Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam witam juz chyba mojej coruni juz przeszla choroba....nie ma goraczki i plamy tez juz jakby poginely.....zaczyna juz wiecej jesc..........co mnie bardzo cieszy.... justaaaaa fajnie ze sprzedalas gondolke za satysfakcjonujaca cie cene.... dzieki za polecenie paru kremow.... co do krzeselka do karmienia to tesciowie kupia pod choinke wnusi......hihihi ja jeszcze nie otrzymalam paczki z bobovity....... evanikaa super fotki....... rudamaxi jak tam walka z drzewem???? kar sliczne dzieci...mam nadzieje ze i ja kiedys \'dorobie\' sie takiej slicznej parki, corcie juz mam no i marze o synusiu .........ale synus musi jeszcze troszke poczekac.... Aga super zdjecia.........ale tak jak napisala rudamaxi napisz cos wiecej.... 21 ta zyrafka jest swietna... evanika co to za pycha sos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, albo tak zrób jak wyżej ewanika radzi, albo wstąp do pierwszego lepszego sklepu, e którym mają duże rzeczy :) albo telewizorowy, albo dzieciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech sos do tortilli... kurczak, pieczarki, papryka cebula, kukurydza z puszki, kukurydza w kolbach mini, groszek i sos pomidorowy..do tego peperoni i chilli, troszke pieprzu i sol....w sumie musi byc ostry zeby mial wyraz..hehe Swietnie, ze Wercia juz zdrowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!! Witajcie laski! Ruda ale mnie przylapalas, czuje sie obsztorcowana i jest mi wsyd za moje zachowanie;-):-) Szczerze mowiac to myslalam,ze fotki nie doszly. Chcialam najpierw nadrobic zaleglosci i dopiero po tym sie odezwac ale przyznam szczerze,ze nie udalo sie:-( Fakt dzieci rosna, szczegolnie jak sie ich dlugo nie widzi to zmiany sa kolosalne. kar fotka Twoich dzici jest rewelacyjna, sa przepiekne:-) Evanikaa jak Ty to robisz,ze Kamcia tak zdrowo wyglada??? Ja nic ostatnio nie moge wmusic w Bartka no i odbija sie to na jego wadze wadze niestety:-( Musimy teraz kontrolowac jego wage co 2 tygodnie choc wszyscy i tak sadza,ze maly przyrost wagi jest wynikiem jego aktywnosci i szybkiego rozwoju. Podobnie jak Wasze dzieci Bartek tez sie rozchorowal. Podejrzewam,ze mial grype,bo od lekarza dowiedzialam sie tylko,ze to wirus i bakteria;-) 5 dni bral antybiotyk, ktory wprost uwielbial i choroba minela. Poza tym u nas ok. Internet mam od wczoraj i walczymy z Jarkiem, kto ma siedziec przy komputerze:-) dzien podobny do dnia, ale mijaja tak szybko,ze az trudno uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...no cos ty..jak ja patrze na Kamcie nie widze zeby ona wygladala \"zdrowo\" hehe! Je standardowo, w normalnych ilosciach...ech teraz to mi dopiero dalyscie do myslenia! A Bartolini - swietny! I az musialam mojego G zawolac zeby zobaczyl jak swietnie stoi... Chlopak czaderski! Moja Kama chyba zaczyna sie budzic..ona tak ostatnio nas zaskakuje..po kapieli zasypia o 20... budzi sie pozniej o 23-24 nie wiadomo po co...zasypia przy mnie (hehe przy (.)(.) ...i tak co dwie godziny... juz czasem nie mam sil..ale co zrobie...nic! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka teraz to sie ode mnie nie odpedzicie:-) Evanikaa a ja tesciowej nie widze i jakie to super uczucie,ze mi zaraz z niespodziewana wizyta nie wyskoczy:-) Zazdroszcze Ci tych kulinarnych umiejetnosci! U mnie z tym raczej nieciekawie. 21 obie zabawki sa fajne, czasami zglupiec mozna jak trzeba cos wybrac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa to stwierdzenie,ze zdrowo to jeszcze mojej nie zyjacej juz prababci-ona uwielbiala taki papulaste dzieci:-) Zreszta kto nie lubi, wygladaja roskosznie. Prababcia nigdy nie mogla przebolec,ze my z bratem to takie chuderlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestes druga osoba, ktora uzywa swoała \"papulaste\"...no nie jak nie Zuznaka to ty mnie rozbawiasz..hehe A tak poza tym to (21) zabawki sa swietne... hehe za kazdym razem chcialam co to napisac i mi mysl uciekala... ja chyba za duzo czytam gazet, bo w kazdej radza co innego..wiec idac za wyczytana rada mam zamiar kupic takie kuleczka nakladane na kijek..a\'la piramidko..podobno rozwijajace...