Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

maagda mam taki digimax master i w nim wycinam (troche krzywo jeszcze ale moze sie wprawie) a potem wklejam na tla ktore szukam w google :) :D:D:D to mój nowy świr :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co robic Viki najpierw mi zwymiotowala sluzem(strasznie tego bylo duzo-tylko skad?😭) umylam ja wykapalam i po jakichs 20 minutach zwymiotowala znowu tym razem sluzu bylo malo ale zwymiotowala cale mleczko:(Boze a ta idiotka z rejestracji chciala mnie umowic do lekarza w polowie przyszlego tygodnia,jesli moja mala zwymiotuje mi jeszcze raz dzwonie na pogotowie.Boże tak sie martwie co jej jest😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-pisałaś wcześniej że Viki ma okropny kaszel. Jeżeli ma też katar to myslę że to dlatego zwymiotowała. Gabrysia 2 m-ce temu też miała zapchany nos i zawalone oskrzela (charczała). Zdarzyło się jej zwymiotować takim śluzem jak się przydławiła katarem. Z jednej strony dobrze bo pozbywa się tego śluzu z organizmu ale z drugiej strony trzeba uważać że dziecko się nie odwodniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-pisałaś wcześniej że Viki ma okropny kaszel. Jeżeli ma też katar to myslę że to dlatego zwymiotowała. Gabrysia 2 m-ce temu też miała zapchany nos i zawalone oskrzela (charczała). Zdarzyło się jej zwymiotować takim śluzem jak się przydławiła katarem. Z jednej strony dobrze bo pozbywa się tego śluzu z organizmu ale z drugiej strony trzeba uważać że dziecko się nie odwodniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, mała ma katar tak? bo jeśli tak, to takie wymioty to nic dziwnego... maleństwa nie umieją się wysmarkać i połykają katar, a później \"pozbywają\" się go wymiotując! moje dzieci oprócz tego, też zawsze wymiotują mając wysoką gorączkę, to naturalna obrona organizmu przed za wysoką temp. ile ma stopni? nie siej paniki, tylko ewentualnie obniżaj temp. dopiero gdyby zwymiotowała raz po raz, gdybyś zauważyła, że po zwrocie czuje się gorzej, a nie lepiej (moje dzieci najczęsciej odżywają, albo spokojnie śpią po tym- zależy dzień, czy noc) leć na pogotowie... i nie denerwuj się tak ;) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, mała ma katar tak? bo jeśli tak, to takie wymioty to nic dziwnego... maleństwa nie umieją się wysmarkać i połykają katar, a później \"pozbywają\" się go wymiotując! moje dzieci oprócz tego, też zawsze wymiotują mając wysoką gorączkę, to naturalna obrona organizmu przed za wysoką temp. ile ma stopni? nie siej paniki, tylko ewentualnie obniżaj temp. dopiero gdyby zwymiotowała raz po raz, gdybyś zauważyła, że po zwrocie czuje się gorzej, a nie lepiej (moje dzieci najczęsciej odżywają, albo spokojnie śpią po tym- zależy dzień, czy noc) leć na pogotowie... i nie denerwuj się tak ;) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, próbuje Ci odpisać ale kafe działa jak chce... a właściwie jak nie chce.. pewni jutro się okaże, że poszło 3 razy... mała ma katar tak? bo jeśli tak, to takie wymioty to nic dziwnego... maleństwa nie umieją się wysmarkać i połykają katar, a później \"pozbywają\" się go wymiotując! moje dzieci oprócz tego, też zawsze wymiotują mając wysoką gorączkę, to naturalna obrona organizmu przed za wysoką temp. ile ma stopni? nie siej paniki, tylko ewentualnie obniżaj temp. dopiero gdyby zwymiotowała raz po raz, gdybyś zauważyła, że po zwrocie czuje się gorzej, a nie lepiej (moje dzieci najczęsciej odżywają, albo spokojnie