Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziewczyny cycusiowe dzieci to chyba tak maja, Bartek tez poza cyckiem swiata nie widzial do czasu az innych rzeczy poprobowal, teraz uwielbia soczki i od niedawna pije z niekapka a na cyca nie chce patrzec nawet. Justaa wspolczuje boli glowy:-( Bartek tez juz polegl a ja padam po dzisiejszym dniu, nie wiem skad on ma tyle energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... ale dzisiaj przymroziło...15 minut skrobalam szyby! Ale za to jak sie rozgrzałam fijjufjuuu Niestety po tej pysznej kaszce na sen Kama i tak sie obudziła o 1 w nocy.. Gdzie te czasy, kiedy moglam sobie pospac bez nocnych pobudek! Jakie długie spacerki robicie ze swoimi szkrabami w takie dni (lekko mroźne)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja tez mialam sie was o to samo zapytac.......jak bylo cieplej to jak mi corcia zasnela to spacerowalam z nia dotad az sie obudzila.....a teraz???? myslicie ze godzina spacerku w taka pogode wystarczy? czy za dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez własnie nie wiem. lekarka kazala z mala wychodzic na spacery jmimo przeiębienia ale nie wiem na ile wyjsc... Teraz odkad jest tak zimno to chodzilysmy na max pol godzinki ale czy z taka zakatarzona moge isc na tak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie jutro pediatry o te spacerki..... czy widzialyscie gdzies moze na allegro taka folie na torbe od wozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie widzialam.... Dorota aaa jak dbac o te dwa male zabki mojej malej...jak czyscic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy :D Kupiłam dzisiaj mintaja, mam buraczki, ziemniaka, marchew, pietruche nie mam selera. I zamierzam dzisiaj ugotowac danie wg przepisu MaMani. Zobaczymy co z tego bedzie. evanikaa o tego mojego kota nie mam sie co martwic on jest takja du*a ze wszystkiego sie boi a najlepiej jakby go cały dzien głaskac przytulac :D W takie dni mroźne jestemz Karolą ok 20 minut na spacerze. Nie wychodze jak wieje wiatr i cos tam z nieba pada. Lece , bo własnie nawaliła w pieluche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny. Mania wląsnie opanowala SIADANIE tylko siedzenia jeszcze nie opanowala wiec usiadzie posiedzi chwileczke i spaca spowrotem :) Nie moge jej polozyc i uśpic bo ciagle siada i sie cieszy :D:D zolziura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jak ja chcialabym widziec jak moja Kama pierwszy raz usiadzie, albo zrobic cos co warto zapamietac. No nic - moja mama bedzie wszystko widziala pierwsza...wrrrr Mancia - buziakos dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Jezeli wy nie jestescie zainteresowane to moze polecicie aukcje swoim znajomym.Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi córeczka zrobiła dzisiaj prezent. Przespała całą noc. Nad ranem poszłam sprawdzić czy wszystko aby w porządku u niej a ona sobie smacznie spała. Od czasu jak jestem na diecie schudłam 2 kg. Tak po prostu bez głodówki, nie jem między innymi słodyczy, pieczywa ani makaronów. W życiu nie myślałam, że dieta może być tak prosta. Muszę jeszcze trochę wytrzymać- jakieś 3 tyg i potem zrobimy testy i będzie wiadomo co ją uczula. 