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra..herbatak spita, wiec wypadaloby powiedziec dobranoc i pospac chwilke zanim Kama sie obudzi! Buzka kochane aaaa Aga jak sie wam mieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa mieszka sie fajnie. mieszkanko male ale przytulne no i sprzatania nie ma wiele;-)Zabijaja mnie tylko rozmiary kuchni, jest masakrycznie mala:-( Poza tym nie narzekam, choc Jarek twierdzi ze jest inaczej i ciagle na cos krece nosem, ale to moze z nudow i tesknoty za rodzina w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus:D witaj znowu zanetowana:D Doroteczka walka z drzewem szybko mi poszla i nawet wygralam,a balam sie ze nie dam rady nawet wczoraj zrobilam wiecej niz sobie zaplanowalam:D Hop Hop jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej przede wszystkim witaj aga. Fajnie że będzieszmiała już z nami kontakt :-) Zdaje się że rozsyłałaś zdjęcia Bartka. Ja też poproszę :-) masz mój adres@? sarita- i co powiedział Ci ten drugi lekarz? Kasia ma jeszzce ten katar? Bo Gabrysia kataru już nie ma ale kaszle w nocy i to dość mocno. Pomimo tego że pije eurespal. Jutro o ile pogoda dopisze to pójdziemy do lekarza żeby osłuchał Gabrysię i poradził coś innego. Wczoraj dałam Gabrysi obiadek z zawartością mleka (pierwszy od prawie 3 m-cy). Ten sam po którym kiedyś wymiotowała. chcielismy sprawdzić czy czasami już nie minęła ta nietolerancja. No ibardzo się cieszę bo Gabi nie zwymiotowała. Teraz będę jej co jakiś czas dawała coś z mlekiem. Mam nadzieję że minęło jej to na dobre. Ale mam problem bo Gabi tak się przyzwyczaiła do tego sinlaca że innej kaszki np. mleczno-ryzowej nie chce jeść. A chciałabym jej trochę urozmaicić jadłospis. przesyłam zaległe całuski dla Piotrusia (kapikapi) i dzisiejsze dla Marcela. Duuuuuuużo 👄 👄 rudamaxi-czy Konradek ma dzisiaj imieniny? jesli tak ucałuj go ode mnie i życz samych szóstek w szkole (są jeszzce szóstki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7800(20.11). ..70cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 8310... ..........75cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)... ... .....57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7000.(12 .10)...56/74cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/8300 (18.10)....55/69 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/8300 (06.11).....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha no to bylo dobre, wlasnie po to taka glupia baba jak ja wysyla zdjecia dziewczynom na maile,zeby idiotki takie jak Ty mogly tylko o ich tresci pofantazjowac! Izawik wlasnie przez Ciebie myslalam,ze zdjecia nie doszly, bo mail do mnie wrocil i jako pierwszy pojawil sie Twoj adres, wiec myslalam,ze nikt ich nie dostal. Jesli ktoras z dziewczyn moze podeslac zdjecia Izie to poprosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pikole ty pomaranczko chora jestes!!!!!! mozesz nie pisac glupstw!!!!! ktos cie upowaznil do wypowiadania sie np w moim imieniu?!!!!!! ja tesknilam za aga.....a zreszta to nie twoja sprawa......szkoda slow....... aga 🌻 dziewczyny kiedy wasze dzieci ucinaja sobie drzemke po tym jak rano sie obudza po nocy? bo weronisia juz po 1,5 o 2 godzin znowu chce spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dzieki, ja tez tesknilam za Wami! Pomarancze sa znane z tego,ze zawsze mowia w imieniu "wiekszosci". A co do drzemki to z tego co wiem wiele dzieci dosypia z rana. Bartus budzi sie ok 8 