Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Izawik zaraz ci wysle pierwsza czesc:) też jeszcze nie mam @ mam nadzieje ze pokaze sie dopiero tak jak po pierwszym porodzie:) Boszzzzz jak moja mala dzisiaj marudzi nie wiem co sie dzieje,nic jej nie odpowiada ,pewnie jest zla na mnie ze slecze nad ksiazkami:( kapikapi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc... kochane... Madziunka - ja gdyby nie praca karmilabym non topa.. a tak w tygodniu jest 3x butelka, deserek i moj cycek..a weekendami tyko cycek..ile wystarczy tyle bedzie mleczka dla mojej niunki. slodkich snow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietniówki 🌻 ja już od 6 na nogach ,a w nocy też parę razy musiałam wstać do mojej małej,oj marudzi marudzi ja też jeszcze nie dostałam@ a od dwóch tygodni już nie karmie małej piersią co gorsze to pokarm mam nadal tylko mój leniuch jak poczuł butelkę to się więcej nie chwycił cyca,ale pierwsza córa zrobiła mi to samo też się pochwale ,oto moje córki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd9b6e1beb2ed650.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fcb6ab05ca50a13.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi-dopóki karmisz piersią to te tabletki są dla Ciebie,bo to jedyne,które mogą brać kobiety karmiace piersią.Nawet jeśli karmisz tylko 3 razy dziennie.Poza tym niekarmiace też mogą brać te pigułki,tylko nie robi sie 7 dniowej przerwy jak przy innych. Myslałam,że dostanę później okresu,bo moja siostra i inne znane mi dziewczyny dostały okresu jak przestały karmić albo karmiły już niewiele.A ten mój stale przy cycu a ja już...Chociaz może to wcale nie @.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka -dziękuje bardzo sie bałam jak Wiki zareaguje na pojawienie sie drugiego dziecka,ale wszystkie moje obawy były niepotrzebne Wiki jest super siostrzyczką ,cały czas chce sie z Martusią bawić i całować.Jak mała śpi to ciągle chodzi i sprawdza czy sie już wyspała.Czasami to stoi nad nią i grzechocze jej zabawką a potem woła \"o wyspała sie już!!\"a mnie krew zalewa,no ale cóż nie może być za różowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo bączka co tak zamilkłaś
Tak morda Ci się nie zamykała, a teraz co tak milczysz? nikt o tobie nie pamiętał jak cię nie było i teraz ci głupio tu pisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Justa dziekuje Ci za życzonka . Ucaluj Szymusia. Mam nadzieje ze jest grzeczniejszy niż Maniula. Ona od wczoraj przechodzi sama siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Ty jedna o mnie nie zapomniałaś. A tak widzisz przyznaję Ci racje. Nie mam co pisać. A co tęsknisz za mną, że tak mnie Tobie żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo bączka
nie tęsknię za tobą wcale, bo jesteś denna. Fajnie było bez Ciebie. Więc nie fatyguj się i lepiej nic nie pisz tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo bączka
no to super chociaż i tak ci nie wieze. nie wytrzymasz bez tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowko - bez komentarza Twoje wpisy, ja uwazam ze wlasnie nudno jest bez wpisow mamy baczka, przynajmnie ona zawsze nas rozweselala, no coz tylko czekac az forum klapnie, mnie juz tez nie ciagnie do pisania jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanko
nie liz dupy mamie bączka, pewnie Ty też uważasz że jest fatalna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) Weronika m dlaczego pytalas sie kto jest a Siedlec? margolcia ja nie wiem jak mozna ulzyc dzieciom jak maja katar...wiec nie pomoge.... justaaaaa to super ze sie wybawilas ..... evanika a jaki samochod chcecie kupic? topolka to niezle zalatwila cie corcia w Kosciolku hihihi buziaczki dla szymonka i mani z okazji wejscia w 6 miesiac zycia....ale ten czas zapitala ;) flowerska Tomus jest superrrrrrrrr... topolka masz cudne coreczki... pomaranczkom mowimy NIE.......mama baczka 🌻 a dalej nie komentuje...... AAAAAAAA WIECIE CO? MOJA NIUNIA MA JUZ DRUGIEGO ZABKA!!!!!!! DRUGA JEDYNKA DOLNA SIE POJAWILA......HIHIHIHIHHIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudamaxi-nie dostałam tej pierwszej części. Doroteczka-gratuluję drugiego ząbka :-) wcześnie te ząbki wyskoczyły :-) zarzekałam się że nie będę