śpią po tym- zależy dzień, czy noc) leć na pogotowie... i nie denerwuj się tak ;) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! Gosia jak Wiktorka, lepiej? My mieliśmy długą noc. Maja spała znowu z małymi przerwami. Na koniec oczywiście wylądowała w naszym łóżku. Wczoraj pojawiła się na jej ciele wysypka, wcześniej 3 dni gorączki więc myślę, że była to 3 dniówka. Lekarka potwierdziła a ja ponownie cieszę się, że nie podałam antybiotyku. Za to Kuba brzydko kaszle. Wg lekarki w poniedziałek może już iść do przedszkola. Ale go nie puszczę. Pozostajemy znów dzisiaj w domu a ja już się duszę od tego siedzenia. Miłego weekendu wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.. ja tylko na sekundke..pozniej wpadne na dluzej.... kto ma moj nr gg?? bo instaluje a zapomnialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to bardzo pusto. Pewnie teraz co niektóre mamusie mecz oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika, masz już ten nr czy nie? A zresztą Twój nr gg to: 3843234. A ja przetrzepuję portal \"moja klasa\". Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jejku jakos nie mialam czasu nawet Was poczytac do tej pory...ale zaraz to nadrobie...mam nadzieje.... flowerska dobrze ze szczesliwie dolecialas... izawik ja na noc ubieram Weronisi body z dlugim rekawem i albo skarpetki albo polspioszki...a nie mam nawizacza wiec nie pomoge... Evanikaa i MaMani to super ze wizyty u neurologow sie udaly.... jesli chodzi o zasypianie dzieci to moja corcia zasypia w lozeczku ale musze byc przy niej i dac jej reke...kurcze probuje jej dac misia ale chce czuc skore widocznie bo nie da sie oszukac......a i ma zawsze pieluszke.....nie wiem co ostatnio jej jest bo mniej je...i zasypia ok 23 a nie o 21...cos jej sie poprzestawialo........a bylo nawet ok..... zuzanka zazdroszcze widokow z okna.... rudamaxi bo u nas to trzeba miec zdrowie zeby miec sile chorowac....gratulacje dla Viki z okazji pojawienia sie drugiego zabka.... rudalala a zdjecia super.....no ale kurcze inne nie mogly byc bo przeciez laska z ciebie ze hoho..... kapiecie dzieci jeszcze w wanienkach czy juz w duzych waszych wannach? ja juz w duzej... karinko super blogi a ja nie moge sie zmobilizowac do stworzenia blogu corci...a gdzie najlepiej jest tworzyc blog? justaaaaa jak kolokwium? rudamaxi jak corcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za numer gg..heh znalazlam na poczatkowych stronach naszego kafe... Starciłam jednak wszystkie kontakty..wiec zapraszam....nie wiem dlaczego, ale nie moge zimportowac ani jednego! Pochwale sie wam..a co tam! Pierwszy raz ugotowałam mojej Kamci obiadek - zupke. Pycha była. Zjadła cała porcje! Byłam w szoku, ze jej smakowala. Zmobilizowalam sie i teraz bede robila jej na dwa dni! A co tak słoiki sa taaakie drogie..hehe! Dorota jak wasze auto?? My w piatek odebralismy nasze po remoncie i smiga jak strzala. Musimy jeszcze zastanowic sie jak zalatwic nieuczciwego sprzedawce. mamy pare hakow na niego, ale o tym nie bede pisac głosno! Ja jeszcze nie kapie Kamci w duzej wannie, bo jak juz pisalam wczesniej mam za duza wanne, i ciezko mi jest sie nad nia nachylac..jest niewygodna..poczekam az Kamcia zacznie samodzielnie siedziec..wtedy wyloze jej mate antyposlizgowa i bede spokojnieja kapac..a poki co wanienka plastikowa nam jeszcze bedzie sluzyc! Ide sobie poogladac tv... Moj G pojechal do kumpla na mecz....a ja urzęduje sobie sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka