Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Lighy - Zuzanka rozgrzewa sobie palce! U ciebie przynajmniej snieg, a ja rano zostawilam G w domu z Kama a sama sie poswieciłam i poszłam na autobus..zamiast zamrozonej ziemi napotkalam mega blotko..i zanim doszłam do autobusu bylam cala w blocie. Przesada...czlowiek przeprowadzajac sie z miasta na wies nie pomyslal, ze warto kupic kalosze...hehe Kama zasneła..juz podczas kąpieli mi marudzila... i padla jak kawka oczywiscie przy (.)(.) Jestem ciekawa jak ona wytrzyma imprezke, na ktora idziemy w sobote. Jak juz kiedys mowilam fanaberia mojego taty siostry...urządza urodziny dziadka 87...na 40 osob.. a urodzinki zaczynaja sie o 1730 i beda trwaly do 22..no wiem, wiem... ja sie zmyje o 20, ale jak Kama to wytrzyma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski NIe pisałam ostatnio bo nie miałam o czym - to po pierwsze, a po drugie - ostatnio jak pisałam, to moje posty pozostały bez odzewu. W związku z powyższym stwierdziłam, że nie będę więcej pisać, bo to i tak nikogo nie interesuje... Po czym jak przeczytałam wpisy pomarańczowych dziwek to stwierdziłam, że k...wa niektórzy to mają tupet, ja pierd...olę. Aż z wrażenia sprawdziłam pocztę i stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że przez takie małpy to chyba czysta zazdrość przemawia. Bartuś jest ślicznym zadbanym, zdolnym chłopczykiem. Piękne zdjęcia - dziękuję Aga za nie i proszę o więcej. Wszystkim pokazywałam w domu jak on już fajnie stoi i jaki jest superancki. Zuza - a Ty kurna kup se okulary, żebyś jednak dalej widziała niż sr...ła. Bossssze! jakie niektóre pomarańczowe są ograniczone. O co właściwie im chodzi to chyba nawet one same nie wiedzą.. No to nara, laski ... do następnego mojego wzrostu adrenaliny. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ponownie. Bartek spi dzis pierwszy raz sasnal w krzeselku przy kaszce. Przelalam mu do butelki, dodalam mlekai tak zjadl dzisiejsza kolacje. Mleko dolewam do wszystkiego. Dzis nawet dalam mu do ziemniaka z marchewka i zoltkiem i odziwo opedzlowal cala miske:-) Wiec jak widac dzis nasze dzieciaczki mialy dobre apetyty:-) Izawik bylyscie u lekarza? Co powiedzial? Fotka Maniulki superowa! Rudamaxi to niezle sie dzieje w Konradka szkole. Pusc dziecko do szkoly, zeby sie stresowalo...koszmar jakis!!! Light a na kiedy Twoja siostra ma termin? Kogo bedzie miala Karolinka kuzynke czy kuzyna? Zuanaka a pamietasz jak Bartus sie urodzi co przezywalas a teraz to zlote dziecko wynagradza mamusi wczesniejsze stresy:-)! Bylas w Londynie? justaaa ja ciuszkow nie sprzedawalam wiec nie pomoge niestety:-( Ruda_lala trafilas w sedno! No i dzieki za komplementy choc zdaje sobie sprawe,ze bartek na niektorych zdjeciach w rajtach moze nieciekawie wygladac, ale skoro robil na nich cos fajnego to tez sie chwala:-) I zacznij sie juz donosow obawiac:-) Wyslalam Wam dwa krotkie filmiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki laski za wszystko ale to czasem silniejsze ode mnie. Czasem nie można pozostawiać bez odzewu durnych wpisów. Przynajmniej sobie popiszę, bo nie mogę mówić. Jestem chora i po dzisiejszym dniu w pracy straciłam głos. Wdrażam od dziś język migowy na lekcjach ...i czasem gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - filmik boskii..co ja mówie Bartolini jest slodki..a jakie ma sliczne oczka...jak mowi baba to prawie tak jakbym widziala Kame, ktora tak samo smiesznie rusza buzia... swietnie raczkuje twoj maluch! Kiedy moja mala zrobi pierwszy krok?? bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika a moja Werka powtarza wlasnie mama mamma mamu hihihih ale nic innego a i ghu..... zuzanka moj P tez mowi do corci zeby przestala w koncu mowic mam a zaczela tata...hihih o rany jaka ta pomaranczka jest durnowata......hihhih to po prostu chora laska......no ale coz zawsze do elity musi sie jakis plebs przyczepic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka 👄 za \"plebs\". Moja Milka z kolei z namiętnością powtarza ta-ta i ba-ba. A mama za chiny nie chce, nie ma też ząbków, nie siedzi jeszcze za dobrze, nie raczkuje i mowy nie ma o staniu. Stwierdziłam, że nie bedę się przejmować - wszystko w swoim czasie. Dlatego z taką nabożnością oglądam zdjęcia Waszych dzieci i mam wrażenie, że Milka jest o jakieś dwa miesiące za nimi. Leniuch jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala...nie tylko ty tak myslisz...ja tez ogladajac zdjecia nie moge wyjsc z podziwu jak tym szkrabom wychodza te wszytkie ciezkie rzeczy. Moja mala dopiero co opanowala turlanie sie po calym pokoju...sama nie usiadzie, jak ja trzymam i probje zeby postawila noge napodlodze...robi zabke...eee ale masz racje wszystko w swoim czasie. Dorota - braaaawo kochana za \"PLEBS\" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - niesamowite... jak Bartek jest silny. ja patrze sie na