komentować pomarańczek ,ale tego nie sposób pominąć. Po pierwsze-wspominałyśmy mamębączka (nawet ja to robiłam), więc chyba nie dość dokładnie czytasz nasze forum Po drugie-były wypowiedzi dziewcząt na temat tego że brakuje nam wpisów mamybączka która zawsze nas nimi rozweselała a po trzecie to wydaje mi się że ktoś celowo próbuje zniszczyć nasze forum. Myślę nawet że jest to jedna i ta sama osoba. Najpierw wykurzyła kohannah, potem spowodowała że Paulka i rudamaxi też mniej się udzielają a teraz z kolei wzięła się za mamę bączka. Kto będzie kolejny? Może ja? Tak Ci zależy na tym żebyśmy ze sobą nie pisały?? O co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolka-widzę że mamy dzieci w podobnym wieku. Moja Wiktoria też jest z rocznika 2004 (luty), no i Gabi z 2007. Czy Twoja Wiktoria chodzi do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik-chciałam dać moją Wiki do przedszkola ale u nas przepełnione przedszkola więc chcąc nie chcąc jest skazana na mnie mówią że mało dzieci sie rodzi a ja nam pare koleżanek, które również chciały posłać swoje dzieci do przedsz. ale nie mają gdzie! w ogóle to u nas ciężko sie załapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolka -u nas też nie było lekko ale udało się :-) dzisiaj nie posłałam Wiktorki do przedszkola bo od wczoraj ma katar i to dość silny. Mam nadzieję że do jutra jej przejdzie bo inaczej zdąży się odzwyczaić od przedszkola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was wszystkich
po co ciągniecie to forum. Ono jest denne, badziewne i takie paniusie jak mama bączka udzielają się na tak durne tematy, że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kolejnych dzieci ktore wkraczaja w kolejny 6 juz miesiac zycia wszystkiego najlepszego. Doroteczka gratulki dla Weroniki za drugiego zabka. Mamo Baczka Pisz pisz!!!!! Izawik sprawdz teraz czy doszly. topolka corcie sliczne,zreszta jak wszystkie nasze dzieci:D Moja Kruszynka strasznie sie czesto budzila w nocy teraz sobie smacznie spi a ja to wykorzystuje i troszke sprzatam Pomaranczko tym razem przesadzilas i bedziesz miala za swoje .A tak wogole jak nasz temat jest dla ciebie denny to po cholere go czytasz i komentujesz .Jesli ktos nie moze sie obejsc bez tego topiku to chyba ty bo ty tu jestes najczesciej TROLU INTERNETOWY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mod_essy po wejsciu i po przeczytaniu prosze tych byle jakich postow nie kasowac gdyz tak jak wiesz musze posiadac dowody zeby ruszyc ze sprawa:) I jeszcze raz pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- dostałam te zdjęcia, ślicznie dziękuję. Niesamowitą sesję zrobiłas swojej córeczce ;-) Fajnie wygląda w tym body z krzyzowanymi ramiączkami. Jak w stroju plazowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj! Doroteczka więc Ty mieszkasz najbliżej mnie spośród wszystkich dziewczyn. byłam kiedyś w Siedlcach ( dwa razy) ale u sióstr Pasjonistek św. Pawła od Krzyża. one mają swój dom zakonny przy ul.Grabowej. no i bracia mroczkowie pochodzą z Siedlec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pojawiam sie i zaraz znikam. mam teraz troche na glowie w zwiazku z wyjazdem, ale na wszelki wypadek przygotowywuje sie rowniez na powrot Jarka bo i taka ewentualnosc sie pojawiła. a zima za pasem i trzeba czyms grzac no i jesli Jarek wroci to czeka nas remont mieszkania. wszystko wyjasni sie w tym tygodniu, na poczatku troche sie podlamalam, ale powoli musialam na nowo poukladac sobie pewne sprawy głowie:-) Bartek dzis przechodzi sam siebie, zaczyna mi brakowac cierpliwosci! Witam nowa kwietniowke i mame baczka na nowo:-) widziałam, ze pojawil sie temat ogrzewania i kominkow, wyłamie sie i powiem, ze ja tego nienawidze i chyba nigdy sie nie przekonam do tego sposobu ogrzewania, na sama mysl o zimie u moich rodzicow i paleniu w kominku słabo mi die robi:-( Dziekuje za wszystkie zdecia i gratuluje zabków Weronisi!!! Moj Bartek próbuje raczkowac, narazie udaje mu sie w miejscu wytrzymsc na kolanach i wyprostowanych raczkac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś pierwszy dzień w pracy :-( Jak się trochę zaklimatyzuję, to postaram się więcej pisać. Słowo skauta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×