Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Doroteczka mąż Cię obcina na zdjęciach tak jak mój mnie. Ale już go trochę nauczyłam i jest lepiej. Za to u nas to ja pstrykam setki zdjęć więc jestem na niewielu. Ruda a czy to jest Twoja mama na zdjęciach? Bo Milenka jakby była podobna do niej. Ma delikatne, dziewczęce rysy- Milenka znaczy się. czy ktoś może mi przesłać zdjęcia od koali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... my po urodzinach chrzesniaka... ucieszyl sie z prezentu. Mialam ubaw, bo wydal taaaki okrzyk radosci, jakbym dala mu sztabke zlota! Ucieszylam sie! Kama odkryla, ze mozna krzyczec i caly wieczor krzyczala...wracajac o 20 padla jak kawka...w domu przebralam ja w pajacyka, dalam butle i polozylam spac... ojjj moja iskierka, nie chciala spac w gosciach..wszystko i wszycy ja interesowali. Byla tez kolezanka z 3 miesieczna coreczka...matkooo jaka roznica..i i wiecie co? Zapomnia sie szybko, okres jak dziecko jest takie malutkie. Niby to bylo tak niedawno, a ja mialam wrazenie że Kamcia 3 miesiace miala z rok temu! Po powrocie dostalam tel od przyjaciolki z propozycja napisania jej pracy licencjackiej...hehe i teraz sie zastanawiam..bo to praca badawcza i bede musia wlozyc w nia duuuuzo pracy...musze sie zastanowic! Rudziutka...poszly do ciebie Fasolki...na pewno CD1....nie wiem dlaczego na cd2 blikuje mi sie poczta!? Moze jak wysle CD3 bedzie lepiej! aaaa zdjecia sliczne... Milenka ma sliczne oczka...az moj G sie zachwycal... Wercia to cala mama...wiec nie musze mowic, ze sliczna... Koala...dopisuje sie do slow mojej poprzedniczki....macierzynstwo ci służy! Weronika - czesc kobito!? napisz troszke wiecej...jak Iza sie czuje...jak znosisdz ciaze?? buzka...lece jesc romantyczna kolacje...bigos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Weronika, fajnie ze zagladasz do nas! Ruda lala dzieki za fotki! Podpisuje sie pod tym co juz dziewczyny napisaly! Milka jest sliczma! A jesli chodzi o Koala to podpisuje sie pod tym co Ruda lala napisala, naprawde wygladasz fantastycznie! Ja od dzis a wlasciwie wczoraj postatnowilam wziasc sie za siebie, bos twierdzilam,ze wygladam fatalnie-zapuszczony obwies;-) I dzis juz byl efekt, bo dostalam komplement od Jarka kolegi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Evanikaa wyglada jakbym zywcem przepisala Twoje post odnosnie Koali:-):-):-) Fajnie,ze impreza sie udala i jubilat byl zadowolony z prezentu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, niedziela. A tutaj pustki :D ruda_lala dziękuję za zdjęcia. Milenka ma śliczne oczka,takie duuuuże :) Lecę robić obiadek dla Karoli. U nas choinka już stoi, ale jeszcze goła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele dalej mam klopoty z netem:(😭 Teraz bedzie tasiemiec,postaram sie napisac odnosnie spraw z chyba 11 stron-oj dawno mnie nie bylo,tego machania nie licze;) Kapikapi🌼znowu pomyłka z rudymi:D na stronie 690 ale tym razem ja dokonałam pomyłki;)Przeżyć z samolotem nie zazdroszczę ale jak się ma dzieci w różnym wieku to chyba nie jesteśmy w stanie uchronić dzieci przed wszystkimi takimi wydarzeniami.Gratuluję ząbka Piotrusiowi:D Śnieg mnie nie zasypał ale padły mi sterowniki w laptopie które wyłapywały sygnał od rutera.Niby są i działają a jak próbuje połączyć sie z netem to padają.Musze sie przejechac do Wrocka ale teraz przed swietami chyba nie dam rady. evanika🌼Jak kaszka bananowa,dalej smakuje Kamie?Bo moja niunia też ja uwielbiała przez pierwszy tydzien a teraz nia pluje:(Ja też poproszę o Fasolki.I ja nadal karmie Niunie piersia i ona traktuje to jedzonko jako glówne danie w dalszym ciągu. MaMani🌼Jak tam twój mały \"STACZ\":D Na swieta licze na kartke wlasnorecznie przez ciebie zrobiona:D kar🌼 jak maja nie chce pić z butelki to moze domaga sie kubka badz bedzie zadowolona z picia z łyżeczki?I pochwal sie jak tam Twoja