dla mnie prościej było stworzyć na onecie blog. W smykach nie mogę się połapać co i jak. Spróbuj najpierw na naszym forumowym blogu coś dopisać to będziesz wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje ze zyje , Dziewczyny dziekuje za zdjecia super Ruda mam nadzieje ze z Viki wszystko ok, Dorota Weronisia jak malowana :) no i rosnie jak na drozdzach :) Z Tomka to tez maly gadula rosnie :) Milenka to tez mala kobietka :) jednym slowem nasze maluchu z dnia na dzien sa doroslejsze :) w tym tygodniu mam zjazdy wiec tylko przelotem . zmienili mi plan i jak zaczynam o 8 to koncze o 20 a co u mnie mmmmhhhh Wiktoria raczjuje na calego ostatnio stanela przy pufku i w lozeczku alkiem niezle bo przeciez skonczyla dopiero 7 m-cy, no i wyszly jej kolejne 2 zabki (jedynki ma juz wszystkie) ja od poniedzialku jestem na opiece bo mala dostala temperatury p nie bylo wiadomo od czego, no a dzis Mateusz i Wiktoria byli u lekarza i okazalo sie ze maja zapalenie krtani Mati przyniosl z przedszkola a teraz juz slodko spia ja tez konam a jutro od nowa ale chcialo mi sie studiow mam nadzieje ze szybko zleci bo jutro moje ulubione przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a ja właśnie idę spać - bo jestem po nocce. Kasia zaziębiona, a na noc poszła do babaci bo mój M miał cykora i wolał że by babciaa się nią w nocy zajęła... buziole i miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Sarita...jak ty kobito dajesz rade! ? Zuzanko...hmm moj blog dziala bez zarzutu... hmmm?? Kama obudzila mnie o 7:20..i teraz marudzi..siedzi u mnie na kolanach i domaga sie klawiatury! ide na dol ja nakarmic...hehe i moze na wczesny spacerek... a teraz kilka slow od Kamy.. 6chf hvjgk M ggbmkn xcz` idziemy na sniadanko! buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko w telegraficznym skrocie bo mam miec gosci lada chwila na obiad. Wczoraj pojechalam na uczelnie ale bylam tylko na jednym wykladzie i potem szybko do Trzebnicy i do szpitala na ostry dyzur.Bo mala strasznie charczala. Lekarka osluchala zajrzala do gardelka,noska i uszek i stwierdzila ze to jakis wirus na szczescie to nic powaznego a ja sie juz obawialam ze nas zostawia w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam w końcu przespaną noc. Wstałam w boskim nastroju. To nic, że Maja po północy spała już w naszym łóżku. Najważniejsze, że się wyspałam. Mieliśmy iść dzisiaj na kąpieliska termalne, wymoczyć tyłki w ciepłej wodzie ale nici z wyjścia bo mąż jest chory. Pozostaje nam pójście do kina, jak co niedziele. Rudamaxii dobrze, że to nic groźnego. Iza jak po imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. ale mialam swietny weekend. Haha nieprzespany. Moja Kama za kazdym razem jak slyszy, ze wchodze do łózka - budzi sie. A ja, że mam miekkie serce, wiec biore mala do siebie... i mam co chce..czyli opadajace powieki Wczoraj wyskoczylismy wszyscy razem nad morze, do Miedzyzdroji. Pogoda byla rewelacyjna, zero wiatru, sloneczko....mozna było sobie spacerowac.... Pozniej obiad w restauracyjce...nawet Kama byla grzeczniutka. Pierwsza proba zaliczona, mozemy czesciej jezdzic na takie eskapady. Kamila - chyba niedlugo i doo ciebie na pizze dojade... Wczoraj wyladowalismy na pizzuni w Swinoujsciu, wiec nic nie stoi na przeszkodzie, ze i do ciebie zawitamy! Zmykam do pracy! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezsc dziewczyny.Mam do sprzedania 4 puszki nutramigenu.Lekarka przepisla mojej corci 5 puszek.Mala nie chcial jesc i 4 mam na zbyciu!Odsprzedam tanio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...gdzie sie podziewacie!!?? Ja tu zamarzam w pracy, myslalam ze sie rozgrzeje czytajac was..a tu co?? Tak pusto!! Meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :-) trochę niewyspana,ale zadowolona :-) bylismy na impezce i było bardzo fajnie. Wytańczyliśmy się za wszystkie czasy. Moje nowe buty też się sprawdziły ;-) Bawilismy się od 20 do 3 w nocy,chociaz ja już od 2 trochę zwolniłam bo byłam zmęczona. Wczesniejszą nockę spałam przespałam tylko 5h bo Gabrysia przez katar nie mogła spać. No i miała jeszcze gorączkę. Bałam się jak to będzie u mamy,ale poradziła sobie. I mama i Gabunia :-) Chociaż trochę płakała i zasnęła na dobre dopiero ok. 24. Obudziła się o 3:45 ale wtedy to już byłam w domu i mogłam ją nakarmić. Na imprezie wypiłam tylko 1 piwo (do godz. 23) i dlatego później trochę mnie już drażniły zachowania innych pod wpływem alkoholu. W końcu nadawali na innej częstotliwości ;-) Przeslę Wam na skrzynki kilka fotek. Gabunia nadal ma gęsty katar. Dzisiaj w nocy nie mogła spać, ale nie przez katar tylko kaszel :-( Bylismy z nią u lekarza. Na razie ma czyste oskrzela i gardło. Widocznie skutecznie oczyszczam jej nosek. Tylko ten kaszel :-( Ma brać takie leki uodparniające przez kilka dni i taki środek do noska. Idę z nią na kontrolę za 2-3 dni. A ja jeszcze muszę odespać to wszystko. Ostatnie 3 noce śpię po 3-5 h. Wiktorka poszła dzisiaj do przedszkola. Nie cieknie jej z nosa chociaż mówi przez nos. Pójdziemy z nią do alergologa to zobaczymy co mądrego wymyśli;-) Dzisiaj życzenia przesyłam Tomusiowi (flowerska), Weronisi (doroteczka), Kasi (sarita) i Julitce (koala). Wszystkiego naj,naj i dużo uścisków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czekamy na zdjęcia, fajnie, że się wybawiłaś. My wybieramy się na sylwestra na imprezę na całą noc do Poznania i jestem ciekawa jak to będzie. Kubuś jest nadal w domu bo rano strasznie kaszle. W śr w końcu pójdzie do przedszkola to może będzie ciut ciszej w domu. My też przesyłamy życzenia dla dzisiejszych solenizantów i spóźnione dla tych dzieci, które obchodziły swoje miesięcznice wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj wspolczuje waszym szkrabom przeziebien i chorob!! Dorosli sie mecza strasznie z katarem, a co dopiero mowic o takich maluszkach. Izawik - daj Gabi wielkiego calusa... nich dziewczyny co juz zdrowieja! Kar - wygrzej tego chlopa porzadnie... Solenizaci - najlepszego! Ale strzelilam gafe...dzwonie do mojej mamy zeby sobie marudzic i w tle slysze jakis obcy glos. Pytam sie \"kto to\"..a mama mi na to, ze Kryska..wiec ja jej \"pogoń ja...nudzi jej sie, ze przychodzi do mojej Kami\"..mama zdebiala...i nagle mi mowi. To nie twoja tesciowa tylko moja przyjaciolka Kryska....ech obudzil sie we mnie diabel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Izawik - czy Gabrysia ma kaszel tylko jak śpi? bo właśnie mojA Kasię męczy katar , a jak tylko zaśnie zaczyna się kaszel i wtedy jest gorzej. też byliśmy u lekarza i gardełko i reszta są czyste... mamy przepisany syrop Eurespal. zobaczymy jak to będzie... evanika - dobre z tą Kryśką...hihihi Izawik - ja też się nie mogę doczekać fotek! chociaż sobie popatrzę jak inni się bawią ;) mój M idzie 23-go na imprezę firmową - niestety bez osób towarzyszących...buuu... ja mam taką impre dopiero w styczniu i też bez osób towarzyszących....echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×