i o 10 znow go klade na jakas godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak fajnie, że jesteś! justaa nie daję danonków, opakowanie umyłam i dałam Mai do zabawy bo jak wiecie to nie zabawki bawią najlepiej. Danonki je u nas Kuba. U nas ze spaniem jest tak samo. Ok 7 jest pobudka, a 2 godz po tym Maja już śpi. I tak śpi z 3-4 razy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzieki za fotki Wasze maluchy juz stoja chodza siedza a mania to len. Jak ja postawie to stoi ale sama to ni huhu ostatnio wymyslila sobie ze staje na kolankach i rączkach tak jak do raczkowania i buja sie w przód i w tyl i sie hihra :) Siedzi juz duzo lepiej ale jeszcze nie pewnie i czesto upada. Justa ja dalam mani 2 razy danonka ale nie wiem czy zly smak wybralam czy jej poprostu nie smakuje bo nie chciala go jesc. Zreszta kaszek tez mi nie jada... No wlasnie co u Weroniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja nie spie od 4,cos mi zaszkodzilo,i ciagle odwiedzam toalete:O Kapikapi ja tez pamietalam o Piotrusiu;)(odsylam na poprzednia strone) Izawik Konradek ma imieniny w lutym,a urodzinki w grudniu. Dzisiaj bylam u pedagog na rozmowie,byla bardzo zdziwiona ze takie rzeczy maja miejsce w szkole i byla zla ze wychowawczyni jej tego nie zglosila,dyrektorka chodz byla takaze umowiona na ta rozmowe nie przyszla:O -no coz pozostawie to bez komentarza. Justa dasz rade z zaliczeniami bo zdolna dziewczyna jestes i my tu wszystkie juz kciuki trzymamy:D zanim wysle ten post to pewnie jeszcze cos odwiedze:O Nie mam sily.Dziewczyny pomozcie jakie macie sposoby na rozwolnienie.Zjadlam juz jeden wegiel jade na sucharach,jadlam kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwietnióweczki! Aga -witaj ponownie!ja tam tęskniłam - tak jak Doroteczka :D Fajnie Bartuś wygląda, natomiast moja Kasia ma chyba za ciężki tyłeczek bo nie chce go unieść, a Bartek nawet już stoi! Izawik- doktor powiedział że to infekcja wirusowa ( taka delikatna) ale dopisał na wapno, zwiększył dawkę cebiony i dodał zyrtec i jest już lepiej :) katarku prawie wcale nie ma i nie kaszle...:D ja dzisiaj i jutro będę nadrabiała zaległości z Kasią bo sobotę i niedzielę byłam od 7-19-tej w pracy a Kasia była u moich teściów w tym czasie - więc to oni nadrabieli swoje zaległości hihihi:) Kasia po wizycie u dziadków taka rozpieszczona że jak jej czegoś nie dam to krzyk no i były wczoraj problemy z usypianiem wieczornym... lecę bo pora drzemki się zbliże i mała marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Doroteczka moja Kama w weekendy po obudzeniu sie o 8, zasypia znowu po 10... pozniej okolo 13...pozniej o 17! a chodzi spac o 20! Mani - ty sie martwisz, ze Mancia nie stoi...a moja Kama nawet nie bierze sie za raczkowanie, nie mowiac juz o tym, ze postawiona nie stoi... robi zabke i kuca. Praca w poniedzialki powinna byc zakazana...nie chce mi sie pracowac! Ech a tu jakies zestawienia na mnie czekaja! Buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanika ja juz chyba przestalam sie martwic. Poprostu widze ze z mojej córki leniwiec i tyle. Tyle z nia cwicze tego siedzenia, teraz tez cwiczymy raczkowanie... a mój leniwiec jak dupeczke posadzi tak ni huhu nie chce sie jej ruszyc. Najlepsze jest to ze ona wogole nie zauwaza tego momentu ze traci rownowage. Mam takie cwiczenia ze mam ja brac na kolana i odchylac w prawo i w lewo i przytrzymywac a ona ma ciagnac glówke i cialko w przeciwna strone zeby utrzymac rownowage a mój skubaniec nic nie ciagnie jak ja przechylam tak jest. Ma zolza juz pewnosc ze nic jej zlego sie nie stanie wiec nie walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Ruda - moj father zawsze dawal mi na takie dolegliwości siemie lniane do pica...regeneruje zoładek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×