dieta?:D Madziunka🌼 twoj synus najwidoczniej dba by jego mamcia miala kondycje jak sie patrzy:D kiwusia🌼fajnie że się odezwałas ,prosimy tylko bys robiła to czesciej:D LightBlue🌼komentarz na stronie 692 jest przedni:D,a komp dalej wymaga naprawy:( Doroteczka i Mamani macie po 🌼-u :D foteliki fajne Weronika🌼 moc pozytywnych fluidków dla IZY-wierzę że wszystko będzie dobrze z Twoja kruszynka.A ty jak sie czujesz? Flowerska🌼Jak tam waga?Tomus juz chyba jest wprawiony w gryzieniu? jackpot79 🌼🖐️ Margolcia🌼pisz pisz:D gruby misiu🌼witaj i pozdrow majoweczki:D ruda_lala 🌼gratuluje 700stronki:D koala🌼jestem,jestem tylko tak jak juz pisalam wyzej mam problemy z necikiem,a po drugie ucze sie ile wlezie bo chce pozaliczac wszystko w przedterminach by móc wyjechac z dziecmi na ferie ,bo normalnie sesja zaczyna mi sie dopiero 4-go lutego :( Ostatnie wiadomosci od Izawik🌼 dla niej i dla jej dziewczynek zwlaszcza Gabrysi.Gabrysia na szczescie nie miala zapalenia płuc,na sczescie to byly tyli i jednoczesnie az oskrzela.Mieli dzisiaj wyjsc ale w szpitalu panuje grypa zoładkowa i malutka oczywiscie tez ja zalapala.Dostaje smekte juz dzisiaj nie robi zadkich kupek i dlatego izawik chce dzisiaj z nia wyjsc do domciu ,bo wiecie jak dorosli znosza zle szpitale a co dopiero takie male dzieciaczki. A u mnie oprocz nauki i porzadków przedswiatecznych,troche sie dzieje :) chodzimy na roraty,malutka prawie w dzien mi nie spi czasami wystarczy jej zaledwie 5 minut:( wieczorem musi potanczyc ,uwielbia tanczyc z babcia:D Dzisiaj od niepamietnych czasow obudzila sie dopiero o 6 na karmienie i spala dalej obudzila sie na godzinke i o 10.30 zasnela znowu na godzinke teraz juz jest po cycusiu i oczywiscie spiewa :D.Mi zapowiadaja sie troszke smutne swieta bo wychodzi na to ze spedze je tylko z dziecmi moja mama musi isc do pracy i to nawet w Wigilie,także porazka na calego:( Dziewczyny dziekuje za troske o mnie ze myslalyscie co sie ze mna dzieje i za sms-y z pytaniami co u mnie?.Jeszcze raz dziekuje i buziaczki dla was wszystkich😘 Dziekuje za wszystkie zdjecia,sa superowe,strasznie te nasze dzieci juz urosły:D Oby tak dalej i zycze naszym smykom by omijaly ich wszystkie choroby ,to samo dotyczy sie ich rodzenstwa:D Jeszcze raz cala nasza trojka caluje was mocno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedna sprawa dziewczyny jak macie jakies sposoby na opryszczke to piszcie blagam bo juz nie daje rady.Konradkowi jedna sie zagoi i ma kolejna:ONawet bral juz kiedys przez dwa miesiace antybiotyk mial byc skuteczny przez pol roku na drugi dzien po skonczeniu podawania antybiotyku obudzil sie z dwoma zimnami:OBoje sie powiklan po tylu opryszczkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii fajnie, że się odezwałaś. Ja niestety od lat też walczę z opryszczką. Czasami mam po kilka na raz. Brałam Heviran i nawet to mi nie pomogło a zniszczyło bardzo wątrobą. Teraz kupiłam plastry na opryszczkę ale na szczęście nie miałam okazji żeby ich wypróbować. Najgorzej jest po saunie, jak wskoczę po saunie do zimnej wody to opryszczka murowana. Dzisiaj właśnie idziemy z G na kąpielisko termalne. Jesteśmy już po obiedzie i czekamy na nianię. Kapikapi dzięki za podesłanie zdjęć koali. Koala fajny tort miał Szymon. Ale bym sobie zjadła. A co do diety to konsekwentna nie jestem. Nabiału nie jadam ale musiałam zjeść Rafaello a kokos i orzechy też mogą uczulać. Mówię wam dieta to nie dla mnie. Schudłam dzięki temu 2,5 kg i lepiej się czuję ale skóra Mai wymaga natłuszczania i smarowania balsamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... Rudamaxi - witaj!! 