Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kapikapi teraz to juz nie poprzednia strona ,odsylam do stronki 686 i zobacz pod tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla stesknionych 🌼 Nikola🌼 Bartek spi,wiec ja juz na necia:-) Mam lenia masakrycznego! MaMani a co dajesz Maniulce zamiast kaszek? Kurcze Bartek tez nie chce kaszek ani mleka ani nic na mleku. Przy kazdym karmieniu mam ochote sobie palnac... Evanikaa Bartek sypia identycznie jak Kami. Trzymam kciuki,aby dzien w pracy szybko minal. Sarita moje dziecko tez rozpuszczona tyle,ze ja nie mam kogo za to winic poza soba;-) Wszystko wymusza placzem. Mam nadzieje,ze jak bedzie troche straszy to da mu sie co nieco prztlumaczyc. Za to przy obcych jest idelany i nikt mi nie wierzy,ze jest niegrzeczny:-) Gosia, moze sie przetan denerwowac, wypij meliske i w brzuchu tez przestanie jezdzic!!! Aha, a Danonki mozna juz dawac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku..ja juz stracilam orientacje w miesiecznicach... hehe zeby nie bylo.... sciskam wszystkie szkraby...Piotrka - moccccnooo 👄 od Kamilki, Marcela - dam mu 🌻 jak ja chcialabym sie spotkac z wami...łooo matko u mnie w miescie nie mam zadnej kolezanki, ktora ma dziecko w wieku Kamy i jakos mi przykro... ech dzisiaj mam jakis miekki dzien...ogladalam rano przed wysciem z pracy TV i na TVN style lecial program dla matek, a ja mialam lzy w oczach...boschee co robia te hormony z kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno danonków nie mozna bo sa od 3 lat bo maja cukier ale w sumie czasem slodze Mani zwykla owocowa herbate wiec... a co do kaszek to dzis w nia wmusilam 5 łyzek malinowej. A tak to ona bardzo chetnie pije mi mleczko. Zmienilam jej na bebiko jest duzo slodsze niz bebilon i zajada je ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee to moja Kama jest swietna..uwielbia kaszke bananowa, morelowa i malinkowa...wciana po calej misce..nie cierpi kleiku ryzowego...krzywi sie na widok jabłka...a cieszy na widok mojej zupki! Kapikapi...okulista...nie idz bo ci jeszcze za duza wade wykryje..hehe ja poszlam i skonczylo sie okularami do kompa, ktore fakt nosze ale w torebce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga fakt troche sie denerwuje bo w szkole Konrada jest nie zaciekawie ,ale ja tylko moge sobie pogadac jak dyrektorka ma wszystko gdzies:O kapikapi nie przejmuj sie a nad okulista to sie zastanow bo czasami ja bym nawet nie chciala niektorych rzeczy widziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- dostałam zdjęcia Bartka, dzięki :-) co do drzemek w ciągu dnia, to Gabi wybudza się z nocnego snu ok. 7 potem śpi ok. 9, 12 lub 13 , i ostatnia drzemka ok. 16. Generalnie między drzemkami ma ok. 2h przerwy. aga-nie wierz pomarańczkom bo Bartek na zabiedzonego na pewno nie wygląda. Jest w wieku mojej Gabrysi a wydaje mi się taki doroslejszy :-) Kawał silnego chłopa ;-) Moja Gabrysia tak przyzwyczaiła sie tylko do sinlaca że na inne kaszki nie chce spojrzeć. Dzisiaj próbowałam ją oszukać i wymieszać pół takiej i pół takiej ale niestety od razu wyczuła i ni w ząb nie chciała zjeść. Tak walczyła i wymachiwała rączkami że część leżała na podłodze i w końcu musiałam skapitulować. Zrobiłam jej ten ulubiony sinlac i połknęła go w mgnieniu oka ;-) Takie małe a takie sprytne. Nie da się oszukać ;-) kapikapi-nie ma za co :-) za to ruda_lala i zuzanka robią strajk...nie wspominając już o mamie bączka, mx3 i Sylwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamxi- o co chodzi z tą aferą w szkole bo nie wiem czy coś przeoczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik ja wierze lekarzom i temu co widze sama. W zeszlym tygodniu mialam w domu wizyte kobiety z przychodni, to coc takiego jak nasze wizyty patronazowe. Zrobila Bartkowi 8 miesieczny bilans i wszystko bylo super tyle,ze byla Murzynka i Bartek zamiast wykonywac polecenia patrzyl na nia jak w obraz:-) Smiac mi sie chcialo, bo jak mialam jej wytlumaczyc ze Bartek jest zafascynowany nia, swoje pileczki i zabawki to on na codzien widzi, a Murzynow w domu raczej nie goscimy, bo nie mamy wsrod znajomych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Zuzanka kobito gdzie jestes.... stesknilam sie juz za toba hehe! A u mnie sniezyca od rana...G wyszedl z Kama na spacer i po 15 minutach