczy nam sie 4 miesiac. Jutro ide na USG jakos strasznie zaczelam sie bac, z sie dowiem czegos zlego, jestem straszna pesymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joania26
wszystko bedzie dobrze! ja wlasnie oduczam sie czarnowidztwa, a raczej oduczaja mnie tego realia. w irlandii pierwsza wizyta u lekarza (przynajmniej w moim miescie i szpitalu) przypada na 18 tydzien ciazy... czyli mam ja dopiero przed soba... 7 listopada. oczywiscie bylam juz na usg w polsce. w 10 tygodniu. inaczej bym zwariowala! dlatego nie zamartwiaj sie i korzystaj z mozliwosci, jakie daje polska sluzba zdrowia (swoja droga nie taka zla...). glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu dopchałam sie do komputera. I musze nadrobic zaległosci w czytaniu, tak się rozpisałyście :D Tez uaktualniam tabelkę, mam nadzieje,ze zadnej z Was nie wytnę Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....14...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....15.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...17.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz A co porabiam??? Od jakiegos czasu siedzę w domku. Zarejestrowałam się jako bezrobotna, ale prowadze firme mojego męza. Więc na brak zajęcia nie narzekam: urzad skarbowy , zus , zakupy do firmy( hurtownie, oleje silnikowe, smary), ciagle siedze w samochodzie. :P:P:P (Jutro to moje autko jedzie do serwisu 😭 ) zuzanka14 ja tez biore jodox i feminantal :P Dzisiaj posprzątałam troszkę w ogródku. Swiezego powietrza nigdy dosc :D Własnie siadł koło mnie szwagier z pizzą. Czy ja musze znosic takie męki ;););) I tak pewnie zaraz sama pójdę, rozmroże taką samą pizze, zetre troszke sera na tarce, dodam tunczyka, zagrzeje w mikrofali i zjem. Echhhhhhhhhh, ale się rozmarzyłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue nie rob smaka cos za mna chodzi, mam smaki ale niewiem na co, nic co jest w lodowce mi nie odpowiada, Radek dzwonil pytal co chce ale ja niewiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się staram podgonić zaległości w czytaniu waszych wypowiedzi ale tego dużo :) Ja wczoraj byłam z wynikami badań u gina i okazało się że wszystko jest ok. Tylko mam problem z gr krwi bo okazało się że mam rh - i muszę zrobić jeszcze jedno badanie - wskaźnik coombsa. Za wiele nie znalazłam o nim w necie więc jak któraś z was mam jakieś informacje na ten temat to proszę o podzielenie się nimi. Trochę się zmartwiłam bo wiem że to może być groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margolci
masz minusawa grupe -jaka grupe ma Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za informacje o lataniu. Dziś będę u lekarza to ją zapytam, co o tym sądzi. Ja też wieczorami mam większy brzuch, ale zrzucam to na wzdęcia - dzidziuś i jedzenie już się razem nie mieszczą ;) Niestety nie czuję jeszcze żadnych bąbelków, ale u mnie to dopiero 13 tydzień, więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Margolcia, ja też mam krew Rh-, a mój mąż Rh+, więc mamy konflikt serologiczny, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Robią badania na przeciwciała, a przy pierwszej ciąży i braku wcześniejszych poronień, to prawie na 100% ich nie ma. A nawet jeśli są, to dają zastrzyk i po bólu. Moja mama ma też Rh-, a tata Rh+ i mają dwójkę dzieci, bez najmniejszych problemów, więc skoro już 30 lat temu lekarze umieli sobie z tym radzić, to tym bardziej teraz. Jakiś czas temu wyskoczył mi guzek na jednej piersi, taki mały, ale twardy, nie boli. Zawsze miałam takie guzowate piersi, ale tego na pewno wcześniej nie było. Myślicie, że to normalne? Idę dziś do gina to się dowiem, ale tak na wszelki wypadek pytam też Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do grupy krwi to jest konflikt jak kobieta ma minus ale przeciw ciala jak sie pojawiaja to przy drugim dziecku, ale w dzisiejszych czasach to zaden problem, tez mialam badania coombs i wszystko wyszlo ok, dzisiaj ide na USG i strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do grupy krwi to jest konflikt jak kobieta ma minus ale przeciw ciala jak sie pojawiaja to przy drugim dziecku, ale w dzisiejszych czasach to zaden problem, tez mialam badania coombs i wszystko wyszlo ok, dzisiaj ide na USG i strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja biorę jeszcze folik ajak skończę to opakowanie to zacznę brać Feminatal. Brałam to przy poprzedniej ciąży i służył mi w przeciwieństwie do Materny po której było mi niedobrze. Tak czytam sobie Was i to co zajadacie. I aż dziw mnie bierze ile możecie zjeść. Ja ledwie kanapkę wcisnę na sniadanie.Nie wiem dlaczego tak jest ale nie mam jakiegoś szczególnego apetytu. Wieczorem to już w ogóle na nic nie mam ochoty. Ostatnio przestało smakować mi mięso. Jedynie na co zawsze mam ochotę to zupy,zupy i jeszcze raz zupy. A w szczególności zupy-kremy. Dzisiaj taki robię. No i jeszcze makarony,a już najbardziej to spaghetti. Gdziekolwiek idziemy z mężem i córeczką to oni zamawiają frytki i mięso a ja spaghetti. Mąż stwierdził że jestem teraz tania w utrzymaniu ;-) Wczoraj strasznie bolało mnie podbrzusze, takie ciągnięcie rwanie. Chyba macica się powiększa,bo nawet w ostatnich dniach wyraźnie to widać.Ale wczoraj to po prostu trolowałam,bo przy każdym ruchu strasznie mnie rwało. Dzisiaj już mniej. Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, a próbowalaś rozkurczyć trochę mięśnie no-spą? Koniecznie powiedz o tych bólach lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic nie brałam. Rozmawiałam z koleżanką która jest w ciąży i ona twierdzi że też tak miała i że to normalne. Nie pamiętam aż tak dokładnie czy też to miałam przy poprzedniej ciąży. Gdzieś czytałam że wiązadła macicy rozszerzają się i to może powodować jakiś ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też boli od czasu do czasu, ale nie jest to rwący ból, raczej delikatny, podobny do tego przed miesiączką. Od czasu do czasu biorę no-spę i przechodzi. Lekarz też mi na ostatniej wizycie mówił przy badaniu, że wszystko ładnie w środku rośnie i ze może to powodować bóle w podbrzuszu. Ale tak jak mówię, nie jest to silny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×