🌻 ale dzisiaj byl leniuwy dzien...uwielbiam takie niedziele! Kamcia pospała w ciagu dnia 2 godzinki, pozniej nie chciala, az w końcu o 17:30 chcialam uciac jej drzemkę ale ona uparcie nie chciala zmruzyć oka... wykapalam ja o 19, dalam kaszke i teraz smacznie spi! heeh aaa i mmialam dzisiaj ubaw...ugotowalam Kamci zupke jarzynowa z brokułem i fasolka szpoaragowa...karmie ja karmie, daje ostatnia lyzeczke, a ona niespodziewanie zaglada do swojej miseczki i robi podkówke...hehe bylo za malo! nie ma co moja niunka ma wyrobiony smak...buraczkow nie lubi za to brokuły i pwszem...jak tatus. Mielgo wieczoru wam życze! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wróciłyśmy...jesteśmy od kilku godzin w domu... dzisiaj nie mam już sił ale jutro napiszę coś więcej Gabrysia jak zasnęła u siebie o 17:40 tak spi do tej pory :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik witaj!!! Super,ze juz jestescie i ze Gabrysia na nowo zaklimatyzowala sie w domku! Czekam na dalsze wiadomosci od Was!!! Evanikaa jak Kami lubi brokuly to ja robie taka zupke: gotuje brokuly, marchew i pietruszke dodaje ryz i gotuje razem, na koniec dodaje jogurt naturalny. Oddzielnie gotuje pies z kurczaka. Ja mieszam zupke z piersia juz w Bartusia miseczce, bo podaje mu raz z piersia a nastepnego dnia z zoltkiem. Jak Ty robisz na dwa dni to akurat moze Wam cos takiego podpasowac. Light jak siostra??? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik i Gabrysia 🖐️😘🌻 rudamaxi łomatko dziewczyno napraw sobie tego neta czy co tam masz do naprawy, bo dziwnie bez ciebie :D;) evanikaa mojej Karoli też przypadły do gustu brokuły, fasolka. Dzisiaj dodałam do tego wszystkiego ugotowanego fileta z mintaja i lyżeczkę koperku. Mało co zostało mi na jutro :D Odwiedziłam moja siostrę. Biedna łazi już ledwo, ledwo. Na izbie przyjęć wczoraj badał ją mój gin, tak więc wydaje mi się,że dobrze ją zbadał :D Jesoooo padam na ryjek :D A Karola usypia przy suszarce ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue a Bartek boi sie suszarki;-) Jak susze wlosy to wlazi mi na kolana i tak siedzi. Co innego jak wylacze ja z kontaktu, wtedy taszczy ja po calym pokoju. Jego zabawki go wcale nie ineteresuja. Dzis kupilismy mu taka wieze do ukladania ze swiatelkami i melodyjka, daje mu w domu a on co? W tylku ma;-) Co tam sie bedzie takimi pierdolami bawil? Odkurzacz, garnki....to jest to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak fajnie, ze juz jestescie. koniecznie napisz co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ja ostatnio bardzo skutecznie wyleczyłam sobie opryszczke pokarmem z piersi smarowałam nim na noc. Po tygodniu po opryszczce nie było nawet śladu. Ale przy nawracających opryszczkach najlepiej sie wybrać do dermatologa. Mi jak przepisał hewiran to kilka lat miałam spokój a teraz znowu sie przyplątała ale już o niej zapomniałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar i Bakala nazwy specyfikow juz zapisalam ,dzieki sliczne.Bakala podpisuje sie pod slowami Agi co do syncia:D ok ide spac. Pierwsze zaliczenie z przed tygodnia zdobylam:)Za tydzien poznam kolejny wynik;) no to jeszcze dla was po 🌼-u i 😘-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁoooooooooooo matko co tu takie pustki. Pewnie wszystkie domki pucuja przed Swietami ja wlasnie umylam ostatnie okienko teraz czas na zmiane firanek;)Ok ide robic pulpeciki moze i niunia troszke posmakuje. Aga moze synus ci wyrosnie na pierwszej klasy szefa kuchni?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Rudamaxi kto wie:-)??? Zobaczymy, choc jak juz pisalam jego przyszlosc jezt juz ustawiona przez Jarka, Bartek ma byc pilkarzem i tyle;-) Baklala no napewno jednego brakuje mojemu Bartkowi-wlosow;-) Tak bym chciala,zeby mial ich wiecej, a on nie dosc ze ma malo to jeszcze takie jesniutkie:-( Czekam cierpliwie przeciez wkoncu wyrosnal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie straszne tu pustki. Mi też przydało by się już zrobić porządki ale w tą sobotę znowu nie wyszło bo byliśmy u moich rodziców. Postanowiłam że uporam się z tym w tym tygodniu. Bardzo lubię Święta a