Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Brak mi słów na ludzkie dramaty i mądrych inaczej i dlatego nie wiem co pisać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi słoneczko , jeszcze nie.Wczoraj była u swojego gina i mówi mu ze źle sie czuje i zeby sprawdził, zbadał ja czy wszystko jest ok. A on jej na to, zeby połozyła sie do łózka i cierpliwie czekała.Hmm ma lezec do 14 grudnia :D. Dzisiaj pojechała di innego lekarza. Bo bardzo bolą ja plecy az nie moze sie ruszac i jej słabo a brzuch to ma juz tak nisko, ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - bedziecie mieli radosne swieta, jak juz malutka dzidzia bedzie z wami! aaa jak siostra zniosla ciaze?? dajcie mi jakis przepis na dobra zupke - krem dla mojej Kamci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ona mi pisze ze Karola jest juz taka duza i wogóle.i nie wie jak ona sobie z tym wszystkim poradzi! No a jak my dałysmy sobie rade? Fakt jest czasem ciezko, bywaja gorsze i lepsze dni, ale suniemy do przodu, ciagle sie czegos uczymy...A popatrz moja siostra przez cała ciaze czuła sie rewelacyjnie nie tak jak ja, co chwila i szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jutro idzie do szpitala. Oby wszystko zakończyło się szczesliwie. evanikaa, ja dzisiaj gotowałam papkę z : pół ziemniaka, pół marchewki, garści selera(mam pokrojony i zamrozony), garści fasolki szparagowej(tez zamrożonej),4 różyczek brokuła, 1 łyżeczki oliwy z oliwek i do tego dałam pół żółtka jajka ugotowanego na twardo. na poczatku gotowałam wszystkie warzywa oprócz brokuła, dopiero potem go dałam. Jak się już ugotowało to dałam łyżeczkę oliwy a w miseczce roztrałam zóltko. I dopiero dałam zupke i wymieszałam. Zazwyczaj gotuję na 2 dni, więc jutro do tego puree dodam ugotowane i zmiksowane mięsko. Hmmm, ja nie oblizuje łyżeczek i smoczków, bo stomaolog stwierdził ostatnio u mnie wtórna próchnicę. Kurde a wszystkie zeby miałam poleczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, moja siostra serdecznie ci dziekuje za to trzymanie kciuków rudamaxii, czy ty gdzies wybyłqś? ze nie pisujesz z nami??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. Kama juz spi...skubana, zazwyczaj po kapieli i kaszce zasypia w 10 minut..a dzisiaj godzine fikala po naszym lozku...przewracala sie i smiala...dzisiaj dostala inna kaszke na sen..z Hippa..hehe moze ktos cos dosypal do kaszki?? ;) aaaa poszlam na zakupy i kupilam prezent chrzesniakowi... Dzieki Koala - kupilam klocki lego... taaaka duza pake! Mam nadzieje, ze bedzie zadowolony. Light...heeh widze, ze mamy taki sam sposob gotujemy zupki..hehe i ja tez zawsze na dwa dni! Ostatnio ugotowalam a\'la buraczkowa..ale Kama ani wczoraj ani dzisiaj nie chciala jej jesc. Widocznie jej nie posmakowala... A teraz cos na podsumowanie dzisiejszych wywodow na temat oblizywania...przez was drogie kolezanki jak karmilam Kamcie i chcialam sprobowac jej jedzonka i tak ogolnie oblizac lyzeczke lapalam sie na tym, ze tego nie robilam...ech walczylam ze soba...hehe nawet nie sprwadzilam czy picie jest dobre..kurcze ja zawsze maczam dzioba w jej smoczku.... dobrze, ze Kama nie ciagnie smoka..hehe... dobra... teraz pora na kolacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa szukam dalej jakichś przepisów na dania dla naszych pociech,jak znajde coś godnego podniebienia Kamci albo Karoli to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa dzięki i tam zajrze tez :D ale jestem padnieta, składałam w całość choinke a jeszcze mąz przywiózł dla Karoli prezent od mojej siostry-rowerek. Zdjecia na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ile miesiaczków ma twoj maluch... ja boje sie jeszcze dawac ryz, chociaz ostatnio wyczytalam ze 7-miesiecznemu dziecku juz mozna!? Dobra - baw sie dobrze na nartach.