Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

margolcia🌼z porzadkami na pewno zdarzysz,ja dzisiaj ja umyje kwiaty to potem zostanie mi porobic porzadki w szfach i szufladach i na wszystkich meblach i mycie i pastowanie podlog.Mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej i czekamy na fotki z nowa fryzurka:D Doroteczka🌼sprawdz czy przy umowie kredytowej nie ma tzw\"ukrytych\"dodatkowych kosztów i uwaznie przeczytaj to co jest napisane malutkim drukiem pod oferta kredytowa.wypytaj tez jakie jest oprocentowanie i oferty z kilku bankow i porownaj Sarita🌼 współczuje Kasi ucaluj ja ode mnie i od moich dwoch serduszek,niech Kasia szybciutko wraca do zdrowia .Moc fluidkow zdrowotnych dla niej kapikapi🌼 az tak duzo sie nie ucze bo jeszcze sprzatam;) takze jest po rowno:D kar 🌼 Konradek bardzo dziekuje za zyczenia stawiamy wam torcik za zyczenia:D justaaa🌼 ucz sie ucz pilnie i wszystko zalicz MaMani🌼 tez malo przez nauke ale tez niech sie uczy i wszystko od razu zaliczaj ,kobieto.potem bedzie laba:D LightBlue🌼Jak siostra?I zycze udanej transakcji na alegro aga🌼Bartus zadziwia wszystkie ciotki forumowe chyba najbardziej,tak jak Tomuś flowerskiej pod wzgledem ilosci zabkow:D Zuzanka🌼 twoj Bartus to już duzy facet:D Ruda_lala🌼 gratki dla Milenki za zabka Weronika🌼 fluidki zdrowotne wysylam mika82🌼Sliczne zdjecia,mi tez sie marzy basen ale niestety marzenia musza mi wystarczyc:O izawik🌼 boszzzz wspolczuje przezyc i gronkowca-i znowu na mysl o naszej sluzbie zdrowia mam mega wstret.Wysylam duzo fluidkow dla Gabrysi i Wiktorii,oby Gabrysia jak najszybciej zapomniala o pobycie w szpitalu i by jeszcze szybciej wrocila do formy . evanika🌼 oby napisanie pracy jak najszybciej ci poszlo Wczoraj mialam troche inny dzien i troche zajec.Musze sie pochwalic moim Konradkiem:D wczoraj bylo zebranie w szkole i dzieci w tamtym tygodniu pisaly pierwszy sprawdzian i Konrad zdobyl 19 punktow na 21 i dostal 5 jestem dumna tym bardziej ze pisali tez drugi sprawdzian na czas mieli w ciagu minuty napisac jak najwiecej razy wyraz domek i Konradek wypadl najlepiej bo napisal wyraz 6 razy i to bez skreslen i bardzo starannie:DOby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi gratuluje takiego zdolniachy!!! I oczywiscie STO LAT STO LAT z okazji urodzin, duzo zdrowka i wyprawy na jakis wulkan!!! Buziaki od cioci Agi i Bartosza dla Konradka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak moj facet zycia wroci ze szkoly na pewno mu przeczytam,bo jeszcze musze mu przeczytac zyczenia z bloga bo narazie przeczytalismy polowe,nie wiem tylko kiedy na nie odpiszemy:O kupilam malej calkiem co innego niz planowalam na imieniny,miala dostac zyrafe z klockami sensorycznymi a kupilam to:D http://www.allegro.pl/item280820488_5_w_1_ogrodek_zabaw_firmy_little_tikes_niska_cena.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentów to my zdecydowaliśmy się kupić Gabrysi na Gwiazdkę takiego mówiącego i spiewającego misia http://www.allegro.pl/item281178739_kubus_puchatek_spiewa_i_opowiada_bajki.html rudamaxi- uściskaj swojego małego (dużego ;-)) jubilata i życz mu przede wszystkim zdrowia,a zaraz potem dużo radości i miłości oraz beztroskich chwil dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko, ja nawet nie zaczelam myslec o prezebtach...a wy już choinki, prezenty! Nie mam pojecia co kupie Kamciuchni! Rudamaxi daj wielgasniego buziola Kondziowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dziekuje kochana w imieniu Konradka,juz wczoraj mowil ze jeszcze nigdy nie dostal tylu zyczen:D a tu prosze jeszcze zyczonka dostaje:D Misiu jest swietny,ja juz puchatka nie kupuje bo Konrad ma pare maskotek z puchatka,mala narazaie dostaje zestawy z ksiezniczkami z disneya:D figurki piankowe juz wisza na scianie pod choinke dostanie miarke wzrostu z ksiezniczkami i wizytówke na drzwi,musze jej troche rozweselic pokoj.Sobie tez zrobilam prezent tylko nie wiem z jakiej okazji kupilam doniczke na kolumnie z kompozycja kwiatowa do sypialni:D AAA oddalam dzisiaj klisze takze jutro zawale wam znowu skrzynki pocztowe meilami ze zdjeciami;) W poniedzialek ide z malutka do lekarza bo za dlugo utrzymuje jej sie ten kaszel:( najgorzej jest wieczorem:( Cos mnie