w tym roku będą bardzo wyjątkowe bo mamy już masze maleństwa. Ostatnio sobie wspominałam jak w tamtym roku pisałyśmy że już byśmy chciały mieć nasze dzieciątka a teraz one już są takie duże. Co do zupek to też czasem gotuję. Do tej pory Karolina nie chciała jeść tego co ugotuję więc dawałam ze słoiczków ale ostatni się już przekonała. Karola bardzo lubi zupki z buraczkiem. Ostatnio ugotowałam jej zupkę z buraczka, marchewki, ziemniaczka i pietruszki. Oddzielnie ugotowałam pulpecik z piersi indyka (mięsko+1/3 żółtka i trochę soli) i po ugotowaniu wymieszałam. Jadła aż jej nie poznawałam ;) Teraz będę dodawać ryż, nawet nie wiedziałam że można ale jak piszecie że jest ok to wypróbuję. W tamtym tygodniu byłam u pediatry na kontroli refluksu małej i trochę radziłam się co z \"dorosłego\" jedzenia mogę już wprowadzać. Powiedziała że można już po troszeczku bułkę drożdżową (domowego wypieku) i jak byłam u rodziców to moja mama upiekła. Karoli bardzo smakowało. Na początku wzięła do buzi i nie bardzo wiedziała co się z tym robi ale szybko załapała i domagała się o więcej. Co do podawania ryby to raczej jest zalecane aby nie podawać przed ukończeniem roku, więc nie będę się spieszyć. Właśnie ktoś zadzwonił domofonem i już słyszę że moje dzieciątko się naspało więc idę. pozdrwawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na co nalezy zwrocic uwage przy podpisywaniu umowy kredytowej???? moze macie jakies rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tylko na chwilkę. Kasia od wczoraj jest w szpitalu - ma zapalenie oskrzeli :( :( :( wpadłam do domku tylko na chwilkę , doprowadzić się do porządku i zaraz jadę do mojej małej myszki ( teraz jest u niej babcia...). tak się kończy \"leczenie\" syropkami... lecę kochane ucałujcie swoje maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi ja jestem i was czytam :) Agus dzieki za filmik. Ja kiedys manie tez chcialam wlozyc do takiej karuzeli ale niestety okazalo sie ze nie dziala ale tam byly pasy bo tak to ona by mi wypadla. Podziwiam bartka bo tak grzecznie sobie siedzial. Mania to 3 minut na tylku nie usiedzi zaraz by sie zaczela wychylac i by wyleciala z karuzeli... dziekuje tez doroteczce za fotki. Weronisia slodziutka :D:D Pozdrawiam wszystkie mamusie i male szkrabiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita to straszne. Już drugie dziecko trafia do szpitala na oskrzela. Iza a jak Gabi? Aga zaskoczyłas mnie filmikiem a w szczególności tym, że Bartek sam siedział na tej karuzeli. U nas to jeszcze nie do pomyślenia. Margolcia i co z tym refluksem? Beda operowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita, będzie dobrze, ucałuj Kasiule 😘 kapi u mojej siostry tak jak było, dalej łazi z brzuchem, i ma na 17:00 do innego, oby normalnego lekarza Byłysmy dzisiaj na spacerze , matko ty moja Karola upodobała sobie czapkę sasiada i o dziwo gugała do tego sasiada jak najęta i się nie bała :P. I ja wystawiłam ubranka na sprzedaż, moze ktos kto nas podglada looknie sobie :D http://www.allegro.pl/item280533225_rewelacyjny_mini_zestaw_dla_twojej_coreczki_0_9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala milenka to caly Adam :) aaa i strasznie mi sie podoba ta lampka wina na stole hehe A ta pani na zdjeciu to tesciowa nie? pamietam ja chyba z basneu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saritka trzymajcie sie z Kasiunia! Zycze malutkiej szybkiego powrotu do zdrowka i zeby lekko zniosla pobyt w szpitalu! Light w dalszym ciagu trzymam kciuki za Twoja siostre! Dziewczyny, Bartek jechal wczoraj drugi raz na tej karuzeli. Za pierwszym razem sie troche balam go wsadzic, ale sprobowalam i bardzo mu sie podobalo- do tego stopnia,ze jak go wyciagnelam to sie rozplakal. Wczoraj byl juz grzeczniejszy, bo pierwszym razem rozgladal sie na wszystkie strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×