21 pisała o zabawkach dla chłopców a ja myślałam o kupnie czegoś takiego: http://www.allegro.pl/item276370485_chicco_chodzik_pchacz_sorter_klocki_nowy_gwaranc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka to chyba na kwietniówkach 2008 powinnas wystawic a nie u nas. Nie wiem jak dziewczyny ale ja to raczej wląsnie juz powoli wynosze niepotrzebne rzeczy typu mata edulacyjna ( za mala dla mojej i ciagle z niej spada) karuzela( ciagnie za nia i boje sie ze sie zlamie i zrzuci ja sobie na glowe) a ubranka to juz dawno nie 62 tylko 74-80 :) laktator tez mi zbedny a podgrzewacz wlasnie wczoraj schowalam do szafy :D:D ewanika moze mala zrobi psikusa i postanowi usiasc wląsnie wtedy kiedy ty jestes przy niej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar...tego maila pisalam chyba z godzine... Fajowy \"pchacz\", przydalby sie mojej Kamci, moze chcetniej podnosiłaby pupe do góry. Moze skusze sie o napisanie listu do sw. mikolaja zeby przyniosl Kamci cos podobnego. Dzisiaj to mnie boli glowa..łykłam juz tabsika, ale nadal nie pomogl. W dodatku jestem zla...za oknem pieknie swieci sloneczko, a moja Mala siedzi w domku, bo moja mama nie ma sily znosic wozka z 4 pietra. Kama wyjdzie na spacerek dopiero o 17, jak bedzie ciemno i zimno. Przesada. Nie wiem jak to jest, ze sa ludzie, ktorym pasuje takie siedzenie w domu i gotowanie obiadkow i czekanieaz maz wroci..a co z dotlenieniem organizmu...wrrrr ale marudze, zamiast cieszyc sie ze ktos zaufany ma moja mala na oku, narzekam..ale juz tak jest, jak jest dobrze chce sie zeby bylo jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nadal śniegu nie ma, a tak chętnie bym pokazała go dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj Kar, poczekaj..jeszcze was tam zasypie...wtedy bedziesz krzyczala spod zaspy o cieplo i slonce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam taką nadzieję. A jak nie tutaj to może w Polsce. No na pewno. Dziewczyny coś się dzieje z kafe. Wczoraj pół dnia nie była dostępna opcja wysłania postu a dzisiaj Izawik ma to samo, natomiast u mnie działa wszystko. Hm... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Wpadam jak po ogień,bo mój synuś nie daje mi chwili wytchnienia.Dziewczyny narzekające,że dzieci jeszcze nie raczkuja-proszę rozkoszować sie ta chwilą.ja latam za moim małym jak nawiedzona.Chociaż teraz znudziło mu sie raczkowanie.Na topie jest stanie.Przy wszystkim co tylko sie da.A ja musze pilnować.Uwielbia włazic pod stół,wstawać pod nim i uderzać się tym samym w głowę.Fajowe jest też wyciąganie ziemi z kwiatów.Teraz stoi w łóżeczku i na mnie krzyczy.Noce mamy koszmarne.Nadal brak zębów,więc to może przez to.Może coś wkońcu wychodzi.Całe noce sie budzi i wierci.Nic nie śpie. Marcel pije wszystko od cycusia po soki i herbatki.Z sokami to nawet przesadza.Mam wrażenie że jakby mógł to by wypił i litr.Buziaki dla wszyskich dzieciaczków i zdrówka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Pisalam wczesniej ale sie nie wylalo. Bartek spi juz druga godzine:-) Nie pamietam kiedy ostatnio mialam tyle luzu. Mamani gratulacje dla Mani za nowe osiagniecia!!! Kar, my juz sie zaopatrzylismy w pchacz tylko wzielismy z Ficher Price ma tez funkcje jezdzika i jak narazie to on najbardziej cieszy bartka. Pol dnia ciagam go na sznurku po pokoju:-) Evanikaa jesli chodzi o samo wstawanie to ten pchacz moim zdaniem nie jest najlepszy, chyba ze sa takie gdzie mozna zablokowac kolka,zeby nie odjechal. Bartek jest na chodzenie przy nim jeszcze za maly, wiec my go skladamy na jezdzik i on uwielbia na nim jezdzic, jesc i bawic sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak masz jakieś zdjęcie to wklej Madziunka zdolny jest twój synuś. A ząbki książkowo wychodzą w 7-8 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar fajny ten \"pchacz\". i ja z moim G zastanawiamy się nad czyms takim. julka121 