len dopadl a kwiatki mi sie przygladaja jak siedze na podlodze.Moze namowie Alexa zeby przyjechal to naprawi mi necik,bo troche mi niewygodnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale sie nacaluje Konradka:D mam nadzieje ze sie nie bedzie od razu wycieral,jak to czasami sie mu zdarza:) dzisiaj ma zbiorke ministrantow i znowu bedzie przezywal bo dzisiaj maja Mikolaja(mam nadzieje ze nasz mikolaj przypadnie do gustu chlopcu ktorego on wylosowal;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielcu od nas tez cmoknij kawalera 🌼 a co do prezentow to lepiej ze zyrafy nie kupilas. Moja nie lubi zyrafy. Na poczatku sie jej bala a teraz wogole sie nia nie chce bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zaczne go calowac to wlacze forum zebym nikogo nie ominela;) Dzieki MaMani to juz nie zaluje zyrafy w takim razie :D moja niunia jak zasnela na dworze tak caly czas spi w garazy w swoim wozie:D Ide po torta komus tez ukroic,tylko szybko bo za wiele nie zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie sobie liste:D A jeszcze wam nie pisalam 20 ide na pokaz tanca:D jestem ciekawa jak Konradek wypadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi jak juz cos wymyslisz to podziel sie pomyslem bo ja tez nie wiem co kupic dla A. a moja niunia juz spi 3 godzinke:)nawet sprawdzalam juz 4 razy czy wszystko wporzadku-och my mamy jak nie spi to zle jak spi dlugo to tez sie denerwujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko - moja Kama u mojej mamy spi zawsze okolo 2 razy 1,5 godzniy...a jak G z nia zostaje to prawie wcale, a jak juz zasnie to na godzinke. Ostatnio nie chciala mu spac, w dodatku poszedl z nia na spacer nad jezioro,zabral jeszcze psa....a Kamcia nie myslala o spaniu i w sumie kimala tylko 30 minut w ciagu dnia! Wieczorem, po kapieli daje jej kaszke a ona z lyzeczka w buzi zasnela...w zyciu nie zapomne tego widoku! Opadla i zasnela.... no coz - za duzo wrazen miala! aaaa ja wlasnie wpadlam na pomysl co kupic mojemu G. Nie moge powiedziec co mu kupilam, bo czasem podczytuje a nie chcialabym zeby sie wydalo! dla brata tez wymyslilam i juz zamowilam! Bedzie mial ubaw, bo wyslalam do fotojokera zdjecie do umieszczenia na kubku - zdjecie przedstawiajace mojego brata w kole do plywania - różowym w fioletowe kółeczka...hehe napisalam na kubku rozowymi literami tekscik z \"rybka\"... teraz czas na wymyslenie reszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ja innych kolorow jak czarne po prostu nie czytam:) moja niunia wlasnie sie obudzila,juz nie pamietam kiedy tak dlugo spala w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.... wlasnie pomyslalam sobie o Ani75! Tak dawno sie nie odzywala, ciekawe jak u niej, czy poukladaly sie jej sprawy! chyba muzyka w radiu mnie nastraja sentymentalnie! ufff byle do 16! Ruda - i dobrze, nie czytaj Mandaryn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) spróbuje jeszcze raz- poraz trzeci :-( dołączyć do Was.Jestem mamusią z 2 kwietnia 2007 pisalam już ale zostałam olana,więc postanowilam jeszcze raz napisać :-) to chyba jedyny topik kwietniówek który przetrwal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy ze szczepienia. Troszke łez poplyneło ale teraz do maja spokój. Pytalm lekarki o pneumokoki i powiedziala zebym zaszcepila zanim posle mala do przedszkola bo wtedy wystarczy jej jedna dawka a teraz to bez sesnu wydawanie pieniedzy, wiec sie narazie wstrzymujemy. Mani juz sie wybil zabek- górka jedyneczka- lewa. Narazie to tylko bialu punkcik ale najwazniejsze że już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj zważyć Maję i jak poszukam tabelkę to wkleję nowe dane. My kupiliśmy ten pchacz Chicco http://www.allegro.pl/item280204251_chicco_chodzik_pchacz_nowe.html Ciekawe jaki jest. Light blue Karolinka go dostała- bawi się nim? Powoli szykujemy się do wyjazdu i jednak nie pojedziemy na noc tylko do południa, trochę gorzej dla dzieci bo się wynudzą ale bezpieczniej. Poprasowałam już większość rzeczy ale najgorsze przede mną- decyzja co jest potrzebne a co zbędne. Tym razem jedziemy na 3 tyg więc ku uciesze mojej teściowej rzeczy wezmę więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pisze kim jestem :-) :-) :-) Fajnie