moja Kamcie i mam wrazenie, ze zanim ona bedzie tak reagowac jak na przyklad Bartek minie troche czasu. Świetne filmik!! aaa ty idz turlac gila psycholu...tobie zaden psychoanalityk nie pomoze, za pozno kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no,ale tu dzisiaj ostro... no tak, w końcu jakiś czas był spokój,więc znowu trzeba namącić :-( aga-ja też proszę o film z Bartusiem w roli głównej. Spróbuj na adres: iza-lewa@wp.pl. Z Gabrysią nie byłam dzisiaj bo od rana sypie u nas sniegiem. Do tego wiał dość mocny wiatr. Normalnie white Christmas :-) Może jutro będzie ładniej to pójdziemy.Najpóźniej w środę bo wtedy będę miała już samochód do dyspozycji. Nareszcie :-) dziewczyny...nie chce mi się wierzyć w to żeby za pomarańczką ukrywała się któraś z nas :-( to byłoby naprawdę chamstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala- odzywa się jeszcze do Ciebie ten Przemek z Poznania? bo ze mną dał już sobie spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - juz probuje ci wyslac... aaaa tak poza tym...nie sadze zeby byla to ktoras z naszego forum! Ktorej normalnej babcie, majacej takie malenstwo jak my, chcialoby sie bawic w takie ceregiele! chyba, ze jest tak zakompleksiona, ze w ten sposob leczy swoje ego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, evanika - dobre. Pisz więcej pomarańczowa zarazo. Mam trochę czasu między głodnymi dziećmi i zaniedbanym mężem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sorki nie moge Ci juz wyslac filmiku dzis, bo cos tam moja poczta przekroczyla i niczego juz nie moge dzis wyslac. Chyba,ze znow poprosze, ktoras z dziewczyn o przeslania.Prosze bardzo:-):-) Evanikaa dzieki, bardzo mi milo. Fajnie by bylo sie zobaczyc a nasze dzieci jaka radoche by mialy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee na mnie chyba juz pora. do domu za chwile wejdzie napalony maz.. glodne dziecko obudzi sie za godzine....wiec chyba czas sie przygotowac... do spelniania obowiazkow matki i zoony....hehe Milego wieczorku - nocki wam zycze! Iza komp bedzie u mnie wlaczony i bedzie tak dlugo wysylal do ciebie poczte az w koncu wysle filmik Agi i Bartoliniego! Buziaki kochane... bede na tyle grzeczna i tobie pomaranczko powiem milej nocki... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Aga jak tylko bede w London City odwiedze was..hehe ale kiedy to bedzie...hehe aaa tak na marginesie to gdybym wiedziala, ze ktoras z was jest blisko na bak bym was odwiedzila..dlatego tym bardziej sie dziwie, ze jeszcze nie spotkalas sie z Flowerska!! ech pora na mnie! dobranoc drogie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa no ja mam nadzieje,ze w koncu do takiego spotkania dojdzie, naprawde choc mieszkamy w jednym miescie dzieli nas ok 30 km. Ale moze w ktorys weekend nam sie uda:-) Dzieki,ze podeslesz Izie zdjecia! Spijcie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana... chcialam dzisiaj tez dac pospac mojej Kamie i zostawila ja z Grzeskiem, a sama znowu wybralam sie na autobus.. Pech tak chcial, ze wpadlam w kaluze blotna...dojechalam do mamy, przebralam buty i teraz marzne..bo to pantofelki...hehe ojjj Doroteczka i Rudziutka...nie wysle wam filmiku, bo moj outlook go sciagnal i nie mam go juz na skrzynce. Izawik - do ciebie doszedl?? wracam do analizy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz ty mój a cóz to wczoraj bylo :D:D:D:D Dziewczyny ma ktoras z was poczte na o2? Ja cos ostatnio nie moge sie zalogowac, od kiedy zrobili nową poczte. Ta stara wersja dziala a nowa nie. nie wiem dlaczego tak jest. Z Maniusią już bylo troche lepiej a dzis widze ze znów powtórka z rozrywki, kaszle okropnie z nosa sie leje... Co chwile jej odciagam ale sama frida nie dam rady bo sie rzuca okropnie a katarkiem ( tym do odkurzacza) tak doklądnie nie odciagne. Idziemy po poludniu do lekrza i pewnie znów przepisze nowe leki :( za tamte dalam 150 zl ciekawe ile nowe beda kosztowaly :-o ale juz pol biedy wazne zeby malej na oskrzela nie zlazlo bo bysmy mialy piekne świeta... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z mojej zabitej dechami wiochy. Moje zagłodzone, niedomyte, osmarkane dziecko własnie usneło w równie brudnej pościeli. Mój głodny, nieogolony, nieumyty , zaniedbany mąż poszedł naprawiać naszą starą, rozlatującą się ciężarówke. A ja siedze przed tanim laptopem w brudnych dresach, bez makijażu, nie uczesana. echhh nie ma jak zaniedbać się totalnie. Dzisiaj napisałam evanicee na gg, bo nie mogłam się dostać na kafe, ze dopiero na wiosnę kupię wózek z badziewnej firmy ramatti, a najpierw musze sprzedac brudny, zapyziały , badziewny ringmax To tyle. Życze wielkiej satysfakcji pomaranczce.Skoro obrażanie innych ją tak bardzo rajcuje, ze wieczorem zamiast przytulić się do swojego zadbanego, ogolonego, umytego, najedzonego męża siedzi w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×