chyba musisz pytac wsrod tych dziewczyn ktore dopiero urodzą. jak pisałam tak zrobiam. ugotowałam zupke we przepisu Mamani, moje dziecko zjadło tyle,ze az sie za głowę złapałam. Tylko zamiast selera dałam brokuła i fasolke szparagową. I jeszcze apetyt był spotęgowany, bo wróciłysmy ze spaceru. Echh MaMani 🌻😘 teraz moj szkabik spi. madziunka wyobrazam sobie ciebie jak biegasz za marcelkiem. mam kolezanke ktora ma 10 miesiecznego smyka,i tamten tez wywraca jej dom do góry nogami. szczegolnie posmakował w ziemi do kwiatków szkoda tylko,ze ona karmi go juz parówkami i batonami grzeski a wogóle zaniechała dawania mu mleka. no ale skoro on popróbował innych specjałów ;) I powiem ci ze karola tez jeszcze bezzębna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w końcu dokopałam się do Was ;-) od wczoraj miałam problemy z wejściem na forum... jejuś jak Was czytam co potrafią Wasze dzieci to myslę że z Gabi to naprawdę wielki leniuch :-)Ona najchętniej to przesiedziałaby cały dzień. O leżeniu na brzuchu czy raczkowaniu mogę zapomnieć... Karina- gratuluję zrzucenia 2kg,ale nie przesadzaj bo zostanie z Ciebie sam szkielet ;-) aga-aga-w końcu dostałam od Ciebie ten film. Bartuś jest naprawdę słodziutki. A jak ładnie powtórzył \"ba-ba\". Na tych czworakach zasuwa jak torpeda. Pewnie wszędzie za Tobą chodzi? lightblue-widzę że Karolinka ma niezły apetyt i wsuwa wszystko co jej ugotujesz. Moja Gabi jakoś malo je obiadków. I obojętne czy są ze słoika czy ugotowane przeze mnie. Najchętniej je ten sinlac. No i moje mleczko (.)(.) madziunka-pociesz się - ja też nie sypiam za dobrze w nocy. Ostatnie 2-3 tyg to koszmar i z wielkim żalem wspominam pierwsze 7 m-cy kiedy to Gabi albo budziła się tylko 1raz nad ranem albo przesypiała całe noce ...teraz wybudza się średnio co 2-3h i nieraz trudno ją zmusić do dalszego spania. Ostatnio strasznie ładowała pięści do ust i dzisiaj zauważyłam że wykluwa się trzeci ząbek- górna lewa jednyka. co do spacerów to ja jestem z Gabrysią na dworze ok. 45min-1h. Chyba że wiej to nie wychodzę w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mała cwaniara nie chce pic z butelki ale z kieliszka owszem. Wypiła 100 ml soku i moze w koncu to bedzie sposob na to, zeby sie czegos innego napila niz moje mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.....:-) aga dostalam od ciebie filmik w ktorym Bartus gra glowna role......masz boskiego synusia......a jak fajnie raczkuje.....ja jeszcze nie zauwazylam zeby moja corcia chociaz probowala chodzic na czworaka........woli siedziec tak jak Gabrysia izawik ..... a no i lubi oczywiscie byc noszona na rekach......a mi juz czasami rece opadaja..... madziunka fajnie ze sie odezwalas.... ja jutro z Weronisia na szczepienie sie wybieram i zobaczymy czy ja zaszczepia bo przeciez niedawno byla chora..... tez sie zastanawiam co kupic mojej Kluseczce......to to co znalazlam fajnego http://www.allegro.pl/item268571482_oryginalne_klocki_sensoryczne_baby_blocks_promocja.html#photo ale mysle ze zamiast samych klockow lepiej kupic : http://www.allegro.pl/item273447132_fisher_price_zyrafa_z_klockami_hit_2007_.html#photo http://www.allegro.pl/item272246744_piramidka_do_ukladania_gra_i_swieci_gratis_.html#photo http://www.allegro.pl/item269741802_edukacja_zabawa_pianino_z_mlotkiem_hit_2007_08.html#photo http://www.allegro.pl/item276370485_chicco_chodzik_pchacz_sorter_klocki_nowy_gwaranc.html#photo albo inny jakis chodzik jezdzik... oki juz was nie zanudzam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×