że mnie przywitałyście-warto było :-) Jestem młodą mamusią... mam 21 lat jestem ze śląska a dokładnie z Tarnowskich Gór :-) MaMani przed chwilą ogladałam Maniulke jaka ona jest prześliczna :-) Xavuś też miał być dziewczynkją,za bardzo w to uwierzyłam że poodkłdałam mnóstwo rzeczy na dziewczynke :-) ale to nic może kiedyś sie przyda :-) w czerwcu zostane chrzestną może ubranka sie przydadzą ...troszke prześcigłam mojego braciszka ale i on zostanie tatusiem a najwyższy czas-stary koń z niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7800(20.11). ..70cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 8740... ..........77cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .. .....51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)... ... .....57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7000.(12 .10)...56/74cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9000 (29.11)....55/71 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/8300 (06.11).....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/7600(26/11)....52/70cm(7 /11) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka dziekuje :) my juz spotkalysmy na jakims topicku ale nie pamietam na ktorym :) a co brat bedzie mial? synusia czy corcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) tak spotkałyśmy sie nawet na wielu topikach ale jakoś nie było okazji popisać, przeważnie na każdym topiku zaczyna sie wojna :-) ja zawsze nie wracam. A brat dopiero w czerwcu zostanie tata ojj to jeszcze z pare miesięcy zanim bedzie coś widać :-) ale czuje że bedzie dziewczynka. W moim otoczeniu same dziewczynki sie rodzą :-) Przynajmniej mój syn bedzie miał w kim przebierać :-) :-) :-) Ale bardzo sie ciesze,tylko szkoda że nie mam dobrego kontaktu z bratową ale z bratem nawet za bardzo.Jak wyszlo ze bede mamą do niego pierwszego poszłam i sie zwierzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka moze jak bratowa zostanie mamą to wam sie kontakty poprawią bo bedzuiecie mialy duzo wspolnych tematów :D:D A jak nie to trudno. Najwazniejsze ze masz dobry kontakt z bratem i ze mozesz na nim polegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co..to może bedzie śmieszne dla Ciebie :-) ona sie zachowuje jakby urodziła dwójke dzieci-taka doświadczona mama.Uważa że wie wszystko o porodzie,wychowywaniu itd.Jak opowiadalam o porodzie to ona kręcila głową jakby wiedziala co to za ból :-) miala 10 lat jak urodzil sie jej brat i dlatego myśli ze wie wszystko. Ale to sie wszystko zmieni jak dziecko przyjdzie na świat!Mi sie też wydawalo że to takie proste a w rzeczywistości macierzyństwo to bardzo ciężka praca.Wspaniała jak najbardziej ale cały świat sie przewraca Zobaczy że bedzie inaczej niż sobie wyobraża. Mam nadzieje że jej nie ma na kafeterii :-) :-) Chciala jej dac gazety do poczytania to nie chciala bo...wszystko wie :-) więc cóz... jej sprawa. Co robicie teraz? Ja siedze sama bo tatuś zabrał małego do babci a ja jestem chora.Za godzinke powinni być. Obiecalam sobie ze umyje włosy,popakuje prezenty a minely 2 godziny i caly czas siedze na kafeterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, to dobrze,że wróciłyście już do domu, myslę,ze bedzie wam duzo lepiej niż w szpitalu. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i ucałuj ode mnie i Karoli swoje coreczki :) margolcia 🌻 dla Karolinki, bo wiesz ,ze Karolinki to świetne dziewczynki :D ;) sarita, mika, margolcia, weronika m i dla waszych pociech życzę duzo zdrowia aga dziękuję za zdjęcia, Bartoszek super facet :D rudamaxii spoźnione , ale szczere zyczenia wszystkiego naj dla Kondradka natka, moja siostra też ma 21 lat i lada dzień powinna zostać mamą. A propos mojej siostry. Była u innego lekarza, któey stwierdził brak rozwarcia. I jeśli 7 dni po 14 grudnia nic się nie bedzie działo z przyjściem na świat Dominisia, to ma iść do szpitala, na święta :P;):D Lecę, bo Karola ma zły dzien, może będę później. I właśnie miałam mega spięcie z moim mężem :( Echhh zapowiadają się super święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kapikapi napewno mnie czytalas :-) jestem wszędzie ale postanowilam być też gdzieś na stałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×