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! znowu mnie rozłożyło...i znowu antybiotyk - czyli mój wyczekany urlop, buuu. antybiotyk jutro sie kończy - całe szczęście. tyle że mała chyba ode mnie coś chwyciła bo kaszel powrócił ( i to taki że jak tyko zaśnie to się przez ten kaszel budzi z wielkim płaczem i trzeba ją usypiać na nowo). mam nadzieję że nie skończy się tak jak u Izawik i małej Gabrysi bo to jest ten sam schemat leczenia - czyli syropki. Pani lekarka nic nie zauważyła ( tzn gardło ok , osłuchowo też ok i gdyby mała przy niej nie zakaszlała to by pewnie myślała że jastem przewrażliwioną mamuśką). dziękuję za foteczki - dzieciątka naprawdę śliczne, a Tomuś od Flowerskiej to mnie poprostu rozbraja tym swoim przesłodkim uśmiechem od ucha do ucha :D pozdrowienia dla wszystkich kwietnióweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Karolcia spi a ja nie mogę :(Martwię się o moja siostrę. Dzisiaj na 10 jedzie do szpitala. evanikaa ja daję ryż Karolince. W zupce, ugotowany, zmiksowany. Wcale nie widac,że jest, no, ale jest :D Wsypuję go wypłukanego zaraz na poczatku gotowania, do wszystkich warzyw. sarita, buziaczki dla Ciebie i Kasiuli 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Kupiłam kaszkę kukurydzianą,żeby dodawac ją do obiadków. Kiedy się ją dodaje?Przed końcem gotowania, bo nie wiem ile ma się gotowac, aby była dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... Light...kochana, wydaje mi sie ze pod koniec gotowania, tak jak ryz i inne dodatki do zup. aaa bede musiala sprobowac dodac troche ryzu! zawsze to wzbogaca sie posilek dziecka o kolejne witaminy... Justaaa bylam wczoraj w tesco (stargard) i niestety nie ma zadnych przecen... byl jakis kosz z ciuchami, ale strasznie wymieszany, wiec nie wiadomo czy byly jakies ciuszki dla dzieciaczkow! hehe... mowisz, ze niedlugo dzieciaczki wkrocza w 9 miesiac...no no moja Kama jest ostatnia z kwietnia...i my wkroczylysmy w 8... ucz sie slonko, ucz! zabieram sie mycie okien... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam przepis na ogórkowa dla maluszków. jak będziecie chcialy to go skopiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa ogórkowa włoszczyzna-ziemniak ,marchewka ,kawałek selera ,kawałek pietruszki ,trochę pora. Wszystko myjemy kroiomy na kawałki gotujemy w wodzie mineralnej Żywiec, Dodajemy osobno ugotowane i posiekane mięsko z indyka i na koniec kiedy warzywa będą juz miękkie ścieramy do zupy kiszonego ogórka i jeszcze raz to wszystko gotujemy. Można zabielić śmietaną lub jogurtem naturalnym. I mielimy  Moje dziecko lubi tą zupkę polecam. Jest ona od 8 m-ca.Trzeba pamiętac żeby zupa nie była za kwaśna!!! evanikaa to przepis z netu. Mozna pewnie samemu coś dodac a coś ująć. Będę te zupke napewno robiła w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Ale mieliśmy wczoraj wieczór....brak netu i tv. Mamy pakiet w UPC i oni tam jakąś konserwację robili. Więc spędziliśmy wczoraj z moim A. bardzo sympatyczny wieczór...w kuchni. Postanowiliśmy ugotować sobie coś i potem się tym delektowaliśmy i dłuuuugo gadaliśmy. Mówię Wam jeden z naszych najmilszych wieczorów...taki rodzinny. Wcześniej graliśmy z Kamilem w różne gry. Fajny ten przepis na