Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanikaa-nie dostałam tego filmu od agi :-( dziewczyny stosujecie sterimar do noska? bo ja stosuję i dzisiaj u byłam z Gabrysią u lekarza (wczoraj obie dały mi taki koncert z kaszlem że szok) i ona mówi że była ostatnio na szkoleniu i tam mówili że silne rozpylenie steriamru szkodzi małym dzieciom bo wpycha sluz głębiej. I bądź tu człowieku mądry. Ja steriamar już odstawiłam i kupiłam ( z polecenia lekarki) Rhinoton. Gabrysia wszystko ma czyste : gardło, oskrzela, uszy sprawdzone u laryngologa, tylko gdzieś tam głęboko w górnych partiach układu oddechowego zalega jej chyba sluz. I to wszystko spływa jak dzieciaczki kładą się spać. Co powoduje kaszel. Wiki ma to samo. Od dzisiaj daję im Pectodrill bo powiedziałam eurespal już na nie nie działa. W sumie lekarka za dużo nie umiała mi pomóc. Zobaczymy czy ten syrop w końcu coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja psikam malej sterimarem. Strasznie xle sie tym psika. Moja ma taki katar ze zwykly nawilzacz typu sterimar jej nie pomaga... slyszalam ze jest cos takiego jak marimar to zamiennik sterimaru i ze podobno lepiej sie nim psika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue- niezły ten Twój opis Twojego \"brudnego, zaniedbanego\" życia....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Dziewczyny ja na pare dni znikne przyczyna podana na gg w opisie;) Zeby skomentowac pomaranczke musialabym stanac na jej poziomie a wlasciwie sie polozyc bo to jest dennne co ty soba biedna opuszczona i sfrustrowana osobko soba reprezentujesz.Jedno sie tylko mi nasuwa.TOTALNE DNO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - kochana ja w parcy nie mam gg...wiec nie moglam nic napisac o twoim brudnym, stechłym i niedomytym wozku.. Izawik - hmm jak tylko wejde do domku sprobuje jeszcze raz wyslac! ja tez uzywam Strimare....i Kama jak tylk owidzi areozol zaczyna miec drgawki, tak tegonie lubi...ja tez. Za kazdym razem mam stresa jak mam jej psiknac... Fakt straszny ma ten rozpylacz i bardzo mocne jest cisnienie! Dopiero ze dwa razy jej psiklam, ale chyba faktycznie kupie jakis inny, zastepczy z innym aplikatorem i mniejszym cisnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ruda - aaa mi Ruda napisalas?? tylko sie kochana podpisz bo ja nie mam kontaktow...i jak tylk wejde do domku zobacze co naskrobalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widzę że jakaś pomarańczka ma tu większe odchyły niż pacjenci psychiatryczni w trakcie pełni( oczywiście nie ubliżając pacjentom).... to jest naprawdę chore....a może to z zazdrości.... już sama nie wiem... kiedyś tego nie było... ja nauczyłam się (sama:) ) zgrywać fotki na komputer i postanowiłam wam kilka wysłać :) jeśli do kogoś nie wysłałam to proszę o info i obiecuję poprawę ;) aguś - fajny ten twój mały kawaler ;) a jak super raczkuje...:) moja mała za chiny nie chce wydukać mama, ale tata i baba to dla niej pestka... wczoraj przed obiadkiem mała spałą 3 h a dzisiaj pół godz. i obudziła się z płaczem i taka jakaś markotna się zrobiła - może to drugi ząbek się wyrzyna.... muszę mykać bo mała pojękuje aż się serce kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Nie wiem co sie z ta moja poczta porobilo, bo przed chwila probowalam wyslac film do Rudej lali i nie poszedl wcale:-( Zaraz sprobuje ponownie. za komplementy dziekujemy. Sarita zydjecia doszly juz biore sie za ogladanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita... córcia sliczna...w mailu sie pytalam, ale tu tez sie spytam..na czym ona tak siedzi?? aaa ja nie sostalam zadnego maila...hmm jestem w kregu podejrzeń?? Kapikapi ma racje, jezeli jest tak, ze ktos kogos podejrzewa, lepiej by bylo poruszyc to i powiedziec w prost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - kasia siedzi na nocniku :) ale to tylko takie próby narazie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita...a ja myslalam, ze na koniku bujaky - takim plastikowym... ech czego to ludzie teraz nie wymysla!