Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja następne usg mam dopiero za jakieś 4 tygodnie :-( Ale to już będzie połówkowe...ależ ten czas zasuwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
Dzis pogoda we Wrocku cudowna jesien zlocista cieplutka, juz po jednym spacerku z Basia a teraz moze drugi ciekawe czy Malenstwo tez spacerki lubi pewnie tez :_) bo siedzi cichutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
U mnie to te usg sa zaskakujace nieplanowane lekarz zarzadza ze trzeba bo wymiary potrzebne :_) ale ostatnio mowil ze bedzie dopiero w 20 tyg. a to sporo czasu jeszcze 5 tygodni :_( fajnie papatrzec ale za czesto ponoc tez niedobrze dla Maluszka choc malo na ten temat badan, pa pa R(M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie chwilkę, a tu znowu tyle wpisów. Myslałam,że nie bede miała dostępu do netu, a tu niespodzianka, szwagier został dłuzej w pracy. Więc siedze sobie grzecznie, jem jabłka. I mam zamiar popodgladac troszkę aukcję na Allegro. Co prawda , pogoda zachęca do spacerów. Pewnie tez zaraz gdzies pójdę, ale samej to tak dziwnie włóczyc się bez celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj i jeszcze chciałabym zapytać. Robicie zakupy w sklepie H&M , czy jest tam odzież dla kobiet w ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj spanie bierze szok, tak mi sie czegos chce ale niewiem czego wydaje mi sie ze np jablka a po chwili stwierdzam ze jednak nie i odstawiam i biore cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
zuzanka14 - mam tak samo, ale najgorsze sa zakupy. Mam ochotę np na jogurt truskawkowy,kupuje go a jak juz jestem w domu to stwierdzam ze juz nie mam na niego ochoty. Takie uroki tej mojej ciąży. :) Lecę cosik przekąsić.Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 mój mąz mówi,ze marudze jak baba w ciązy :D Tak się zastanawiałam co mozna jeszcze pic. Pije kawe inke z mlekiem, herbate Saga malinowa z dziką rózą i z łyzeczką cukru, herbate z cytryną i miodem, wodę przegotowaną z cytryną i miodem, rózne soki. Własnie stwierdziłam,ze woda mineralna bez bąbelków jest najsmaczniejsza, echhhh te zachciewajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze jestem maniaczka tego forum bo co ide do kuchni (moj komp jest w kuchni) to zerkam co napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łososiem cos zjem , jak sobie go sama złowie :P. W sklepie rybnym tuz za rogiem, ryby \"wyszły\" nie ma kompletnie nic. Ale zauwazyłam u siebie postęp w jedzeniu. Dzisiaj ugotowałam 2 jajka na miekko i zjadłam, bez zadnych rewolucji, jezeli chodzi o zapach jajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że tego forum. Ja niestety jakis czas temu byłam uzalezniona od czatu. Na szczescie szybko przejrzałam na oczy i mi przeszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz problemy z jedzeniem? czemu ja niemam zaraz sie niepodniose :) ale grzecznie jem do 18 a potem to tylko owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez kiedys duzo czatowalam, ogolnie neta to zaraza u nas w szkole to wiecznie przychodza psycholodzy i nauczaja mlodziez ze to zabojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah, miałam problemy z jedzeniem jajek, ale mi przeszło. A to,ze ja tez się nie podniose, to inna sprawa. Właśnie zastanawiam sie co zjesc na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a my nic tylko o jedzeniu, ja sie wlasnie najadlam ale nie zmiena to faktu ze tez juz mysle o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat o mały włos przyczynił by się do rozpadu mojego małżeństwa. Moze nie czat, a facet na nim, ale było mineło. Facet okazał się czatowym zigolakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnioe patrzyłam w piekielne wrota lodówki, i mam tylko serek topiony Hohlland z pieczarkami , ze szczypiorkiem, jedzenia Whiskas dla kota(ale się nie skusze :P ) i kiełabase, na którą nie mam ochoty. czyli,że musze wyskoczy do sklepu , PO COS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie mojemu mezowi nie zqawracam głowy, mial lekkiego dola , jak powiedziałam mu,ze skasowali mnie ostro na serwisie. Ale niestety stwierdził,ze bedziemy musieli upchnąc komus tego naszego ciągle psujacego sie grata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz wymysliłas, nie ma co :D> moze są w sprzedazy mrozone, albo chociaż w syropie? zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio chcialo mi sie fasolki szparagowej nie bylo nigdzie surowej wiec kupilam mrozona i cala wywalilam bo tego sie zjesc nie dalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam :( Moja mama jakis czas temu dała mi jeszcze zywą ;) fasolkę szparagową. Myslałam,że jest zepsuta, tak smierdziala, a to tylko był taki \"inny\" rodzaj, który jej smakuje. Kurcze mam czkawkę, juz wypiłam prawie litr wody i nic nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ubawilas z ta zywa fasolka :) znowu sie zimno robi, musze napalic w kominku, meza jeszcze niema, pewnie solarium jeszcze komus montuje :) no wlasnie jestem taka blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie odezwala do mnie dziewczyna z forum na gazecie, poronila, facet ja zostawi, tesciowie kazali sie wynosic z domu, straszne niewiedzialam co jej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×