ogórkową, napewno wypróbujemy w przyszłym tyg. Moja Milka już ma 8m-cy i 1 tydz. - więc mogę jej ją chyba podać. Ciekawe co u Izawik? Ma ktoś jakieś informacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, śliczne zdjęcia. NIe przejmuj się, mój A. robi dużo gorsze zdjęcia. A Ty wyglądasz jak zwykle czarująco. Weronisia jest słodziutka, a jakiego ma super Puchatka !!! Swietny!!! Evanika - niestety Fasolki do mnie nie dotarły....chyba, że jeszcze ich nie wysłałaś. Pozdrawiam wszystkich!!! Pomarańcze jak zwykle też...w sposób szczególny.... :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa zaszlałaś :D Tak cicho siedziałam, bo myslałam,że mnie jakieś fotki omineły. Ale nie!!!!:D Flowerska, koala, Doroteczka ślicznie dziękuję.Tomuś jak mały mikołajek, świetne :D,echh Weronisia ma super Kubusia mega Puchatka ;)a Julita, prawdziwa dama w sukienusi :) Wiecie moja siostra jest w domu. Była w szpitalu, ale nie było podstaw aby została, gdyż NIE MA ROZWARCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem do jakiego ona gina łazi, ale w szpitalu powiedzieli jej zeby jak najszybciej zmieniła lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W szpitalu nie chcieli jej wierzyc ,ze ma rozwarcie, bo takowego nie zauwazyli. A ten jej gin jeszcze to wpisał w karte!!!!!!!!!!!Normalnie bym go wykastrowała :O;);D Ide suszyc włosy. Karola śpi.Mąż się pluska ;) Jutro jadę do siostry dowiedziec się wiecej, bo rozmowa przez tel to nie rozmowa. papapapapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Wczoraj wieczorem co chcialam napisac to mnie z kafe wywalalo:-( Ja tez dziekuje za wszystkie zdjecia! Koala ciesze sie, ze czujesz sie lepiej z tym co Ci doskeiera i ze masz kogos kto Cie wspiera ( rym przypadkowy;-) ) Light oczywiscie trzymam mocno kciuki za Twoja siostre i latwy i szybki porod!!! Dzieki za przepis, jak tylko kupie ogory kiszone to zrobie zupke Bartkowi. Moze ta chociaz zje. Z przykrych rzeczy to Bartek ma rozwolnienie. Cholera nie wiem po czym bo nic nowego nie jadl:-( Moze to od zebow??? Wszystko bylo by ok, tylko widac,ze pupa bardzo go boli:-( Dzis nawet nie chcial usiasc w wannie:-( Ruda lala, fajne sa takie wieczory:-) U nas jak narazie TV i net dzialaja;-) Ide jesc pizze, mam nadzieje,ze choc ten post sie wysla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue fajnie, że masz siostrę. Widać, że bardzo jesteście związane emocjonalnie ze sobą. Życz jej szybkiego i łatwego porodu! Justaa to zaszalałaś. U mnie wśród znajomych to synka chrzestna jest w ciąży i będzie kwietniówką 2008, ma już córeczkę i czeka na synka i na ost usg wyszło, że może będzie chłopak. I moja przyjaciółka po pół roku starania zaszła-bardzo się cieszę. Ruda-lala przyjemnie musieliście spędzić ten czas razem. Czasem brak dostawy prądu lub sieci jest wręcz wskazane. Ja kładę się wcześnie spać a G gra do późna w nocy i domagam się od niego jakiś wolnych wieczorów ;-) :-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tylko na chwilkę. dziękuję tym kobietkom które wysyłają mi zdjęcia swoich dzieci. proszę wszystkie dziewczyny o przysyłanie mi fotek jeśli tylko możecie i chcecie oczywiście. pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala - świetne fotki. A ten tort..... muszę Kamilowi też taki skombinować na urodziny, po prostu boski. A ty wyglądasz wspaniale. Dawno Cię nie widziałam i od ostatnich zdjęć wydaje mi się, że baaaaaardzo korzystnie wyglądasz. Pozdrowienia dla solenizanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×