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita slicyna ta Twoja Kasiulka, a jakie ma figielki w oczkach niezla Ci lobusiara rosnie;-) Trzymam kciuki zeby zabek wychodzil bezbolesnie. Bartkowi wychodzi lewa, gorna jedynka. Moj lobuz dzis jeszcze nie spal. Zaraz idziemy na spacer to w wozku padnie od razu:-) Flimiki poszly do dwoch Rudaskow i Doroteczki. Teraz wysylam do Izawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!wiem ze czsetso cos wystawiacie na slegro wiec chcialam sie was spytac czy nie wiecie jak to jest z platnoscia za wystawienie.Czy jezeli nie sprzedam wystawianego przedmiotu to i tak musze zaplacic te oplaty za zdjecia itd. a jezeli sprzedam to w ktorym momencie mam zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień nie mogłam wejść na kafe. aga ja nie dostałam żadnego maila od Ciebie. Może mi ktoś podeśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikunia222, nie wiem jak to jest z prowizjami za nie sprzedane ubranka. Wiem,że po zakończeniu danego miesiąca na maila przychodzi rozliczenie. To tyle co prosta, wiejska kobita mogła ci pomóc. kar ja też mam od pewnego czasu problemy z wejsciem na kafe. aga THX za filmiki obejrzę w naprawde wolnej chwili, gdyż muszę zadbac o męza, dziecko, kota itd. dzisiaj ugotowałam karoli, co by nie \"chodziła\" bidulka głodna zupkę, taką papkę. był kawałek mięska wieprzowego-szynki, karola nie jest uczulona na nie a wyczytałam, ze mozna juz podawac, to zebym nie dostała jakiejs zjeb*i., był tam ziemniak, pietruszka,brokół, fasolka szparagowa w ilości 1 szt,marchewka i seler. Mięso ugotowałam osobno i warzywa osobno, potem wszystko zmieliłam, dodałam łyżeczke oliwy wg wskazań Mamani, troszkę wywaru na ktory gotowało się miesko i dałam do jedzenia. Myślałam,że nie bedzie skubana jadła, a ona pochłoneła wszystko, strasznie była zagłodzona :P aha zuzanka i Mamani wasze przepisy na danie z rybą poszły w świat i duże dzięki od mojej znajomej za te przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm dziewczyny ja nie wysylalam zadnego meila napisalam tylko ze mnie nie bedzie przez pare dni a wyjasnienie dla czego mnie nie bedzie jest w opisie na moim gadu-gadu.No to buziaczki do niedzieli,kochane dbajcie o siebie i o swoje smyki.DOSYC CHORÓB!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda...a mozesz wrzucic na skypa...heeh niunka...tak za wystawienie przedmiotu sie placi, nawet jak nie sprzedalas zadnej rzeczy. Light ma racje, na koniec jakiegos okresu przyjdzie do ciebie mail z informacja ile musisz zaplacic! Na allegro najlpeiej zalaczac zdjecia do 50 kb bo wtedy sa za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wcześniej pisałam to tylko moje domysły i nie jestem politykim, żeby tutaj rzucać bezpodstawnie nazwiskami. Zastanawia mnie tylko po jaką cholerę ktoś chce zepsuć to forum. I to jeszcze w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... moja Kama jeszcze nie ma ochoty na spanie, jeszcze jej nie kapalam...lezy sobie raz na kocu, raz na panelach..odkąd odkryla drewniane deski na podlodze moze lezec na nich godzinami. Nie mam dywanów, a szkoda, chyba niedlugo pojade i kupie jakis..bo az mi zal dzieciaka ze nie ma gdzie sie pozadnie wyturlać! chyba zaczne wszystko powoli szykowac do kapieli i dam malej dzisiaj kaszke na sen..hehe dostalam paczke z bobovity! Zobaczymy czy faktycznie bedzie dluzej spala... jeszcze was odwiedze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa moja Karola też lubi leżenie na podlodze. Powiem ci,że mimo,ze mam dywan, to ja tak rozkładam jej koc. Ostatnio bardzo intensywnie pracowała nad lizaniem dywanu. Dzisiaj pozwoliam naszemu kocurowi przyjśc do domu. karolina była w niebowzięta. Zdjęcie z kotem na blogu. Moze zajrze poźniej. Tylko najpierw zadbam o męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - zdjecie fajowe...Karola zafascynowana futerkiem..hehe Tak jak moja Kama naszym psem..owczarkiem..tyle, ze jego do domu nie zapraszam bo mi chate rozniósł ... A