zrobił powrot...i nie wiedzial co poczac z Kamcia wiec zawiozl ja do mojej mamy! Ech co moja córcia z nami sie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Melduję się,że u nas wszystko ok i nie zabardzo o czym mam pisać. Moja siostra nadal w komplecie, nie chce szybciej urodzić. A podpowiadałam jej ,zeby pomyła sobie już okna na świeta ;) Aga i ja się cieszę, że w końcu się pojawiłaś. Dziekuję za zdjęcia. Twój Bartuś jest taki kochany. Buziaki dla was. Lecę posprzątac majdan po obiedzie. Jesteśmy same z Karolą w domu. A ona spi. A ja z tego wszystkiego chyba bede zamawiała firanki przez internet :P lenistwo nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wląsnie nakarmilam Manie zupką. Ale pieknie mi jadla az w szoku bylam. A zupke jej ugotowalam z ziemniaka marchewki selerka buraczka czerwonego pietruszki i dalam kawalek gotowanego fileta z mintaka to zmiksowalam ale jej smakowalo o rany jeszcze nie widzialam zeby tak wcinala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani zjakiej ilości składników robiłas tę zupkę.No i jak długo gotowałaś rybę? Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light dalam pól duzej marcheki, kawaleczek selera, 1/3 pietruszki, malego buraczka i 1 sporego ziemniaka i kawalek ryby taki niewielki, on po gotowaniu i tak sie duzo zmniejszyl gotowalam rybke okolo 4 minut ale wlozylam ja na wrzatek. ( to byl zamrozony filet) potem wszystko troszke przestudzilam i do blendera, dolalam malą łyzeczke oliwy z oliwek ( co by bylo tesciwsze i smaczniejsze) i troche przegotowanej wody zeby powstal taki gladziutki krem bez grudek. Powstala taka rozowa papka gladziusienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik tu nie pisalam bo nie mialam kiedy ale odsylalam do bloga Konradka,a tak w skrocie to chlopak z trzeciej klasy chcial od Konradka pieniadze:O maMani zdjecie jest odlotowe Moja niunia wlasnie zawedrowala pod klatke szynszyla i uderza grzechotka w klatke a szynszyl wzial patyk w pyszczek i uderza nim w drabinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec teraz ja moze zaczne chwalic sie Bartkeim przeciez stram wyzej niz dupe mam :) Bartek chodzi na okolo lozeczka ma dwa zeby jest strasznie grzeczny :) Mamani ja juz dalam danonka Bartkowi wcinal az mu sie uczy trzesly :) niemial zadnej wysypki po nim. Aga nie przejmuj sie pomaranczkami po kim Bartus ma byc gruby jak Ty z Jarkiem oboje tacy szczupli :) Bartus slodziutki. Ja rybke podalam pange evanika jak miloz e sie stesknilas :) U nas zas nawalilo sniegiem, nie myslalm ze moze blyskac i grzmiec jak snieg pada a tu prosze jak wallo piorunami i zagrzmialo to sama niewiedzialam czy to koniec swiata czy co. Alina bylas na basenie, my mamy nadzieje jezdic juz od przyszlego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi wlasnie z takich powodow jak ten wyzej nie chodze do okulisty:P polecam bardzo wygodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss zuzanka to nie chodzi o ciebie tylko o ten jaskrawy wpisik przed toba. Fajnie ze sie odezwalas i chwal sie ile wlezie Elita tak ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja znowu zapytam??jak robiłas tę rybę? z czym? jak długo gotowałaś. matko boska nasze dzieci powinny byc chodowane pod kloszem, w izolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - witaj zza sniegów! eee co tak slabo sie chwalisz swoim Bartolinim... Kama ciagle powtarza..bababababa..abababa... szkoda, ze nie mamamama łoo matko ..moja Kamcia zle reagowala na miesko miala chyba po nim zatwardzonko....bo od kad robie bez mieska, wszystko jest ok.. hmm ryba powiadacie..chyba bede musiala sprobowac! A tym czasem..Kama jest troszke marudna, nie spala o 17 i ciagle domaga sie noszenia na raczkach. Chyba ja wczesniej poloze..ale koszmar widze sie z nia od 16..a o 19 szykuje do kapieli i spania...Przesada! Chyba tak mi juz zostanie, ze bede sie zamartwiala czasem jaki dla niej mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek wloa eeeemamama to nieiwem czy to mama choc moj maz mowi cly czas do niego powiedz tata tata tata jezuuuu :) light blue wzielam kawalek pangi marchewke, pietrusze i to gotowalam panga na parze do miekkosci zreszta tak jak reszta jak bylo miekkie to do miksera i fruuu do gardziolka Bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×