tak na marginesie, nie znam sie na kotach, boje sie ich i jakos nie wydaja mi sie przyjacielskie..moze dlatego, ze wychowalam sie z psami...i nikt w moim otoczeniu nie mial kota.. Kamci smakowala kaszka na sen...bananowa..chyba bede musiala jej kupic bo wcianala jak opetana.. aaa i chyba tak ty Light juz niedlugo przebije uszy Kamci..dzisiaj znowu pomylono ja z chlopakiem. Hmmm moze dlatego, ze po domu ja ubieram dosc swobodnie, zólte rajstopki, biala koszulka..wszystko takie hmm nieciekawe...a tu przychodzi jakas kobiecina i puka do drzwi mojej mamy, ja otwieram a ona: ooo jaki sliczny chlopczyk...a jest moze mama?? myslalam, ze ja powiesze, przez porecz i przetrzepie d...sko metalowa trzepaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my wrocilismy od lekarza i zrobilam generalne porzaki z praniem firanek itd bo mozliwe ze mala jest uczulona na kurz. mam jej dawac wapno, na garlo nurofen do nosa robione krople wokolo lózeczka czosnek i cebula i wychodzic na spacerki a najlepiej jak jest mróz. Mala zrobilą nam psikusa. Jak ja lekarka badala to nie chciala lezec wiec ja posadzilismy na przewijaku a ona sie mnie chwycila i stanela na równe nogi i za nic nie chciala usciac :D:D alez jestem szczesliwa nawet nie wiecie :D:D Light nie ma za co- to zaden przepis tylko moje experymenty kulinarne. Zamówilam dla Mani cielencinke i w czwartek ma byc w sklepie wiec bede experymentowac z cielencinka moze ze szpinakiem... :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny to wcale nie takie proste z tym odroznianiem dzieci dzis w szpitalu byla mamusia z dzieckiem dziecko bląd wloski krecone do ramion oczy jak u aniola ... mania cos zaczela zaczepiac tego dzieciaczka to mówie jej mania zostaw dziewczynke a mama dziecka mówi \"oliwierku daj kolezance zabawke\" :D:D ale wtopa :D:D:D:D w zyciu bym nie powiedziala ze to chlopiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi - moja Kamcia tez zaczyna marudzic okolo 1830..ale z reguly przetrzymuje ja do 1930...ojj i chcialabym zeby zasypiala mi sama. Ona niestety nawet jak zje kaszke to i tak chce do cyca..moge ja nosic i nosic a ona bedzie sie darla i krzyczala...moze potrzebuje wiecej zaparcia zeby nie wyciagac tego co mam pod koszulka..ale z drugiej strony jak chce i moge jej jeszcze dawac to czemu nie...ale sobie wytlumaczylam... Mani daj calusa Maniuli - super, ze sama skoczyla do pionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz laptopa z netem dla siebie wiec teraz czesciej bede wieczorami do was zagladac :-) G bardzo musialo zalezec na necie dla mnie bo ma mnie teraz z glowy i moze sobie grac do woli... Dziewczyny jak wy to robicie ze wasze dzieci pija soczki lub herbatki? ja tylko kupuje a Maja i tak nie chce pic niczego oprocz cycusia. Lekarka kazala mi podawac jej wiecej plynow bo jest odwodniona ale nie moge na sile jej wlewac do buzi. Nie wiem, poradzcie co mam zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja dzieki (chyba twojej namowie) zapisalam sie na ich strone i taka mi niespodzianke zrobili. Od razu wykorzystalam ich probke z kaszka n sen..hehe a tu macie kobity strone.. moze wam sie do czegos przyda... http://www.osesek.pl/jadlospis-doskonaly/ no no Kapikapi - nie chowam, nie chowam..ona z zamknietymi oczami znajdzie, wiec nie ma sensu przed nia ukrywac (.)(.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...hippa wypelnialam lezac przed porodem...w wielkich bolach przyniesli mi ankiete do wypelnienia i kazali pisac...ja wylam z bolu a nade mnie stala babka i czekala jak skoncze...hehe dostalam od nich juz jedna paczke jak Kama skonczyla 4 miesiace.. a co myslisz, ze mam spodziewac sie kolejnej paczki hehe!? Moja Kama pije wszystko co jej sie podstawia pod nos...oprócz wody!! Pije z butelki ze smoczka 2. Kubek niekapek byl atrakcja przez jeden wieczor! aaa i ma tak samo jak Piterek - jak widzi kubek dostaje bialej goraczki! Uwielbia moczyc swejego dzioba w tym co ja wlasnie pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×